Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Tehnika
Kućna tehnika
Šta kupiti za eon
STRANA 1 OD 1
djape7777 Šta kupiti za eon 12.12.2022. 08:14 T68860

status: user
broj poruka: 911

Imam trenutno 2 TV-a u paketu kod SBB-a, planiram i treći ... E sada nisam primetio kada je pretplata poskupela da se ona ustvari povećala za mesečnu rentu D3mini od 300 din. Sada mi za treći traže isto, razmišljam kupim neki android box (kinez) tipa 4/64Gb ili da kupim otključani eon na KP-u? Šta je bolje uzeti?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ante fire tv stick 12.12.2022. 09:34 #677671

status: user
broj poruka: 21
Ako imaš paket, imaš pravo i na eon smart tv aplikaciju, preko portala moj sbb to aktiviraš, tako da od softvera ne treba ništa da kupuješ. Ako nemaš smart tv, onda ti je najjfetinije Amazonov fire tv stick, a može i od Xiaomi-ja stick ili box, šta možeš jefinije da nađeš, radiće korektno na oba.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ja imam ovaj xwave 12.12.2022. 12:24 #677672

status: user
broj poruka: 9369
Radi odlicno.

https://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=68558&forid=10&katid=4

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

I5-11400F/16GB/Z590/GTX980ti/500GB/550W/Dell S2721DGFA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
EREMIC Renta????? 14.12.2022. 22:09 #677686

status: user
broj poruka: 168

Ne znam odakle ti to da naplacuju rentu za dodatni uredjaj. Tebe paket kosta koliko si ti izabrao a u svakom paketu imas pravo na TRI uredjaja. S tim sto kod EON ligt paketa dobija sve tri minike tj. ne mozes da gledas unazad. Dok kod ostalih paketa dobijas 1 EON uredjaj i dva D3mini. Rentu doplacujes samo u slucaju da hoces da imas vracanje i na ostalim televizorima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord Haha 15.12.2022. 01:03 #677691

status: user
broj poruka: 1043

Ja sam imao situaciju sa sbb gde su pri montaži videli 3 televizora i pitali da li vam treba dodatni eon da donesemo mi ili idite u poslovnicu, nismo odmah rekli jer je korišćen samo sa htpc ali aj da uzmemo kad već ne košta ništa, i to pomenuli gratis drugi uređaj. Zvali pitali i otišli uzeli a sl mes račun pretplata plus 9000din ja zovem pitam kažu pa renta za dodatni uređaj. I kad sam počeo da se derem i kažem ove razgovore što snimate nađite mi gde ste rekli uređaj se plaća ili doplaćuje ili nesto i vidite kako ste nekoliko puta rekli potpuno besplatno, nakon 5min mejl stigao, platite račun samo pretplatu oduzmite iznos a mi ćemo korigovati stanje na moj sbb aplikaciji.

Pa eto imam moranje i premotavanje tj istu kockicu na oba tv

Jedino ako nisu uveli nešto novo i vidim da jeste sad 300din povećan racun
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict sbb prso 16.12.2022. 11:42 #677705

status: user
broj poruka: 4515
Preterali sa cenama nema gde vise. Zaomi stik radi posao


Merenje brzine interneta - -> https://merenjebrzineinterneta.in.rs/




:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 16.12.2022. 12:32 #677706

status: user
broj poruka: 1986
a gledanje na 3 televizora je moranje od kada, cak i na 1 je pitanje koliko je neophodno, samo buljenje u nesto velicine +50 incha je pitanje za sebe

Origins of Intelligence Services- The Ancient Near East, Persia, Greece, Rome, Byzantium, the Arab Muslim Empires, the Mongol Empire, China, Muscovy

The Irregulars - Roald Dahl and the British Spy Ring in Wartime Washington

The Game of Nations The Amorality of Power Politics (Miles Copeland)

The One and the Many Studies in the Philosophy of Order and Ultimacy (Rousas John Rushdoony)

i posle mi reci da gledam tv, da mi preprica tamo neki spiker / smajli / monitor / npc kako da citam i tumacim napisano, heh, nasali se, no ko sta voli...


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vexlord @micika 16.12.2022. 22:38 #677711

status: user
broj poruka: 1043

İmam 2 opasna lajta ako si zaludan da testiras malo kaži da okačim negde nekako po 2-3gb su iso

Ja I dalje proučavam za stick ili box šta bi teralo iris sa mobilnog Hotspot i ne trošilo podatke

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 @vexoslav 18.12.2022. 14:55 #677722

status: user
broj poruka: 1986
1. Phoenix LiteOS 11 Pro+ (22621.900) By FBConan
2. Phoenix LiteOS 11 Ultralight Ultimate (22621.590) By FBConan

https://ibb.co/xf7ySnQ

pa polako i oprezno, vidi sta ti vec pase .)

`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi KODI 18.9 samo ova verzija nijedna druga 18.12.2022. 15:19 #677723

status: user
broj poruka: 7694
Live TV serbia radi samo sa 64 bitnim verzijama Windowsa 7-11 i Androidom ,malo je zaeban za konfigurisanje ,ali kad namestis sve je ok ,imas i Arene.... Ja sam probao na Win7 i Win 11 radi sve,Android verziju nisam probao ,ali kazu da moze.

https://livetvkodiserbia.com/


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
luja-88 Re: Šta kupiti za eon 18.12.2022. 16:48 #677725

status: user
broj poruka: 1620
Na prvom mestu, proveri da li su uopšte imali osnov da urade tako nešto - npr. istek ugovorne obaveze + obaveštenje o promeni cene unapred (u okviru nekog od prethodnih računa ili slično).

Meni su, takođe napamet, pokušali da proguraju tu priču, ali nije im uspelo (iako mi je ugovor formalno istekao još pre više od godinu dana). Potrošio sam cela 2 minuta na e-mail, a istog dana sam dobio odgovor sa brojem reklamacije i rečeno mi je da ću poštom dobiti odgovor na pomenutu reklamaciju. Već sutradan sam, na mojsbb portalu, video da je račun umanjen za 580 RSD (2*290 RSD, koji se odnose na mesečnu rentu EON uređaja, a kojih na ranijim računima nije bilo) i sada samo čekam to pismo, pa da izvršim uplatu (šta ću, srbenda, ne dam unapred... ).

Ovo je klasična srpska `app` priča. Gomila korisnika je dobila isti ovakav račun, ako ne svi, a statistika kaže da se dosta njih neće požaliti i da će od narednog meseca nastaviti da plaćaju novu cenu.
Evo, i ti si napravio temu, a nisi napisao ni da li si prvo kontakrao podršku i proverio o čemu se radi.

Još jedan uređaj, koji naknadno dodaješ u paket usluga, kao i cena istog, su već pitanje tvog dogovora sa provajderom, pa u to ne bih dalje zalazio.

Što se tiče TV box uređaja, nemam predlog. EON samo povremeno koristim na telefonu, kada je Android u pitanju.

::
:: Imam trenutno 2 TV-a u paketu kod SBB-a, planiram i treći ... E sada nisam primetio kada je pretplata poskupela da se ona ustvari povećala za mesečnu rentu D3mini od 300 din. Sada mi za treći traže isto, razmišljam kupim neki android box (kinez) tipa 4/64Gb ili da kupim otključani eon na KP-u? Šta je bolje uzeti?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60264. Broj poslatih odgovora: 645987.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs