Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Tržište
Posao
STRANA 1 OD 1
misa Posao 26.08.2022. 13:20 T68759

status: admin
broj poruka: 876
Pozdrav,

Mom prijatelju su potrebni programeri. Potrebno je znati React, Node i Postgresql. Svakako, ako nešto i ne poznajete dobro od ovoga da se naučiti. Ako je neko zainteresovan, neka ostavi svoje osnovne podatke sa kontaktom (tel i mail na moj pm. Ja ću to preneti prijatelju, a on će vas kontaktirati i detaljnije objasniti o vrsti posla, primanjima, itd... tačnije, s njim ćete se dogovoriti o svim detaljima.

Ko se dogovori, srećan početak na novom poslu :)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Svaka cast Miso... 01.09.2022. 11:01 #676381

status: user
broj poruka: 7761
Kamo srece da je vise ovakvih tema na forumu.

Citat:
`Молимо паметне да престану са попуштањем, ситуација је постала неподношљива!`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
count Re: Posao 04.11.2022. 10:07 #677231

status: user
broj poruka: 1327
Nema brige, ima Rusa koliko hoćeš.

Ryzen R7 5800x. Asus Prime x470 Pro. Arctic Liquid Freezer II 360, 2x8GB Kingston 3600MHz, Asus Rog Rx 570 oc, Samsung 970 evo plus (500GB), Samsung 970 evo (250GB, Adata nvme 1TB,.

:: Pozdrav
::
:: Mom prijatelju su potrebni programeri. Potrebno je znati React, Node i Postgresql. Svakako, ako nešto i ne poznajete dobro od ovoga da se naučiti. Ako je neko zainteresovan, neka ostavi svoje osnovne podatke sa kontaktom (tel i mail na moj pm. Ja ću to preneti prijatelju, a on će vas kontaktirati i detaljnije objasniti o vrsti posla, primanjima, itd... tačnije, s njim ćete se dogovoriti o svim detaljima.
::
:: Ko se dogovori, srećan početak na novom poslu :
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646091.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs