Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
Zasto su moje dve teme obrisane?
STRANA 1 OD 1
SkyFire Zasto su moje dve teme obrisane? 13.08.2008. 01:26 T11413

status: user
broj poruka: 18472
Nije mi sad zaista jasno zasto su mi obe teme obrisane???U jednoj gde sam trazio pomoc oko nasih serija a u drugoj gde sam obavestio ljude da mogu sutra da se sa mnom upoznaju ako zele u prostorijama firme iz mog potpisa???Jesam li ja nesto sad pogresio,napravio reklamu,ukljucio pirateriju?Nisam i nije mi jasno otkud sad tolika poostrenost???!!!Obrisano je tek tako a nisam dobio obrazlozenje!Mislim da to nije u redu!Ako je vec do toga...Moglo je da se prebaci u svastaru a svastara nikad ne funkcionise da bude na vidnom polju u prvih deset tema tako da od toga nema efekta!I gde je sad greska???!!!!

I Want to believe - The truth is out there
OC House
@PCBeast@

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Equinoxe Re: ... 13.08.2008. 01:42 #66005

status: user
broj poruka: 12057

Izgleda je u opšte potraga za `takvim` stvarima na forumu postala adminima problem.
Ovo drugi ni meni nije jasno.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
On je naučen u špijunsko-terorističkim centrima da sve pamti...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Saske ... 13.08.2008. 01:46 #66006

status: user
broj poruka: 1117
ma admin je ATI/AMD fan, sto posto... :P

Overclocking is the way of life!!!

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drzacomp i da ne zaboravimo 13.08.2008. 03:12 #66010

status: user
broj poruka: 359
svezi zakon o telekomunikacijama koji je skoro stupio na snagu ( a o kome je bilo reci i na ovoj berzi). Sto se mene tice na tvojoj sam strani Sky, ali jednako dobro razumem i adminstratora...

kao sto rekoh:

veliki administrator te posmatra!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Zmajko Mislis na ovu? 13.08.2008. 03:32 #66011

status: user
broj poruka: 1228
http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?topid=11401&forid=21&katid=5

Sorry jos jednom za ono u temi http://www.pcberza.rs/forum/topic.php?pg=2&topid=11370&forid=33&katid=1
Malo zezanja posto ga ovde vise uopste nema.
Svastara je muerte, ljudi vecito imaju problem sa restartovanjem, napajanjem, dilemom koju plocu da kupe i naravno - ATi VS nVidia prepucavanje.
MLogo dosadno postalo.

Pozdrav svima!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
SkyFire Vidimo se... 13.08.2008. 08:36 #66017

status: user
broj poruka: 18472
Za jedno sat vremena krecem za BG!Eto u firmi cu biti oko 13h pa ko zeli da dodje nek izvoli!Pozdrav za sve!

I Want to believe - The truth is out there
OC House
@PCBeast@

http://valid.x86-secret.com/show_oc.php?id=298049

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Kalimero !!! 13.08.2008. 09:46 #66022

status: user
broj poruka: 7761
Pa piraterija je zabranjena a tvoj zahtev ima veze sa nalazenjem materijala koji je kao zasticen autorskim pravima , mada tu autori najmanje zaradjuju , mislim u poredjenju sa producentima koji kao imaju kintu pa autori (kreativci) moraju da prenesu svoja prava na onoga ko ima kintu (zli producenti ) a oni kao zele da zastite svoja prava pa sve to kao potpada pod zakon o autoskim pravima koji su navodno izlobirali zli producenti.

Znaci ja bih autorska prava postovao kad bi pare od prodaje muzike dobijali MUZICARI a ne producentske kuce koje uzimaju do 99% sve kinte od izdatih albuma, ili filmadzije pardon producenti uzmu do 90% love od filmova a svi ostali 10%.

Covece ti sa autorskim pravima su gori od nasih hladnjacara i mlinara ovi nasi uzimaju samo 70% .

Tomato Republic Of Serbia !!!

P.S. Necu da te upoznam jer ce mi onda biti tesko da se prepucavam, ovako te ne znam licno pa mi sve jedno .

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MACHINE Nisam u toku 13.08.2008. 09:57 #66024

status: user
broj poruka: 5696
gde firma u BG???


- A N G E L -

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gile23 ... 13.08.2008. 10:32 #66025

status: user
broj poruka: 9122
Oblicev venac 19 i Knez Mihajlova 17


:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
FSamir nVIDIA fan 13.08.2008. 10:48 #66027

status: user
broj poruka: 777
Tako ti je to bato...i mene su redovno skidali na onom sačuvaj bože Benchmark forumu.
Malo kritike i budeš obrisan...sve same komunjare.

Posle dve godine i tri pokušaja imaju onu nakazu od 4870X2 pa će da balave o njoj.
Ali će sad intel da im ga zavuče za koji mesec...i treba da propadnu.

Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Slavuj Re: Zasto su moje dve teme obrisane? 13.08.2008. 11:39 #66031

status: user
broj poruka: 2236
Када сви мисле исто, значи да нико не мисли довољно

:: Nije mi sad zaista jasno zasto su mi obe teme obrisane???U jednoj gde sam trazio pomoc oko nasih serija a u drugoj gde sam obavestio ljude da mogu sutra da se sa mnom upoznaju ako zele u prostorijama firme iz mog potpisa???Jesam li ja nesto sad pogresio,napravio reklamu,ukljucio pirateriju?Nisam i nije mi jasno otkud sad tolika poostrenost???!!!Obrisano je tek tako a nisam dobio obrazlozenje!Mislim da to nije u redu!Ako je vec do toga...Moglo je da se prebaci u svastaru a svastara nikad ne funkcionise da bude na vidnom polju u prvih deset tema tako da od toga nema efekta!I gde je sad greska???!!!
::


Zato sto si crnac.
:: icq :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: Re: Zasto su moje dve teme obrisane? 13.08.2008. 12:22 #66038

status: user
broj poruka: 7761
RASISTO !!!

Tomato Republic Of Serbia !!!

:: Када сви мисле исто, значи да нико не мисли довољно
::
:: :: Nije mi sad zaista jasno zasto su mi obe teme obrisane???U jednoj gde sam trazio pomoc oko nasih serija a u drugoj gde sam obavestio ljude da mogu sutra da se sa mnom upoznaju ako zele u prostorijama firme iz mog potpisa???Jesam li ja nesto sad pogresio,napravio reklamu,ukljucio pirateriju?Nisam i nije mi jasno otkud sad tolika poostrenost???!!!Obrisano je tek tako a nisam dobio obrazlozenje!Mislim da to nije u redu!Ako je vec do toga...Moglo je da se prebaci u svastaru a svastara nikad ne funkcionise da bude na vidnom polju u prvih deset tema tako da od toga nema efekta!I gde je sad greska???!!!
:: ::
::
::
:: Zato sto si crnac.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
murakami 13.08.2008. 13:00 #66047

status: user
broj poruka: 198
Pa nije ti obrisana tema `nase serije`...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MilivojeS Re: Re: Re: Zasto su moje dve teme obrisane? 13.08.2008. 14:46 #66067

status: user
broj poruka: 439
Мрзим расизам, црнце и жуте!

ПАЛИ НАРОДЕ - ВИСТА ЈЕ ЗАКОН!

:: RASISTO !!
::
:: Tomato Republic Of Serbia !!
::
:: :: Када сви мисле исто, значи да нико не мисли довољно
:: ::
:: :: :: Nije mi sad zaista jasno zasto su mi obe teme obrisane???U jednoj gde sam trazio pomoc oko nasih serija a u drugoj gde sam obavestio ljude da mogu sutra da se sa mnom upoznaju ako zele u prostorijama firme iz mog potpisa???Jesam li ja nesto sad pogresio,napravio reklamu,ukljucio pirateriju?Nisam i nije mi jasno otkud sad tolika poostrenost???!!!Obrisano je tek tako a nisam dobio obrazlozenje!Mislim da to nije u redu!Ako je vec do toga...Moglo je da se prebaci u svastaru a svastara nikad ne funkcionise da bude na vidnom polju u prvih deset tema tako da od toga nema efekta!I gde je sad greska???!!!
:: :: ::
:: ::
:: ::
:: :: Zato sto si crnac.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60277. Broj poslatih odgovora: 646126.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs