Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 24 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Unikat Problem Sa Windowsom???? nesa23c 8 18399 06.11.2008. 09:41
Equinoxe
VISTA ILI XP I SRPSKI JEZIK MIGOSA 3 18455 06.11.2008. 02:19
Zmajko
Acer Aspire 5315 driver,.... savcic 3 18280 05.11.2008. 01:17
BrianM
32 bit -> 64 bit epilog drax 0 18206 05.11.2008. 00:24
drax
Slax 6.0.7. Frantic84 2 18423 04.11.2008. 22:37
BlueSkyNIS
Problem sa racunarom goran27 6 18246 04.11.2008. 14:55
nomemory
Kako da uklonim TurboForce 3 18227 04.11.2008. 14:24
TurboForce
Vista SP1 vs Xp SP3 - jos jedno poredjenje Zmajko 0 18356 04.11.2008. 13:55
Zmajko
WinXP konstantno drlja po disku, a nije ni virus ni malware goranvu 11 18715 04.11.2008. 01:37
goranvu
`Ajde junaci !!! Frantic84 3 18423 03.11.2008. 18:22
Pisko
32 bit -> 64 bit drax 5 18322 03.11.2008. 18:10
drax
Win XP alfi 5 18243 03.11.2008. 17:29
alfi
windows 7-beta-build-6801 nenika 8 18561 02.11.2008. 23:19
BEmpire
Pomoc oko VISTE DISC CLONE savcic 2 18128 02.11.2008. 16:53
savcic
WINDOWS XP pufi 17 18592 01.11.2008. 01:30
drzacomp
Pomoc! COD 4 MP vs VISTA 32bit sp1 misakrstic 3 18258 30.10.2008. 23:04
misakrstic
SCSI kontrolerb za Vistu lemic 9 18510 27.10.2008. 19:42
lemic
GDE!!!! fcb 8 18393 26.10.2008. 14:13
fcb
problem oko instalacije xp sp3 gliba2002 10 18742 25.10.2008. 17:04
gliba2002
Vista Ultimate sp1 problem doca80 8 18627 22.10.2008. 19:38
BrianM
WINDOWS 7 ULTIMATE nenika 16 18655 19.10.2008. 11:25
nenika
CHKDSK!!! MilosNBG 7 18729 18.10.2008. 07:55
Pisko
problem sa instalacijom pasduh 6 18397 17.10.2008. 02:50
pasduh
Komplet driver-a scientist 0 18150 15.10.2008. 19:06
scientist
Na netu nigde nema MACHINE 3 18363 15.10.2008. 17:34
MACHINE
Par pitanja vezanih za Win Xp. zippd 7 18419 15.10.2008. 14:20
Frantic84
Windows 7 - moze li se naci vec? zzarko 22 18820 15.10.2008. 11:43
nenika
Koji XP fcb 2 18336 13.10.2008. 23:21
fcb
POMOC, kako da instaliram Vistu ??? gor7 5 18178 13.10.2008. 15:00
gor7
dual boot Vistax86 i Vistax64 Anonymous 5 18196 13.10.2008. 04:09
tortojed
Vista x86 mi prepoznala 4GB RAM-a Anonymous 8 18509 13.10.2008. 03:33
tortojed
Legalan XP SP3 LonleyMax 3 18290 11.10.2008. 17:17
LonleyMax
MUSTEK SCAN BEARPAW 1200CU PLUS II USB psyman 8 18380 10.10.2008. 19:51
pedjapop
Nek mi neko objasni!!! SkyFire 12 18554 09.10.2008. 22:49
SkyFire
windows xp sp3 na srpskom!!! kanjavi 3 18993 09.10.2008. 09:44
gile23
Velicina instalacije Viste Daum 9 18610 09.10.2008. 09:23
ssinger
Drugari predlozite! PCoprema 2 18250 09.10.2008. 09:01
liman
XP i Vista zajedno na jednom kompu. Kako? alexi 13 18837 07.10.2008. 04:11
Equinoxe
vista problem :( marke 8 18341 06.10.2008. 23:55
marke
windows xp pro sp3 x86 tihimil 3 18268 05.10.2008. 20:10
Equinoxe
Wista Ultimate x64-nece da se instalira rbeslac 14 18625 02.10.2008. 15:44
rbeslac
Izgubljeni podaci arsen45 5 18375 01.10.2008. 20:39
operator
Vista reinstall i AHCI problem!!! ssinger 4 18178 29.09.2008. 16:36
obradmi
Windows Vista i AHCI ssinger 8 18759 29.09.2008. 11:23
Vlaovicm
Remote Assistance... MaliAbner 19 18884 27.09.2008. 23:29
tortojed
Džabe smo se nadali rasha44 18 18691 26.09.2008. 01:20
tortojed
Pomoc oko izbora sistema... Dzoni665 8 18831 25.09.2008. 20:17
hocukuci
Windows98 rade09 20 19013 24.09.2008. 20:56
maxpayne
E ovo me zanima da li je moguće Frantic84 4 18290 23.09.2008. 15:53
Frantic84
Portable - all in one - standalone PCoprema 1 18242 23.09.2008. 12:23
-ShonE-
xp posle viste ssinger 16 18853 22.09.2008. 00:42
vladarko
64-bit ili 32-bit LonleyMax 4 18623 20.09.2008. 23:14
tortojed
Formatiranje hdd nenad888 2 18337 18.09.2008. 10:36
MACHINE
PRESS `A` TO REBOOT Dzoni665 8 18299 18.09.2008. 10:25
Dzoni665
Windows XP SP3 ISO available psyman 7 18715 17.09.2008. 22:31
LonleyMax
Last XP? alexi 14 18712 17.09.2008. 21:04
kanjavi
Dijagnostika MACHINE 3 18422 16.09.2008. 18:57
MACHINE
disk boot failure,i-n-s-e-r-t system disk alfi 17 20346 16.09.2008. 11:51
liman
Windows xp problem!!!! Scyter 3 18378 16.09.2008. 02:11
SupremeEgo
Гласање за оперативне системе MilivojeS 48 20095 15.09.2008. 11:09
Frantic84
GM 7.xx MACHINE 2 18432 13.09.2008. 22:31
rasha44
DirectX uninstall rade09 5 18781 13.09.2008. 11:31
rade09
Dobar program za merenje frejmova gilespi026 6 18477 12.09.2008. 09:25
doca80
WIN SETUP alfi 17 19123 11.09.2008. 17:17
alfi
Komp se sam restatuje.... Dzoni665 9 18286 11.09.2008. 16:52
Dzoni665
zakljucavanje particije. marke 9 18795 11.09.2008. 02:52
marke
Windows Security zakrpe za septembar! rasha44 3 18392 10.09.2008. 12:16
gile23
windows xp last gliba2002 13 18495 07.09.2008. 21:42
banep
ORIGINAL Vista_control Nicolas 7 18223 06.09.2008. 16:19
nomemory
Koliko mesta na HD za vistu? vukdusan 15 18605 05.09.2008. 09:16
NastyB
Instalacija OS alfi 6 18430 04.09.2008. 18:07
liman
Koji program za detekciju? MACHINE 6 18318 04.09.2008. 01:54
operator
Шта се ово догађа? MilivojeS 14 18477 02.09.2008. 00:25
rasha44
RivaTuner 2.10 Equinoxe 3 18401 01.09.2008. 20:39
Saske
OPET SP3 nbot 13 18526 01.09.2008. 19:33
BataCele
Instalacija viste skid 3 18445 01.09.2008. 05:44
2m4Y
problem sa podizanjem XP-a vladapsd 9 18427 30.08.2008. 20:21
vukdusan
Ima li neko u svojoj kolekciji nesto od ovoga??? MACHINE 9 18449 28.08.2008. 15:08
MACHINE
Dva operativna sistema XP i VISTA i reinstalacija XP-a? darkoman 2 18396 28.08.2008. 12:25
darkoman
ATA SATA goran68 3 18239 27.08.2008. 21:58
goran68
Da li je ovo moguce uraditi? Jebivetar 7 18443 26.08.2008. 14:43
Equinoxe
windows xp na francuskom goran27 5 18370 25.08.2008. 22:25
goran27
Kako to u visti SP1... stoler 10 18225 22.08.2008. 00:26
stoler
winxp na stick - kako? ivikit 35 19153 16.08.2008. 16:34
marke
Da li Vista pokazuje da je instaliran DX 10.1 posle SP1? MyDoom 8 18391 16.08.2008. 13:30
2m4Y
Program za sakrivanje podataka ili particija KaiserSoze 7 18498 15.08.2008. 08:15
drdexi
XP hoce, Vista i Linux nece... 2m4Y 18 18513 13.08.2008. 20:51
Daum
Nije veliki problem ali smeta - a nemam rešenje!!! stoler 6 18392 12.08.2008. 00:06
Equinoxe
E dođe mi da ga izlupam sa sve podrškom za šugavu glistu :( KaiserSoze 8 18649 11.08.2008. 21:44
KaiserSoze
Vista SP1 integracija? ssinger 1 18228 11.08.2008. 10:37
doncocos
Vista 64 - hiberfil.sys jovancic 4 18368 10.08.2008. 17:03
jovancic
Instalacija WinXP po ko zna koji put, sad će da rade brener i bonsek.... KaiserSoze 7 18528 09.08.2008. 21:23
misafloyd
Oči u oči sa Vistom jovancic 12 18812 09.08.2008. 16:16
Mladenk
Kako Microsoft uvaljuje VISTU! rasha44 6 18440 09.08.2008. 16:10
Mladenk
Aktivacija Windows-a doca80 18 19061 09.08.2008. 16:09
Mladenk
problem sa security programom? mirkomirko 6 18246 09.08.2008. 16:04
loce
Reinstalacija Windowsa ME na Pentium II Starcevac 8 18264 09.08.2008. 06:11
Zmajko
Free OS-ovi gile23 9 18318 08.08.2008. 13:24
Mladenk
sistem kao puz skar 7 18339 06.08.2008. 17:25
MilivojeS
Opet plavi ekran tiva 9 18407 06.08.2008. 09:47
tiva
STRANA 24 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60535. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs