Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Laptop i Tablet PC
Toshiba Qosmio G20
STRANA 1 OD 1
petkozaric Toshiba Qosmio G20 12.10.2005. 14:25 T972

status: user
broj poruka: 6
Da li se neko susreo sa ovim laptopom ili neko moze nesto vise da kaze a u pitanju je Toshiba Qosmio G20

Intel Pentium M 760 2.13Ghz cache l2 2mb
2x512mb DDR2 RAM
2x100gb HDD
Dislay LCD 17"
NVidia GeForce 6600 128mb
TV Tuner




petko
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VlaJko79 Toshiba Qosmio G20 08.01.2006. 19:05 #3695

status: user
broj poruka: 10
Radim mesec dana na G25 modelu, mogu ti reci da se u zivotu nisam
susreo sa KVALITETNIJE odradjenim laptopom. Kontrole za CDplayer su
osetljive na dodir, DVDRW jer SLOT-IN sistem, ima HARMAN KARDON zvucnike
od kojih places ko malo dete kad ih cujes, integrisan BT i WiFi koji sasvim lepo
rade, citac memorijskih kartica(standardno za Toshibu) i TVtuner.
Odlicno uradjen propratni Toshibin softver! garantuje stabilnost u radu i dosta
sam ga maltretirao i radi kao sat. Dali da pominjem da teram Call of Duty2 na HIGH??!Ekran je uradjen u TrueBright tehnologiji, odlican kontrast i ostrina u njegovoj default rezoluciji 1440xxx(ne mogu da se setim:).
Daju i remote za TVtuner koji je odlican.
Ne svidja mi se tastaturu koja je inace kvalitetna ali lose postavljena tako da ruke "upadaju" i neugodna je za duzi rad; prednji panel oko tastature je odradjen od neke reflektujuce providne crne povrsine nalik staklu!!(a tamno plave diode su ispod--kako to izgleda u mraku!!)koji se jako prlja i ostaju otisci od ruku(`ladno su dali KRPICU sa natpisom Toshiba za brisanje).
Baterija je 2.5h ali misli da ima da se kupi rezervna sa vecim kapacitetom i dodatnim punjacem(mislim ipak je to ALA koja trosi), a sveukupno za nosenje
laptopa ti je potrebno da ides malo u teretanu:)) a i nije toliko tezak koliko je
nezgrapan. E sad i on ima svoju ciljnu grupu pa ti vidi. Takodje mislim da je malo preterana cena ovde kod nas jer sam ga video samo kod CT i oni su ludii negde oko 2750e! Nadam se da sam pomogao, pozz!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60273. Broj poslatih odgovora: 646089.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs