Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
PDA i SmartPhone
Logican korak napred u odnosu na Blackberry Curve 8900?
STRANA 1 OD 1
Uranium Logican korak napred u odnosu na Blackberry Curve 8900? 20.01.2022. 10:20 T68577

status: user
broj poruka: 12
Sta danas ova firma proizvodi?

Malo mi je iskren da budem bez veze da koristim telefon iz 2008. sa EDGE prijemnikom, dakle 2G, kad evo u americi AT&T i Verizon pocinju sa 5G-om.

Sta radi dakle Blackberry danas? Sta se kod nas danas novo prodaje od njihovog asortimana? Jel imaju neko predstavnistvo kao sto ima Shmug-shmug, LG i ostali?

Interesantni su mi telefoni pa zato pitam i mozda je neko odavde koristio, meni je 8900 za poziv/SMS neunistiva sprava, prosto ubija kako radi, sve sto sam do sada koristio od 3510tke sa kojom sam poceo da telefoniram 2003. do OP7 2019. mi je go ku.ac naspram ovog lepotana odnosno BB Curve 8900.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 20.01.2022. 19:00 #674318

status: user
broj poruka: 12785
Blackberry je mrtav već nekoliko godina da si ti meni živ i zdrav, i to ne mislim iz cinizma, brend je stvarno ugašen i odavno ne proizvode nove telefone. Ovaj mesec baš su ugasili sve Blackberry servise koje su nudili 15g unazad.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 20.01.2022. 19:17 #674319

status: user
broj poruka: 18940
Ali nije potpuno ugasen, vec kupljen i sada postoji Blackberry na Android-u. Ne znam da li su poceli kod nas da se prodaju, ali nedavno je kolega dobio uzorak za srpsko trziste sa tastaturom, nije neki model, ali fino radi za te pare.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Blackberry je mrtav već nekoliko godina da si ti meni živ i zdrav, i to ne mislim iz cinizma, brend je stvarno ugašen i odavno ne proizvode nove telefone. Ovaj mesec baš su ugasili sve Blackberry servise koje su nudili 15g unazad
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum Re: Re: ... 20.01.2022. 19:56 #674321

status: user
broj poruka: 12785

Koliko sam čitao ugasili su proizvodnju telefona kompletno, ali da, prodali su se nekom brendu koji će sada nešto da pravi pod istim imenom, ali neće to biti to svakako. Blackberry servisi su ugašeni svakako tako da će ti novi telefoni da budu obični Android.

:: Ali nije potpuno ugasen, vec kupljen i sada postoji Blackberry na Android-u. Ne znam da li su poceli kod nas da se prodaju, ali nedavno je kolega dobio uzorak za srpsko trziste sa tastaturom, nije neki model, ali fino radi za te pare
::
:: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
::
:: :: Blackberry je mrtav već nekoliko godina da si ti meni živ i zdrav, i to ne mislim iz cinizma, brend je stvarno ugašen i odavno ne proizvode nove telefone. Ovaj mesec baš su ugasili sve Blackberry servise koje su nudili 15g unazad
:: ::
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: ... 20.01.2022. 20:54 #674323

status: user
broj poruka: 18940
Da, nesto slicno kao Nokia koja je sad kineska, meni se licno ne svidja i takodje nije mi to to.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

::
:: Koliko sam čitao ugasili su proizvodnju telefona kompletno, ali da, prodali su se nekom brendu koji će sada nešto da pravi pod istim imenom, ali neće to biti to svakako. Blackberry servisi su ugašeni svakako tako da će ti novi telefoni da budu obični Android
::
:: :: Ali nije potpuno ugasen, vec kupljen i sada postoji Blackberry na Android-u. Ne znam da li su poceli kod nas da se prodaju, ali nedavno je kolega dobio uzorak za srpsko trziste sa tastaturom, nije neki model, ali fino radi za te pare
:: ::
:: :: “La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.
:: ::
:: :: :: Blackberry je mrtav već nekoliko godina da si ti meni živ i zdrav, i to ne mislim iz cinizma, brend je stvarno ugašen i odavno ne proizvode nove telefone. Ovaj mesec baš su ugasili sve Blackberry servise koje su nudili 15g unazad
:: :: ::
:: :: ::
:: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ispicutura Prava je tragedija 20.01.2022. 22:30 #674326

status: user
broj poruka: 268
Sto je ova kompanija prestala da postoji u svojoj izvornoj formi.
Koristio sam tonu starih Blekberija zakljucno sa Q5 modelom, i iako su to bili polovni, istroseni telefoni koji su umeli da zabaguju, kvalitet poziva je nesto cega cu se secati dok sam ziv.
Secam se da me je majka pitala:`Sine, kakav ti je ti je to telefon, cujem te kao da si ovde.`

Pored toga, dizajn, minimalisticka forma, mehanicka tastatura koja sere po svim touch screen-ovima, operativni sistem kad radi, kad ne baguje, kao da je Iphone.

Propast te firme sama je definicija kapitalizma.

Mrzim Android, a za Iphone para nemam.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rraatteepp Verovarno su ih sjebali 21.01.2022. 00:52 #674330

status: user
broj poruka: 27
Skaj i pidzipi

Nekako android na blekberi uredjajima nije kao klasican, podnosljiv je za koriscenje.

Key2 i evolve
Passport je kabast za svakodnevno korišćenje
Amat victoria curam.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 21.01.2022. 09:54 #674333

status: user
broj poruka: 1992
OneRepublic - Run (Official Music Video)
nista bez cigletine 1:35 / 2:52:

https://youtu.be/TKkcsmvYTw4?t=95

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Prava je tragedija 21.01.2022. 10:06 #674334

status: user
broj poruka: 18940
Ja placem za Windows mobile platformom, eno ga u kutiji Nokia 930 kao nov, bio sam srecniji sa njim nego sa S8. Tesko je takmiciti se sa Android-om, zbog njega je i Apple na klecavim nogama, mada drze svoje trziste.

“La debilidad no está en nosotros, es lo que tenemos afuera”.

:: Sto je ova kompanija prestala da postoji u svojoj izvornoj formi
:: Koristio sam tonu starih Blekberija zakljucno sa Q5 modelom, i iako su to bili polovni, istroseni telefoni koji su umeli da zabaguju, kvalitet poziva je nesto cega cu se secati dok sam ziv.
:: Secam se da me je majka pitala:`Sine, kakav ti je ti je to telefon, cujem te kao da si ovde.
::
:: Pored toga, dizajn, minimalisticka forma, mehanicka tastatura koja sere po svim touch screen-ovima, operativni sistem kad radi, kad ne baguje, kao da je Iphone
::
:: Propast te firme sama je definicija kapitalizma
::
:: Mrzim Android, a za Iphone para nemam
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs