Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : PC Berza
Vesti, testovi, uputstva i noviteti na IT sceni
putovanje kroz vreme
STRANA 1 OD 2  
hecate putovanje kroz vreme 04.11.2013. 07:03 T55352

status: user
broj poruka: 472
Za sve ljubitelje naučne fantastike

http://bit.ly/1f8SQQK
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk I ostaće samo naučna fantastika 04.11.2013. 07:55 #524306

status: user
broj poruka: 326
Indikacija da mašina za putovanje kroz vreme nikada nije izumljena (ni u budućnosti) je to što se niko iz budućnosti do sada nije pojavio - ni da spreči kugu, ni da spreči I svetski rat, ni da spreči drugi svetski rat... A to bi sigurno bile dovoljno velike motivacije da neko to uradi, s` obzirom na količinu razaranja koja se desila, s` obzirom na broj izgubljenih nevinih života - a nema naroda na svetu koji do sada nije bio pogođen nekom katastrofom. Na primer, da je neki jevrej ikada izumeo takvu mašinu, sigurno bi poželeo da se vrati unazad i da spreči Holokaust, ili invaziju Vavilonaca, ili pogrome Rimskog Carstva, itd, itd...

Osim toga, da se iko iz budućnosti vratio - automatski, istog trena bi prestali da postoje svi oni koji žive u toj budućnosti iz koje bi on `doputovao`, jer bi čitava ljudska istorija, ljudski kontakti tokom istorije - bila izmenjena. (da li bi Pera imao decu sa Milicom, ili sa Zoricom - i da li bi njihovo dete bilo rođeno normalno - ili možda retardirano, ili čak i fizički deformisano)

Ni njegovi savremenici mu ne bi dozvolili da se vrati nazad, jer bi svi oni automatski prestali da postoje.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milem11 Re I ostaće samo naučna fantastika 04.11.2013. 12:46 #524379

status: user
broj poruka: 19
Verovatno niste primetili da smo u jednom trenutku svi prestali da postojimo.
Naravno, prestao je da postoji i majstor za vremeplove pa i sam vremeplov.
A onda se sve vratilo u normalu...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
H-nitro re 04.11.2013. 14:06 #524390

status: user
broj poruka: 1958
h4v0kk nelupaj gluposti, da smo svi tako razmisljali jos bi vukli tojage i lovili strelama srne, covece ja ne znam sta nije jasno, ljudi su od pamtiveka pokusavali da nesto stvore, tj da ti zivis u 10 veku i da ti ja kazem da ima uredjaj sa kog zoves nekoga na drugom kontinentu ti bi rekao daq je to nemoguce i nikad nece biti, tako isto i za avion i za motor, i za struju, vremeplov nije sad izmisljen tako ja izgleda kao s-fi, sto neznaci da ako se ljudi fokusiraju na to nebude i izmisljen nekad, i nemora da leti kroz vreme u proslost, jer to neznam da li ce ikad biti moguce jer je to vreme proslo, a naravno i veme je izmisoljen pojam, tako da mozes ici samo u buducnost, zato se potrudi da doprineses a jok odma `ma dje, to nemere da bidne` ....

T.S.A.R. Nuclear fire power

My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp0



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Re: re 04.11.2013. 16:25 #524414

status: user
broj poruka: 326
Ja `lupetam`, a ti porediš telefon i avion sa mašinom za putovanje kroz vreme?

Mašina za putovanje kroz vreme menja direktno Univerzum, organizaciju materije u Univerzumu (ili nas prebacuje u neki alternativni, paralelni Univerzum - a prethodni se `cancel`-uje ili se zamrzava), a avion/telefon uspostavljaju kontakt između tačke A i tačke B na planeti Zemlji, ne koseći se sa Teorijom Relativiteta i zakonima fizike. I ti smatraš da takve stvari treba staviti u istu kategoriju, uopšte ih pomenuti u istoj rečenici?

I ti meni kažeš da ja `lupetam gluposti`, a uopšte nisi shvatio da ja ne pričam ako NE BI TREBALO, NE BI SMELA da se konstruiše takva mašina - nego samo iznosim rezon zašto mislim da nikada nije izumljena, i zašto ne bi trebala ikada biti upotrebljena (ako je iko izume). NE BRANIM TI JA DA JE UPOTREBIŠ, nego bi ti branili svi ljudi koji bi živeli tada, u tom vremenu kada bi bila izumljena - a možda bi ti branio da je upotrebiš i sam Bog/Vrhovni Arhitekta Univerzuma - ili ti sam Univerzum u kome postojiš nikada ne bi `dozvolio` da ga transformišeš na takav način, da informacije koje taj Univerzum sadrži transformišeš u neke druge informacije na takav način.

Još jednom, pošto očigledno imaš problem da shvataš poente: NE BRANIM TI JA NIŠTA, nego iznosim rezon zašto mislim da nikada nije izumljena (jer nas niko iz budućnosti do sada nije posetio), a i kada bi bila izumljena, ti savremenici od tog izumitelja mu ne bi dozvolili da je upotrebi.



:: h4v0kk nelupaj gluposti, da smo svi tako razmisljali jos bi vukli tojage i lovili strelama srne, covece ja ne znam sta nije jasno, ljudi su od pamtiveka pokusavali da nesto stvore, tj da ti zivis u 10 veku i da ti ja kazem da ima uredjaj sa kog zoves nekoga na drugom kontinentu ti bi rekao daq je to nemoguce i nikad nece biti, tako isto i za avion i za motor, i za struju, vremeplov nije sad izmisljen tako ja izgleda kao s-fi, sto neznaci da ako se ljudi fokusiraju na to nebude i izmisljen nekad, i nemora da leti kroz vreme u proslost, jer to neznam da li ce ikad biti moguce jer je to vreme proslo, a naravno i veme je izmisoljen pojam, tako da mozes ici samo u buducnost, zato se potrudi da doprineses a jok odma `ma dje, to nemere da bidne` ....
::
:: T.S.A.R. Nuclear fire power
::
:: My childhood http://www.youtube.com/watch?v=jn0EviOBWp
::
::
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
drperic re 04.11.2013. 16:30 #524416

status: user
broj poruka: 22
`Osim toga, da se iko iz budućnosti vratio - automatski, istog trena bi prestali da postoje svi oni koji žive u toj budućnosti iz koje bi on `doputovao`, jer bi čitava ljudska istorija, ljudski kontakti tokom istorije - bila izmenjena`

Ne bi prestali da postoje. Nastavili bi zivot normalno...rezultat povratka u proslost bi bio stvaranje paralelnog univerzuma..u kome mozda ne bi ni bili rodjeni. Otkud znas da svi ti ratovi vec nisu spreceni? :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate Al ste se raspucali... 04.11.2013. 16:50 #524425

status: user
broj poruka: 472
Tema jeste `putovanje kroz vreme` ali u clanku je upotrebljena => za svrhu transporta i istrazivanja novih galaxia => sto je po meni znacajnije od usranog Hitlera i njemu slicnih

To igranje proslost / sadasnjost => je cista holivudska propaganda

I naravno postoje teorije koje se time ozbiljnije bave u realnom zivotu.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 04.11.2013. 17:50 #524431

status: user
broj poruka: 4742

Tardis ide napred kroz vreme a Retardis nazad.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Re: re 04.11.2013. 17:51 #524432

status: user
broj poruka: 326
U pravu si, druže - ali koji bi onda bio smisao putovanja unazad kroz vreme uopšte - jer takav paralelni univerzum/alternativna realnost u kome smo mi već napredni kiborzi, koji nikada ne umiru, i u kome se sva razaranja i tragedije 20. veka nikada nisu desile - već postoji. Zašto da onda iko iz budućnosti, ikada, šalje nekoga unazad - ako smo svesni da postoji paralelni univerzum po ukusu svakoga od nas, u kome nam je, za svakoga od nas pojednačno, sve po volji? Na primer, ako ja mrzim ajkule - sigurno postoji paralel. Univerzum u kome one nikada nisu evoluirale pojele moju rođaku iz Australije. :) Dakle - još jedan argument protiv rezona za postojanje time mašine.
Jedino što mi treba da uradimo je da shvatimo i prihvatimo da, ma koliko smo nesrećni, nezadovoljni, mali, sitni, nebitni, ugroženi - postoji i paralel. Univerzum koji je baš nama po ukusu i volji, u kome istovremeno, paralelno postoji/živi naš alter-ego koji je prebogati Mister Univerzum sa IQ-om 225. :)

Prema `M Teoriji`, broj paralelnih univerzuma je beskonačan. U jednom od tih Univerzuma - Elvis je i dalje živ, a u nekom drugom Tesla je izumeo `zrak smrti` i spržio pola Nju Džerzija i Njujorka :)

@hecate Ti si u stvari mislio na mašinu za savijanje prostora, a pošto su prostor i vreme neraskidivo spojeni u vremensko-prostorni kontinuum (`Timespace`), to bi značilo da smo `savili` i vreme?

I tad bi mogli nastati paradoksi: recimo da neko savije prostor između Zemlje i neke galaksije 4 milijarde svetlosnih godina odavde - i da u trenutku otputuje (teleportuje se) tamo. On bi, gledajući na Zemlju sa te tačke, video Zemlju kakva je bila pre 4 milijarde godina... Nemam vremena sad da se previše upuštam u temu, ali mislim da onda više ne bi mogao da se vrati nazad. (neka me neko ispravi ako grešim).


Sve je to toliko zamršeno, toliko besmisleno - da čak i kad Bog/Vrhovni Arhitekta svog postojanja ne bi postojao - nešto drugo bi sprečilo naše takve manipulacije i igranja. Prosto - moramo prihvatiti da ćemo kad-tad udariti u neki limit, u neku granicu naših dostignuća, mogućnosti i kontemplacije.


:: `Osim toga, da se iko iz budućnosti vratio - automatski, istog trena bi prestali da postoje svi oni koji žive u toj budućnosti iz koje bi on `doputovao`, jer bi čitava ljudska istorija, ljudski kontakti tokom istorije - bila izmenjena
::
:: Ne bi prestali da postoje. Nastavili bi zivot normalno...rezultat povratka u proslost bi bio stvaranje paralelnog univerzuma..u kome mozda ne bi ni bili rodjeni. Otkud znas da svi ti ratovi vec nisu spreceni? :
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gliga79 Re: Re: re 04.11.2013. 18:07 #524436

status: user
broj poruka: 4641
@hav0kk
Toliko ti je ogranicen vidik da ne postoji mogucnost da sagledas nesto dalje od nosa.
Nije to nesto ruzno i uvredljivo, jednostavno takvi ljudi postoje i to je ok, bozije delo. Da li si razmisljao nekad dok gledas svetlost zvezda na nebu, da ta zvezda nije na tom mestu ko zna koliko hiljada godina odakle ti dopire svetlost , vec da gledas u proslost !
To je nesto ne prihvatljivo za nas razum, ali je tako.
Covek je iz pecine otisao na Mesec, zeljom i voljom.
Da li ti to nesto govori ?
Da li razumes da je samo blokada u mozgu granica ?

Koliko puta si doziveo anomaliju da unapred prepoznas ono sto ce da se desi, zato sto ti se to vec desilo (u realnom vremenu znas ko ce sta da kaze unapred) ?



Intel i5 2500k, Noctua NH-D14, Asus Maximus IV Gene - Z, MSI Gtx 660 OC , 4x2Gb Hyper X 1600mhz Genesis (gray), HDD WD 640 gb, Samsung F3 1tb, Seasonic S12D 850w, Thermaltake Element G

:: U pravu si, druže - ali koji bi onda bio smisao putovanja unazad kroz vreme uopšte - jer takav paralelni univerzum/alternativna realnost u kome smo mi već napredni kiborzi, koji nikada ne umiru, i u kome se sva razaranja i tragedije 20. veka nikada nisu desile - već postoji. Zašto da onda iko iz budućnosti, ikada, šalje nekoga unazad - ako smo svesni da postoji paralelni univerzum po ukusu svakoga od nas, u kome nam je, za svakoga od nas pojednačno, sve po volji? Na primer, ako ja mrzim ajkule - sigurno postoji paralel. Univerzum u kome one nikada nisu evoluirale pojele moju rođaku iz Australije. :) Dakle - još jedan argument protiv rezona za postojanje time mašine
:: Jedino što mi treba da uradimo je da shvatimo i prihvatimo da, ma koliko smo nesrećni, nezadovoljni, mali, sitni, nebitni, ugroženi - postoji i paralel. Univerzum koji je baš nama po ukusu i volji, u kome istovremeno, paralelno postoji/živi naš alter-ego koji je prebogati Mister Univerzum sa IQ-om 225. :)
::
:: Prema `M Teoriji`, broj paralelnih univerzuma je beskonačan. U jednom od tih Univerzuma - Elvis je i dalje živ, a u nekom drugom Tesla je izumeo `zrak smrti` i spržio pola Nju Džerzija i Njujorka :
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Re: Re: Re: re 04.11.2013. 18:40 #524437

status: user
broj poruka: 326
:: @hav0k
:: Toliko ti je ogranicen vidik da ne postoji mogucnost da sagledas nesto dalje od nosa

Da li je veća budala onaj koji kaže da neki san nema logičkog smisla - ili neko ko će autistično nastaviti da veruje u taj san - prvenstveno zbog sopstvenih emocija, a uprkos logičnim argumentima? E, sad - da li je neizlečivi romantik - ili zanesenjak - ili budala, to je već stvar ličnog mišljenja.

:: Da li si razmisljao nekad dok gledas svetlost zvezda na nebu, da ta zvezda nije na tom mestu ko zna koliko hiljada godina odakle ti dopire svetlost , vec da gledas u proslost

Ja sam UPRAVO TO i napisao gore, ali ti nisi ni čitao moj post, a ipak si nekako uspeo da doneseš zaključak o meni, iako očigledno nisi ni čitao šta sam već napisao. (i posle sam ja `ograničen`)

Citiraću opet šta sam napisao: `da neko savije prostor između Zemlje i neke galaksije 4 milijarde svetlosnih godina odavde - i da u trenutku otputuje (teleportuje se) tamo. On bi, ,gledajući na Zemlju sa te tačke, video Zemlju kakva je bila pre 4 milijarde godina...`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk Reći ću još ovo, i nemam šta više da kažem na ovu temu 04.11.2013. 19:00 #524440

status: user
broj poruka: 326
MOŽDA postane moguće poslati samo neku elementarnu, mrtvu materiju unazad kroz vreme (recimo - litar destilovane vode, metar kubni vodonika i slično) - ali i dalje ostane nemoguće poslati bilo šta što je ŽIVO unazad, jer bilo šta što je živo - ako preživi taj put - ima daleko veću sposobnost da menja prošlost/prostor i organizaciju materije oko sebe, pa da samim tim uzrokuje sve one probleme, paradokse i besmislice koje sam već spomenuo u postovima iznad.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 04.11.2013. 19:11 #524443

status: user
broj poruka: 4742

@h4v0kk
Iskuliraj bre, vidis da je ovo diskusija Znanje protiv sanjarenja.
Cak ni za déjà vu nisu culi, nego idu Zorka i Ljuba.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ByteBite Teorema H 04.11.2013. 19:14 #524444

status: user
broj poruka: 33

Evo ga indijanac opet iskopao ratnu sekiru, i mlatara u prazno.

@hav0kk
Da nisu i ovi ljudi sto se sprdaju sa tobom isto moji nalozi koji su kreirani samo zbog tebe? Hehe...
Moras da shvatis, dok bude bilo klovnova, bice i ljudi koji ce im se smejati.

Da se vratim na temu...
Ja sam gledajuci tvoj nacin komunikacije s ljudima, razvio teoremu H. Otici u buducnost je moguce, nazad ne.Ona se zasniva na indijancu koji je do juce lovio bizone u Severnoj Americi. Onda ga vrhovni vrac salje u 21. vek. Indijanac je zamenio svoje koplje sa tastaturom, i ocajnicki trazi osobu sa kojom ce ratovati. Tesko se snalazi u modernom svetu i veoma rado bi se vratio u svoje pleme, jer tu jedino i pripada. Medjutim, slozicu se s tobom, povratak nazad je nemoguc.

Moja teorema H za razliku od teorije M se moze dokazat,i i zahvaljujem se indijancu hav0kku na ustupljenom materijalu u njegovim postovima gore navedenim.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 04.11.2013. 19:37 #524451

status: user
broj poruka: 4742

Ja se izvinjavam, ko je i(I)indijanac?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ByteBite Re: 04.11.2013. 20:05 #524463

status: user
broj poruka: 33

::
:: Ja se izvinjavam, ko je i(I)indijanac
::
::

Onaj ko ima patolosku potrebu da prosipa mudrosti i koji usled slabijeg fonda reci i argumenata raspravu svodi na psovke i bljuvotine.

Onaj koji je predmet sprdnje mesecima na ovom forumu sa svojim `istestiranim` hardverom. Onaj koji je jak kao bizon preko tastature, a isto toliko i inteligentan.

Onaj koji se sam prepoznao... Jednom recju... onaj koji je hav0kk.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ramzesIII re.. 04.11.2013. 20:13 #524464

status: user
broj poruka: 1017
Jednom davno, citao sam da se vreme u antimateriji ponasa suprotno od materije.
Znaci ako skupimo dovojlno antimaterije u njoj ce se vreme kretati unazad.
Momenat kada napravimo tako nesto mozemo da ocekujemo da ce neko da se pojavi iz buducnosti...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad @ByteBite 04.11.2013. 20:26 #524471

status: user
broj poruka: 4742

Nikako se ne slazem sa ovim, naprotiv. Covek ocigledno poseduje odredjeno poznavanje fizike i astronomije, kombinovano sa razvijenom moci deduktivnog zakljucivanja. Dok je sve sto mu je receno prazna prica bez mrvice naucnog utemeljenja.

Takodje, kod njega nisam primetio slabiji fond reci niti psovke.

Tako da mislim da se ovde radi o nekom licnom nesporazumu sa doticnim clanom usled necega sto nema veze sa ovom temom.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
h4v0kk @alrad 04.11.2013. 20:32 #524474

status: user
broj poruka: 326
Hvala na razumevanju, Druže. Pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate @ramzesIII 04.11.2013. 20:33 #524475

status: user
broj poruka: 472
Ne znam da li si citao clanke koji se oslanjaju na postovani => 0.5g antimaterije => snaga bombe na Hirosimi u energetskom smislu

500kg antimaterije => energija potrebna za time travel ( govorim iz secanja, brojka gore dole )
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MaliAbner Re: I ostaće samo naučna fantastika 04.11.2013. 21:08 #524489

status: user
broj poruka: 7761
@h4v0kk
Ti si kanda potkovan da pricas o ovoj materiji...

Ja evo nisam ali mi to nece biti mrsko pa da krenem...

:: Indikacija da mašina za putovanje kroz vreme nikada nije izumljena (ni u budućnosti) je to što se niko iz budućnosti do sada nije pojavio - ni da spreči kugu, ni da spreči I svetski rat, ni da spreči drugi svetski rat... A to bi sigurno bile dovoljno velike motivacije da neko to uradi, s` obzirom na količinu razaranja koja se desila, s` obzirom na broj izgubljenih nevinih života - a nema naroda na svetu koji do sada nije bio pogođen nekom katastrofom. Na primer, da je neki jevrej ikada izumeo takvu mašinu, sigurno bi poželeo da se vrati unazad i da spreči Holokaust, ili invaziju Vavilonaca, ili pogrome Rimskog Carstva, itd, itd...
::

Ovo ti je tako smesno formulisano i slobodno mogu reci da si ovo rekao gledajuci na svet iz svoje perspektive, na tvoju veliku zalost na svetu trenutno ima SEDAM MILIJARDI perpektiva gledanja na stvari...
Sve ovo sto si naveo bas MOZE da potvrdi putovanje kroz vreme i prostor, ne mora se uvek polaziti od pretpostavke da bi neko putovao kroz vreme da bi cinio dobra dela...
Tako da ti ovi argumenti ne stoje...

:: Osim toga, da se iko iz budućnosti vratio - automatski, istog trena bi prestali da postoje svi oni koji žive u toj budućnosti iz koje bi on `doputovao`, jer bi čitava ljudska istorija, ljudski kontakti tokom istorije - bila izmenjena. (da li bi Pera imao decu sa Milicom, ili sa Zoricom - i da li bi njihovo dete bilo rođeno normalno - ili možda retardirano, ili čak i fizički deformisano
:

Velika zabluda putovanja kroz vreme i prostor je fizicko putovanje... elem Artur Klark je to (ikao ima zemaljsku perpektivu gledanja na te stvari) lepo opisao u knjigi `2001 Odiseja u Svemiru`, kroz vreme i prostor su poslati izaslacini u vidu psiho-fizickih (da ih tako nazovem) monitora visoke rezolucije u filmu bedno prikazani kao crni monoliti koji samo stoje i svi ih pipaju, elem u knjigi ga skoro niko nije pipnuo...

Najbolja varijanta putovanje kroz vreme i dimenzije mi je mentalna i ona se desava skoro trenutno cim putnik zaspe mozak se otisne u drugu dimenziju...

Elem putovanje u proslost ne mora da bude uvek i putovanje u istu dimenziju...

:: Ni njegovi savremenici mu ne bi dozvolili da se vrati nazad, jer bi svi oni automatski prestali da postoje

A replika na ovo je samo jedna da svuda ima zavidnih ljudi koji uvek nesto ne zele tako ni ti gledajuci iz svoje perpektive ne bi dozvolio nekom putniku kroz vreme da se vrati nazad, mada se drugi deo tvoje recenice u startu moze svrstati u paradox, buduci da kako ti kazes `oni` bi automatski prestali da postoje te taj povratnik nikako ne bi bio povratnik iz porslosti nego dosljak iz proslosti...

Elem ima mnogo opcija koje mogu da budu upotrebljene na ovaj ili onaj nacin samo sto su nasi mozgovi skolni da udovoljavaju sebi i da vecinu stvari gledaju samo iz svog ugla... mada se visegodisnjim treningom moze prosiriti percepcija sto dogadjaja sto mogucnosti izbora u neposrednoj sto u dalekoj buducnosti...

Svet su uvek oblikovali ljudi koji su nezadovoljni trenutnim dok su sa druge strane razvoj civilizacije kocili ljudi koji se plase nepoznatog te koji imaju devizu uvek moze gore od trenutnog...

Citat:
`Rodbinsko-partijsko-naslednicki odnosi su nam stvorili tragicnu
i intelektualno slabo razvijenu klasu ljudi koji vode drzavu, zato smo...`

Tomato Republic Of Serbia, BRE !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
markopvict nervoze bez 04.11.2013. 21:21 #524496

status: user
broj poruka: 4515
Gliga ti je najveci psiholog na ovom forumu... Sve ljude cita, ma ne bi verovao...
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Cudi me da vam je promakao John Titor 04.11.2013. 21:26 #524501

status: user
broj poruka: 7695
lik koji se 2000 i 01 predstavljao kao putnik kroz vreme iz 2036 na americkom forumu ,kada se postavila tema o putovanju kroz vreme i objasnjavao kako ,mnogi su ga tada ismevali medjutim kako je vreme odmicalo videlo se da je covek pogodio dosta stvari.
Koga zanima neka kuca na google John Titor.
Najcrnje njegovo predvidjanje je da ce 2015 biti III svetski rat t.j Rusi ce izvesti nuklearni napad
na Evropu i USA.On kaze da ovo i ne mora da se desi posto postoji vise vremenskih linija itd ...



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
alrad 04.11.2013. 21:31 #524502

status: user
broj poruka: 4742

Bezim ja, izgrebace me Kleopatra brcima.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hecate @obradmi, nisam čuo za dotičnog 04.11.2013. 21:33 #524504

status: user
broj poruka: 472
ali sva ta proročanstva mi smrde => sky high

od Nostradamusa pa nadalje => ko da neko priča, jeste, jeste => evo i ovo se obistinilo => a peripetije interpretiranja istih => variraju od osobe do osobe => ko da neko dopisuje postojeće događaje i upotpunjuje prošle

možda jeste, a možda ne => fraza koju preferiram je => `show me the money`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
obradmi Nije to pravo prorocanstvo 04.11.2013. 21:53 #524512

status: user
broj poruka: 7695
nego je lik naveo kao moguci dogadjaj posto postoji x vremenskih linija ,imas na ovom linku takodje sa foruma prevedeno jedan deo ,a imas na americkim forumima vise na engleskom ,jednostavno on pobija Ajnstajnov paradoks blizanaca ,rekao je da ce putovanje kroz vreme da se otkrije u CERN-u

Evo koga zanima ,lik dosao u prvi plan kada se zateglo oko Sirije,a ovaj tekst je iz 2004 koliko vidim
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=136

Njegova izjava:
`Kada dodju dani za moja `predvidjanja` da se shvate,desila se ili ne.Ako se dogode,onda je vasa sposobnost da procenite vase okruzenje obogaljeno prihvatanjem mene kao znalca svih stvari i obdarenim sposobnoscu da kaze buducnost.Ako gresim onda je sve sto sam rekao i mozda eventualno napravio da mislite o vasem svetu na drugaciji nacin , iznenada diskreditovano.Ne zelim nijedno.`
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 2  
Broj postavljenih tema: 60275. Broj poslatih odgovora: 646096.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs