Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Servis i "overklokovanje"
STRANA 19 OD 26  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
bios u-p-d-a-t-e obara oc marginu?!?!?! Mixx 2 18230 04.03.2009. 19:34
Mixx
Stara konfiguracija TurboForce 1 18112 04.03.2009. 16:25
NMY
gde je ht na ta790gx skar 6 18246 04.03.2009. 11:47
skar
biostar ta790gx i amd 5000+ skar 5 18289 03.03.2009. 16:33
skar
Mislim da je ploca TurboForce 11 18371 03.03.2009. 15:03
pufi
4.5GHz, super pi brlja... LonleyMax 5 18383 02.03.2009. 22:36
gile23
Servis Shooter 0 18156 02.03.2009. 21:26
Shooter
CHIEFFTEC alfi 2 18183 02.03.2009. 20:57
Pisko
KODE 5 kvalifikacije u Beogradu nenika 0 18206 27.02.2009. 21:54
nenika
overclock HT link-a? uroshnet 14 18492 27.02.2009. 15:28
uroshnet
Novi kuler za graficku!!! pufi 10 18360 27.02.2009. 11:32
vuk125
Problem sa plocom Aluzija 8 18606 27.02.2009. 11:26
Aluzija
HDD not detected alfi 2 18237 27.02.2009. 10:24
alfi
Bison PCoprema 4 18820 24.02.2009. 19:35
Jebivetar
ZA ISKUSNIJE !!! MACHINE 13 20036 23.02.2009. 22:12
espresso
POMAGAJTE DRUGOVI MIGOSA 19 18489 23.02.2009. 05:11
phoboskv
popravka garfickog cipa!!! marko4bg 7 18318 19.02.2009. 22:56
marko4bg
KOJU PASTU ZA PROCESOR DA STAVIM NA PHENOM II ? pufi 5 18446 17.02.2009. 21:15
Vlaovicm
Pasta-da Duronu olaksam starost... Sub-Z 4 18340 17.02.2009. 14:07
Ruff
Gde ovo nabaviti??? MACHINE 29 19146 15.02.2009. 19:58
Saske
Treba mi kao lebac stari pasivan VGA Cooler DrGrozozo 2 18139 13.02.2009. 21:39
vlajkic
Molim za savet . Fanste 6 18152 10.02.2009. 20:52
BataCele
e4300... baxter 4 18189 09.02.2009. 07:47
baxter
Mozda je glupo pitanje, ali... Dummy 5 18370 09.02.2009. 04:22
maleevic
Problem sa CD-W540E Dummy 4 18204 08.02.2009. 20:58
pufi
Resetovanje racunara !!! phoboskv 8 18483 08.02.2009. 19:32
Ognjeni
X2 7750 BE Kuma OC i Dual Chanel problem vuk125 12 18652 08.02.2009. 15:57
philaemos
Chernobyl United Ishmerish 4 18291 07.02.2009. 16:42
philaemos
OC Asus m2n mx se plus i AMD Le1600 CrowBgd 8 18282 05.02.2009. 23:16
CrowBgd
OCCT Perestroika 3.0.0 nenika 5 18485 03.02.2009. 22:51
gile23
OC 5000+ Brisbane G2 na J&W 690G ploči operator 5 18270 03.02.2009. 04:56
operator
OC E4500 na GA-P35-DS3L....grrrrr phoboskv 33 19066 02.02.2009. 21:44
SkyFire
elektronika PCoprema 6 19195 02.02.2009. 21:26
philaemos
E7200 OC Opet peguar 0 18154 02.02.2009. 12:59
peguar
da ili ne.... skar 5 18234 02.02.2009. 11:33
NMY
e7200 OC peguar 20 18582 02.02.2009. 10:36
peguar
opet napajanje ? cakleni 3 18327 02.02.2009. 08:32
skar
O/C MACHINE 4 18325 02.02.2009. 00:52
philaemos
Sony? boztoga 4 18306 31.01.2009. 22:24
boztoga
Bios ..potrebna pomoc vlajkic 1 18282 31.01.2009. 18:29
vlajkic
Riva Tuner - Monitoring Real Time - Upustvo! SkyFire 12 18469 30.01.2009. 17:23
philaemos
Uhh, opet Hyper TX2... phoboskv 7 18631 30.01.2009. 17:18
philaemos
Iskustva sa hyper tx2 coolerom. peguar 40 19321 30.01.2009. 17:12
philaemos
Da mi neko pojasni... LonleyMax 25 18843 29.01.2009. 23:16
philaemos
Jel moguch `fanless` u kuchishtu bez dodatnih ventilatora? debeljko 10 18547 29.01.2009. 21:47
philaemos
resetovanje računara sloper 17 18716 29.01.2009. 00:39
philaemos
Problem sa CD-W540E Dummy 0 18114 29.01.2009. 00:07
Dummy
OC Biostar 790GX ? TheBear 6 18463 28.01.2009. 13:44
TheBear
Mali problem ivdzazemun 39 18729 26.01.2009. 10:01
ivdzazemun
Trojkica problem alexakralj 14 18679 25.01.2009. 00:22
MACHINE
Šta može da bude-gasi se računar Livia 14 18468 25.01.2009. 00:14
philaemos
TRIK PITANjE MACHINE 20 19475 24.01.2009. 22:20
Vaskev
Potrebna pomoc oko podesavanja CubaseSX 3 18184 23.01.2009. 17:07
doca80
Potrosnja struje? Sub-Z 6 18404 23.01.2009. 15:29
SkyFire
Philips 190C pobrljavio milos666 0 18153 22.01.2009. 15:35
milos666
mala pomoc? pablooo 3 18259 22.01.2009. 11:50
xXFearXx
Futuremark Mirada Ishmerish 0 18189 22.01.2009. 03:44
Ishmerish
povracaj podataka sa USB verbatim store`n`go Freeman79 2 18206 20.01.2009. 00:11
Freeman79
Koji program za testiranje CPU-a i GPU-a? Scyter 23 18909 19.01.2009. 20:01
SkyFire
Popravka loše flash-ovanog BIOS-a jahstice 3 18392 17.01.2009. 14:53
jahstice
OC AMD x2 5600+‚ skid 4 18187 17.01.2009. 09:03
DmasteRNo1
oc gpu boztoga 7 18218 17.01.2009. 00:20
Skoves
LJUDIIIIIIIIIIIIIIII nesa23c 10 18582 16.01.2009. 08:55
DmasteRNo1
Da li neko moze da objasni Process i Services? ivdzazemun 6 18361 15.01.2009. 11:59
ivdzazemun
Tt V1 predrag 0 18159 15.01.2009. 10:26
predrag
koji operativni sistem staviti Kovle 14 18687 14.01.2009. 13:12
NMY
VODENO HLADJENJE pufi 5 18380 13.01.2009. 22:15
Pisko
Opet ja sa GPU coolerom peguar 3 18163 11.01.2009. 23:32
pwner
Da li neko zna kako je obelezena... LonleyMax 17 18444 11.01.2009. 04:14
LonleyMax
Dva pitanja nenad888 10 18473 10.01.2009. 18:09
vladarko
CLOCKOVANJE pufi 16 18742 10.01.2009. 06:45
SkyFire
Svakojaka pitanja PCoprema 1 18228 09.01.2009. 18:44
Miletic
AMD 7750 BE OC Pitanje? nesa23c 17 18724 08.01.2009. 10:05
Scyter
mali help sto se tice klokovanja??? milosikaca 15 18219 07.01.2009. 20:50
nbot
problem: crklo napajanje ili ??? anchi 7 18522 06.01.2009. 19:54
Pisko
POmoc PowerSaving mode kako izaci? ssjnicke 5 18663 06.01.2009. 01:53
nomemory
Da ga ne spržim Bog ga ubio... nesa23c 8 18439 06.01.2009. 00:16
Ishmerish
Koji mu je sad k...c? nesa23c 17 18613 05.01.2009. 00:00
nesa23c
Evo mene opet...sa najnovijim bagom!!! nesa23c 2 18356 03.01.2009. 20:35
nesa23c
Gde da nadjem ovaj kuler??? AcaFCRS 3 18314 01.01.2009. 03:03
AcaFCRS
Gasi se! Nerix 7 18589 31.12.2008. 10:18
Nerix
koji je bolji od ova dva kulera?? milosikaca 5 18285 30.12.2008. 22:44
rasha44
Overklok ploce a7v266-c PedjaForce 4 18212 28.12.2008. 22:57
gman
MSI P35 Platinum Combo & C2D E 8400 Molim za malo paznje nesa23c 7 18691 27.12.2008. 14:25
nesa23c
Los rad PC-a :( acasfox 17 18659 26.12.2008. 19:53
acasfox
Pitanje oko promene CPU Skoves 7 18303 22.12.2008. 17:41
Skoves
pomoc oko gigabyte n411 laptopa mslavisa 0 18142 21.12.2008. 22:34
mslavisa
Ekran SONY VAIO savcic 2 18146 21.12.2008. 21:24
-ShonE-
Svasta PCoprema 5 18195 21.12.2008. 14:54
PCoprema
sta je sad pa ovo Kovle 8 18327 17.12.2008. 00:30
Mashinac
retoricko pitanje marke 13 18473 15.12.2008. 17:26
marke
Lagano pitanje za overklokere Skoves 6 18318 15.12.2008. 13:03
Skoves
Problemi sa starim kompom PCoprema 5 18429 14.12.2008. 16:54
Berettaxx
Problem gile23 4 18149 13.12.2008. 11:04
gile23
Hoce li biti dovoljno??? LonleyMax 7 18268 12.12.2008. 21:25
LonleyMax
Da li neko zna MOOHAMED 3 18562 12.12.2008. 19:27
MOOHAMED
Plavi ekran rogisik 5 18450 12.12.2008. 15:12
rogisik
Питање за Сашкета коме је оверклок. животни мото! MilivojeS 5 18223 12.12.2008. 12:59
MilivojeS
Opet pitanja za poznavaoce ivikit 1 18154 10.12.2008. 15:31
SkyFire
Da li mora... LonleyMax 4 18157 08.12.2008. 23:12
Berettaxx
STRANA 19 OD 26  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs