Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Amd jos jednom spustio cene Phenoma x3 za 5 %
STRANA 2 OD 3  
marke ... 09.09.2008. 17:01 #69956

status: user
broj poruka: 384



obradmi mislim da preterujes. Prvo , stvarno koristis niske udarce, koji su pritom i neistiniti.

drugo, pale cene procesora u americi. pa nista, ko ce od nas da ode da kupi par komada i ustedi 5%.

u americi je sve jeftinije, cene padaju i procesorima, i grafickim i sporetima i bojlerima. kada padnu ovde, svi cemo znati.

to i nije neka bitna vest, vec klasicno smaranje. podrzao sam te prvi put, ali daj iskuliraj se, pa nije sve bitno... postao sai kao `skandal` za amd. diretoru amd-a ogrebali kola i sl..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Panta019 Re: Mnogo ovde još ima da se dorađuje..... 09.09.2008. 17:02 #69957

status: user
broj poruka: 1583
Ma da ga utrosimo jos malo u pic....

___________________________________

I pijan i trezan za kompjuter vezan.

::
:: ....jer sve teme i u neograničenim količinama ne mogu a da ne prave haos. Jedina poenta. Zatrpavanje. Trošenje prostora. Nek svati ko kako hoće
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
pajsgudgud BTW 09.09.2008. 17:04 #69958

status: user
broj poruka: 3738
Kolik se sećam Obrad je skoro bacio i neku temu u vezi nekih Intelovih procesora. Tema je ako se nevaram bila pozitivna.
Opet naglašavam, kukali smo pre izvesnog vremena kako nam treba više IT vesti, a sada kada ih ima opet nevalja.
Bax je malo preterao sa reakcijom čini mi se. Nadam se da će se završiti ovako.
Srećom nije bilo nekih teških(ružnih) reči što opet pokazuje da su koliko toliko normalni:P
a sta ti ja znam...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke P.S. 09.09.2008. 17:05 #69959

status: user
broj poruka: 384

A nemojte admine da prozivate, oni imaju druga posla ( da brisu teme gde se pominju firme koje imaju velike reklame, a pritom se ne napise o njima sve u superlativu i hvalospevu).

moraju da sprecavaju teoriju zavere protiv nekih firmi.....



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Sto rece bax2k3 09.09.2008. 18:14 #69964

status: user
broj poruka: 5696
smorio si do guse...oladi malo tastauru na AMD. Nemam nista protiv povremenog objavljivanja ali ima par ljudi koji ocigledno furaju neke kombinacije toliko bizarno da je to cudo jedno...nista licno. Kao neki kada fale nvidiju i kada ne valja mislim npr. na odnos GTX200 chipa koji je podbacio u svakom pogledu u odnosu na RV770 zato su GTX260/280 karte preskupe a ne nude mnogo vise od 8800GTS G92 a neki ravalili ust ao njima...bidnimo objektivini

- A N G E L -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Sto rece bax2k3 09.09.2008. 18:26 #69967

status: user
broj poruka: 12056


Jašta.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: smorio si do guse...oladi malo tastauru na AMD. Nemam nista protiv povremenog objavljivanja ali ima par ljudi koji ocigledno furaju neke kombinacije toliko bizarno da je to cudo jedno...nista licno. Kao neki kada fale nvidiju i kada ne valja mislim npr. na odnos GTX200 chipa koji je podbacio u svakom pogledu u odnosu na RV770 zato su GTX260/280 karte preskupe a ne nude mnogo vise od 8800GTS G92 a neki ravalili ust ao njima...bidnimo objektivin
::
:: - A N G E L -
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
XXXL haha znao sam 09.09.2008. 18:28 #69969

status: user
broj poruka: 537
Cime se vi bavite :) to je strasno... kako vas bre ne mrzi svaki dan da se nesto prozivate tu preko foruma. I nelogicni ste, svako ima nesto protiv svakoga, nadjite se bre negde pa se raspravite ko muskarci a ne ko neke tetke preko foruma. Vise smorite sa tim raspravama nego da covek uzme i svaki dan po jednom istu stvar i istu temu da postuje. Previse ga toopite, stvarno ...

Vidim temu od 30+ postova i pomislim da je nesto pametno svaki put, i svaki put bude neko prozivanje/pljuvanje, bas je jadno to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: haha znao sam 09.09.2008. 18:35 #69972

status: user
broj poruka: 12056

Nemam ja ništa protiv nikoga, rekao bi isto bilo kome da je ovo radio. Čak u prvom textu to hteo malo da provučem kroz šalu da bude blaže, pa ako se čovek slaže - slaže, ako ne - ne. Naravno da ima prava da radi šta hoće - što je ovde nažalost moguće.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: Cime se vi bavite :) to je strasno... kako vas bre ne mrzi svaki dan da se nesto prozivate tu preko foruma. I nelogicni ste, svako ima nesto protiv svakoga, nadjite se bre negde pa se raspravite ko muskarci a ne ko neke tetke preko foruma. Vise smorite sa tim raspravama nego da covek uzme i svaki dan po jednom istu stvar i istu temu da postuje. Previse ga toopite, stvarno ..
::
:: Vidim temu od 30+ postova i pomislim da je nesto pametno svaki put, i svaki put bude neko prozivanje/pljuvanje, bas je jadno to.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
NastyB Moram da se složim... 09.09.2008. 18:48 #69973

status: user
broj poruka: 729
...sa Bax-om, ali ne da je bilo ko smorio sa favorizovanjem ovoga ili onoga, već, moje je lično mišljenje, da forumi nisu mesto na kojem treba pisati o vestima sa IT scene, jer za to već postoje specijalizovani sajtovi. Ako neko želi da kupi AMD/Intel/ATI/nVidia proizvod, ima izbor i cenovnike i na ovom sajtu, na sajtu sličnih preferencija ili na sajtu distributera. To šta rade proizvođači u Americi ili na zapadu nas ovde ni najmanje ne dotiče, jer nemamo ni T od normalnog Tržišta, a to što je, u ovom slučaju, AMD spustio cene, znači da će se to kod nas desiti tek ko zna kad, kad se rasprodaju sadašnje zalihe. Pa, još uvek ima GTS-ova 320 po ceni od preko 200 evra!!! I baš zato je besmisleno pisati o tome.

ATI cards are like buses... They`re huge, red and have bad drivers. But nVidia is like Rolls Royce, you can have a perfect drive but the car is too damn expensive.
American Grafitti revisited



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JOSILENKO Cemu ova frka 09.09.2008. 18:53 #69976

status: user
broj poruka: 1013
Ja uskoro planiram da kupujem Phenom, i mislim da nista nije strasno ako neko obavestava ljude o cenama na svetskom trzistu. Meni je od pomoci, lakse mi ovde da procitam nego da guglujem.
Bax, verovatno si ti cool tip kao sto pricaju, ali nemas potrebe da prozivas bilo koga zbog ovakvih vesti
JOLE

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
liman Re: Re: haha znao sam 09.09.2008. 19:01 #69977

status: user
broj poruka: 808



::
:: Nemam ja ništa protiv nikoga, rekao bi isto bilo kome da je ovo radio. Čak u prvom textu to hteo malo da provučem kroz šalu da bude blaže, pa ako se čovek slaže - slaže, ako ne - ne. Naravno da ima prava da radi šta hoće - što je ovde nažalost moguće
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...
::
:: :: Cime se vi bavite :) to je strasno... kako vas bre ne mrzi svaki dan da se nesto prozivate tu preko foruma. I nelogicni ste, svako ima nesto protiv svakoga, nadjite se bre negde pa se raspravite ko muskarci a ne ko neke tetke preko foruma. Vise smorite sa tim raspravama nego da covek uzme i svaki dan po jednom istu stvar i istu temu da postuje. Previse ga toopite, stvarno ..
:: ::
:: :: Vidim temu od 30+ postova i pomislim da je nesto pametno svaki put, i svaki put bude neko prozivanje/pljuvanje, bas je jadno to

Napred u sledecih 3200!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilespi026 Budimo ljudi iako smo Srbi 09.09.2008. 19:06 #69978

status: user
broj poruka: 214

Budimo ljudi iako smo Srbi.Tako rece nas patrijarh

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Cemu ova frka 09.09.2008. 20:07 #69990

status: user
broj poruka: 12056

Ako ja budem smorio sa nekim stvarima koje potiskuju važnije elemente foruma, ODMAH mi recite, prestajem iz mesta. Iako se trudim da to ne radim, ako mi se desi, odmah me upozorite, bilo ko od kolega forumaša.
Ja mislim da je to zdravo razmišljanje, a ne da tera svako po svome. I varijanta, ako ti se ne sviđa ne čitaj. Ne radi se o jednoj temi, o danas ili juče. Svi redovni forumaš znaju koliko je tih tema bilo u zadnja 2 meseca recimo. Samo sam ja odmah popio drvlje i kamenje, za dobru nameru, ali nije mi žao. Najgore je ćutati, ako se većina slaže ili ne, shodno tome prihvatamo prigovor ili ne.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: Ja uskoro planiram da kupujem Phenom, i mislim da nista nije strasno ako neko obavestava ljude o cenama na svetskom trzistu. Meni je od pomoci, lakse mi ovde da procitam nego da guglujem
:: Bax, verovatno si ti cool tip kao sto pricaju, ali nemas potrebe da prozivas bilo koga zbog ovakvih vest
:: JOL
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: ...off topic to gile23 09.09.2008. 20:12 #69993

status: user
broj poruka: 12056

Čitam te Chuck burgije iznova, ali kad stignem do 2 najluđe, ispresavijam se od smeha
1) Chuck Norris can slam a revolving door.
2) Chuck Norris counted to infinity - twice.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

::
:: A kad se Chuck Norris baci na proizvodnju racunara,..
::
:: Pozdrav
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 09.09.2008. 20:27 #69997

status: user
broj poruka: 9121
Ej nasao sam ovo za film!!!

Pozdrav!


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst 09.09.2008. 20:35 #69999

status: user
broj poruka: 2909
Ja licno volim da procitam svaku novost.Apsolutno mi je nebitno koja je strana u pitanju.Sto se ovog posta tice mislim da Obradmi nije nista lose uradio...Covek je postovao vest koja nekoga zanima,nekoga ne...

Ljudi da ne podsecam samo koje su sve gluposti postovane na ovom forumu,a nemaju veze sa IT industrijom pa niko nista nije prebacivao.

@Bax
Sto ne rece covece da te nerviraju postovi o novostima u ITu?I ja sam ostavljao slicne,i nije mi ni u jednom trenutku palo na pamet da to moze nekome da smeta...Nadam se da si samo jutros ustao na levu nogu ili imao los dan,pa zato ovakva reakcija.Isto tako se nadam da shvatas da ovo kazem iz najbolje namere.

Pozdrav i jednom i drugom.


DaSickSystem

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
trogdor Au bre... 09.09.2008. 20:45 #70002

status: user
broj poruka: 373
bax... posle 3k postova, uspelo je da te iznervira snizenje amd procesora za 5%, aj iskuliraj :)
Go Go Go !!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: 09.09.2008. 21:02 #70004

status: user
broj poruka: 12056

thedamager & MACHINE su sabili smisao cele zajebancije u 5-6 redova. Umoran sam od kucanja.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: @Ba
:: Sto ne rece covece da te nerviraju postovi o novostima u ITu?I ja sam ostavljao slicne,i nije mi ni u jednom trenutku palo na pamet da to moze nekome da smeta...Nadam se da si samo jutros ustao na levu nogu ili imao los dan,pa zato ovakva reakcija.Isto tako se nadam da shvatas da ovo kazem iz najbolje namere
::
:: Pozdrav i jednom i drugom
::
::
:: DaSickSyste
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Zar ovo nije smaranje??? 09.09.2008. 21:27 #70007

status: user
broj poruka: 1492
Postovi samo u poslednjih 10 - tak dana.
obradmi:
28. 08, 02. 09, 04. 09, 07. 09 (dva posta) i danas.

Priznajem da sam pre dva dana bio na ivici da napišem sličan komentar kao danas Bax, ali sam se u poslednjem trenutku uzdržao. Sad stvarno mislim da je preterano zatrpavati vestima o jednom proizvođaču, ko god to bio, i to toliko zagriženo i tendeciozno da se svima, manje više, penje na glavu.

Posebno posle posta DaSickSyst - a o dogovoru ATI i Nvidije, zbog koga je podneta tužba. I, kako je nekolicina ljudi već primetila, sa vestima o cenama u Americi. Važno ko jajce!!!
IT vesti su kad neko izbaci novu tehnologiju, kad se pojavi novo softversko rešenje koje može bitno da utiče na poboljšanje rada većine korisnika itd.
Intel/AMD i ATI/Nvidia su samo priče o velikom biznisu i ko ne vidi da oni kupce posmatraju samo kao potencijalni izvor nove količine love, mora da je slep ili zaluđen.

Otkad sam na berzi (nešto više od godinu dana) uvek sam smatrao da je ovo forum za razmenu iskustava i šansa da jedno drugom pomognemo, svako u okviru svojih mogućnosti. U nekoliko navrata sam se mešao u rasprave, pokušavajući da smirim svađu, ali ovog puta sam apsolutno na strani onih koji te kritikuju zbog toga što gušiš.
I, da se razumemo, u onoj raspravi posle koje je SkyFire `nestao` sa foruma, ti si i te kako doprineo raspirivanju svađe. Samo, uspeo si da ostaneš miran, dok je on puko. Nemoj da misiš/te da ga branim. I on je navijački preterivao sa Intel/Nvidijom, samo nije jedini krivac za onu svađu u koju nisam hteo da se mešam, jer je već bila otišla predaleko.

I, molim te, zaobiđi one kurvinske fore `eto vidite, ima ljudi koji su na mojoj strani`, `hvala što me podržavate`. Nismo mala deca.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Zamolio bih ljude da ne skrecu sa teme 09.09.2008. 21:57 #70018

status: user
broj poruka: 7702
Tema je da je AMD jos jednom spustio cene !!!.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Odan AMD-u i Zvezdi do kraja života 09.09.2008. 22:01 #70023

status: user
broj poruka: 6089
Drago mi je da u vom momentu kada AMD žešće zaostaje za Intelom, kao i Zvezda za Partizanom, ima ljudi koji su mu odani. Međutim, mislim da nema potrebe da se svađamo. Što se mene tiče, kome je potreban neki Intelov procesor za nešto pametno (posao) i može da ga iskoristi, samo napred, kupujte, a budale koje hoće da bacaju pare samo da bi se kurčile sa nekom Intelovom kvad kor budžom i pločom od 200 evra preziraću do kraja života.

P.S.
Samo neka AMD spušta cene, pa će do nove godine da padne neki Phenom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi I ja sam Zvezdas... 09.09.2008. 22:28 #70037

status: user
broj poruka: 7702
Uvek sam bio pobornik toga gile sto kazes da je MB najznacajniji.Najdarovitije ljude za progamiranje u C -u koje sam sreo u svoje vreme nisu imali komp osim onaj na poslu .Tako da ova ludnica za hardverom je nista drugo do da potera brze Crysis ....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
doca80 Re: Re: ...off topic to gile23 09.09.2008. 22:41 #70042

status: user
broj poruka: 3053
Gde ima da se skinu te Chuck zezancije? Urnebesne su,hocu ih SVE u kolekciji!!!



KO DRUGOME JAMU KOPA-FIZICKI JE RADNIK!!!

::
:: Čitam te Chuck burgije iznova, ali kad stignem do 2 najluđe, ispresavijam se od smeh
:: 1) Chuck Norris can slam a revolving door
:: 2) Chuck Norris counted to infinity - twice
:: _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
:: On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...
::
:: ::
:: :: A kad se Chuck Norris baci na proizvodnju racunara,..
:: ::
:: :: Pozdrav
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Brate jedini smara Bax2003 09.09.2008. 22:47 #70044

status: user
broj poruka: 7760
Zemljace postovao si 15 poruka samo na ovu temu...

A pitam se koliko tema uopste ima u poslednjih nekoliko meseci da nisi postovao bar jednu poruku, ja ce ti kazem NULA.

Ti bre zemljace ko da si neuronima vezan za PC Berzu, mislim imas ti i dobrih nadasve korisnih odgovora ali bre zar moras da kazes nesto u svakoj temi, ispadas ko onaj pevac Sofronije...

https://www.youtube.com/watch?v=73EIR134zlo

No har feelings, bat jebi ga... prosto, morao sam...

Tomato Republic Of Serbia !!!

P.S. Obradmi, ko sto rekoh samo cepaj, tvoja tema je u pravoj sobici ` Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni `, znaci sve je kako treba.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Brate jedini smara Bax2003 09.09.2008. 23:03 #70051

status: user
broj poruka: 12056

Duda, duda.....ija ija o!
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: Zemljace postovao si 15 poruka samo na ovu temu...
::
:: A pitam se koliko tema uopste ima u poslednjih nekoliko meseci da nisi postovao bar jednu poruku, ja ce ti kazem NULA.
::
:: Ti bre zemljace ko da si neuronima vezan za PC Berzu, mislim imas ti i dobrih nadasve korisnih odgovora ali bre zar moras da kazes nesto u svakoj temi, ispadas ko onaj pevac Sofronije...
::
:: https://www.youtube.com/watch?v=73EIR134zlo
::
:: No har feelings, bat jebi ga... prosto, morao sam...
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!
::
:: P.S. Obradmi, ko sto rekoh samo cepaj, tvoja tema je u pravoj sobici ` Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni `, znaci sve je kako treba
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 3  
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646191.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs