Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
eVGA GTX 980 Classified PLASTIKANER Review!
STRANA 4 OD 5  
neXus2000 Re: Re: NE A JA NE ZNAM DA IMA DEFEKTNE PROIZVODE. 09.12.2014. 09:54 #574275

status: user
broj poruka: 3347
Da dodam, ne mozes ti da gledas motor u automobilu, kada ti menjac, gorivo, ulje nije dobro. A nemas drugo u opciji.

_____________________________
P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO

:: Kao prvo, skor u bilo kom test programu nije referenca za bilo sta. Ako ti 2 programa za istu stvar daju razlicite vrednosti, to je pokazatelj nereferentnosti prema realnoj upotrebi. I koga briga da li se ovaj vise klokuje ili ne, kada sve zavisi od drajvera i ono najbitnije neiskoriscenu punog potencijala bilo kog parceta hardvera, sto zbog drajvera, sto zbog igara i onog jos bitnijeg samog Windowsa
:: ____________________________
:: P8P67 Pro v.3.1/i7 2600K/16GB RAM/MSI Lightning 770/SSD HyperX 120 3K/ 1TB/3TB SATA/X-Fi xtremeGamer Fatality Pro/CM 690 II Advanced/Toughpower 775W/LG 32LD750/X360 WiFi gamepad/Zalman MFC1 Plus/CM TX3 EVO
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 11.12.2014. 18:20 #574606

status: user
broj poruka: 18472
http://hexus.net/tech/reviews/graphics/78157-evga-geforce-gtx-980-classified/

Koliko vidim i na vecem kloku je sporija od GTX 980 HOF a u poredjenju sa HOF izgleda smesno.

Toliko o eVGA.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy ... 12.12.2014. 01:42 #574698

status: user
broj poruka: 546
To je jedan review, drugi kazu da je Classified najbrza. Videcemo uporedicemo teme za 1-2-3 Classified i HOF da vidimo sta ljudi dobijaju. EVGA je postala najprodavanija NVIDIA sada i u velikoj Britaniji, nema vise samo USA Best Seller, sada je USA i UK. Number #1. Za oko 3-4 god moze postati i u Evropi ako obezbedi dovoljno karata. To je uspeh za tako malu firmu. To zavisi od sampla do sampla. Kao sto je moja K|NGP|N brza vise od 600 poena od Hall of Fame na istom kloku. Ne samo da je brza od Hall Of Fame nego je brza od Herculez a ona jedina ima klokovanu i memoriju i 1085MHz klok moja ima 1072, u svim testovima. Vise od 3-4 testa sam poredio. I ne mogu nikako da to objasnim.

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/inno3d-geforce-gtx-780-ti-ichill-dhs-3072mb-review/6/

http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/zardon/inno3d-geforce-gtx-780-ti-ichill-dhs-3072mb-review/7/


Evo tu mozete naci testove i uporediti sa mojom kartom na EVGA Forum Mods RIGS i da nadjem. Ovo je inace najbrzi GTX780Ti koji je KitGur testirao.

Ne vredi za 500 poena mu bezim na nizem kloku i sporijom memoriji.
Ali tako je cip zakacio. Mogu i ja da kazem EVGA je najbolja jer me niko ne moze stici na 1200 boost i 1750MHz, niko zivi. Ali to nije razlog zasto ih ljudi traze. Galaxu je poznat da uvek izbacuje kartu posle EVGA a nema ni takva testiranja ni takvu garanciju niti imas tu slobodu da radis sa kartom ko sa EVGA.

Ja zadnje kada sam pogledao kod njih na temu bila je jos serija 700 neki se likovi objasnjavali jer ne radi karta na fabrickim vrednostima. Ja ne vidim ni jedan razlog za objasnjavanje u takvoj situaciji sem ako nesto nije zapelo kod reklamacije. A o tome se razmislja pre kupovine. Caseking je najmanje 5 ljudi spasao sto sam ja video na NVIDIA Forumu od GIGABYTA i jos neke firme sto je dozvolio da vrate kartu i da predju na EVGA. Par njih nije kupilo na Caseking i zavrsili su sa jos 2 reklamacije i svaka je bila neispravna. Jednom sam ja liku rekao Da li je svestan da je Shipingom preplatio K|NGP|N Edition, platio je 130e 3 slanja karte i uvek dobijao neispravnu jer je serija bila sjebana. Oni i ne testiraju, oni prepisu klok od drugog i povuku offset u BIOSu za +13MHz za reklamu i testiraju kao vi kroz igrice i onda problem.
Ovde je karta brza 50 poena, Moja je brza 550 poena i 900 poena u 3DMark 11, to je razlika, ovo 20-30 to su statisticke greske toliko meni gore dole se menja test zavisno da li sam ocistio komp od gamadi restartovao i zavisno u kom stanju je bio procesor kada je zapoceo test. Ali 500 nema greske, to znas da je neko birao cipove bolje a iskreno ja nisam video K|NGP|N Edition ispod 13000 graficki skor, uglavnom oko 13.100-13.200, moj i jos neki imaju tu oko 13.400+, cak klokovan Titan Black na nasem kloku je bio znacajno nizi. Ja kada vidim 50-100 poena razliku to ne racunam.
Kao sto kada kazem ASUS ima inferioran klok ja ne mislim da oni unaprede klok na isti ko EVGA, ali da imaju 10MHz manje, drugi 10MHz vise, a ne da uvek bude to 60-100MHz manje. Zato sto to nije nista drugo nego 30% veci broj karata napravljeno. 30% koje bi ispale da je klok veci, pa kome ce one zapasti e to je pitanje sada. Pre zemljama III sveta nego USA. Mada iskreno mislim da kada ASUS ne binuje karte da jos manje ima vremena da gleda gde koje idu, zadaje samo takav klok na kome skoro sve karte prolaze da bi reklamacija bila retka.


Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100) - EVGA Z77 FTW - Dominator Platinum 1866 2x4 - EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified - Force GT 120/WD500AAKS - Sound Blaster Z -EVGA 1200 P2 -Obsidian 650D - Logitech G510/G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
cvvelle Nek je plastikarija 12.12.2014. 02:00 #574701

status: user
broj poruka: 715
Nek je plastikarija, ako se nekom ne sviđa i hoće da je donira, prihvatam, slobodno nek je ubaci kod mene u avliju. :D

AMD FX 8350
Gigabyte GA-990XA-UD3
Kingston Hyperx Genesis 2x4gb 1600
Asus 280x DCU II Top
Samsung f3 Spinpoint 1tb
WD black 1tb
Super Flower SF-800P14HE
Fractal Design Define R2 black pearl
Altec Lansing MX-5021
Dell UltraSharp

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy ... 12.12.2014. 02:11 #574705

status: user
broj poruka: 546
Da hoce to, nedelju dana po pojavljivanju nove serije njih vise nece biti u prodaji.
Idi na sajt EVGA pod seriju 700 da vidim sta ces naci od nekada 4-5 Classified modela prisutnih tamo. Sve se to proda. F5 dugme je najbolji prijatelj entuzijasta kada EVGA izbacuje novu seriju karata. Mislite da tamo ljudi kazu Kada skupim pare kupicu, dok padne cena... ahaa. Ostavi zvonce na sajt pa kada se pojave karte na sajtu u 3-4 ujutru njima mail stize oni skacu iz kreveta, koliko puta posle besne ujutru da dok su otkucali broj racuna i ostalo sve je nestalo...a druga grupa slavi koja se dokopala. Naravno pricam za Classified i ove ekskluzivne modele....Ili ono stiglo je Newegg pozurite...


Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100) - EVGA Z77 FTW - Dominator Platinum 1866 2x4 - EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified - Force GT 120/WD500AAKS - Sound Blaster Z -EVGA 1200 P2 -Obsidian 650D - Logitech G510/G700

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire ... 12.12.2014. 02:15 #574707

status: user
broj poruka: 18472
Vlado brate. I ja volim hardver ali ne vrti se svet oko toga.
`Oladi malo glavu, osvrni se oko sebe, jebes i eVGA i materijalne stvari. Udahni punim plucima, pogledaj kako je lepa planeta Zemlja, priroda, koliko je jedan zivot neprocenjiv.

Eno odgledaj temu koju sam postavio. Energiju kanalisi i na druge stvari, a ne da se toliko trosis na hardver, eVGA, ekonomsko stanje u Srbiji i kapitalisticki zapad.

Gde je tu lepota? Raduj se sto si ziv i budi zahvalan na tome.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Bobi4ever Sky Frajeru 12.12.2014. 09:23 #574718

status: user
broj poruka: 4866

Veci broj faza - bolja filtracija napona - manje su opterecene faze - manje zagrevanje VRM sekcije.

Pogledaj recimo Matrix modele od ASUSA koji su namenjeni za LN2, imaju po 12 faza samo za GPU odredjeni modeli.

Za `talasanje napona` napisao je i on da je mislio na oscilacije, a za njegovo `peglanje` i kontrolu je zaduzen, pogadjas, kontroler.

Isti je princip kod maticnih, faze, VRM kontroler, filtracija itd itd.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Vremenski putnik indeed :) 12.12.2014. 16:15 #574773

status: user
broj poruka: 18472
Odakle to iskopa `leba ti?

Svakako u direktnom poredjenju to nije bas tacno.
Najbolja solucija je vise faza ali i vise tranzistora po fazi.

Nekad broj faza i ne znaci mnogo sto si mogao da se uveris recimo na primerima gde
odredjeni fancy modeli prave manje rezultate sa dizajnom od vecih broja faza u odnosu na modele sa manjim brojem faza i obrnuto. Sve zavisi kako je naponsa uradjena.

Takodje ponovicu, kvalitetnija naponska je kada je broj tranzistora po fazi veci a ne broj samih faza.

Mislim meni su ove stvari odavno jasne, tolike godine se bavim sa tim tako da nemam tu sta vise da kazem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy ... 25.12.2014. 14:56 #576132

status: user
broj poruka: 546
Napravljene su dve nove verzije EVGA GTX970, ojacani SSC model i GTX970 FTW sa 6+2 faza i sa backplatom ako nekome treba on.
Znaci to sada postaje odlicna karta GTX970 FTW + Backplate 6 faza za graficku i 2 za memoriju tj nesto kao kod GTX980. Bice to dobar model za SLI kombinaciju.



Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100) - EVGA Z77 FTW - Dominator Platinum 1866 2x4 - EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified - Force GT 120/WD500AAKS - Sound Blaster Z -EVGA 1200 P2 -Obsidian 650D - Logitech G510/G700
http://valid.x86.fr/9q8ddh

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy SLUSAJTE VASKICE ... 01.02.2015. 09:30 #581367

status: user
broj poruka: 546
PRVO DOBRO OPIPAJTE ONU JADU OD KLOKA NA KOJU BALAVI BENCHMARK.RS A KOJA SE ZOVE GTX980 MATRIX PA ONDA NESTO PRICAJTE ZA EVGA CLASSIFIED. CENA ZA GTX980 K|NGP|N CLASSIFIED SHIPPING JE SKOCILA JER JE KARTA IZUZETNO TESKA, I IMA TAJ METALNI ALU KULER. ZATO BOLJE SE RASPITAJTE PRVO STA JE ONO STO KOD VAS GLEDAJU KAO NAJBOLJE. ZAO MI JE NAJISKRENIJE LJUDI KOJI PLACAJU TAJ MATRIX KOJI JE ZIVO KOCKANJE SA KUPOVINOM.
ZA RAZLIKU OD NJIH KINGPIN IMA I BACKPLATE I BASEPLATE IZMEDJU KOGA JE 12 LAYER PCB HLADAN SA 1500 BOOSTOM, 3 BIOSa, Normal - OC - LN2. 14 faza za KARTU I 3 ZA MEMORIJU, RGB LIGHT NA KULERU, MERACI ZA VOLTAZU MEMORIJE, GPU, 12V KOJI SVETLE BELO I KONEKTOR KOJI SE DOBIJA ZA MERENJE, KONEKTOR ZA EVBOT, 1.35V KROZ PRECISION X NA FABRICKOM KLOKU.PONOVO BIH MOGAO NAPRAVITI REPRIZU KAO 2014, KOD NAS REFERENTNI ASUS 720 E A JA MOJU 750E, ISTORIJA SE PONAVLJA.
SADA BI JA TREBAO VAS DA ZOVEM PLASTIKANERI, ALI NECU ZAO MI VAS JE, JEBENO JE TO DA DAJES 700 GLAVA A NEMA NAJBOLJE PROIZVEDENO I BINOVANO. MENI JE DOSTA DA KADA JA KUPIM KARTU NIKO U SRBIJI TE SERIJE NEMA TOLIKI SKOR NA FABRICKOM KLOKU I JA SRECAN KAO MALO DETE.
SAMI STE SEBI USKOCILI U USTA SA OVOM TEMOM. IZVREDJALI ONE NIZE KLASE A ONDA PREMIUM EVGA NAPRAVILA ALU A VAS ASUS KARINU. MENI JE TO I NAJMANJE BITNO U STVARI OD CEGA JE KULER, NAJBITNIJE MI DA KADA IZVADIM KARTU IZ KUTIJE DA DAJE SKOR KAO DRUGI KADA NAPNU SVOJE KO BUBASVABU ZA SKOR, 3 PUTA PADNE, JEDNOM SNIME I ONDA KAZU IGRAJU IGRICE, ZNAM HOCE TO, ZALUTATE OVDE KOD NAS CUDNOVATO DOBRE. NE DAO VAM BOG DA PLATITE SAMO VAS TO MOGU UPOZORITI VIDELI BI STA BI NASLI.

DA LI SE SECATE KADA MI JE PROMAKLA GTX580 CLASSIFIED ULTRA A JA OSTAO SA ASUS GTX580 DIRECT CU II I 120MHz NIZIM KLOKOM NA FERMIJU, EJ NA FERMIJU 120MHz NIZI KLOK. JEBOTE BOG ODLEP, ODLEP NACISTO JE BIO. ALI ZATO TADA PA NIKADA.



Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 01.02.2015. 13:22 #581392

status: user
broj poruka: 845
Србине, ниси гледао како јебу Срби Шкоте?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 01.02.2015. 13:46 #581395

status: user
broj poruka: 12785
Čovek odgovara samom sebi sa vremena na vreme, čista bolest...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tata02 ... 01.02.2015. 14:41 #581404

status: user
broj poruka: 845
Још мало ће да почне, срећа што Ђоковић победи иначе би се и њега дотакао. Било би, Срби, вероватно малим словом, немате појма, најгори сте...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry Na zapadu ništa novo vol.3 01.02.2015. 17:31 #581449

status: user
broj poruka: 1272
Vaškama i ostalim prigodnim imenima koje deliš ljudima pokušavajući sebe da istrgneš iz srpskih korena, nazivali su kapoi logoraše u doba II svetskog rata. Podsećanje - kapoi su bili prodane duše i veleizdajnici, najčešče i sami pripadnici naroda koji tlače, a koji su bili poznati po patološkom ponašanju koje je nadmašivalo psihopatologiju SS oficira, i za to bili nagrađivani. Elem, pošto od istorije pratiš samo antisrpsku propagandu, da te podsetim da je II svetski rat odavno prošao, i da se takvo ponašanje nigde ne nagrađuje.

Mogao bi uputiti ostale članove foruma u to kako kupiti kartu.
Mogao bi reći da sa svim troškovima ta karta izađe do 300 evra skuplje od karti koje pljuješ na tržištu, uključujući i ASUS
Mogao bi reći da reklamacija iz inostranstva iz 101. razloga mogu da se otegnu.

Ali, ne umeš. Ti si samo obično malo prase koje se naljutilo na svoju mamu, i ne želi biti prase, već želi postati nešto drugo i želi otići od kuće. Parafraziram literaturu primenjenu tvom uzrastu, ne bih da se ogrešim i ugrozim duhovno zdravlje jednog deteta i ugrozim njegovu emancipaciju. `Ja imam, a ti nemaš` sindrom prevaziđe se do 15. godine, dobro, nekoj dečici ipak treba malo više, imam razumevanja za to.

Pozdrav od tipičnog pravoslavnog ponosnog istočnobalkanikus idiotikusa.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dexter013 Auuuuuuu 01.02.2015. 21:48 #581486

status: user
broj poruka: 17086
Dobro je dok se samo svadjaju likovi u njegovoj glavi, samo da ne pocnu da se biju...

Cpu: FX 6300 + CM v8 GTS
GPU:GTX 970 Gigabyte G1
Ram:10 Gb Kingston
SSD: Pyro 120 gb + HDD 500 gb
MBO:Asus M5A97
Case:Storm Enforcer
PSU:Chieftec 650w
Keyboard: Logi iluminated
Mouse:Mx 518+v7 bloody
Screen: ViewSonic 27


:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Daum ... 02.02.2015. 00:53 #581504

status: user
broj poruka: 12785
Ne može da ode od kuće jer ima preko 40 godina a mama daje pare i dalje... Neće ga niko...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy .... 02.02.2015. 02:46 #581506

status: user
broj poruka: 546
Znaci meni su smesne stvari koje vi pricate ovde i koje menjate svremena na vreme kako vam dodje valjda oslikavajuci sami sebe. U stvari mi vas je zao, sami ste otvorili ovu temu pa i nastavite u duhu nje, uvek kada se osramotite vi menjate temu. Ali to je odlika Srpskog naroda. Da vas podsetim sami ste sjebali svoju sudbinu. Niko drugi, to ste mogli i gledati na TV. Ali vam vasi Turski geni i duhovi predaka nastali u bludu sa Turcima na silu i kako hocete nisu dali. Vi ste tako coveka koji je vezivao Srbiju za zapad Englesku i Francusku i koji je izdejstvovao da Hitler ne trazi ni prolaz kroz Srbiju tacnije YU, nego da budemo Balkanska Svajcarska, mentalno porecemeceni narod je bio slep i sam je izazvao bombardovanje proglasivsi sve to da ne vazi, nas je Srpska propaganda ucila da je Hitler trazio sve od nas, u stvari vam je trazio da cutite i da se ne mesate, ali vasi geni nito nisu mogli kao sto ni sledeci put nece kada dodjete u tu situaciju. Znaci za dlaku ste izbegli istrebljenje koje nije zavisilo od vas nego od neefikasnosti i sporosti Ustasa, mogli su sta hoce da rade sa vama, mogli su da dodju i na Kopaonik. Ali za to ste vi krivi jer ste proglasili Pavla izdajnikom jos dok rat nije ni poceo, navukli Hitlera i kasnije komuniste sebi na vrat, smanjili sebi brojnost, pa sigurno ima Srba sada 1/3 od onoga sto bi bilo. Ja prosto odbijam da pripadam takvoj naciji. Pa medju takvima kvislinzi su heroiji. A komunizam vam je posle toga popio svu dusu i u njemu zivite i sda i po tom principu hodate, mislite, razmisljate, samo vi, ne Crnogorci, ne Hrvati, ne Slovenci, ne Makedonci, samo Vi Srbi, tako da ste kao Rusi zaglavili u takve probleme da se necete izvuci iz njih za 200-300 god. Sve to sto ste radili, nacin razmisljanja, mesanje u tudje poslove, sebicnost, lenjost nacionalna, uticaj Turske koju i ne mozete da prepoznate ali je tu u vama, pa da nije ne bi voleli ajvar, ratluk, burek, i muziku, a od svega ste psihicki kao nacija dosli u to stanje da vise ne mozete da produzite vasu vrstu. Iz porodica koje su imale troje dece da bi se samo nastavila vrsta isto svako mora da ima po dvoje znaci sestoro. Vi danas troje dece mozete naci na jednu od 7-8 porodica, a tu gde imaju troje dece opet roditelji imaju dvoje i troje brace koje nemaju nijedno. Za sve ste sami krivi. Pogresan proracun kao i u danasnjosti. Zapamite vi ste odlucivali i sada odlucujete vi i imate produkt vas Srbija. Koji Djokovic, koje gluposti, ne zamaram se jedini sport sto pratim je Hajduk Split, jer su oni prvi bili protiv drzave u kojoj je Srpski kralj nad Hrvatima i na kraju su ga casno ubili u Francuskoj kao svaki narod sto bi trebao kada mu se nametne tudji gospodar. Ali vi to ne mozete da shvatite, jer vama Hrvat nije bio kralj, i vama je strasno sto su Hrvati ubili Srbina koji im se nametnuo i koga nisu hteli i vi ne pricate nista drugo on je mogao njima da radi sta hoce, ali je jedino za vasu propagandu bitno da su Ustase ubile njega. Kako ste mislili da izbegnete Jasenovac sa takvim stavom da tovarite neki narod koji nece sa vama i da mu gospodarite, kako? Pa osveta je morala da dodje kad tad. Dosla je sa Hitlerom sa istim onim koga ste vi domamili vasim stavom umesto da prolazi preko Poljske. I posle vam je genocid to sto se desilo, a sto se desilo, zato sto Srbi ne gledaju svoja posla, nikada niti ce dok ih ima. Ja mislim da nece, a vi, i mislim da se svi strani obavestajci samnom slazu u tome. A to nametanje tudjem vase misljenje to vam je izgleda praksa malo od Osmanlija, malo od Rusa, kako kom dobu odgovara. I vi ubistvo i osudjejete i to je strasno i to je zlodelo, jer vi razmisljate po tom principu moje neka je najgore je uvek u pravu i ako nije i ako je najgore je najbolje, ja tako ne mogu da razmisljam niti bilo ko normalan. I zato sto je uvek bio protiv komunizma i pravoslavlja sa srednjevekovnim nacinom razmisljanja. Kakav Djokovic kakvi Skoti, kada si mi rekao Srbi deru skote pomislio sam da ste napali nekog neduznog Skota na ulici, ali zato kada odete u inostranstvo da napravite nered i vratite vas se manje kuci kukate nedelju dana na TV.
Za takvu naciju koja je sve to radila ja ponosno kazem da joj ne pripadam, ja ne cu da brisem nista, mogu ja da kazem kako sam rodjen ali to ne menja nista ono sto bi ja uradio u odredjenim situacijama. Ogradjujem se od vase politike, nacina razmisljanja, inostrane, unutrasnje i otvoreno kazem da mi je nacin razmisljanja Hrvata miliji i blizi onome sto bi ja uradio. Da se zanemari podela, Srbin, Hrvat, belac, crnac, nego ono sto bi ja uradio, ja sam original Hrvat, i samo je to vazno, nista vise.
Jebena ste vi kombinacija, mesavina 500 godisnje Turske vladavine i moderne izopacene politike sa Kavkaza u kome je covekov zivot i prava nista.



Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy .... 02.02.2015. 03:14 #581507

status: user
broj poruka: 546
Ja i dan danas nailazim na stvari kojima smo trovani u okviru Srpske propagande po istom principu kao Rusi koje nemaju veze sa istinom. I OK je sada da vi kazete Ne to sto ti sada pricaju su lazi, nase nije propaganda... Ali ne to sada Srbi govore isto, nije niko drugi. Da ja vidim da su ovde citave generacije samo i zahvaljujuci samo Srbima i Rusima i zatvorenosti prema Zapadu i svetu totalno bile izvitoperene i nesposobne za zivot u novom vremenu sem kao otpadnici. Te generacije su vas produkt, Srpski bez icijeg uticaja, dok ste bili zatvoreni sa bracom Rusima, dok niko nije uticao na vas, vi ste stvorili generacije zombija koji ne mogu da produze vrstu izumirete jos imate pravo da pricate drugima da ste vi u pravu. Izumerecete ako vas stranci ne stave u rezervat i sprovedu akciju spasavanja kao nad pandama, ili ce vas rastrgnuti Siptari. Dok NATO bude nadzirao i njih gledao kao clanove a vas kao saradnika Rusije. Rusija vas nece braniti kao NATO Siptare, Ruska inostrana politika se zavrsava na recima i propagandi i pokusaju da male drzave oblikuju po svom principu tj da ih naprave metema na kojima ce se NATO izivljavati posle. Treba da se stide i oni, znaju da cete zbog njih izumreti.
Znaci dobijali ste jedinice za neznanje neistine, ucili ste ne korisne stvari nego gluposti. Znate sta ste ucili, jer gledate Ruske parada pa one zombije u devedesetim godinama iz ratova sto ne mogu da hodaju od gvozdja na grudima. E price koje bi vam oni pricali to ste i vi ucili u vasim mizernim Srpskim zivotima u kojima je radost sto je Novak Djokovic pobedio Skota jer na taj nacin ce mozda neko cuti za ovu zabit zvanu Srbija.
Moji Hrvati su u Evropi i sada ce vas kecati do prekosutra da camite tu na vratima EU u kojima mozete opstati samo uz amin Evrope inace vam sledi dinarska dubijoza. Sada ce svaku vasu prljavu tajnu potanko otkrivati Evropskoj Skupstini, sve po cemu ste razliciti, po cemu niste za tamo, itd sve ce preko Hrvata i Siptara da bude razotkriveno.


Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Precenjeno 02.02.2015. 14:11 #581537

status: user
broj poruka: 18472
Koja smejurija ovaj KInG PinG PonG bustuje samo na 1393 Mhz.
Koje duvanje od Galax HOF koji meni radi na 1450 Mhz out of box. O overkloku da ne pricam.


http://wccftech.com/evga-geforce-gtx-980-kingpin-acx-graphics-card-unleashed-rocks-74999-preorder-price-ocd-22-ghz-core-89-ghz-memory-clock/
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gang1978 Re: eVGA GTX 980 Classified PLASTIKANER Review! 02.02.2015. 14:44 #581539

status: user
broj poruka: 1661
Macka crna ili bela svejedno..vazno je da lovi pacove...a ova ne da lovi vec pravi pomfrit od istih.


:: Konacno se pojavio evgin adut i za mene veliko razocarenje bar kad je rec o samom dizajnu. I dalje klasicna cigla stim sto deluje jos jadnije i jos siromasnije. Jednom recju obican plastikaner.
:: Imam utisak kao da su im dizajneri iz AMD. Nesto sto treba da predstavlja ekskluzivu iz serije u seriju deluje sve bednije. Sramota. Nek se ugledaju malo na Zotac, Inno3d, Galax i sl.
::
:: Ovo deluje tako jeftino da nema dalje
::
:: Kad je rec o performansama i overkloku to je zaista za respekt, cak 1600 Mhz+ u Fire Strike i oko 1550 Mhz za neki stabilan rad
::
:: http://www.hardwareasylum.com/reviews/video/evga_gtx980_classifie
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Samo 800 + jevreja. 20.02.2015. 01:25 #583954

status: user
broj poruka: 18472
Koja suluda cena. Pa ovo mi je manje prihvatljivo nego cena za Titan-a.

Kartu sa chipom srednje klase u izvedbi King Pingvina da ovoliko kosta nema zaista smisla.
Ludost. Pa dve GTX 970 da uzmem za te pare i to dve najjace verzije.


http://goo.gl/MzrdEY

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Kutalion a cena, prava sitnica. 20.02.2015. 12:17 #583996

status: user
broj poruka: 2480
http://youtu.be/VllbwbeGS7s?t=2m40s

`To me it seemed like a step in the wrong direction, toward EVGA` haha

i5-4690k @4.5Ghz on Cryorig R1 ultimate | Z97 Sabertooth mk.2 | Asus 280X DC2T | 8gb Crucial Ballistix@1600mhz CL8 | Samsung Evo 840 240gb | WD black 1tb | 750W cft-750-14cs | Cm Storm Stryker

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy .... 20.02.2015. 12:27 #583999

status: user
broj poruka: 546
Ovog puta su stvarno razvalili cenu za Evropu. Pogledajte razlika u USA kolika je.
Ja kada sam kupio moju cena je bila tolika da bi me obicna Classified i backplate i Probe IT connector vise izasli nego K|NGP|N a sve to sam dobijao vec spremljeno u K|NGP|N. Ne znam, da platim sada 800e pojeo bi se kada izadje Titan X.
Evo ako mi ASUS da upola cene uzecu od njih. Zaboravicu na klokovanje i onda ce mi setup biti Rampage 5 Extreme + 5960X + ASUS Titan X pod vodom.
Ali to trebam stvarno povoljno naci da bi se ja odrekao visokih klokova. Ne bi ni klokovao to, povezao bi pod vodu cisto zbog tisine, i to sve pod 240mm radiator. Da temperature budu oko 50-60C, sto je dovoljno nisko za igranje na fabrickom kloku posto mene mrzi da se cimam da klokujem stalno software, koliko puta zaboravim i ventilator da upalim pre pocetka igrice pa sam stavio da non stop stoji na profilu.
Ali jbg sada mi je GTX780Ti 200MHz klokovan za svaki dan.
Zamislite to maticna i procesor sa monoblockom i graficka na 240mm radiator.
Koje bi temperature tu bile ako bi 5960X bio na turbo i ako bi Titan X bio na default?
Maticna ne verujem da bi uopste davala neko grejanje, mozda 1C uticaja.


Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Classy Re: Samo 800 + jevreja. 20.02.2015. 12:33 #584001

status: user
broj poruka: 546
Znas sta Titan Black je najbolja opcija po meni jos uvek, ali Titan Black je bas mnogo sporiji od GTX980 referentnih i od GTX780Ti Classified modela. Pogotovu K|NGP|N koji je za 50MHz veci klok od obicne Classified. E sada zamislite koliko je jos sporiji Titan Black od GTX980 K|NGP|N koja boostuje na 1500MHz, to je nekih 35%. Pazite Titan veoma lako anulira nekih 15% klokovanjem jer GK110 bruka skalira u testovima pri samo 50MHz ubrzanja, GTX980 isto, Titan Black onaj EVGA Signature koji boostuje na 1100MHz e to je vec dobra karta. Zbog 6GB miran si sto se tice memorije a sve igrice brise sa x2 i x4 filterima, cak i tamo gde GTX980 mozda zapdne zbog memorije.




Intel® i7-3770K (4.5GHz + H100)
EVGA Z77 FTW + Dominator Platinum 1866 2x4GB
EVGA GTX780Ti K|NGP|N Classified
Force GT 120 - WD500AAKS - Sound Blaster Z
EVGA SuperNOVA 1200 P2
CORSAIR Obsidian 650D - http://valid.canardpc.com/kyvil9


:: Koja suluda cena. Pa ovo mi je manje prihvatljivo nego cena za Titan-a
::
:: Kartu sa chipom srednje klase u izvedbi King Pingvina da ovoliko kosta nema zaista smisla.
:: Ludost. Pa dve GTX 970 da uzmem za te pare i to dve najjace verzije.
::
::
:: http://goo.gl/MzrdE
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Blueberry E, sad... 20.02.2015. 14:30 #584018

status: user
broj poruka: 1272
Ako ASUS Strix kosta 625e, a EVGA Classified 800e, moze EVGA da ga dere koliko god hoce po pitanju skorova, ASUS je bolja kupovina za novce.

Kraj diskusije, bar one racionalne.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 4 OD 5  
Broj postavljenih tema: 60283. Broj poslatih odgovora: 646165.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs