Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 23 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Problem sa otvaranjem D diska !!!!!! vasicns 9 18241 14.01.2009. 01:35
rasha44
win 7 + mail Feldejak 5 18259 14.01.2009. 00:00
nenika
Windows 7 Beta Build 7000 (32 bit) - Halo 2 SkyFire 9 18690 13.01.2009. 16:09
SkyFire
Problem sa windows 7 putnik1 16 18615 13.01.2009. 12:13
nenika
Theme Packs za Windows 7!!! BEmpire 3 18431 12.01.2009. 23:15
BEmpire
Linuxovci Frantic84 7 18330 12.01.2009. 22:09
zambezi
Windows 7 Tweakovi Daum 6 18996 12.01.2009. 19:13
Daum
ATI beta driveri za win 7 32 i 64 bit pajsgudgud 4 18210 12.01.2009. 13:05
pajsgudgud
Windows 7 na PIII 800mhz???????? peguar 3 18426 12.01.2009. 11:04
caranovic
Windows 7 - dve zamerrke nesa23c 16 19120 11.01.2009. 19:02
BEmpire
Koliko rama vidi w7 x64 a koliko w7 x32?? nesa23c 5 18479 11.01.2009. 18:56
SkyFire
Da li je ovo normalno - windows 7 x64 nesa23c 3 18240 11.01.2009. 15:48
nesa23c
Windows 7 BETA 1... Direktni linkovi za 32bit i 64bit (Untouched) Zmajko 43 20854 11.01.2009. 12:53
nenika
Windows 7 i nForce2 muka velika nikolajev 5 18363 11.01.2009. 02:44
Daum
Windows 7....sta je pametnije? ssinger 10 18533 10.01.2009. 22:51
peguar
Obavjest!!! LonleyMax 7 18407 10.01.2009. 11:13
Skoves
Problem sa DirectX-om (preptostavljam) Kovle 16 18380 10.01.2009. 02:28
rasha44
Kako doci do Windows 7 beta??????? darkoman 18 18729 10.01.2009. 02:14
jerinicd
Instaliranje kamere na laptopu??? mato 2 18862 10.01.2009. 00:49
Equinoxe
Леопард на Интел Пц pedjapop 11 18573 09.01.2009. 21:51
arsaD
Windows 7 u-p-d-a-t-e dz0ni 1 18267 09.01.2009. 18:17
mkukic
kocenje muzike i filmova Kuzma-nbg 14 18863 09.01.2009. 12:00
Kuzma-nbg
Windows 7 32bit 6808 Instalirao caranovic 7 18388 09.01.2009. 09:57
goranvu
32vs64 bita TheGame 9 18922 09.01.2009. 05:04
nenika
Win7 preko Vista sp2 pajsgudgud 7 18281 08.01.2009. 18:27
pajsgudgud
Windows 7 Officijalni Beta Januar 9 za 2,5 milliona ljudi!!! BEmpire 1 18404 08.01.2009. 13:15
MilivojeS
Windows 7 7000 x64 BETA IZASAO!!!! BEmpire 18 18583 08.01.2009. 10:45
zzarko
VMWare pravi haos po hard disku? goranvu 3 18175 07.01.2009. 23:44
geloso
Windows 7 (build 7000) VS Vista SP1 VS XP SP3 Zmajko 7 18547 07.01.2009. 20:33
gile23
Windows 7 `popravlja` sebe bez CDa za manje od 5 min. Zmajko 9 18705 07.01.2009. 19:53
tortojed
Windows 7 Beta u-p-d-a-t-e? ssinger 1 18127 07.01.2009. 17:42
Zmajko
Veliki problem sa particijom ! donmarco 3 18099 07.01.2009. 15:54
doca80
Portabl rezanje PCoprema 4 18385 07.01.2009. 08:56
Equinoxe
Windows 7 x64 7004 bit ce ZVER pogledajte BEmpire 12 18652 06.01.2009. 14:50
psihoyu
Plavi ekran smrti?!? richiezr 0 18325 06.01.2009. 14:36
richiezr
Windows 7 (nisam siguran koji build) hoce da zezne mp3 fajlove Panta019 7 18329 05.01.2009. 17:19
rasha44
Pomalo glupo pitanje, ali ipak pitanje :) mato 1 18221 05.01.2009. 06:03
Zmajko
Kako da saznam iz kog meseca su zakrpe za moje izdanje XP SP3? Slavuj 6 18767 04.01.2009. 18:07
rasha44
Windows 7 Ultimate Beta Build 7000 LonleyMax 16 19072 04.01.2009. 17:31
Zmajko
Linux Live! PCoprema 7 18275 04.01.2009. 15:55
Berettaxx
Windows 7 Beta 1 KADA? ssinger 5 18284 03.01.2009. 18:40
BEmpire
DX10 za XP ? Slavuj 4 18273 03.01.2009. 06:06
SkyFire
Vista Home Premium na srpskom??? mato 7 18481 02.01.2009. 07:02
Daum
Problem pri instalaciji Msn Messengera! maxpayne 17 18409 01.01.2009. 13:07
maxpayne
Ne mogu da udjem u bios dzamal19 12 18648 31.12.2008. 11:25
vladaxxx
Windows XP 64 bit...? MaliBaneBG 18 18842 30.12.2008. 17:53
MaliBaneBG
kako ubrzati xp i vistu dragonover 0 18279 30.12.2008. 17:00
dragonover
iritirajuci problem OPET peguar 11 18308 30.12.2008. 14:06
peguar
Instalacija win xp sp2 preko wina sp1 urosk 5 18363 29.12.2008. 15:47
skycould
Suse 10.3 ...HEEEEELP! dragojlo2 12 18299 28.12.2008. 19:55
BlueSkyNIS
XP service pack 3-potrebna konsultacija, pomoc, pitanje ili sta vec Kovle 8 18509 28.12.2008. 13:01
ukimafija
WINDOWS 7 BUILD 7000 BETA!!!!!! BEmpire 3 18452 27.12.2008. 17:59
SkyFire
Ne prikazuje pravu informaciju diavolonbg 6 18169 23.12.2008. 14:43
OCz
Nemam Serbian Latin/Cyrilic u XP SP3?! Zmajko 7 18450 22.12.2008. 22:12
Nikopol74
Poludecu!!! lozinka na BIOS-u Berettaxx 7 18339 22.12.2008. 12:18
Ruff
Windows 7 MaliAbner 8 18448 20.12.2008. 21:58
BEmpire
Memory limit na 32-bit sistemima rasha44 3 18347 19.12.2008. 04:19
Zmajko
Pitanje za Vista majstore peguar 5 18312 17.12.2008. 11:26
psyman
Optimizacija Windows-a XP arsaD 9 18482 16.12.2008. 20:53
rasha44
XP promena jezika? banep 4 18104 14.12.2008. 22:41
cele1988
Ukratko. peguar 40 19206 14.12.2008. 13:01
MilosNBG
Koji drajveri? ivikit 9 18293 14.12.2008. 00:33
obradmi
Windows XP Pro SP3 problem mkukic 6 18306 13.12.2008. 22:33
Equinoxe
ATI Catalyst ivikit 6 18314 13.12.2008. 21:49
MaliAbner
XP&GLISTA DUAL BOOT PROBLEEEEEM doca80 9 18397 12.12.2008. 11:18
doca80
Problem zaista neresiv!!!pomozite ljudi Petar89 14 18577 10.12.2008. 11:20
vlajkic
Pomoc XP performance TurboForce 2 18320 09.12.2008. 15:59
Mixx
Ideolosko-Teolosko pitanje vezano za drajvere! npaun 3 18162 09.12.2008. 15:22
npaun
Sevice Pack 3... zandarm 13 18462 07.12.2008. 22:08
-ShonE-
He Moralna dilema ??????? peguar 19 24476 07.12.2008. 20:24
Dachman
Glista, mislim Vista SP2 Beta izaso Panta019 7 18425 07.12.2008. 02:14
ssinger
Greske ivikit 0 18192 04.12.2008. 18:06
ivikit
Windows XP SP3 boskodev 4 18250 04.12.2008. 17:01
boskodev
Problemi posle instalacije SP3 sa DMA access-om dzigor 3 18634 03.12.2008. 20:24
Mixx
Da li windows xp ima? PCoprema 6 18270 02.12.2008. 21:20
DmasteRNo1
pozadina na folderima? mirkomirko 3 18265 02.12.2008. 20:43
mirkomirko
Windows XP koki89 5 18415 01.12.2008. 08:35
ssinger
Win Vista 32bit Frantic84 1 18364 30.11.2008. 23:44
Equinoxe
I opet Glista doca80 12 18328 29.11.2008. 20:41
rasha44
Problemčić pajsgudgud 9 18340 28.11.2008. 15:52
pajsgudgud
Mac OS 10.5 Leopard cele1988 8 18314 24.11.2008. 23:14
Equinoxe
particije Spike 1 18138 24.11.2008. 16:00
Equinoxe
IBM Desktop hocukuci 2 18749 23.11.2008. 14:05
hocukuci
bug sa ikonama na visti Ruff 7 18463 19.11.2008. 21:19
gman
XP na Msi VR630X?!? Marcito 4 18600 19.11.2008. 17:25
Stripy
da li se isplati koristiti neki porgram za sredjivanje OS metalpirat 5 18371 18.11.2008. 23:38
rasha44
catalyst download? Dragg 6 18244 18.11.2008. 22:26
Dragg
Brisanje jednog sistema ? putnik1 3 18288 17.11.2008. 22:37
tortojed
Generic host win xp sp3...zakrpa? banee011 0 18170 15.11.2008. 02:22
banee011
Windows 7 Build 6801 32bit Driver-i! SkyFire 3 18366 12.11.2008. 23:30
BEmpire
koji program za testiranje os i kompjutera metalpirat 2 18346 12.11.2008. 22:54
BEmpire
Jel koristi neko sedmicu? coldcry 6 18518 12.11.2008. 18:30
nenika
dx 10 goran27 1 18232 12.11.2008. 09:08
Panta019
Win SP3 i Photoshop CS3??? gepard 10 18386 11.11.2008. 21:26
gile23
XP 64 SP2 je najbolji OS BEmpire 16 19075 10.11.2008. 23:27
drax
Glista doca80 9 18475 08.11.2008. 13:41
Equinoxe
Windows 2000 i komanda msconfig arogan 4 18459 07.11.2008. 23:36
Mladenk
SVI PROGRAMI ZA WINDOWS nenika 10 19027 07.11.2008. 22:21
darkoman
New Text Document? zandarm 11 18913 07.11.2008. 20:40
geloso
Sta me ovo gusi??? SkyFire 19 18914 06.11.2008. 20:18
Ruff
STRANA 23 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60535. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs