Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Svaštara
Svaštara
LJUDI DA LI ZNATE NEKOGA KO ULTRA DOBRO ZNA INSTALACIJU SISTEMA
STRANA 3 OD 5  
DrDoca Re: Bas tako... 03.12.2016. 11:27 #627301

status: user
broj poruka: 163
Dajte da mu skupimo za heroin nema covek, da se uroka, i da overi stio pre.
Vidi se da mu je jako tesko sto ne moze da se narkomanise sa heroinom pa mora da duva bronzu koju dobije od cigana, on njima rcma da ga pune oni njemu lakove lepokove da se naduva.
Trpali ga cigani i siptari u CZ-u razgalvili mu rcma, sada nato nece da ga primi.
Nema kesa da zasije rcma pa ispada izmet u nogavice.

:: Ima li teze nauciti majmuna da kuva kafu. To je kao da naciju sa najnizim IQ objasniti da su tu gde jesu zbog prijateljstva sa Rusijom koja ih iskoriscava i zahteva zrtvovanja
:: Meni ne smeta i da se sutra nalazim u Albanskoj Opstini ili Makedonskoj ili Crnogorskoj ali vama smeta i jadno je da ljudi odluke koju su propast potpuna posmatraju kao ultimativno resenje za sve nase probleme
:: Kada neko kaze MI TREBA OVO... Sta mi treba
:: Inace ja najvise cenim Nemacko i Svajcarsko drustvo a ne Americko
:: Nemojte da lazete da sam ja rekao da sam na dopu, kako vas nije sramota da tracarite tako i da ponavljate jednu pricu i uvelicavate. Sto lazete, kakav dop crni.
:: Ja ni ne pusim budale. Ja pustim da lupetaju ne odgovorim i vi mislite da to znaci da sam potvrdio ja.
::
:: - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
:: i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1T
:: SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G7
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 03.12.2016. 11:29 #627302

status: user
broj poruka: 9459
Ajmo ljudi, go go go. Dajte da uplatimo coveku SMS-om koji dinar.

Ja cu prvi 300din da dam.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: Brate, meni si ti OK... 03.12.2016. 11:30 #627303

status: user
broj poruka: 163
Ma kakav HW. Sve slike sa neta. One je na CELERONU i integrusom. A posto nema kesa za dop duva lepak na pijaci i pije psecu mokracu. Pusi ciganima kurceve za 20dinara.


:: ... Mislim, budala k`o budala, nego zasto sada porices da se drogiras, kada si sam, vise puta pominjao da se drogiras i da si na dopu
:: A pri tom, lazes kao pas. Od toliko HW koji posedujes ni jednu jedinu sliku nisi izbacio, kacis samo slike komponenti sa neta.
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 03.12.2016. 11:33 #627305

status: user
broj poruka: 163
Ajde da otvorimo racun, da skupoimo kes da mu kupimo drogu. Neka se sto pre udrogira i crkne. Platimoi ciganima da ga zatrpaju negde na nku deponiju kada overi.
Posto hepatitis spor.


:: Ajmo ljudi, go go go. Dajte da uplatimo coveku SMS-om koji dinar
::
:: Ja cu prvi 300din da dam
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gilopile ... 03.12.2016. 11:35 #627306

status: user
broj poruka: 9459
Ok, ali samo da obeca da lovu koju dobije nece da potrosi na HW ili nedaj Boze na hranu.

- Majstore, da li će ići ili neće ići?
- Hm, mislim da će biti čupavo.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DrDoca Re: ... 03.12.2016. 11:36 #627307

status: user
broj poruka: 163
Slazem se, pravo kazes.


:: Ok, ali samo da obeca da lovu koju dobije nece da potrosi na HW ili nedaj Boze na hranu
::
:: - Majstore, da li će ići ili neće ići
:: - Hm, mislim da će biti čupavo.

::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 14:04 #627309

status: user
broj poruka: 351
Sta se primate kao debili, u stvari mogli bi da mi uplatite da zovem Fantu da mi donese
i7-6900K.

Sta je rekao Nikolic Samo slep covek nije mogao da predvidi pobedu Trampa. Kakve smo srece ovi ce se okrenuti i dati pobedu Hilari a onda ce ga pozdraviti ona. Kada bi uzela sva prava Republici Srpskoj i dala Srbiji mesec dana da se opredeli. Ili ce saradnju sa Rusijom na daljinu i bedu ili NATO. Srbija nema nijednu mogucnost za saradnju sa nekim ako se posvadja sa EU. Znaci bilo koja zemlja nam moze zapleniti kamione i robu i zaustaviti na carini zbog bilo kojih razloga i mi nemamo sanse nikome da se zalimo a da moze da nam pomogne. To samo Srbi ne vide. I ne vide da Kinezi daju Engleska imena stvarima da bi lakse prodavali na zapadu. Ali Srbi imaju neku cudnu vrstu bolesti, ne samo da sebe predstave kao velicinu, nego daju sebi neki bitan znacaj kao da su zemlja velicine i moci Engleske ili tako i jednostavno misle da su oni vredni da Rusija ili Kina cak zrtvuju svoju poziciju u trgovini zbog Srbije. Sto je potpuna suludija. Znaci da nad nama izvrse genocid i da nas sve pobiju to ne bi proslo zapazenije nego masakr u Gani ili slicno. Ali nas 6-7 miliona tj 3-4 miliona kada se sve svede na najprostije ljude smatraju da bi Rusi po cenu hiljada Rusa, po cenu stotina aviona, tenkova, da bi Kinezi po cenu trgovine sa USA i Candom stali da brane Srbe. Ako izaberemo Rusiju, nama Hrvati mogu da otmu celu posiljku robe bilo koje izvozne bilo kome i mi nemamo nacna nikakvog da to vratimo. Da li su ljudi svesni uopste toga.
A da bi oni radili takve stvari ne bi li nas uvukli u sukob. Koji Kinezi, Koji bre Rusi, Kinezi su se usrali da ce Tramp da raskine ugovore sa njima ekonomija ce im se srusiti preko noci. Njihova valuta je najosetljivija na trgovinu sa zapadom. Samo im treba neki idiot koji ce da preseli fabrike u Ameriku moc Kine za 5 godina ce nestati.

Ali Srbi su uvek tako sanjarili, te Melanija Tramp, te ovome baba bila Srpkinja, jer se secate Madlen Olbrajt koja je odrasla u Srbiji. Kako smo se proveli. Nacija sa najnizom IQ koja misli da njen prosperitet zavisi od propasti Amerike i tome se nada moze samo da bude zemlja u kojoj je zivotni vek sve kraci, vise umrlih nego rodjenih i sve vise kojekakvih oboljevanja. Jer poreci se ne moze da je zivotni vek u Rusiji kraci a u Americi duzi i poreci se ne moze da to ide sa odlukama koje donose ta dva drustva i nagrada je onakva kako rade.

Jedini Vucic sto je svestan da ako odrzi dobre odnose sa Nemackom moguce je da izbegne katastrofu i da ne puste Bosance, Hrvate, Siptare i Turke na nas.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry re: LJUDI DA LI ZNATE NEKOGA KO ULTRA DOBRO ZNA INSTALACIJU SISTEMA 03.12.2016. 14:24 #627310

status: user
broj poruka: 1272
Vladimir Putin i Dmitrij Medvedev :)

Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x EveGa Vlada Jopeeet :D 03.12.2016. 14:44 #627311

status: user
broj poruka: 223
Pa kako se ne drogiras kad je pun net foruma gde si ostavio traga, kukao zbog hepatitisa itd....nego, da te pitam, onako lepo, ljudski, co`ecanski sto bi rekli - sto bre ne promenis dilera, vidis da si osuntaveo u glavu k`o ridzovan pred kraj smene....


C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Auuuu 03.12.2016. 14:59 #627312

status: user
broj poruka: 17086
3 strane sexa.
Ljudi ajde koristite bar kremu, da nije na suvo, i nemojte da ste toliko grubi...

Cpu: FX 8320 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Patriot 240gb +HDD 500gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Natec RX22
Mouse: Razer Naga
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 vlado, vlado 03.12.2016. 16:18 #627316

status: user
broj poruka: 949
Sta se desi kada ukucas wlada011? izbaci neki sajt za narkomaniju. Odes tamo i vidis kako se neko raspisao u nedogled, onda primetis i Vlada Jekic pored wlada011 duge tekstove. Uz malo logike odes na FB i ukucas to ime i prezime i imas sta da vidis. Slike ewga, asusa, nato, hrvatskog pasosa i Vladino vodjenje ljubavi sa istim, slika Splita i zelja da covek zivi dole. E Vlado za Split mozda mislis da je lepo da zivis tamo, ali `oni` ne bi mislili da je lepo da ti zivis kod njih. Na svoje pitanje si dobio odgovor ali si i dalje furao svoju pricu i nisi hteo da prihvatis predloge. Na kraju, sram te bilo da pored toliko hardvera ne znas da instaliras windows...

i7 875k, P7P55D-E, 8gb Mushkin Radioactive, 280X Vapor-X 3GB, SiliconPower 240GB SSD, 3x 500gb WD blue, DELL E2314H


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Re: re 03.12.2016. 16:26 #627317

status: user
broj poruka: 1272
Wlado, ako već hoćeš Kroaciju, idi u Rijeku.
U Splitu će te na ražnju usko obraditi kao taze krmetinu i pojesti skromno i u krugu porodice, pošto nisu toliko širokih shvatanja.

Intel I7 5820k, MSI X99 GODLIKE GAMING , Patriot Viper 32GB 2666Mhz DDR4, Powercolor Myst 380X 4GB, Samsung EVO 850 500GB, Cooler Master Cosmos II, EVGA T2 1600w

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Ja sam dva puta letovao u Splitu 03.12.2016. 17:14 #627318

status: user
broj poruka: 9393
Sa sve Bg tablama i proveo sam se carski.
Razlog odlaska drugi put je upravo bio posledica fantasticnog provoda prvog puta.
Kupanje na Bacvicama i Benama, kafa na Rivi, Zvonik sv. Duje, kafici u Starom gradu, sendvici u radnji koju vodi okoreli hajdukovac... Sve to bez ikakvog ustrucavanja od ekavice 2011 i 2012.
Manite se zabluda, Split je prelep!
Jedinu zamerku sam imao na cene, iz zezanja sam jednom Splići rekao:
`Sta ste nabili ovolike cene, kao da ste Monte Karlo.`
Splića mi odgovori: `A ća ti je Monte Carlo bolji od Splita...?`
I u pravu je. MC je svetlosnu godinu po svemu iza St.

macOS Sierra
What can your Mac do now? Just ask.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 VMARC 03.12.2016. 17:23 #627319

status: user
broj poruka: 949
Ne mislim ja na turisticki. Nego sama cinjenica da je stanovnik komsija Srbin se jednom zadrtom delu stanovnika ne bi svidelo, posebno starijoj populaciji. Fin je to grad, ja svake godine ili svake druge idem u Bol na Bracu i provedem dan u Splitu. Ok je kada si turista, stanovnik je vec nesto drugo jer ti tamo treba i da radis i da poznajes ljude da bi ti bilo lepo. Vladu janjicara posebno ne bi primili, a o pasosu moze samo da sanja ako se nije rodio na teritoriji Hrvatske.

i7 875k, P7P55D-E, 8gb Mushkin Radioactive, 280X Vapor-X 3GB, SiliconPower 240GB SSD, 3x 500gb WD blue, DELL E2314H


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Americka tehnologija 03.12.2016. 17:46 #627320

status: user
broj poruka: 18472
Amerikanci su toliko napredni da se Rusi sa njima sprdaju.

Jedan Ruski avion nadleti u manevru za napad nad njihovim najsavremenijim razaracem, ratnim brodom i pogasi mu svu elektroniku i ostavi brod na izvolte.

Dakle, jedva cekam taj rat, dok ti Vlado budes bio na strani `Rvata i Amera, ja cu se dobrovoljno javiti da idem da snimam, i to cu poneti GoPro 4K - tu tvoju savremenu Americku tehnologiju i snimacu kako te Ruski Kozaci raznje.

Dok se budes krckao kao prase ima sva hemija iz tebe da izbije. :)))

P.S. Snimak cu da uploadujem na youtube i premijerno cu da pustim za Berzijance.
Mozda zakupim i neku salu. Obezbedicu i kokice i besplatan sok .)



Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 17:48 #627321

status: user
broj poruka: 351
Kako ste glupi ja vec imam likove sa kojima se dopisujem vise od 3-4 godine iz Spilta. Neki od njih su i dugo u Torcidi i veoma im se svidjaju moja kriticka shvatanja Srpske politike. Oni na to gledaju tipa Auuu pa i tamo ima normalnih.

Sta vi napricaste. Ljudi sve imaju pre vas, sva istrazivanja pokazuju veci stupanj IQ vi ih napravili ljudozderima kao da jedu ljude. Ljudi imaju more i gradski provod u isto vreme , vecina zapadnjaka poznatih kada dolazi u region ide tamo a vi pokusavate da napravite da oni jedu svakog Srbina koji dodje. Ne to nije tacno. Tako ste sirili i lazne glasine za vreme agresije Srpske. Oni da su to sto pricate oni ne bi stali na tacno njihovoj granici. Samo su ljudi hteli svoje i da izbace sva govna koja sire Ruski uticaj i Socijalizam tj Komunizam. Moze se reci da su bili i humani kada su dali da 700.000 Srba izadje, zamisli da je kolona preprecila prostor i odvela ih u logor da vidi ko je od tih izbeglica pucao na Hrvate. Zamislite da su to uradili. Mislite da bi ih zapad stopira. Ne oni su dozvolili da se svi nezadovoljni vrate svom Slobici ciju ikonu su drzali u kuci i da se ne vracaju vise nikada posto tamo gde su sedeli im ocigledno nije bilo dobro. Zamisli da je stvarno bio neki ludak koji ne bi dao onom narodu da pobegne. Motorizovana jedinica bi brzo stigla one traktore pre nego sto izadju iz Hrvatske. Mogli su da im rade sta hoce, da ih izvedu na poljanu i da im organizuje sudjenje ko Apacima sto su se pobunili. Ne oni su lepo dozvolili da ljudi pobegnu Slobi koji ih je i nagovorio na to. Pa neka ih on hrani i oblaci kada ga toliko vole. Oni samo ne vole Srpske lazove koji pricaju o kolektivnoj krivici i cija prica pocinje bila 3 naroda i oni zaratili i svi su krivi i koji nece da priznaju da je to bilo jos jedno od komunistickih drustava koje se raspadalo gde je deblji kraj izvlacio narod koji je forsirao komunizam. To se desavalo svuda ne samo kod nas, nego svugde gde su Rusi imali uticaj. Kada je samo od Srba zavisilo da li ce biti kao u Crnoj Gori odcepljenje. Vecina njih i dopusta da dodju Srpski pevaci samo ne vole kada neko pocne da krivi njih, mrze Srpske nacionaliste, mrze Jugoslaviju i petokraku i sve sto ide uz nju cega se Srbi sa nostalgijom secaju i to je to.



- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Majmune jedan! 03.12.2016. 17:58 #627322

status: user
broj poruka: 223
Cisto da ti objasnim - posto obozavas svoje drugare ustase, dobro razmisli o ovome - ti isti su mi tako humani pobili porodicu u Kninu! Od kojih niko nije imao ni kapislu kod sebe! A ti, somino jedna, posto sad vec preterujes, racunaj da cu da te istresem od batina, konjino jedna. Izgledaces kao Dalijeva slika, samo da natrcim na tebe. Samo zato sto si ovog puta preterao.


C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Ja sam dva puta letovao u Splitu 03.12.2016. 18:01 #627323

status: user
broj poruka: 18944
Ne znam sad ko je u pravu vezano za taj Split, svaka osoba, ali svaka koja je isla u HR, naglasava da se obilazi Split, mozda je kod tebe neka slucajnost, nemam pojma..

@Sky, sad je hladno vreme, proslo je leto, cisto da te podsetim, verujem da ti jos ne radi interfon


:: Sa sve Bg tablama i proveo sam se carski
:: Razlog odlaska drugi put je upravo bio posledica fantasticnog provoda prvog puta
:: Kupanje na Bacvicama i Benama, kafa na Rivi, Zvonik sv. Duje, kafici u Starom gradu, sendvici u radnji koju vodi okoreli hajdukovac... Sve to bez ikakvog ustrucavanja od ekavice 2011 i 2012
:: Manite se zabluda, Split je prelep
:: Jedinu zamerku sam imao na cene, iz zezanja sam jednom Splići rekao
:: `Sta ste nabili ovolike cene, kao da ste Monte Karlo.
:: Splića mi odgovori: `A ća ti je Monte Carlo bolji od Splita...?
:: I u pravu je. MC je svetlosnu godinu po svemu iza St
::
:: macOS Sierr
:: What can your Mac do now? Just ask
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 18:04 #627324

status: user
broj poruka: 351
Joj znas kako sam te se uplasio. Hahaa haahaaa...
Vrati se u devedesete tamo pripadas. Zali se Slobi Milosevicu i Ruskom lobiju za sve posledice pokusaja da vlada i u Zagrebu. Sta ste mislili da volite Rusiju i Komunizam a da se ne zrtvujete, zasto se ne ugledate na vasu bracu Ruse, oni ne kukaju kada ginu. Oni kada Napoleon pobije trecinu Ruske vojske i upadne u Moskvu i prezimi slave kao svoju pobedu. Da su se Hrvati pitali sve bi bilo isto kao kada se odcepila Crna Gora, za sve sto se desilo idi u Pozarevac pa se zali Slobi i njegovim pristalicama.

Pa to vi obilizate Split, i treba da obilazite Split, ja imam ko bi me sacekao i sa kim bi izlazio u grad da mi se ne desi nesto ako slucajno kazem Bre, vas ne savetujem da ulazite tamo, pogotovu ako vas je malo vise u grupi. Jer koliko god da vas je za cas se pola Dalmacije skupi.


- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 03.12.2016. 18:06 #627325

status: user
broj poruka: 18472
Zaboravio sam samo da dodam kako ce se film zvati.

`Brat za brata, ovako zavrse Srpski izdajnici`.

Kad se rat zavrsi, covece, mozda dobijem i oskara za reziju u Kanu.

Vec vidim sebe na bini i govorim u sebi : `Vlado hvala ti, zbog tebe danas stojim na ovom podijumu i delim srecu sa slavnim i poznatim ljudima.

Zavrsio si kao prase sa jabukom u ustima ali ako, zasluzio si, proslavio si me..

Uh jedva cekam.. Bice bolno za tebe ali sto vise muke i drame to je bolje za film :))))



Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ma3x Samo lagano, Jekicu 03.12.2016. 18:10 #627326

status: user
broj poruka: 223
Kad bude zvizdalo po slinavoj labrnji, pa kad se pogledas u ogledalo i tim narkomanskim okicama ugledas prizor....samo lagano, druze Jekicu.



C: /

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Nato011 ... 03.12.2016. 18:12 #627327

status: user
broj poruka: 351
Cak i najstariji i najzagrizeniji bi me primili kada bi zapalio Srpsko Drzavljanstvo na sred Poljuda. Svako ima pravo da zivi tamo gde zeli i gde misli da se vise slaze sa narodom.
Ja kada bude bilo sanse ja cu uzeti Hrvatsko drzavljanstvo. Mozda ima neki Hrvat koji hoce Srpsko, i on treba da dobije, ja sam za to. Svako treba da bude tamo gde se vise slaze ako ne voli NATO i Hrvatsku, kao sto ja ne volim Rusiju onda bi trebao da dobije Srpsko drzavljanstvo. Ja bi uprostio te postupke. Inace drugacije nije pravedno.
Kao sto Seselj ne moze da postane liberal tako ni ja ne mogu da mislim o Rusima nista drugo sem sto i NATO misli o njima.

Covece leci se sa tvojim pretnjama, poremecen si skroz.
U jebote, znas mi prezime OMG, OMG... Sada sam se usrao. A ja pokusavam toliko da ga sakrijem. Mora da ti je KGB dao to. Sta cu sad. Hahaahahaaaa samo to moze da vidi svako ko pogleda u profil i mail.

I nemoj da me nazivas tim komunistickim Druze.
Imam alergiju na sve socijal komunisticko.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
i7-5820K-RampageVExtreme-DominatorPlatinum 2666-Samsung 850 EVO 1TB
SoundBlaster Z-EVGA 1200 P2-Obsidian 650D-Deck87 Francium Pro-G70

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 03.12.2016. 18:25 #627329

status: user
broj poruka: 18472
@imarkovic

Na sta konkretno mislis? Na rostilj?
Da, interfon i dalje ne radi ili si mislio na ono sto sam te poslednji put pitao da prelemimo one zice? Jel na taj interfon mislis?



Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VozD1912 ... 03.12.2016. 18:27 #627330

status: user
broj poruka: 949
Pitam se sta bi se desilo sa Vladom da je ostao sa starcima i iznemoglim stanovnicima za vreme oluje. Verovatno bi se veselio sa njihovom vojskom ili ono realnije streljali bi ga na pragu kuce kao i ostalih ~2500 ljudi.

i7 875k, P7P55D-E, 8gb Mushkin Radioactive, 280X Vapor-X 3GB, SiliconPower 240GB SSD, 3x 500gb WD blue, DELL E2314H


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 03.12.2016. 18:31 #627333

status: user
broj poruka: 18472
Sta ocekujes od nekog ko se skoluje putem CNN?

On je zrtva propagande koja je krenula aktivno od 2000-te pa na ovamo.
Srbija je pod Americkom okupacijom i dan danas.

Toliko ima ispranih mozgova, zatrovanih dusa da je to strasno. Kad na to sve dodas uticaj narkotika jasno je u sta se tu mozak pretvara.



Intel 3930k@4.7 Ghz/Asus Rampage Extreme IV/Mushkin Redline 16GB/Asus GTX 1080 OC SLI/Samsung 850 PRO/Enermax Revolution 1050w/Creative Titanium HD/Apple Ipad Air 2

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 5  
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646167.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs