Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
LJUDI DA LI ZNATE NEKOGA KO ULTRA DOBRO ZNA INSTALACIJU SISTEMA
STRANA 2 OD 5  
DrDoca Re: ... 02.12.2016. 10:18 #627236

status: user
broj poruka: 163
Upoznao sam coveka koji je je sluzio u Rengerima, covek bivsi vojnik. radio je i u Blackwater-sima Amerikanac. Znas li ti sta sami Amerikanci misle o tom sistemu? Sve najgore.
Osiguravajuce kuce, korporacije razne, framceutska industrija itd. Covek otvoreno kaze da je dao otkaz kada je shvatio da radi za mafijase i bitange. Sada ne zivi u Americi zivi covek u Kraljevu ozenjen je ovde ima dvoje dece radi sa kumom u nekom auto moto servisu, kaze da se ni mrtav nece vratiti tom zivotu i takvoj Americi. Nije to tako zato sto to zeli `Amerika`, to je tako zato sto to zele dede od po 300god koje bi da zive jos 300god u tome je poenta. Amerikanci placaju osiguranje citav zivot a ostavljeni su na milost i nemolost sistemu ako se razbole, ostanu bez posla i sl. Osiguravajuce kuce su mafijaska tvorevina i tako i funkcionisu. Ovo ce ti svaki Amerikanac reci. A U Evropi je nesto `humanije` drustvo, zbog evropskih vrednosti, u Austriji npr Austrijska deca ne idu u drzavne skole zato sto su im skole pune pedera siptara i ljudi koji su tamo dosli nece nista da rade ima ih u familiji po 20 i zive od socijale. Austrijanci moraju svoju decu da salju u privane skole, drzavne kao da ni ne postoje.
Pa Nato011 je bolesnik, pa njega bi taj sistem tamo samleo i ostavio bi ga da crkne na nekom djubristu, sta kao lecili bi ga. Pa i decu obolelu od teskih bolesti ne lece ako se dobro ne plati a kamoli raspalog matorog narkomana.


:: Boga mi secam se dobro, pevao si pesmu : ``Amerika, Amerika, zemlja velika`. Nije da nisi.
:: Povukao si se malo, osvestio si se pa sada kao nisam ja za Ameriku
::
:: A koje Evropske vrednosti? Tako nesto ne postoji. Jesi ti svestan da je ta AMERIKA stvorila EVROPSKU UNIJU? Da li si ti svestan da Amerika kontrolise citavu EVROPU?! Da li shvatas da ti je u SRBIJI tako zato sto to AMERIKA zeli?
::
:: Da li uopste poznajes princip po kom se vodi Evropska unija? Evo reci cu ti kako to funkcionise. Svaka zemlja kao clanica ima odredjene prednosti ali agenda je da iz sto vise manjih zemalja se ispumpa kapital kojim se Amerika sluzi. Svaka clanica Evropske unije pre ili kasnije propadne. Pitaj Slovence da li im ruze cvetaju, pitaj te Hrvate u koje se kunes. Ne znaju gde udaraju, siromastvo na sve strane. Stoje malo bolje nego mi
::
:: Sto je Britanija izasla ako je tako dobro? Koja crna Evropa tj. Evro savez. To samo Vucicevi poklonici mogu da baljezgaju. To bi nas odvelo u potpunu propast. Sreca pa ce se Evrounija raspasti pre nego mi uopste i pristupimo tom savezu
::
:: No da se vratim na poentu. Kada Americi oslabi uticaj u Evropi, konkretno na Balkanu, tada ce Srbija poceti da zivi. Do tada za svoje nezadovoljstvo obrati se braci Amerima .
::
::
::
:: Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Re: ... 02.12.2016. 10:22 #627237

status: user
broj poruka: 7700
sami Hrvati beze iz Hrv. u strane zemlje, Rusi su ojacali nigde vise nisi bezbedan.


:: Ja nikada nisam trazio da odem u Ameriku. Tamo ne bi isao i da imam zelenu kartu
:: Ja sam samo hteo da trazim Hrvatsko Drzavljanstvo jer sve novine uvode pre nas i u svemu smo u zaostatku za njima najmanje 5 godina gde god pogledas. Ja ne verujem u Americke nego Evropske vrednosti. Kakva Amerika
::
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 02.12.2016. 10:26 #627238

status: user
broj poruka: 163
Pitaj Hrvate i slovence sta misle o tim novinama pa ce ti i sami reci.
Ako ti i daju papire, a najverovatnije nece, svidelo se to tebi ili ne ti si heroinski zavisnik.
i kao takav neces moci da ih dobijes pa sve da ti je deda bio Tudjman, niti ces ih dobiti na bilo kom drugom mestu, to zaboravi.

:: Ja nikada nisam trazio da odem u Ameriku. Tamo ne bi isao i da imam zelenu kartu
:: Ja sam samo hteo da trazim Hrvatsko Drzavljanstvo jer sve novine uvode pre nas i u svemu smo u zaostatku za njima najmanje 5 godina gde god pogledas. Ja ne verujem u Americke nego Evropske vrednosti. Kakva Amerika
::
::
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sweredom Re: LJUDI DA LI ZNATE NEKOGA KO ULTRA DOBRO ZNA INSTALACIJU SISTEMA 02.12.2016. 11:13 #627241

status: user
broj poruka: 819
To je najteza stvar na svetu...
htp://valid.x86.fr/ce9ji9

:: Da li mozda neko ima telefon nekoga inzinjera informatike ko se ultra dobro razume u instalaciju sistema. Treba da mi instalira Windows 10 UEFI bez onog govneta Windows Boot Managera. Na Internetu je 1000 objasnjenja a 70% od njih su potpuno netacna i resenje je suprotno od onoga sto podvuku kako treba da se uradi
:: Ali znaci treba mi covek koji se susretao sa svime da mi instalira Windows 10 UEFI da u BIOSu lepo vidim Samsung 850 EVO a ne Windows Boot Manager Samsung 850 EVO i da mi objasni posle sta da uradim za M.2
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 02.12.2016. 22:21 #627265

status: user
broj poruka: 351
Va kada bi covek slusao ne bi znao da najbolji Rusi i Srbi idu u Ameriku da rade ili Evropu, da najbolji lekari isto to da bi obezbedili svoje porodice, ne bi znali da ljudi u 4to stadijumu raka skacu sa Moskovske Onkologije kroz prozor u grupama po 2-3 ljudi jer nemaju lekove, ne bi znali da Rusija ne moze da zadrzi sve sto bolje izgleda da ne trci da se udaje za Zapadnjake, ne bi znali da samo Srbija ima povecanje raka daleko vece nego ostale republike EX YU, da je zivotni vek u Rusiji opao a u Americi se povecao u proseku za 10-15 godina i mnogo slicnih stvari. Jer vas kada slusaju misle da Amerikanci beze u Rusiju i Srbiju. Bolje pogledajte oficijalne karte sa IQ nacije pa cete videti da nismo daleko od prvog majmuna koji se uspravio na noge.
Sta napricase ljudi, u mom kraju od 3 lekara 2 rade u Nemackoj nemaju ni 30 godina, ekstra djaci i studenti 28-29 godina vec su u Nemackoj samo treci koji je inace i Alkoholicar ce uskoro biti zaposljen verovatno u nekom manjem gradicu Srbije. I to je tako. Cak i taj Tramp kome je poklonjena pobeda ima skoro 3 miliona glasova manje od Hilari ali su mu dali pobedu ovako eto zato sto je to sistem takav da bi doveli naciju u stanje da za 4 godine opravdava mnogo drasticniju spoljnu politiku nego sto bi ovako.
Inace ja ljudski zivot ima mnogo veci znacaj u Evropi u Svajcarskoj i Skandinavskim zemljama nego u Evropi, svi ti koje smo mi okarakterisali kao Hladni narodi su za nas Majka Tereza. Mi sve uvodimo zadnji sem kada je u pitanju represivni organi koji daju laznu sigurnost. Koje Hrvate i Slovence, vi trazite manjinu budala, Srbija je i tu i gde jeste jer je selektovala najgore budale iz celog sveta koji se nista ne pitaju i koji su u manjini i po njima donosila svoju odluku zato svi posle zavrse sigurni a Srbija najebe. Ne bi me iznenadilo da su vec do sada ispljuvali Hilari pa onda ako ovi okrenu na drugu stranu Sredinom Decembra da Prvo Srbima jebe mater. Ili da donesemo neke vazne odluke po ugledu na Engleze bez moci i uticaja koji oni imaju pa onda kada se i oni na kraju dogovore i ostanu da opet najebemo mi. Takva je nasa istorija bila. Mi smo odcepili Skotsku od Engleske mnogo pre izbora pa smo posle cutali ko kurve kada su Skoti glasali da ostanu sa Englezima i EU. MI smo ih vec bili odcepili, i Ukrajinu smo pripojili Rusiji pa smo se iznenadili kada je vecina Ukrajinaca rekla da hoce NATO i EU odmah. To se desilo za veoma kratko vreme, za 2 godine su iz umerene podrske i vecine protiv NATO otisli na potpunu podrsku NATO i EU. A mi smo ih pripojili Rusima. Moramo da shvatimo da glupih kao mi nema nigde u Evropi i da je to prvo dokazano na terenu i odlukama pa onda napisano, nasa nemogucnost da procenimo situaciju i da se nadamo beznadeznim stvarima. Vi pricate nesto za Hrvate. Hrvatska moze da mobilise 3 puta vise vojnika nego Srbija koji zele da brane Hrvatsku, zapadnu demokratiju i da jebu mater svakom Ruskom uticaju, dok bi Srbija mogla da napabirci 100.000 i to motkom da tera ono posle a to je sve podlozno prebezima, sabotazama tako da bolje da ih i ne zove. Cak je i mala Crna Gora pokazala Rusima kurac i samo ceka dan da im pozapljenjuje onu imovinu tamo i pootima ono sto su kupili. Uveli su im sankcije ponosno da svi cuju i znaju, da ne govorim dalje o Hrvatima i Bosni i Slovencima. Ei Crna Gora, saka jada nema ih milion ali su svesni da Rusija moze da im pljune pod prozor i hoce da svoju lojalnost pokazu time sto su im uveli sankcije, i to nece proci nenagradjeno. A NATO ne nagradjuje recima i praznim obecanjima. On uzima od Ruskih saveznika i daje onima koji otvoreno kazu da mrze Ruse i to sme da uradi bilo kome pa cak i cuvenoj Ruskoj Braci Srbima. Zato nemojte njih pominjati, oni su potpuno slozni i znaju sta hoce, NATO, EU, dobijaju rakete, avione, dobili su 150 bojnih vozila oklopnih, oni znaju da Srbima Rusija nece pomoci a da njima NATO hoce tako da se spremaju.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Vidi Vlado ovako... 03.12.2016. 01:16 #627273

status: user
broj poruka: 223
Sto se tice onog tvog prvog pitanja, moram da se slozim sa par ljudi odavde da nema gore pojave nego videti seratora koji ima pare i drzi predavanja svima a ne zna ni ono osnovno - da instalira sebi OS, pa bio cak to i WIN10 koji, uzgred budi receno, nije nikakva problematika. Sto se tice konstatacije jednog kolege odavde - ukucao sam tvoj nik WLADA011 u Google-u, i zaista se pojavljujes uglavnom na narkomanskim portalima, ili ljudi seru po tebi posto si naporan kao kusur govanceta sto ranom zorom nije hteo da izadje nego i dalje tvrdi pazar. Kao i ti u vecini slucajeva. Da se vratimo na tvoje politicko izlaganje. Vidi, jako mi je zao, i mrzim sto trosim vreme da ti ovo napisem a sve u nadi da ce do tih pojedenih sivih celija nesto i dopreti - takvi kao ti, i uglavnom ista zgadija ste i usrali sve sto se usralo dati u proteklih x godina. Ljudi koje slobodno mozemo etiketirati jednim pogrdnim nazivom, jedinim koji ih opisuje - izdajice. Vidis, maloumnice jedan narkomanski, u zlatno vreme, takvi su bili streljani, a kasnijom izmenom zakona su zavrsavali u celijama gde su preispitivali svoje politicke i vojne naklonosti. Licno bih te zatvorio na duze (citaj NEODREDJENO) vreme, pa kad jednog dana taj isti NATO useta u Bg, mozda te i oslobodi, jebem te u usta zvalava, izdajnice jedan narkomanski.



C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 03.12.2016. 01:35 #627275

status: user
broj poruka: 18472
Koliko mrznje prema pravoslavnim narodima.

E Vlado, zbog tebe i tebi slicnih, voleo bih a i red je vise da se ociste g. da izbije rat pa bi video gde se tvoj mili NATO a i Amerika zajedno nalaze u odnosu na Rusiju.

NATO ne moze da prdne, zbrisani bi bili u roku od jednog dana. Pazi jednog dana.

Ti izgleda ne kapiras da je Rusija najveca vojna sila na svetu a da Kina pretenduje da prestigne Ameriku.

Kako ti je CNN isprao mozak nema dalje.



Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 03.12.2016. 03:45 #627277

status: user
broj poruka: 12785
Fasciniran sam činjenicom da posle svega što je ovaj stvor izgovorio na forumu vi i dalje nastavljate konverzacije sa njim, čak mu i pomažete.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Re: Vidi Vlado ovako... 03.12.2016. 07:06 #627279

status: user
broj poruka: 351
Alo bre DA LI SI TI NORMALAN. DA LI SI TI NORMALAN. JA SAM POSTAVIO PITANJE NA WINDOWS 10 I DOBIO ODGOVOR DA SAM ONAKO KAKO SAM INSTALIRAO SISTEM BILO SASVIM DOBRO I DA NIJE BILO POTREBE DA GA BRISEM JER JE WINDOWS BOOT MANAGER DEO UEFI BIOSA. JA TO NISAM ZNAO KAO I JOS MNOGO LJUDI JER 20 TEMA SA ISTIM PITANJEM IMA LJUDI KOJI PRVI INSTALIRAJU PUT WINDOWS 10 I NECE DA IM POSLE KASNIJE NEKI BOOT MANAGER PRAVI PROBLEM. SISTEM JE BIO INSTALIRAN PERFEKTNO, BAS KAKO TREBA, SA RESENIM 2 PROBLEMA KOJA SE NEKADA POJAVE.
TO SU PROBLEMI BILI PORUKE

WE COULDN`T CREATE A NEW PARTITION OR LOCATE EXISTING ONE...

ZAMISLI DA TI SE TO POJAVI U TRENUTKU KADA TREBA DA INSTALIRAS WINDOWS NORMALNO DA NE DA INSTALACIJU NIGDE, JA SAM TO RESIO, POSLE TOGA SE PONOVO POJAVLJUJE PORUKA

THE select DISK HAS A MBR PARTITION TABLE

KOJA JE VEROVATNO REZULTAT RESENJA PRVE I FORMATIRANJA U NTFS QUICK JER VECI OD 32GB NE MOGU DA SE FORMATIRAJU U FAT32 DOBIJA SE PORUKA DA JE TOO LARGE. JA SAM SVE TO RESIO NISAM PITAO NIGDE NIKOGA I KADA SAM VIDEO WINODWS BOOT MANAGER NA KRAJU INSTALACIUJE, ZAVRSENA INSTALACIJA, INSTALIRANI DRIVER JA NISAM BIO SIGURAN DA MI TO NECE PRAVITI PROBLEM NEKADA KAO I GOMILA LJUDI KOJA PRVI PUT INSTALIRA WINDOWS 10 UEFI.
I TI MENI KAZES JA NE ZNAM DA INSTALIRAM SISTEM A SISTEM BIO INSTALIRAN, VOLE BI DA TEBE VIDIM KAKO BI RESIO OVE PROBLEME KOJI SE POJAVLJUJU VEOMA CESTO PRILIKOM INSTALACIJE WINDOWS 10.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

::
::
::
:: C: /
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 07:27 #627280

status: user
broj poruka: 351
I DA JA SAM ZA NATO PAKT I NE MOZETE MI NISTA, TO STO SI REKAO MENI JA TEBI 10O PUTA VISE. ZA MENE JE RUSIJA BOLESNA I NE OSECAM SE KAO IZDAJNIK JER JA RUSKO PRIJATELJSTVO NITI SAM VIDEO NITI SAM OSETIO, SAMO SAM VIDEO DA SU RUSKI PRIJATELJI KAZNJENI A DA IM ONA NIJE MOGLA POMOCI NEGO JE TRAZILA DA SE NAROD ZRTVUJE I ZRTVUJE SVOJ ZIVOT DA BI SE INATIO. TO SU TRAZILI SRPSKI POLITICARI KOJI SE NISU ODRICALI I RUSKI LOBISTI I OLIGARSI KOJI SU OBEZBEDILI PORODICE PO ENGLESKOJ, KAMBRIDZU, HARVARDU I OBEZBEDILI SE NA STRANIM RACUNIMA KADA IM DOSADI I ZAGUSTI DA BEZE NA ZAPAD. PA SAM VODJA RUSKE MAFIJE U EGZILU JE REKAO, RUSIJA NIJE ZA DEMOKRATIJU, TO JE DIVLJI I SUROV NAROD NJIMA TREBA DIKTATOR, MAFIJA I BIC DA SE NE BI UJEDALI, ZAPAD TREBA DA ODUSTANE O NAMETANJA DEMOKRATIJE TAMO. COVEK KOME JE FRANCUSKA DALA DRZAVLJANSTVO NAKON STO JE PREGOVARAO SA CECENSKOM MAFIJOM I NJIHOVIM VODJOM SA KOJIM JE BIO U ZATVORU I POSTAO DRUG DA PUSTE FRANCUSKOG NOVINARA OTETOG. NIKO NIJE MOGAO DA URADI NISTA ON JE REKAO COVEK CE BITI OSLOBODJEN ALI JA HOCU DRZAVLJANSTVO, ZIVI NA AZURNOJ OBALI, SAGRADIO PRAVOSLAVNU CRKVU TAMO. KAZE TAJ NAROD JE DIVLJI I SUROV DRUGI NE BI IZDRZALI TO NJIMA TREBA KORBAC I DIKTATOR TIPA STALJIN ILI MAFIJA TAMO DEMOKRATIJA NE USPEVA. I VI MENI PRICATE NESTO, JA BIO TAMO. NIKADA VI NECETE VIDETI NISTA OD RUSKOG PRIJATELJSTVA, VI STE TO SANJALI. AKO STE VI I RUSI BRACA, ONDA SU KOSOVO I NATO SIJAMSKI BLIZANCI. HHAAHAHAAHAHAHA


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 07:39 #627281

status: user
broj poruka: 351


I NEMOJTE VISE DA SVOJATATE RUSE ZA PRIJATELJE DOK NE DONESETE DOKAZ VECI OD RECI PODRSKE. VISE PODRSKE SMO DOBILI OD LOREN KABILE NEGO OD RUSIJE.
PRVO DOKAZE BRATSTVA I PRIJATELJSTVA PA ONDA SVE OSTALO. ONAJ SKOT SA UKRSTENIM OCIMA KAO MONGOLOID PUTIN NIJE DAO DA 20.000 MUCENIKA BEZ KUCA UNESRECENIH NA KOSOVU DOBIJE DRZAVLJANSTVO RUSIJE I PRESELI SE TAMO. PA DA SU TAKO MOLILI KAKO STO SU NJEGA AMERIKA BI IM DALA GREEN CARD ILI KANADA. DA SU NA TAJ NACIN PONIZNO MOLILI DA PREDJU U DRUGU NACIJU, PUTIN IH JE ODBIO. JER PUTIN IMA VISE NARKOMANA NEGO STO SRBIJA IMA STANOVNIKA I KADA JE ZRTVOVAO SVOJU DECU MALU I DOVEO NACIJU DA IMA 10-15 PUTA VECE SANSE DA POSTANU NARKOMANI NEGO U NAJGOROJ ZEMLJI POSLE NJIH ZA NJEGA SU SRBI NISTA. PA ON NECE DA REAGUJE DA MU LANSIRNA POSTROJENJA DODJU DO GRANICE DA AMERICKE RAKETE STIZU ZA 3-4 MINUTA DO RUSKIH GRADOVA NI ZBOG 10 MILIONA RUSA A NE 5 MILIONA SRBA. TO SAMO SLABOMISLENI LJUDI I ONI KOJI VERUJU U TESLINA ORUZIJA MOGU DA MISLE SUPROTNO. MENI JE BILO JASNO KO JE OVA NACIJA KADA SAM KRENUO U GRAD 1999 I KADA JE SESTRA ZVALA IZ ITALIJE DA MEDIJI SU PRENELI DA SU AVIONI UPRAVO KRENULI IZ NATO BAZA NA MISIJE A KOD NAS SU GOVORILI TO NAS PLASE, ETO KOLIKO SMO MI SVESNA NACIJA NECEGA, TAKO BI SEBE DOVELI NA IVICU OPSTANKA A NE BI BILI SVESNI UOPSTE, KAO STO NISMO SVESNI DA SMO VEC ZATVORENI I OGRADJENI I VEC POSTOJE PLANOVI ZA NAS SAMO SE CEKA NASA ODLUKA DA LI PRELAZIMO NA TAMNU STRANU SA RUSIMA DA SE AKTIVIRAJU PLANOVI ILI CE ZEMLJA IZABRATI ZAPAD. STANJE U KOJE CE VAS NATO DOVESTI CE DOVESTI NAROD DO TOGA DA LIKVIDIRA POLITICKE LIDERE NA SRED ULICE, SAMO JE PITANJE DA LI ZA GODINU, DVE ILI TRI, JEDNA INFLACIJA I CAO, OVDE NASTAJE HAOS IMACETE 2 MILIONA LJUDI U OBLIKU OVIH IZBEGLICA KOJI DOLAZE IZ AVGANISTANA JER SVE SVESNO CE OKRENUTI LEDJA BEDI, RUSIJI I SVADJANJU SA NATO. A ZA TAKVE SITUACIJE NATO NE GLEDA MNOGO DA LI IMA 50 ILI 30% PODRSKE, VAZNO IM JE DA AKO NE REAGUJU VELIKI BROJ LJUDI CE BITI U PROBLEMU. ONDA ONI UPADNU, SNIME PRISTALICE POKAZU MEDIJIMA I TO JE TO. OVDE CE UVEK MOCI DA NADJU MILION LJUDI KOJI IH PODRZAVA DA NAPISU MILIONI SRBI KOJI SE PROTIVE RUSIJI KOJIMA JE DOSTA 50 GODINA LUDILA SU DOCEKALI NATO VOJNIKE. I TO MOGU DA FORMIRAJU B TEAM NATO SACINJEN OD CRNOGORACA, HRVATA, ALBANACA, TURAKA ITD. GORE BI VAM BILO NEGO DA NEMCI I ENGLEZI DODJU. ALI RUSIJA BI VAS PODRZAVALA, ISTO KAO KUBU I PALESTINU. SAMO STO JEVREJE BOLI KURAC ZA TO. NEKA DODJU DA KAZU JEVREJIMA NESTO. ONO STO RADE MUSLIMANSKI FANATICI NIJE NISTA PREMA ONOME STO BI SE DESILO U SVETU KADA BI JEVREJI BILI NEZDOVOLJNI. SA NJIHOVIM PARAMA, VEZAMA, TAJNIM ORGANIZACIJAMA MOGLI BI MILION GODINA DA FINANSIRAJU SVAKODNEVNE TERORISTICKE AKCIJE PO BILO KOJOJ ZEMLJI. TO RUSIJA ZNA I MOZE SAMO RECIMA DA PODRZAVA PALESTINU.

I MI JEDVA CEKAMO GRADJANSKI RAT NEBOJ SE, IMA VEC PLANOVA, BONDSTEAL CE KONTROLISATI SA RAKETNIM SISTEMIMA DO 500KM CEO VAZDUSNI PROSTOR SRBIJE
RUSKI AVIONI CE PROCI KAO ONAJ KOJI JE ZASAO U TURSKU KADA SLEDECI PUT BUDU USLI U NATO PROSTOR, TO JE BIO PRVI PUT U ISTORIJI DA JE ZVANICNO RUSKI AVION USAO U NATO PROSTOR ILI NATO U RUSKI. SPIJUNSKI AVIONI SE NE RACUNAJU, ONI IMAJU AUTOMATSKO ODOBRENJE ZA OBARANJE I PILOTIMA SE KAZE DA CE SE NJIHOVO POSTOJANJE PORICATI. PRVI KOJI JE USAO JE OBOREN ODMAH. RUSIJA BI ZRTVOVALA I DEO SVOJE ZEMLJE DA JE TOLIKO DALEKO U NEPRIJATELJSKOJ TERITORIJI KAO VI. ZNACI 20% AVIONA NE BI DOSLO DOVDE STA SU NATOVARILI PO POLJSKOJ I TURSKOJ NATO. SAMA AMERIKA JEDNOSTAVNO IMA DUPLO VISE VOJNIH IZNINJERA I OSTALOGA NEGO RUSIJA I SVE BRZE RADE, U MODERNIM AVIONIMA ODNOS JE 5:1 SAMO USA - RUSIJA I AKO JE VASA NADA DA CE VAS RUSIJA BRANITI BOLJE ODMAH POCNITE DA TRAZITE KONTAKT SA VANZEMALJCIMA VECE SU VAM SANSE.
DRUGO U GRADJANSKOM RATU SE NE BI BORILI SAMO PROTIV NATO PRISTALICA SRBIJE NEGO I PROTIV UCK, TURAKA IZ SANDZAKA, TAKAV ODNOS SNAGA NIKADA NIJE ZABELEZEN U ISTORIJI TAKO NERAVNOPRAVAN. ZNACI TU SE POSTAVLJA SAMO JEDNO PITANJE I NJEDNO VISE, KO CE SVE ZAMENITI MILICU RAKIC DA BI URADILI ONO STO STE MOGLI A DA ONA I NE STRADA. POSLE NJENE SMRTI SRBIJA JE URADILA TACNO ONO STO SE TRAZILO I DOK JE BILA ZIVA I NEMA NIKAKVO PRAVO DA SPOMINJE NJENO IME. ONA JE SIMBOL NESRECE NASTALE IZ SRPSKOG NEZNANJA DA PROCENI SVOJU SITUACIJU, PRIJATELJE I NEPRIJATELJE I SRPSKOM UGNJETAVANJU SVEGA DRUGACIJEG. NACIJE KOJE TEZE SREDNJEVEKOVNIM OBICAJIMA, KOJI SE RUGAJU I OPIRU PROMENAMA ZA NJIH U BUDUCNOSTI NEMA MESTA, ONE SE SELE U PROSLOST I ZABORAV.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 07:51 #627282

status: user
broj poruka: 351
RUSIJA NAJVECA VOJNA SILA NA SVETU....HAHAHA, MOZDA AKO GLEDATE DRECUNA...
HAHAHAHAA, NEMAJU PARA DA IZRADE 200 PAK FA SAMI NEGO JE INDIJA INVESTIRALA 1/3 PARA OD CELOG PROJEKTA. JER TO TA NAJVECA VOJNA SILA SA 10 PUTA MANJIM BUDZETOM ZA VOJSKU OD AMERIKE... A KADA IH JE IZGRADILA INDIJA POPIZDELA KADA JE PROBALA ONO STO JE DOBILA I ONO STO JE OBECANO I PREDSTAVLJENO NA YOU TUBE. ZASTRANILI STE U SVAKOM SMISLU. ALI POTPUNO.
ZNAS KOLIKO KOSTA PROGRAM F22... PREKO 60 MILIJARDI, AVION KOSTA 150 MILIONA, RUSIJA NIJE MOGLA DA SAMA NAPABIRCI 10 MILIJARDI ZA PAK-FA I AVION KOSTA 50 MILIONA.
STVARNO IMATE POREMECENE IDEJE O MOCI RUSIJE, AKO IM POGLEDATE SLEDOVANJA VOJNA, KVALITET UNIFORMI, DUZNOSTI, OBAVEZE, BROJ SATI KOJI PROVEDU PILOTI, BROJ INZINJERA KOJI PRATE VOJSKU I SVE OSTALO ONDA NIJE NI CUDO STO SAMO IDIOTI KAO DRECUN I ONI KOJI MISLE DA CUVAMO TESLINO ORUZIJE U NEKOJ PLANINI SANJAJU DA JE RUSIJA JACA. KADA BI SPROVELI ANKETU O SNAZI RUSKE VOJSKE NAJVECI OPTIMIZAM BI DOLAZIO OD SRBA, NJIHOVA VEROVANJA U SNAGU BI PRELAZILIZA I PUTINOVE CAK I ONIH STARKELJA MUMUFICIRANIH INVALIDA IZ DRUGOG SVETSKOG RATA KOJE KAO FOSILE IZVEDU NA CRVENI TRG DA RAZVIJAJU IDOLOPOKLONSTVO KOD MLADIH.
VI IMATE VERU U RUSIJU KOJU CAK NI SAMI NEMAJU A BROJKE I STVARNOST GOVORI NESTO DESETO. U SIRIJI JE PRIMECENO DA SU CAK IZRUCIVALI BOMBE I KAO U II SVETSKOM RATU, POTPUNO NENAVODJENE KRMACICE. PRVO IZBACI 2-3 DA VIDI GDE JE PA ONDA SE RAVNA PO TOME. OSIM TOGA KORISTILI SU I KASETNU MUNICIJU OBOGACENU OSIROMASENIM URANIJUMOM, ALI NIKO NIJE ZELO DA SPOMINJE TE GREHE KOJI SE PRIPISUJU SAMO NATO PAKTU.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici re: 03.12.2016. 08:00 #627283

status: user
broj poruka: 908


Sad ga pukao pajdo pa ukljucio Caps Lock,bezte ljudi...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 08:03 #627284

status: user
broj poruka: 351
Pa da, kako da ne, ja sam jedinstveni pajdoman koji daje stotine dolara na racunarske komponente. Vidi se da sve znate i da ste pametni i da poznajete oblast.
Evo ja kada sam kupovao SSD bas sam sreo 10-15 narkomana kupuju ove vece od 1TB SSD kaze nece ispod toga, cekaju da stigne GTX1080TI a neku su i TITAN XP kupili.
Koji ste vi nepoznavaoci zivota i okoline. Nije ni cudo sto je ova zemlja dozivljavala takve sokove kada nacija zivi na suludim nadanjima i idejama.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
nisavici re: 03.12.2016. 08:20 #627285

status: user
broj poruka: 908

Mene licno ne zanima sta radis i sta kupujes,da li se bodes u pedu ili venu,ne znam zasto si toliko uporan da dokazes nesto kad su te 10 puta banovali odavde...

Covece zivi zivot,nadji posao izadji malo kakve evege inteli od 1000 eura o cemu ti pricas?!

Iskljucujem se sa teme,nemam zivaca

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DmasteRNo1 Ima li išta teže 03.12.2016. 08:35 #627286

status: user
broj poruka: 6088
nego dokazati budali da je budala?


i5 2500K/Enermax T40-TB/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Fury 12GB 1866/Samsung 850 EVO 250GB/Sapphire RX 480 Nitro+ OC 8GB/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/NZXT H440 V2/SF Golden Green Pro 650W/Logitech Wave/A4Tech A90


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 08:45 #627289

status: user
broj poruka: 351
Ali ja ne mogu da verujem, da ja kazem da sam instalirao Windows i da on kaze da ja ne umem da instaliram zbog necega sto prvi put vidim u zivotu jer prvi put instaliram Windows 10 UEFI. E to je sacuvaj boze.
I vidite kako ste vi neposteni, da li mozete da zamislite da je Trump dobio vise glasova za par miliona i da su dali pobedu Hilari. Pa od tih teorija zavere, od tih ideja, od tih suludih i bolesnih prica se ne bi moglo ziveti. Iskrivljena volja naroda, pravo glasa ne vazi nista kada masoni i iluminati vladaju. Nepravda. To je samo dokaz koliko su takve ideje bolesne i sulude ali je istina da je Trumpu data pobeda jer ono sto ce Amerikanci podrzati za 4 godine kada im se smuci i kada pocnu da se osecaju ponizeno je mnogo vise nego sto bi podrzali sada. Sam predsednik je suvise mala figura da bi ga pustili da divlja.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 03.12.2016. 09:13 #627290

status: user
broj poruka: 163
Vlado idi ide rokni se malo ili malo vise i bice sve ok, sredice te heroin i bices opet urokan i neces trokirati,
Sto da te hepatitis ubije neprijatno kada mozes da crknes prijatno druzeci se sa heroinom na nekom smetlistu.
Super je to sto si instalirao win ajde sada idi smrdi tako ufiksan ne nekoj deponiji, casti sebe shatic za uspesnu instalaciju windows-a, pa se izvrni kao svaki narkoman.


:: Ali ja ne mogu da verujem, da ja kazem da sam instalirao Windows i da on kaze da ja ne umem da instaliram zbog necega sto prvi put vidim u zivotu jer prvi put instaliram Windows 10 UEFI. E to je sacuvaj boze
:: I vidite kako ste vi neposteni, da li mozete da zamislite da je Trump dobio vise glasova za par miliona i da su dali pobedu Hilari. Pa od tih teorija zavere, od tih ideja, od tih suludih i bolesnih prica se ne bi moglo ziveti. Iskrivljena volja naroda, pravo glasa ne vazi nista kada masoni i iluminati vladaju. Nepravda. To je samo dokaz koliko su takve ideje bolesne i sulude ali je istina da je Trumpu data pobeda jer ono sto ce Amerikanci podrzati za 4 godine kada im se smuci i kada pocnu da se osecaju ponizeno je mnogo vise nego sto bi podrzali sada. Sam predsednik je suvise mala figura da bi ga pustili da divlja.
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Ima li išta teže 03.12.2016. 09:19 #627291

status: user
broj poruka: 163
Nemoj da vredjas budale, on je narkoman kome se mozak raspada.
Covek bre hoce da ide u nato, mozda se nada da ce tamo da ga drogiraju po ceo dan.
Narkomanska masta je veoma raznovrsna,


:: nego dokazati budali da je budala
::
::
:: i5 2500K/Enermax T40-TB/MSI Z68A-GD65 G3/HyperX Fury 12GB 1866/Samsung 850 EVO 250GB/Sapphire RX 480 Nitro+ OC 8GB/Dell U2412M/Xonar DX/Altec ATP-3/NZXT H440 V2/SF Golden Green Pro 650W/Logitech Wave/A4Tech A9
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 03.12.2016. 09:31 #627292

status: user
broj poruka: 9460
Ko bre i cita ova njegova lupetanja...
Samo ignorisite lika.
Ne verujem ni da je narkic, pre ce biti da je decko prezupcio :D


- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Hahahahha 03.12.2016. 09:45 #627293

status: user
broj poruka: 223
Ovo mi je ulepsalo jutro, jebes mi sve. Daj da te jos malo izdrkamo, samo leba ti, iskljuci caps lock, mnogo uze prostora. Nego, kad se drogiras, jel uzmes poster Snoop Doga pa buljis u njega sa prstom u pedu? Ti bre imas vise sifara decko, nego celo dnevno trebovanje Maxi-ja. I da, nemas pojma o racunarima, samo da ti kazem. Aj` sad pizdi jos malo, pazi samo da te ne udari previse pa da te komsije prijave da lajes po kuci i cudno se ponasas. Opet ce da te vode na neko vreme.


C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 03.12.2016. 10:45 #627294

status: user
broj poruka: 9388
Skida se sa dopa. Sada je izvalio MDMA.
Otud Caps Lock. Malo je agresivniji, dok ne nauci da vozi... Polako...
macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 10:50 #627295

status: user
broj poruka: 351
Pa dajte mi ajde, ja nemam para za gudru, potrosio sam na komp.
Je li ciju ste podrsku osetila Srbija bolje, Rusku ili Republike Kongo?
Mobutu Sese Seko nije uveo sankcije kada i Rusi Srbiji devedesetih tokom rata na Kosovu. On vam je veci brat i slicni diktatori.
Sto se mene tice pod sankcijama je Rusija, ako budem znao bilo koga ko lobira za Ruse kao oni sto su znali da Juzni Tok nece biti izgradjen jer je odluceno pre nego sto je Rusija kupila Nis i Beopetrol ali su i dalje lobirali da oni kupe i da cemo imati povlastice od onoga sto je vec odluceno da se ne izgradi. Verujte mi svakoga koga bi znao da suruje sa Rusima Americka Ambasada bi dobila njegovo ime i ja to ne krijem. Ja javno kazem da je Rusija Tamna strana Planete zemlje i da sam joj ja neprijatelj. I javno kazem da bi Zapadni diplomati kada Nikolic pocne da prica o NATO Bombardovanju trebali da mu kazu da deo Srbije misli da je oslobodjen a ne bombardovan i da mu zapuse usta sa time.
Idealna situacija za Srbiju bi bila kada bi NATO dozvolio da u regionu radi sta hoce, nasao Srbiji da izvoze na zapad a da ne uvoze nista, da se placaju carine da ima izvozne olaksice ali ne i uvozne, da predsednik Nikolic koji onoj zeni seljanki kupuje najskuplju garderobu po par hiljada evra i sminku, da narod bude objekat osvete za njihive ideale a da oni putuju od Konga do Vijetnama, Kine, Venecuele i da pljuju Zapad da pricaju o slobodi u kojoj nema ljudskih prava nego je drzava slobodna da ti uradi sta hoce. U kojoj osoba koja hoce da kaze nesto i razotkrije medijima odmah bude uhapsena i odvedena. U Rusiji u medijima postoje ljudi koji pritiskaju o cemu da se pise ili ne. Nesto lose moze samo jednom da se napise a posle toga stize uputstvo da to nije dobro za drzavu Rusiju i da prestanu da se zakacinju te teme. To je dovoljno novinarima da zacute inace mafija tj deo mafije koji je blizak sa politicarima za slobodu da prodaje drogu ima zadatak da javlja odredjene stvari drzavi.
Cecenske vodje su izdale njihove glavne komandante kada su napravili dil sa Putinom da mogu da umru u ratu boreci se za nezavisnost ili da zive kao carevi u okviru Rusije i da imaju otvoreno trziste za heroin izvoz oruzija. U Rusiju heroin stize u kamionima, citavi mali gradovi se drogiraju i skidaju delove zfgrada, limariju, ograde, kao mravi i to nose i prodaju u staro gvozde i drogiraju se.
To rade Rusi a ja i ne pusim tek da znate. Mislim samo elektronske cigare i nemam nameru da se ubedjujem sa vama sta radim ili ne, samo vase insinuacije su bolesne. Onaj ko se drogira ne bi dao 10e za kompijuter i da ima 5000e raspodelio bi da ima drogu unapred obezbedjenu ne bi kupovao komp, iphone, itd.





- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Brate, meni si ti OK... 03.12.2016. 10:56 #627296

status: user
broj poruka: 9388
... Mislim, budala k`o budala, nego zasto sada porices da se drogiras, kada si sam, vise puta pominjao da se drogiras i da si na dopu?
A pri tom, lazes kao pas. Od toliko HW koji posedujes ni jednu jedinu sliku nisi izbacio, kacis samo slike komponenti sa neta.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 Bas tako... 03.12.2016. 10:57 #627297

status: user
broj poruka: 351
Ima li teze nauciti majmuna da kuva kafu. To je kao da naciju sa najnizim IQ objasniti da su tu gde jesu zbog prijateljstva sa Rusijom koja ih iskoriscava i zahteva zrtvovanja.
Meni ne smeta i da se sutra nalazim u Albanskoj Opstini ili Makedonskoj ili Crnogorskoj ali vama smeta i jadno je da ljudi odluke koju su propast potpuna posmatraju kao ultimativno resenje za sve nase probleme.
Kada neko kaze MI TREBA OVO... Sta mi treba?
Inace ja najvise cenim Nemacko i Svajcarsko drustvo a ne Americko.
Nemojte da lazete da sam ja rekao da sam na dopu, kako vas nije sramota da tracarite tako i da ponavljate jednu pricu i uvelicavate. Sto lazete, kakav dop crni.
Ja ni ne pusim budale. Ja pustim da lupetaju ne odgovorim i vi mislite da to znaci da sam potvrdio ja.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 2 OD 5  
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646136.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs