Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Ventilator problem, ali koji?
STRANA 1 OD 1
SkyFire Ventilator problem, ali koji? 07.08.2022. 17:53 T68746

status: user
broj poruka: 18472
Pozdrav drustvo.. Uzeo sam Midea stoni ventilator sa daljinskim prosle godine, ovaj model mi se svideo sto ne moram da ustajem da ga iskljucim vec iz kreveta kao Crnogorac :)

No iz pocetka i to vrlo kratko je radio kako treba, posle je poceo cudno da se ponasa a evo opisacu vam o cemu se radi.

Kada radi normalno, nije bucan, protok vazduha je zadovoljavajuci. Posle izvesnog vremena upadne u neki kovitlac, stvori se vazdusna rupa i cuje se uzasno bucno a jedva primetno da duva.

Skidao sam elisu, dotezao, opustao, motor kad pustim bez elise ne primecujem neku anomaliju..

E sad, ja imam garanciju ali posto sam izgubio negde taj fiskalni racun ostaje mi da probam da ovo resim.

Pitanje je, sta moze da bude?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djape7777 Re: Ventilator problem, ali koji? 07.08.2022. 19:40 #676175

status: user
broj poruka: 914
Imas RF lopova dosta da kontrolises rad i onda nisi vezan za odredjen ventilator, a kasnije mozes i za nesto drugo koristiti...
:: No iz pocetka i to vrlo kratko je radio kako treba, posle je poceo cudno da se ponasa a evo opisacu vam o cemu se radi
::
:: Kada radi normalno, nije bucan, protok vazduha je zadovoljavajuci. Posle izvesnog vremena upadne u neki kovitlac, stvori se vazdusna rupa i cuje se uzasno bucno a jedva primetno da duva
::

losi lezajevi kad stavis elisu krene fizika i da ispada iz ose..
:: Skidao sam elisu, dotezao, opustao, motor kad pustim bez elise ne primecujem neku anomaliju.
::
:: E sad, ja imam garanciju ali posto sam izgubio negde taj fiskalni racun ostaje mi da probam da ovo resim
::
:: Pitanje je, sta moze da bude?

ako moze trazi pare naazad...
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Cim si pomenuo ovo bucno 08.08.2022. 20:49 #676181

status: user
broj poruka: 7695
kuglicni lezajevi otisli ,na kojima lezi osovina ventilatora.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs