Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Laptop do 1500 eura - kupujem
STRANA 1 OD 1
borinjo Laptop do 1500 eura - kupujem 11.10.2005. 14:49 T967

status: user
broj poruka: 2
ZDRAVO!

Da li neko moze da mi preporuci koji laptop da kupim,po mogucstvu da ima 1 GB DDR-a i Wireless?

Hvala!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
bjekz Predlog za laptop racunar... 13.10.2005. 02:58 #2589

status: user
broj poruka: 1
Naveli ste da zelite da kupite laptop do 1500Evra koji ima wireless i 1GB RAM memorije. Model koji Vam ja predlazem je Sony Vaio A290, koji Vam ja mogu ponuditi na prodaju, a poseduje:
Pentium M 1.7GHz Centrino
1GB RAM
100GB HDD
ATi Radeon Mobility 9700
17" xBrite WUXGA (1920 x 1200) WideScreen (najbolji ekran za laptop)
DVD+-RW Dual Layer 8x
AV DOCKING STATION with TV Tuner, Vaio Speakers, Remote Controler
Wireless
Ethernet
Modem
Bluetooth

Vise informacija na (identican racunar izuzev procesora i graficke karte):

http://shop.sonystyle-europe.com/SonyStyle/b2c/deeplink.do?countryId=GB&s=external&ss=notebooks&langId=EN&campaignId=LEC-LP05NAVUK

Ovaj racunar Vam ja mogu ponuditi na prodaju - star 5-6 meseci, skoro nekoriscen, naime uvek koriscen sa eksternom tastaturom i misem u perfektnom stanju pod medjunarodnom garancijom. Cena bi bila nesto visa od cene koju ste vi postavili, u svakom slucaju moj kontakt email je:

mbjedov@hotmail.com

Ako ste zainteresovani kontaktirajte me putem email-a.
Marko

p.s. Jedini laptop konkurent ovom Sony model je Toshiba Qosmio koja u maloprodaji kod nas kosta oko 3000Evra.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shegy Asus A4800g 13.10.2005. 10:32 #2591

status: user
broj poruka: 1

U IZVAREDNOM STANJU, KUPLJEN LEGALNO 16.02.05. ODLICNO OCUVAN EKRAN 15. INTEL PENTIUM FUL NA 3.2GHZ, 512 MEGAB DDR RAMA NA 400, ATI MOBILITI 9700, DWDRW-DL,USB,FIREWIRE,INFRARED,CITAC KARTICA(MMC,SD), wajrles, 2,9KG,TORBA,MIS. BATERIJA 2,5 SATA. GLOBALANA GARANCIJA JOS 16 MESECI. CENA :1100 AKO SI ZAINTERESOVAN mozemo da se dogovorimo JAVI MI SE NA shegy@sezampro.yu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
borinjo Samo preporuka! 13.10.2005. 18:37 #2593

status: user
broj poruka: 2
Zvahvaljujem vam na ponudama i izvinjavam se sto nisam naveo da me interesuje iskljucivo "NOVI LAPTOP"!


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Za te pare 14.10.2005. 00:52 #2598

status: user
broj poruka: 7761
... pa sinak za te pare ce svi sumnjvi momci iz kraja da se angazuju za tebe i ima da ti nabave bar tri komada.
Ko noramalan u Srbiji daje tolike pare za nesto sto moze da nestane cim pogedas za nekom lepom sekom, ajde bre leci komplekse na drugom mestu.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646074.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs