Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Amd jos jednom spustio cene Phenoma x3 za 5 %
STRANA 3 OD 3
Zmajko Re: Brate jedini smara Bax2003 09.09.2008. 23:05 #70053

status: user
broj poruka: 1228
Agree u potpunosti ali bih da spomenem jos jednog spamera koji postaje No 1. u poslednje vreme - gile23.

Post za postom od istog korisnika se na normalnim forumima odmah sjedini u jedan ali ovde se taj propust ocigledno koristi za nabijanje postova. Zasto li su Zeljko i Misa ubacili opciju `Promeni` pitam se.


:: Zemljace postovao si 15 poruka samo na ovu temu...
::
:: A pitam se koliko tema uopste ima u poslednjih nekoliko meseci da nisi postovao bar jednu poruku, ja ce ti kazem NULA.
::
:: Ti bre zemljace ko da si neuronima vezan za PC Berzu, mislim imas ti i dobrih nadasve korisnih odgovora ali bre zar moras da kazes nesto u svakoj temi, ispadas ko onaj pevac Sofronije...
::
:: https://www.youtube.com/watch?v=73EIR134zlo
::
:: No har feelings, bat jebi ga... prosto, morao sam...
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!
::
:: P.S. Obradmi, ko sto rekoh samo cepaj, tvoja tema je u pravoj sobici ` Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni `, znaci sve je kako treba
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: Re: Brate jedini smara Bax2003 09.09.2008. 23:11 #70054

status: user
broj poruka: 12056

Momci ako mislite da spamujem i mnogo smaram.....rešićemo.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: Agree u potpunosti ali bih da spomenem jos jednog spamera koji postaje No 1. u poslednje vreme - gile23
::
:: Post za postom od istog korisnika se na normalnim forumima odmah sjedini u jedan ali ovde se taj propust ocigledno koristi za nabijanje postova. Zasto li su Zeljko i Misa ubacili opciju `Promeni` pitam se.
::
::
:: :: Zemljace postovao si 15 poruka samo na ovu temu...
:: ::
:: :: A pitam se koliko tema uopste ima u poslednjih nekoliko meseci da nisi postovao bar jednu poruku, ja ce ti kazem NULA.
:: ::
:: :: Ti bre zemljace ko da si neuronima vezan za PC Berzu, mislim imas ti i dobrih nadasve korisnih odgovora ali bre zar moras da kazes nesto u svakoj temi, ispadas ko onaj pevac Sofronije...
:: ::
:: :: https://www.youtube.com/watch?v=73EIR134zlo
:: ::
:: :: No har feelings, bat jebi ga... prosto, morao sam...
:: ::
:: :: Tomato Republic Of Serbia !!
:: ::
:: :: P.S. Obradmi, ko sto rekoh samo cepaj, tvoja tema je u pravoj sobici ` Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni `, znaci sve je kako treba
:: ::
:: ::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
geloso Re: Brate jedini smara Bax2003 10.09.2008. 00:19 #70058

status: user
broj poruka: 584

pa i nisi bas morao, a specijalno ne sa tim naslovom

:: No har feelings, bat jebi ga... prosto, morao sam...
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
marke ... 10.09.2008. 00:44 #70061

status: user
broj poruka: 384
jasno je da je bax u svakoj temi, ali zaista su mu vecina odgovora korisni. Mozda smara ljude koji odgovore znaju, ali ako neko dodje sa problemom i pitanjem na pcberzu, onda se on malo manje smara, i srecan je da je dobio bilo kakav odgovor, a od baxa uglavnom koristan. Uvek mi bude zao kada prodje tema bez i jednog odgovora, pa makar i neke preporuke ili uputa.. treba pomoci ljudima, pcberza za to i sluzi.


a to koliko ko ima postova, meni je recimo apsolutno nebitno. moze npr. obradmi da nabije i milion postova, opet cemo svi znati da su vecina copy-paste tekstovi sa nekih sajtova. ajde neka bude i da je preveo.(ne mislim bukvalno za njega) Tako da, svi znaju koliko ko zna, kome trebaju postovi, neka ide u svastaru pa neka se iskuca do mile volje, ali mu to nece doneti neki respect ovde. bar ja tako mislim.

Mislim da je bax priicno strucan, i hoce da pomogne (sto je najbitnije) a ako mu je zanimljivo da kuca postove, pa neka ih kuca non-stop, meni ne smeta. Ali zelim da bude tu kada mi bude trebao savet ili pomoc. naravno sa ostalim uvazenim clanovima, da ne imenujem sada.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe @marke 10.09.2008. 00:52 #70063

status: user
broj poruka: 12056

Hvala na razumevanju majstore i trudiću se da tako i nastavim koliko mi uslovi (net) i vreme dozvoljavaju.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

::
:: jasno je da je bax u svakoj temi, ali zaista su mu vecina odgovora korisni. Mozda smara ljude koji odgovore znaju, ali ako neko dodje sa problemom i pitanjem na pcberzu, onda se on malo manje smara, i srecan je da je dobio bilo kakav odgovor, a od baxa uglavnom koristan. Uvek mi bude zao kada prodje tema bez i jednog odgovora, pa makar i neke preporuke ili uputa.. treba pomoci ljudima, pcberza za to i sluzi.
::
::
:: a to koliko ko ima postova, meni je recimo apsolutno nebitno. moze obradmi da nabije i milion postova, opet cemo svi znati da su vecina copy-paste tekstovi sa nekih sajtova. ajde neka bude i da je preveo. Tako da, svi znaju koliko ko zna, kome trebaju postovi, neka ide u svastaru pa neka se iskuca do mile volje, ali mu to nece doneti neki respect ovde. bar ja tako mislim
::
:: Mislim da je bax priicno strucan, i hoce da pomogne (sto je najbitnije) a ako mu je zanimljivo da kuca postove, pa neka ih kuca non-stop, meni ne smeta. Ali zelim da bude tu kada mi bude trebao savet ili pomoc. naravno sa ostalim uvazenim clanovima, da ne imenujem sada.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: Zar ovo nije smaranje??? 10.09.2008. 01:03 #70065

status: user
broj poruka: 2909

:: Postovi samo u poslednjih 10 - tak dana
:: obradmi:
:: 28. 08, 02. 09, 04. 09, 07. 09 (dva posta) i danas
::
:: Priznajem da sam pre dva dana bio na ivici da napišem sličan komentar kao danas Bax, ali sam se u poslednjem trenutku uzdržao. Sad stvarno mislim da je preterano zatrpavati vestima o jednom proizvođaču, ko god to bio, i to toliko zagriženo i tendeciozno da se svima, manje više, penje na glavu.
::
:: Posebno posle posta DaSickSyst - a o dogovoru ATI i Nvidije, zbog koga je podneta tužba. I, kako je nekolicina ljudi već primetila, sa vestima o cenama u Americi. Važno ko jajce!!
:: IT vesti su kad neko izbaci novu tehnologiju, kad se pojavi novo softversko rešenje koje može bitno da utiče na poboljšanje rada većine korisnika itd
:: Intel/AMD i ATI/Nvidia su samo priče o velikom biznisu i ko ne vidi da oni kupce posmatraju samo kao potencijalni izvor nove količine love, mora da je slep ili zaluđen
:
:: Otkad sam na berzi (nešto više od godinu dana) uvek sam smatrao da je ovo forum za razmenu iskustava i šansa da jedno drugom pomognemo, svako u okviru svojih mogućnosti. U nekoliko navrata sam se mešao u rasprave, pokušavajući da smirim svađu, ali ovog puta sam apsolutno na strani onih koji te kritikuju zbog toga što gušiš
:: I, da se razumemo, u onoj raspravi posle koje je SkyFire `nestao` sa foruma, ti si i te kako doprineo raspirivanju svađe. Samo, uspeo si da ostaneš miran, dok je on puko. Nemoj da misiš/te da ga branim. I on je navijački preterivao sa Intel/Nvidijom, samo nije jedini krivac za onu svađu u koju nisam hteo da se mešam, jer je već bila otišla predaleko
Njegova stvar sta je radio i sta radi sad.Ni najmanje se mene ne tice.Tad sam mu rekao da me ne proziva necu ni ja njega,i tu se sto se mene tice prica zavrsava.
:: I, molim te, zaobiđi one kurvinske fore `eto vidite, ima ljudi koji su na mojoj strani`, `hvala što me podržavate`. Nismo mala deca
Sta li ti lupas???
Nemam nameru da se upustam sa tobom ni u kakvu raspravu,ako planiras da se machujesh sa nekim idi na bench i zaobidji me leba ti nisam raspolozna veceras da te fore.


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
thedamager Sramota 10.09.2008. 01:18 #70067

status: user
broj poruka: 176
Dušmani iskompleksirani, obrisaše mi onako nadahnut post...

MKV rulz!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 @DaSickSyst 10.09.2008. 01:19 #70068

status: user
broj poruka: 1492
Pomešani lončići!!!

Uopšte nije namenjeno tebi. Sve što sam napisao odnosi se na `obradmi`. Tvoj post o dogovoru ATI i Nvidije sam pomenuo samo kad dokaz da ne treba slepo navijati ni za koga.
Poslednje što me u životu interesuje je da se sa bilo kim mačujem na forumu. Posebno ne sa tobom, jer po svemu što sam do sada čitao cenim tvoje znanje. Kad je reč o svađi sa SkyFire - om, opet sam mislio na `obradmi`.
Da si malo pažljivije ćitao, verovatno bi to ukapirao, jer zašto bih pominjao ono`eto vidite, imaih...`, kad ti tako nešto nikad nisi napisao, a ne verujem da bi to ikad i uradio.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DaSickSyst Re: @DaSickSyst 10.09.2008. 01:29 #70069

status: user
broj poruka: 2909
:: Pomešani lončići!!
::
:: Uopšte nije namenjeno tebi. Sve što sam napisao odnosi se na `obradmi`. Tvoj post o dogovoru ATI i Nvidije sam pomenuo samo kad dokaz da ne treba slepo navijati ni za koga
:: Poslednje što me u životu interesuje je da se sa bilo kim mačujem na forumu. Posebno ne sa tobom, jer po svemu što sam do sada čitao cenim tvoje znanje. Kad je reč o svađi sa SkyFire - om, opet sam mislio na `obradmi`.
:: Da si malo pažljivije ćitao, verovatno bi to ukapirao, jer zašto bih pominjao ono`eto vidite, imaih...`, kad ti tako nešto nikad nisi napisao, a ne verujem da bi to ikad i uradio

Ups.

Moja greska...Izvinjavam se...

Stvarno nisam pazljivo procitao...Veceras mi je definitivno tastatura brza od pameti...Izvini jos jednom Rasho.


DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
rasha44 Re: Re: @DaSickSyst 10.09.2008. 01:34 #70070

status: user
broj poruka: 1492
No problemo!
Izvinjotina prihvačena.

Nightbird
ISKUSTVO - Proporcionalno količini uništene opreme.
HOBI - Način umaranja tokom slobodnog vremena.


:: :: Pomešani lončići!!
:: ::
:: :: Uopšte nije namenjeno tebi. Sve što sam napisao odnosi se na `obradmi`. Tvoj post o dogovoru ATI i Nvidije sam pomenuo samo kad dokaz da ne treba slepo navijati ni za koga
:: :: Poslednje što me u životu interesuje je da se sa bilo kim mačujem na forumu. Posebno ne sa tobom, jer po svemu što sam do sada čitao cenim tvoje znanje. Kad je reč o svađi sa SkyFire - om, opet sam mislio na `obradmi`.
:: :: Da si malo pažljivije ćitao, verovatno bi to ukapirao, jer zašto bih pominjao ono`eto vidite, imaih...`, kad ti tako nešto nikad nisi napisao, a ne verujem da bi to ikad i uradio
::
:: Ups.
::
:: Moja greska...Izvinjavam se..
::
:: Stvarno nisam pazljivo procitao...Veceras mi je definitivno tastatura brza od pameti...Izvini jos jednom Rasho.
::
::
:: DaSickSystem
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
BlueSkyNIS ... 10.09.2008. 01:54 #70071

status: user
broj poruka: 860
Još malo pa najaktivnija tema....

Linux user #457299, Ubuntu user #22262, Ubuntu Serbia user #738

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Lobbo mir pobili se dabogda :-P 10.09.2008. 04:04 #70073

status: user
broj poruka: 15


kada se pre ne znam koliko godina AMD vratio na velika vrata, bilo mi je veoma drago. ponovo sam osetio takvo ushicenje kada je Intel opet stao na noge. najdraze mi je bilo kad se ATI povampirio i uzdrmao do tad neprikosnoveni GeForce.
svako ko stane apsolutno na jednu stranu ospravajuci drugoj pravo na postojanje ili ima neki licni interes ili je brate lood!
dobra konkurencija moze samo da nam koristi povecanjem kvaliteta i padom cena u trci za kupcima. bilo bi divno da je tako i po pitanju operativnih sistema..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE heheheh :)) 10.09.2008. 19:14 #70158

status: user
broj poruka: 5696
Vidite da ja nisam u svakoj corbi mirodjija :)) peace


- A N G E L -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed evo sta je rekao Lao Ce 11.09.2008. 00:02 #70209

status: user
broj poruka: 10989


Sto je dzabe, i Bogu je drago. Ali, ako je dzabe ujedno i nekvalitetno, to je mrsko cak i Djavolu.

-Sta im vredi otkljucani mnozilac kada se cak i sa spustenim mnoziocem tesko podize frekvencija magistrale ? A kada se i poveca koliko-toliko, onda covek utvrdi da nije mnogo dobio u realnim aplikacijama (igre, kompresovanje mmedia itd.). Naprotiv, Intel se strahovito lako overklokuje i svaki pomak u frekvenciji biva pracen PRIMETNIM rastom efikasnosti sistema. FPS raste kao `iz vode`, vreme kompresovanja DVD-a u DivX DRASTICNO se skracuje itd. itd.
A kao slag na tortu - procesor jedva da se nesto vise greje a ukupna potrosnja sistema jedva da se da registrovati.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 3
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646192.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs