Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
eVGA GTX 980 Classified PLASTIKANER Review!
STRANA 3 OD 5  
Classy EVGA SuperNOVA 1200P2 05.12.2014. 19:18 #573787

status: user
broj poruka: 546
A sto se tice napajanja...Da li znate da sam ja pitan i da mi je ponudjeno napajanje od 1600W ali sam ja trazio 1200 P2?
Imam mailove kontakta ako ne verujete. Iako je 100e jeftinije.
Sada cete vi reci da sam ja budala verovatno, ali ja nisam gramziv i bolje mi je Platinum nego Gold.

A eno ga decko na kupujem prodajem trazi da kupi EVGA 1600, mogao sam da trazim i da mu prodam za 300e. Ali ne bi to uradio u zivotu. Samo sam ga uputio gde da trazi i dao kontakt.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Auuuuuuu 05.12.2014. 20:06 #573792

status: user
broj poruka: 17086
Ko je zrtvovao kozu i bacao mracne cini i vudu madjije,
ko je samonovao Wladu?

Cpu: FX 6300 @4 Ghz
Cooler:CM v8 GTS
GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 OC
Ram:10 Gb Kingston
MBO:Asus M5A97
Case:CM Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w a85
Keyboard: Logitech iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen ViewSonic 27

:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dejzan Force.. 05.12.2014. 20:20 #573793

status: user
broj poruka: 3730

https://www.youtube.com/watch?v=UA0kNGaYrtg


Intel I5 4670K +CoolerMaster Evo 212
Motherboard Asus Maximus Hero 6
GPU 770 GTX Asus Direct CU II OC
SSD 128 Samsung Evo Pro
Memory Kingston HyperX 2400 Mhz
LC power Archangle 850 W


:: Ko je zrtvovao kozu i bacao mracne cini i vudu madjije,
:: ko je samonovao Wladu?
::
:: Cpu: FX 6300 @4 Ghz
:: Cooler:CM v8 GT
:: GPU:GTX 670 Gigabyte WF x3 O
:: Ram:10 Gb Kingsto
:: MBO:Asus M5A9
:: Case:CM Storm Enforce
:: PSU:Chieftec 650w a8
:: Keyboard: Logitech iluminate
:: Mouse:Mx 518+v7 blood
:: Screen ViewSonic 2
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 05.12.2014. 20:21 #573794

status: user
broj poruka: 3797
Da, samo sto ovo nije nas Vlada, vec bleda kopija dezurnih trolova...


INTEL I7 4790k petarda @ Megahalems red
ASUS Maximus VII Hero
KINGSTON HyperX 2x4 gb 1800
ASUS gtx 970 Strix
SAMSUNG 250gb EVO
CM V700
SAMSUNG 2233rz 3D 120hz

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy 980 Classified 05.12.2014. 20:42 #573798

status: user
broj poruka: 546
Mislim da je mnogo bolja tema od GTX980 Classified koju niko nije ni video uzivo kroz prozor kompijutera a ne takao rukama recimo cena R9-295X kod nas.
Jel znate da AMD ima pravo da promeni nacin saradnje sa nasim casopisima, prodavnicama, novinarima itd zato sto kod nas trgovci ne postuju njegovu volju kada spusta cenu. Zamislite da trebam da kupim R9-295X, kao skupio sam pare i hocu da je uzmem ali Srpski trgovac me dovodi u odluku da sklepam 2xGTX970 SLI. AMD bi tako izgubio kupca. Ajde ok ja, narucio bi 2 za pare jedne iz Nemacke i zavrsio posao, ali bi za 1650e koliko ona kosta kod nas, platio je 750 u Nemackoj a za 1000e napravio X99. i izaslo me 100e vise ali sta onaj ko se drzi za nasu prodavnicu, garantni listic kao da mu je neka garancija a nije svestan da ga vise postuju neki drugi brandovi koje ne bi ni video u toku kupovine nego taj odlazak u prodavnicu kod nas.
AMD se muci da kupcima ucini povoljno i neko drzi stare cene cekajuci da naleti budala od koje moze biti dobar minimum 600e i onda ce to naravno da vrati kao neprodato te karte. Strasne cene su kod nas, ASUS GTX980 referentni kosta 800e juce ili prekjuce. Oni sada traze 800e za te performance a mi smo jace, tj ja sam jace od toga platio 760e pre skoro godinu dana, znaci 250e skuplje od EVGA 980 SC koja je brza zbog viseg kloka. Da cena GTX980 kod nas referentne ASUS se krece od 820-880e u dinarskoj protivrednosti i skuplja je 180e od moje nabavne cene kojom bi mogao nabaviti EVGA GTX980 Classified bilo kome. Razlika njihova je bar 2500 poena u Firestrike graficki skor. Ja ne znam sta je sa tim ljudima i od cega oni zive, kome oni prodaju robu tu. Ljudi u svetu se spremaju za slavlja, pojeftinjenja on dize cenu sa 620 na 820 umesto da spusti na 500-520e i tada bi bio veoma mali broj kupaca.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy 980 Classified 06.12.2014. 06:56 #573835

status: user
broj poruka: 546
Sada sam video EVGA GTX980 Classified boostuje na 1445MHz iz kutije.
Klok joj je vise od 100MHz veci nego ASUS GTX980 Poseidon sa vodenim blokom.
Pitam se zasta su stavili taj vodeni blok na kartu koja radi na vazduhu na max 65C pri tom kloku. Kada EVGA GTX980 Classified koja je za 3dB tisa od GIGABYTE G1 Gaming 980 i radi na 1445MHz u Metro Last Light radi na 73C. Zasta je ASUS tu stavio vodeni blok je mnogo bolji komentar nego polikarbonat i ACX koji je jako savitljiv, prijatan na dodir ne kao ono sto sve vidjali kod GIGABYTA, Palit i ostalih jer meni GTX780Ti KP Classified u ruci mnogo cvrsce izgleda i vece i teze nego MSI Lightening 780.
Jos bolje pitanje od pleksiglasa i vasih komentara je klok koji cete dobiti ako kupite Poseidon ili Matrix, u startu morate da jurite 1000 poena u Firestrike.
Znate sta to znaci, da je ASUS nije mogao da poveca klok da bi obezbedio karte svuda u svetu. Sto vam daje 20% sanse vece da nadjete nesto sto nikada ne biste zeleli da nadjete i to pitajte ljude koji vam reklamiraju to. ASUS i EVGA mogu da kazu silikon je lutrija, nikad se ne zna ali dok pricamo o Superclocked, Strix, DCII modelima, kao ROG klasu on mora da ponudi 10-15MHz veci ili manji klok nego najbolji i da time zastiti investiciju kupca ako mu zapadne losiji silikon da i dalje to bude dobrih 150-200MHz preko referentne. ASUS to ne radi. GIGABYTE radi pa zavrse na otpadu i 30 strana posvecenih njemu gde 10 ljudi dolazi da javi kako je srecno preslo na EVGA i nastavlja da kupuje na Casekingu jer su im oni to dali, dok su neke naterali da dozive 3 RMA kod GIGABYTA. Gde on prestaje da se odaziva kupcima. Znaci zamislite da vam se tehnicka podrska ne odaziva za stvar od pola soma evra. Prvo ukus vam je na nivou Depoa u Bulevaru i Ekrema. Svidja vam se onaj najveci sund i kic koji od grafika pravi neke sarenise nesto, neke kuce za coveculjke ti ne znas koja je svrha te naprave kada pogledas Zotac onu kartu rugobu ili Inno3D... Ti ne znas sta je to, to ne asocira vise na kompijuterski deo, na elektroniku modernu. To je kis sastavljen iz ko zna cega. Mozda je graficka a mozda je i neki tranzistor. Ovde brate se zna lepo crna, elegantna, kompijuterski deo.
EVGA GTX980 Classified je oznacena kao Fastest Single Graphic Card i to se pomirite sa time. 1450MHz skoro iz kutije je lepa brojkica da se ne lazemo. 50MHz jos i voltaze malo i 1500MHz na 80-82C lagani gaming. Ne treba ni voda ni nista, kakvi blokovi za 1250MHz boost na GTX980 kod Poseidona.
Brza je za oko 200 poena od Zotac Amp Edition, mada sam video vec neke negativne klipove o Zotac i price da su neki ljudi se vratili na referentne jer je nestabilna ja je ne bi uzeo ni da na 2000MHz radi. Vi ako hocete da kupuje neko a ne da ocenjuje sto nece ni videti ja vam mogu naci. Necete se vratiti vise na drugo, zaboravicete sta je klokovanje. Znate koji je trip kada upalite kom a znate da niste nista dirali a da ima najveci klok. Mnogo dobro. Kao da prodaju 4790K kome Turbo nije 4.5GHz nego 5.0GHz.i jos vam daju garanciju.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy 980 Classified 06.12.2014. 09:11 #573842

status: user
broj poruka: 546
MOGLI BI DA ZATVARAMO TEMU JER NEMA SVRHE O OVOME PRICATI.
Ne zato sto ja volim dizajn jednih i zato sto me usluze iz Nemacke za 10 dana dok za to vreme vama paket i ne stigne u Alti nego neke druge stvari su tu u pitanju.
Zajedno sa ljudima koji overklokuju kod nas vi niste videli uzivo a ne koristili EVGA Classified karte.
Druga stvar jako je bitna sto vasa prica kao ljudi koji ne kupuju se ne podudara sa pricom ljudi koji kupuju i koji mogu da izaberu ono kao vi ujutru da li cete caj ili kafu e tako je njima koju ce kartu da uzmu. Znaci podudara se samo sa pricom da kazemo nekih menadzera, prodavaca i casopisa kojia vas uvlace u situaciju u kojoj cete ih cekati mesec ili 45 dana bez mogucnosti da pitate sta je sa onim sto ste platili. A kazem cak ni ti menadzeri ni oni nisu imali prilike da vide jer stoje na svom standu na sajmovima i ne idu na tudje. I opet ako gledamo neku globalnu sliku tog Futuremark tu vec vise od 5 god EVGA graficke dominiraju u poenima i bez obzira na to sto je ASUSovo sponzorstvo plata za sve zaposlene u EVGA i sto placaju 10-15 oveklokera koji nezavisno svi na razlicitim mestima u isto vreme testiraju MSI i ASUS i kao nesto Galaxy opet je tu uglavnom EVGA.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ZooLoo ... 06.12.2014. 12:34 #573871

status: user
broj poruka: 3974
Hmm, ja spomenuo da ce Sky biti prvi sa GTX 980, neko je morao da izadje iz senke i javi se i to je naravno samo jedan i jedini! The Wlada! :D Bice ovo povuci potegni ko ce pre. :D Evga vs Galax!

Salu na stranu, matori dobrodosao i pazi sta radis ovaj put.

Intel I5 4670 + Arctic Cooling Freezer I30
Gigabyte G.1 Sniper B5
Kingston HyperX Beast 2x4gb 1600mhz
Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Seagate Baracuda 1Tb
Seasonic G550 550W Gold
Fractal Design Define R4 Black Pearl with Side Window
Dell P

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy 980 Classified 06.12.2014. 20:14 #573935

status: user
broj poruka: 546
Vlada nece sigurno. Po cenu da mi crkne GTX780Ti ja znam da ce mi odmah ponuditi GTX980 Classified, ali bi sa time oni ustedeli a ja ne bi pristao. Ja samo idem na premium karte. Ako bi se to desilo jedino dolazi u obzir Titan Black toliko dobar da mu mogu modovati BIOS i staviti bazni klok na 1070MHz sto omogucava boost od 1202MHz i podizanje memoriskog kloka u BIOSu kako bi default BIOS 1800-1900MHz. Na Titan Black memorija ide dosta kao i na mojoj karti ali pametan covek zna da se dobija jako malo a rizikuje crkavanje memorije. Tako da bi podigao na maksimalno 1900MHz. I to bi morao da bude takav primerak koji ne bi zahtevao voltazu jel ne mogu da se smaram i gledam software i da li se bootovalo sa windowsom ili moram Apply da stisnem. Tako da ja iz trke za GTX980 ispadam. Ja sam rekao cekam jos uvek da se pronadje karta koja daje veci skor na fabrickom kloku nego moja. Svi znate da je GTX980 jaci od GTX780Ti oko 1200 poena u Firestrike Graphics Score. Moja karta je od Titan Black jaca GTX780Ti jaca 2500-2800 poena u Firestrike Graphics Score. Zasto bi ja uzimao nesto sto daje manji skor, on je pogotovu vidljiv u Unigine Heaven 4.0 gde je vise od 70 poena i u Valley gde je vise od 200 poena.
Moj cilj je i bio uzeti tako dobar GTX780Ti kome tesko da naredna srednja klasa biti brza. Platio sam je 770e stim sto su ove performanse pre godinu dana bile skuplje nego sada iako su govorili cekaj Maxwell, ja sam znao da dok drugi budu cekali i dok izadje to sto treba moja karta ce napuniti 20-24 meseca.
Znaci GTX980 NET, po cenu da rikne ova NEDAJ BOZE, dolazi ista.
Ja tamo od jeseni 2015 kada najave GM210. Kazu da ce prvi imati oko 3072 CUDA a drugi preo 4000 CUDA, I neke racunice obecavaju GTX970 SLI performanse kroz single cip e taj mi treba 512bit i najmanje 8GB RAM. Drugo Tesla Maxwell tek treba da kaze svoje, videcemo koji cip ide tu njega nasledjuju gameri.
Ja sam uvek pazio sta radim nego su dolazili da isprovociraju.

Sada je akcija u Evropi ko kupi EVGA GTX980 Classified dobija Free Torq 10 misa.
A ko kupi misa dobija Free Aluminium Case za njega.
Sto i nije tako losa opcija znajuci da imate siguran boost od 1440MHz bez klokovanja.


http://imgur.com/G4s9qn1

http://imgur.com/1TOmBlS
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
phoboskv sss 06.12.2014. 20:39 #573937

status: user
broj poruka: 939
Koliki postovi jbt!!!

Ko ovo sve procita, isti je kao Wlada!!!




Tell the Spartans, stranger passing by,
that here obedient to their laws we lie

`I`m the best there is at what I do, but what I do isn`t very nice`


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 07.12.2014. 03:12 #573968

status: user
broj poruka: 12785
Plastikaner je i dalje kanta, nije najbrža karta i kraj priče... samo budala baca pare na to ili neko ko nema život i usrećuje se shopingom...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy 980 Classified 07.12.2014. 03:40 #573971

status: user
broj poruka: 546
Reci ti njima Daume Classified nije najbrza karta nego ste se vi istripovali.

Kako mogu da oni znaju bolje od Srba kakva je GTX780Ti Classified. Srba koji vec godinu dana ne mogu da nadju kartu sa validnim skorom out of box da prestigne GTX780Ti Classified. Za to vam je potrebno samo validan skor, prikazan klok i model kartice da potvrdi da je to default. 13.400 vam je target out of box. Tako blizu a tako daleko. Ej znate kada je bio Februar, evo ga drugi vec...


hardwareasylym
What really impressed us was the level of overclocking performance we got from simply adjusting clock frequencies using EVGA PrecisionX. The average OC using the included BIOS was around 1555Mhz core and 2000Mhz mem. Neither clock required any voltage changes and worked under the default fan profile. This overclock was what we deemed stable in our benchmarking suite and was also pushing the limit of the 125% power target. Of course we wanted more so after flashing a custom BIOS image and tried pushing the card a little further.

Our highest overclock was 1605Mhz core with a 2100Mhz memory speed. This is over 314Mhz above the factory overclock

hardwarelyxx

With the GeForce GTX 980 Classified, EVGA clearly had one goal in mind: to offer the fastest model of the GeForce GTX 980 and at the same time leave room for overclocking. And indeed, EVGA delivered! After the Zotac GeForce GTX 980 AMP! Extreme Edition with its maximum boost clock of 1,405 MHz, the EVGA GeForce GTX 980 Classified with its 1,443 and 1,430 MHz is the fastest model we had the chance to test. Once again, it should be noted that these values are achieved without user intervention. All it needs to run at these speeds is a well-ventilated case so that the ACX 2.0 cooler can do its job.

However, this card shows that the air for faster and faster ex factory overclocking is getting gradually thinner. EVGA specifies a minimum boost clock of 1,393 MHz, we measured 1,443/1,430 MHz. A similar thing happened with other models (such as just the Zotac), indicating similarly high clock speeds, but delivering even slightly higher speeds in practice. But in the end, it`s the practice result that counts, and in this respect, EVGA now provided the maximum performance.

Alternatives? The search for an alternative always requires a certain amount of flexibility, because you will never find exactly the same product twice. The EVGA GeForce GTX 980 Classified provides the highest performance out of the box, meaning there is no alternative. With a few drawbacks in performance you could grab the Zotac GeForce GTX 980 AMP! Extreme Edition. But that one has a clearly louder cooling system. And if you limit the selection to focus on overclocking and associated features, it is again difficult to find an alternative to the GeForce GTX 980 Classified.

Procitajte dobro da jednom kada radite i zaradite u sledecem zivotu u kom vam Sloba Milosevic i Srpske teorije zavere nece upropastiti zivot, detinjstvo, buducnost, i vas i vase dece ako se ne rodite kao puzevi, kada budete imali ravnopravne racune sa drugim zemljama koje nisu govorile ludorije svom narodu da kupite ono sto valja...

Cekamo dalje pa onda ULTRA verzija sa 8GB i 1500MHz Boost...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JE3A re@wlada 07.12.2014. 14:59 #574011

status: user
broj poruka: 913
dzabe Vlado, ja imam jacu karticu od tvoje, ZooLoo takodje, sad ce i Dexter..
jos kad presjednik uzme karticu bice potop za tebe, moci ces samo da se pokrijes usima ili da se lupas tom karticom u glavu (ako je uopste i imas).
svi cemo imati bolju karticu nego sto je ti imas, tako da je sramotno sta pises (a cak nemas ni slike nego se kitis tudjim perjem, ko zna odakle si skinuo slike tvoje kartice i hvalis se okolo).


CM HAF 932+Seasonic SS-750 W
INTEL i5 4670k
Gigabyte Z97X-SLI
Crucial 2x4 GB DDR3 Ballistix LED
Seagate 1TB+Samsung 2 TB F4
Gigabyte GTX 970 G1 4GB DDR5
Dell U2412M
Logitech G105+MX518

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy Re: ... 07.12.2014. 23:12 #574098

status: user
broj poruka: 546
Od mene ce da ima jacu kartu samo onaj ko se isprsi i kupi GTX980 Classified i ove modele GTX980 koji boostuju preko 1300MHz. Zato si trebao da se isprsis jos malo i ja bi rekao dobro imas jacu graficku kartu dok se ne pojavi GM210. Pa mene nije sramota da to priznam, ali bi me bilo sramota da na nalogu nemam kartu i da kazem da imam.
Pa znas koliko je meni ljudi trazilo na pp na EVGA Forumu graficku kartu da vidi nesto, BIOS, ovo ono, svi su sve dobili. Na internetu taj fenomen uzimanja tudjih slika ne postoji. Zato sto svet moze to sebi da kupi. To ste vi u Srbiji izmislili taj trend pa prepisujete drugima. A onda hoce jos sa low mid segment da ima najbrzu kartu. Do tamo se ide ako platis 1000e ili ako se slucajno ubode trenutak da NVIDIA profesionalnom cipu skine odlike koje krase mocnog Titan Blacka a koje ne sluze za igranje igrica pa ond nadjes za 700-800. Ispod ni sa AMDom ne mozes na prvo mesto a ne sa NVIDIA.
Inace ovako sa ovom ponudom ovde...pa mislim kada bi ti dali sve single graficke karte zajedno sa ovim doslim GTX980 da sednes u skladiste i da radis testove da bi docekao zoru jos ne bi prebacio 13.000 a da ti neko ne dozvoli da instaliras ni software ni nvidia control panel. Znaci driver, karta, bios i ventilator kako ona hoce. A uzeo si kartu godinu dana posle mene. Pa najbolji uzmi Radeon onda naredne generacije pa kazi imam jacu. Inace u 2015 GM210 ponovo ce biti neki specijalni, kao sto ja uvek obecam.
Ja sada imam totalno druge misli a to je da vidim da li ce onaj ASUS da porodi tu Black Edition plocu vise.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Stigle nove ture dopa... 07.12.2014. 23:35 #574101

status: user
broj poruka: 4866

br>http://tinyurl.com/ch3mu7j

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 07.12.2014. 23:52 #574102

status: user
broj poruka: 12785
Jel neko čita njegove postove uopšte?


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Re: ... 07.12.2014. 23:55 #574103

status: user
broj poruka: 4866
Noup.

:: Jel neko čita njegove postove uopšte
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy ... 08.12.2014. 06:53 #574115

status: user
broj poruka: 546
Evo ja mogu da vam pomognem treba samo da nadje na netu kartu da iz kutije daje 13.400 u Firestriku.
Za to vam treba validan skor i driver na Futuremark i treba vam otvoren GPU-z i otvoren GPU-Z senzor kako bi mogli da uputite na proizvodjaca karte da mu je to originalni i oficijalni BIOS i da karta nije klokovana kao i maksimalan fan, temp, voltaga. Racuna se GTX780Ti i Titan Black, svi modeli na svom fabrickom kloku. Znaci Matrix, GIGABYTE, Lightening,.... itd... Karta samo treba da iz kutije daje taj skor. Pazite to je vise nego 980 Superclocked. Cisto medju kojima primercima imate vece sanse. Pa neka potraga pocne, ako nadjete 2-3 karte na netu ubio me bog, ja nisam ni jednu, ali verujem da ima iluzorno bi bilo ocekivati da je ovo najaci jel i nad popom ima pop, ali je takav da promenim 3 ture svih 780Ti u Srbiji pa jos x3 ne bi nasao.
Pazite svaki broj, svaka sifra, sve osim Valid Score ne dolazi u obzir jel Futuremark cita sve nepravilnosti u menjanju kontrol panela i povecanje performansi a smanjenje kvaliteta slike sa kojima se moze skalirati i do 3-4.000 u skoru.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vladats ... 08.12.2014. 07:54 #574117

status: user
broj poruka: 4537
Od EVGA je ostala samo plasticna futrola.Nekada perjanice entuzijasta PNY i EVGA danas ova prva radi samo referentne modele totalno ne interesantne a ova druga presla na jeftine materjale a bezobrazno hoce da ostane u visokom drustvu.

Danas kolo vodi Galax / galaxy + kfa2 / kao najaca karta za entuzijaste i ASUS kao brend koji je sacuvao neprikosnoveni kvalitet i verne fanove./ i ja sam jedan od njih /




:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy ... 09.12.2014. 00:45 #574247

status: user
broj poruka: 546
Idi malo na temu Galaxy, na svih 120 stranica koliko imaju HOF pa procitaj ljude besne sto karta ne radi na fabrickom kloku... Ja mislim da bi takav kod EVGA imao placen shipping in visu klasu odmah.

I pogledaj malo unazad pa ces videti koliko mi je karta brza od Galaxy HOF i to kada je ona klokovana na 50MHz vecem kloku od mene i klokovanoj memoriji. A videcete opet kada se pojavi GM210 ja sa Classified i Galaxy HOF koja ce brza opet biti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 Vlado aj` vise o`ladi 09.12.2014. 08:17 #574261

status: user
broj poruka: 3347
Tebi ne ide u glavu, da svaki proizvodjac ce u bilo kojoj seriji proizvoda imati defektne proizvode?
Malo se osvrni, pa ces videti i da automobili imaju neki defekt, cak i kada se rade po narudzbi, a koji kostaju vise nego sto si ti imao za zivota.

Batali se vise praznih prica, smaras debelo.


_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy NE A JA NE ZNAM DA IMA DEFEKTNE PROIZVODE. 09.12.2014. 09:40 #574268

status: user
broj poruka: 546
Primer je bio moj NEX1500 Classified. Samo sam zatekao komp koji ne radi.
Ali onda me je mrzelo da saljem, i odlagao sam to i odlagao i odlagao, vec me je bilo sramota jer su mi 2-3 puta slali RMA Label koji istekne posle 45 dana.
I onda sam resio da zamenim, ponudili mi ljudi 1600 ili neko drugo, ja pitao Moze li 1200 P2, oni kazu moze ja poslao i za 12-13 dana stiglo novo, oni sredili sve sa carinom da paket odmah prodje, markiran da nema carinsku vrednost, broj RMA, moje ime...i eto.
Ja ne kupujem EVGA zbog toga sto tamo ne postoji pokvareno, nego sto mi ponude najveci klok koji realno moze da prodje 20% cipova i sto izgledaju elegantno, prave samo NVIDIA na prema ovim ruznjikavim bezukusnim modelima.. Tako da kada bi samo 50MHz vise mogao da klokujes to bi i dalje bio izvanredan primerak. Pa ja gledam mnogi stariji likovi na EVGA forumu sa po 2-4 karti, sve drze na fabrickim vrednostima, a znate kakvi monstrumi, naravno fabricki klokovani. Drugi drze procesore cak na Turbo kloku samo i Classified graficke na fabrickom kloku. I opet imaju ubrzani hardware vise nego sto su proizvodjaci cipova poslali.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Vaskev re 09.12.2014. 09:44 #574271

status: user
broj poruka: 1673
Jel zna neko gde ima jeftina kavurma i čvarci?

http://valid.canardpc.com/iwngie

WOT Nick: Vaske

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 Re: NE A JA NE ZNAM DA IMA DEFEKTNE PROIZVODE. 09.12.2014. 09:50 #574272

status: user
broj poruka: 3347
Kao prvo, skor u bilo kom test programu nije referenca za bilo sta. Ako ti 2 programa za istu stvar daju razlicite vrednosti, to je pokazatelj nereferentnosti prema realnoj upotrebi. I koga briga da li se ovaj vise klokuje ili ne, kada sve zavisi od drajvera i ono najbitnije neiskoriscenu punog potencijala bilo kog parceta hardvera, sto zbog drajvera, sto zbog igara i onog jos bitnijeg samog Windowsa.
_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
neXus2000 Re: re 09.12.2014. 09:52 #574274

status: user
broj poruka: 3347
Nikako jeftini cvarci i kavurma, ce ti pozli. Mene boleo stomak chetiri dani, sam mor`o struzem poljak s` ribacu zicu. Kiselina izjela k`o termiti drvo.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: Jel zna neko gde ima jeftina kavurma i čvarci
::
:: http://valid.canardpc.com/iwngi
::
:: WOT Nick: Vaske
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 3 OD 5  
Broj postavljenih tema: 60287. Broj poslatih odgovora: 646207.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs