Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Obrada video materijala i zvuka
Razlika?
STRANA 1 OD 1
srdjanl Razlika? 26.12.2022. 12:53 T68873

status: user
broj poruka: 1491
Ne znam da li sam pogresio sto se tice teme,ali me zanima u cemu je razlika sto se tice Cinestar bioskopa Reald 3d i Extreme 3d,ako moze neko u kracim crtama da objasni,hocu da pogledam Avatar,pa ne znam koji je bolji izbor od navedenih?Hvala
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
micika988 ... 26.12.2022. 13:08 #677830

status: user
broj poruka: 1991
https://www.indiewire.com/2022/12/how-to-watch-avatar-2-3d-frame-rate-imax-dolby-explained-1234790691/

u svakom slucaju necu gledati ni jednu od ponudjenih opcija, probao ih sve i gubljenje su vremena (para), valjda ima nekih prednosti kada se mozdani talasi spuste na nivo 12-ogodinjaka, porota jos veca...


`The aim of public education is not to spread enlightement at all. It is
simply to reduce as many individuals as possible to the same safe level,
to breed a standard citizenry, to put down dissent and originallity.`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Mislim da je Real 24 fps 26.12.2022. 15:12 #677832

status: user
broj poruka: 9380
A Extreme 48 fps

MBP Retina 13` Late 2012
macOS Catalina

I5-11400/16GB/Z590/GTX980ti/500GB/550W/Dell S2721DGFA

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf - - - - 26.12.2022. 18:32 #677833

status: user
broj poruka: 1470
Ništa, extreme je ime koje cinestar daje svojoj najvećoj sali. Ovo ti doalzi direktno od bivšeg radnika tog lanca. koliko mogu da vidim ni cinestar ni cineplexx nemaju HFR u ponudi. Ja sam gledao film u 3d-u ali nije bio HFR.
U kom gradu planiraš da gledaš? Ja bih lično išao i imax ako si iz bg.

Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Re: - - - - 26.12.2022. 19:34 #677834

status: user
broj poruka: 1491

U Zr idem,mrzi u me u N Sad da idem

:: Ništa, extreme je ime koje cinestar daje svojoj najvećoj sali. Ovo ti doalzi direktno od bivšeg radnika tog lanca. koliko mogu da vidim ni cinestar ni cineplexx nemaju HFR u ponudi. Ja sam gledao film u 3d-u ali nije bio HFR
:: U kom gradu planiraš da gledaš? Ja bih lično išao i imax ako si iz bg
::
:: Black Wolf
::
::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Re: - - - - 26.12.2022. 20:47 #677835

status: user
broj poruka: 1470
Onda idi na extreme, tamo nisu uopšte velike sale, platno u extreme je oko 100m2, ostale sale su duplo manje. doduše tamo kada sam davno bio jako loše im je stanje bilo sa pojačalima, pola zvučnika nije radilo, valjda su popravili do sada ovo je bilo pre par god.


Black Wolf

::
:: U Zr idem,mrzi u me u N Sad da ide
::
:: :: Ništa, extreme je ime koje cinestar daje svojoj najvećoj sali. Ovo ti doalzi direktno od bivšeg radnika tog lanca. koliko mogu da vidim ni cinestar ni cineplexx nemaju HFR u ponudi. Ja sam gledao film u 3d-u ali nije bio HFR
:: :: U kom gradu planiraš da gledaš? Ja bih lično išao i imax ako si iz bg
:: ::
:: :: Black Wolf
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
srdjanl Re: Re: Re: - - - - 26.12.2022. 21:27 #677836

status: user
broj poruka: 1491
Nisam bio sigurno 4 godine,pre kad sam odlazio bilo je ok.Hvala na savetu


:: Onda idi na extreme, tamo nisu uopšte velike sale, platno u extreme je oko 100m2, ostale sale su duplo manje. doduše tamo kada sam davno bio jako loše im je stanje bilo sa pojačalima, pola zvučnika nije radilo, valjda su popravili do sada ovo je bilo pre par god
::
::
:: Black Wolf
::
:: ::
:: :: U Zr idem,mrzi u me u N Sad da ide
:: ::
:: :: :: Ništa, extreme je ime koje cinestar daje svojoj najvećoj sali. Ovo ti doalzi direktno od bivšeg radnika tog lanca. koliko mogu da vidim ni cinestar ni cineplexx nemaju HFR u ponudi. Ja sam gledao film u 3d-u ali nije bio HFR
:: :: :: U kom gradu planiraš da gledaš? Ja bih lično išao i imax ako si iz bg
:: :: ::
:: :: :: Black Wolf
:: :: ::
:: :: ::
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Re: Re: Re: Re: - - - - 27.12.2022. 12:07 #677839

status: user
broj poruka: 1470
Tada je bio gotovo nov bioskop :D

Black Wolf

:: Nisam bio sigurno 4 godine,pre kad sam odlazio bilo je ok.Hvala na savet
::
::
:: :: Onda idi na extreme, tamo nisu uopšte velike sale, platno u extreme je oko 100m2, ostale sale su duplo manje. doduše tamo kada sam davno bio jako loše im je stanje bilo sa pojačalima, pola zvučnika nije radilo, valjda su popravili do sada ovo je bilo pre par god
:: ::
:: ::
:: :: Black Wolf
:: ::
:: :: ::
:: :: :: U Zr idem,mrzi u me u N Sad da ide
:: :: ::
:: :: :: :: Ništa, extreme je ime koje cinestar daje svojoj najvećoj sali. Ovo ti doalzi direktno od bivšeg radnika tog lanca. koliko mogu da vidim ni cinestar ni cineplexx nemaju HFR u ponudi. Ja sam gledao film u 3d-u ali nije bio HFR
:: :: :: :: U kom gradu planiraš da gledaš? Ja bih lično išao i imax ako si iz bg
:: :: :: ::
:: :: :: :: Black Wolf
:: :: :: ::
:: :: :: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646078.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs