Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Internet
Pristup Internetu
STRANA 11 OD 15  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Potrebna pomoc oko neta !!!!! winnermax 5 18290 17.07.2009. 18:01
winnermax
Podesavanje wireless account-a na Win7. operator 0 18216 17.07.2009. 01:30
operator
dial up na W7 IceCream 4 18207 14.07.2009. 11:25
dukiduledu
ADSL, jbt sta je ovo u pozitivnom smislu gile23 8 18430 10.07.2009. 14:08
markopvict
Omnifon PREVARA markopvict 18 18770 09.07.2009. 16:43
markopvict
Pitanje? xXFearXx 4 18302 09.07.2009. 14:53
xXFearXx
Mali protok preko USB veze sa 3G mobilnim telefonom goranvu 4 18200 09.07.2009. 11:22
acayo
Dial up alfi 1 18080 07.07.2009. 13:35
pufi
Huawei HG520s - mnogo zuji Dragg 2 18680 06.07.2009. 13:30
Dragg
Rapidshare sstef 1 18338 06.07.2009. 09:32
Slavuj
adsl+lan hitno djina82 1 18309 05.07.2009. 02:48
markopvict
Kako Vam ovih dana radi download... MaliAbner 23 18762 02.07.2009. 01:31
acayo
Kablovski imamo ali i ADSL bi.. ivdzazemun 7 18283 30.06.2009. 00:48
ivdzazemun
IPTV - - - Utisci i savet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kizzam 15 20007 28.06.2009. 19:13
gile23
Izgleda da crko modem gliga79 3 18230 25.06.2009. 18:11
gliga79
rapid premium..ima li problema veceras??? savatije 1 18121 25.06.2009. 13:54
gabyhege
ikom...stara tema ali bih voleo da procitate savatije 10 19171 25.06.2009. 02:07
Joca93
u-p-d-a-t-e koki89 3 18279 22.06.2009. 02:52
markopvict
Promena IP adrese POMAGAJTE acayo 20 19147 21.06.2009. 14:23
acayo
SBB...Lan+usb...or no... Sub-Z 5 18528 21.06.2009. 11:10
TheBear
Problem - `svchost` midzo85 9 18474 19.06.2009. 03:07
markopvict
Jdownloader sstef 9 19103 18.06.2009. 11:42
JovankaO
NE UZIMAJTE PTT net !!! dorabi1 8 19082 16.06.2009. 12:37
TheGame
POMOC ADSL!! WRC 2 18264 13.06.2009. 22:28
dorabi1
Go(v)net - MIK - iskustva? Mixx 18 19309 13.06.2009. 03:29
Mixx
IP adrresa djboki 7 18485 10.06.2009. 13:07
xenox
jel ima negde da se nadje tosas 3 18279 09.06.2009. 02:29
tosas
blackberry i 3G Dragg 9 18539 03.06.2009. 17:57
Dragg
Jdownloader v0.5.917 uputstvo za Huawei HG520s Panta019 6 20109 02.06.2009. 22:58
gile23
Telekom ADSL fatamorgana ? Slavuj 5 18839 02.06.2009. 15:08
SkyFire
Telekom ADSL - u svim skolama za 1 din!!! vladapsd 2 18986 27.05.2009. 00:16
LonleyMax
Kako dobiti bezicni ruter, i sta bez IPTV-a? vukdusan 4 19558 19.05.2009. 20:58
vukdusan
ADSL HELP sapica 10 18450 18.05.2009. 21:23
doca80
SBB, Telekom, IPTV vukdusan 13 20562 18.05.2009. 01:08
markopvict
Greenhouse: Novi igrac na telekom trzistu Srbije Panta019 1 18642 14.05.2009. 23:15
MilosNBG
..YUBC provajder imarkovic 8 18450 14.05.2009. 22:51
imarkovic
problem sa wirelless-om ivdzazemun 7 18309 14.05.2009. 00:18
ivdzazemun
povezivanje Kovle 12 18487 13.05.2009. 15:58
Kovle
Da li ja mogu da kupim ADSL2 ruter? FAQ 1 18463 09.05.2009. 14:30
imarkovic
Veliki problem oko uvodjenja ADSL-a CubaseSX 7 18750 09.05.2009. 11:49
priest
Automatic router-reconnect nikolajev 11 18552 08.05.2009. 13:32
Ogimima
da li postoji 64bit driver za... Nikopol74 2 18289 05.05.2009. 02:06
Nikopol74
IKOM duplirao DL!!! mixim 6 18728 30.04.2009. 10:24
gang1978
Telekom ADSL xenox 8 19008 29.04.2009. 14:58
xenox
Da li neko zna sta je sa gusarima?? Almighty84 2 18653 27.04.2009. 11:36
SkyFire
Peekovi na SBB-u Erestun 10 18772 27.04.2009. 00:40
philaemos
Problem sa ADSL-om sstef 13 18748 25.04.2009. 21:33
sstef
IKOM mikruli 4 18447 25.04.2009. 13:06
NDSystem
Problem u APu, ili ne? :/ alexi 6 18333 22.04.2009. 19:06
alexi
PTT adsl PCoprema 4 18423 20.04.2009. 17:16
markopvict
(U)pomoc PCoprema 3 18389 15.04.2009. 23:20
CrowBgd
E telekomeee ... harach 3S777 18 18909 13.04.2009. 10:00
3S777
Problem Sezam pro RavenG 4 18908 12.04.2009. 09:44
RavenG
Internet preko Wireless rutera radi brže u Visti/W7 nego u XP-u Equinoxe 14 19305 11.04.2009. 04:02
rasha44
Problem: Beotel ADSL ili modem ili ??? anchi 5 18295 10.04.2009. 17:04
obradmi
Hitno driver za pcmci d-link air plus simke000 0 18357 10.04.2009. 14:49
simke000
SBB povecava brzine!!! dz0ni 18 19203 06.04.2009. 21:29
neXus2000
Wireless u Zemunu ctrl 4 19665 04.04.2009. 00:55
ctrl
Kako da povecam domet wireless routeru gogi1 7 19896 31.03.2009. 19:42
xenox
PODREBAN SAVET PTT-ADSL KORISNIKA alexalex 14 18733 27.03.2009. 15:42
gile23
WIRELESS ROUTER MIGOSA 2 18777 25.03.2009. 23:59
Erestun
HG 520s firewall i josh neshto Jebivetar 16 18595 23.03.2009. 20:01
irena007
Ima li ko jaci ? Ognjeni 30 19285 23.03.2009. 12:10
Ognjeni
Kako uci u AP Dragot 6 18371 20.03.2009. 12:11
darkoc78
IKOM javne IP adrese, napokon... vampirbg 3 19588 19.03.2009. 23:36
Saske
Da li je odgovarajuci Kovle 6 18493 19.03.2009. 01:35
Kovle
Sta je sa ADSL-om ? milanG 27 19062 18.03.2009. 19:47
codeus
zasto mi se ovo desava znal ko gumi 9 19121 17.03.2009. 10:35
gumi
Duzina doca80 15 18821 15.03.2009. 23:03
yosha
Dal je moguce...? NDSystem 5 18413 15.03.2009. 00:25
zandarm
USB Net sharing alrad 12 18589 13.03.2009. 12:45
gile23
Vista 64bit i kablovski modem SBB caranovic 2 18258 10.03.2009. 11:42
pekisa
Modem Sub-Z 2 18279 09.03.2009. 00:08
MACHINE
Lucent i Vista Sub-Z 14 18375 07.03.2009. 20:13
Sub-Z
net WRC 1 18179 07.03.2009. 14:00
nenika
Kako pristupiti nezakljucanoj wifi mrezi? Jonnyserb 10 20232 07.03.2009. 12:19
Jonnyserb
Kad smo već kod torenta... Stripy 4 18310 07.03.2009. 02:45
Ognjeni
IPTV TELEKOM STIGLA PONUDA nenika 12 18937 03.03.2009. 01:12
Jebivetar
MTS 3G internet (wireless) gile23 5 18397 02.03.2009. 17:13
xenox
www.divx-titlovi.com/ horacio 10 19199 26.02.2009. 04:18
SkyFire
smorio me ortak piki 31 19140 25.02.2009. 17:56
zandarm
WLAN CF ili SDIO expansion card Smilosh 0 18120 25.02.2009. 10:00
Smilosh
nije me bilo dugo...pa reko da nadoknadim..... :) nesa23c 5 18373 23.02.2009. 22:49
nenika
Wireless N endrem 1 18132 19.02.2009. 23:21
nomemory
Jdownloader endrem 3 18275 16.02.2009. 23:00
CrowBgd
POMGAJTE ADSL 16mb/768kb!! andrejnp 8 18563 16.02.2009. 17:09
markopvict
ruter i access point tomma 3 18147 14.02.2009. 11:22
bunjevac
Access Point :) Ognjeni 5 18445 14.02.2009. 03:01
Saske
Telekom i torrent JovankaO 6 18317 13.02.2009. 22:44
psihoyu
Ima li nesto kao prepaid ADSL kod nas? goranvu 10 18476 13.02.2009. 12:39
pajsgudgud
Velika pobeda obicnog korisnika Panta019 22 18810 07.02.2009. 22:01
pajsgudgud
Kako namestiti da mikrotorent radi na Neobee-u i da nepucaju linkovi sa Rapid-a? operator 4 18360 06.02.2009. 20:15
markopvict
Evo novi problem doca80 14 18959 03.02.2009. 15:44
NMY
Promena provajdera zbog e-mail-a Starcevac 5 20686 31.01.2009. 22:04
Starcevac
ADSL modem se resetuje sam od sebe! ssinger 10 21473 30.01.2009. 20:19
vladarko
Secure Connection Failed doca80 2 18894 30.01.2009. 11:34
doca80
Los download na Win CrowBgd 6 18463 30.01.2009. 00:46
Slavuj
Hajde da ih testiramo!!! pasduh 0 18703 29.01.2009. 21:10
pasduh
SBB net pitanje??? milosikaca 8 18277 28.01.2009. 23:58
Nikopol74
Zamena rutera (modema)??? Starcevac 10 22112 28.01.2009. 16:35
bunjevac
STRANA 11 OD 15  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs