Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Zanimljive Internet adrese
Svedoci i secanja...♣
STRANA 1 OD 1
H-nitro Svedoci i secanja...♣ 14.02.2022. 00:01 T68603

status: user
broj poruka: 1958
Evo vec skoro godinu dana pokusavam da uradim emisiju o zadnjem veteranu iz ww2 iz Zlatiborskog kraja, prvo mi se izbrisali fajlovi sagovornika sa kartice onda ih vratim nekako ali kad sam montirao malo seckaju malo rade i uvek cekam program da ih ucita dugo, onda mi padne hdd i izgubim sink dede tu popizdim ode posle win 10 jebeni chkdsk i nema ih nigde, posaljem u helpdisk,
oni kazu disk otisao ima ostecenje neko mogu da pokusaju da izvuku i uspeli su i kostalo me mislim ne mene nego moju firmu 47000+novi hdd, ali nije mi bilo to bitno nego samo da izvuku podatke

i kad se sve zavrsilo bagovao mi program za montazu od tih fajlova sto sam ja vratio a to su mi bili jedini ali na kraju sam izmontirao konacno na silu i evo da podelim sa vama pricu jednog starog vojnika od 103 godine

https://www.youtube.com/watch?v=9Dz7t-Uf5g8&t=42s

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud Lepo odradjeno... 14.02.2022. 10:29 #674645

status: user
broj poruka: 3737
Drzalo mi je paznju sve vreme.


support normality

GA B450 Gaming X, AMD Ryzen 2600, Kingston 16GB @3466Mhz r.a.m, Samsung evo 840 120gb, WD 500Gb, RX580, Chieftec modular 750W.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
liman ... 14.02.2022. 23:04 #674646

status: user
broj poruka: 808
Bravo!
Turbofolk will die very soon...!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 15.02.2022. 11:08 #674647

status: user
broj poruka: 1958
hvala,
zao mi samo sto ih nisam snimao pre 8 godina dok ih je bilo zivih tu je imalo svakakvih prica iz prve ruke
svi su pomrli oni su sad u kasnim 90im ako iko jos ima gde ziv, ovoga dedu sam jedva nasao i bio je zajeban borac kazu, ako ko zna jos koga da ima a da je bio ucesnik u ww2 nije bitnoi gde je doci cu da radim emisiju o njemu...

Ovca ne sme da se brani, vuk se njenim strahom hrani



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs