Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Test forum
Samsung vs. Viewsonic=please help!
STRANA 1 OD 1
JE3A Samsung vs. Viewsonic=please help! 18.01.2008. 09:12 T7612

status: user
broj poruka: 913
Pozdrav svima.
Uskoro (za 5 dana) kupujem 22`` monitor (naravno wide). Imao sam Samsung 223 i sad se razmisljam izmedju Samsung-a 226bw i Viewsonic-a VG2230wm. Kad budem kupovao monitor, moci cu da pogledam da li ima mrtve pixele i da ga testiram (znam vlasnika), tako da ne kupujem macku u dzaku. Razlika u ceni ce biti 2000 din. vise za Viewsonic VG2230wm. Da li mi se isplati da ovu neznatnu razliku u ceni zrtvujem za monitor koji je `jaci` brend, tj. Viewsonic? Uporedjivao sam oba monitora i razlika je u Brightness-u 20 cd/m2 u korist Samsunga (ima 300 cd/m2), a u Contrast Ratio Samsung 1000:1 dok je kod Viewsonic-a 700:1 (opet je Samsung bolji)-oba monitora koriste iste panele. Do sada sam koristio Samsung monitore i bio sam veoma zadovoljan. Sto se graficke tice, 8800GT radi posao.
E sad, sta izabrati od ova dva monitora-a ne pogresiti???
Hvala unapred svima forumasima na odgovorima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646076.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs