Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 26 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Opravak Viste na laptopu psihoyu 2 18153 04.05.2008. 14:06
mkukic
Xp>Vista Transformation savcic 17 18581 03.05.2008. 21:15
Kovle
Desktop pomoc... savcic 2 18171 03.05.2008. 00:44
savcic
Prsla mi Vista na laptopu !!!!! psihoyu 30 19242 01.05.2008. 17:47
Equinoxe
eset smart security ivikit 2 18318 30.04.2008. 22:10
Equinoxe
Moze li neko baciti link ka winxp service pack 3? ivikit 4 18517 30.04.2008. 12:41
masa
Dal` je moguce doca80 4 18318 28.04.2008. 20:25
krkub
Asus a8n - SLI Deluxe driver? alexi 2 18341 28.04.2008. 12:04
alexi
Kako prepoznati doca80 15 18481 26.04.2008. 13:45
MaliAbner
Kada ce izaci finalna verzija service pack 3 za winxp??? PCoprema 7 18515 25.04.2008. 20:42
psihoyu
Sweex USB Camera - Kako naci driver na netu? alexi 9 18315 25.04.2008. 02:34
Equinoxe
Windows Xp Pro SP3 - Black Edition [2008] bata89 13 19027 24.04.2008. 12:31
jumperjack
Windows SP3 RTM (ready to manufacture) nvitor 4 18522 23.04.2008. 22:28
rasha44
koja je ??? pasduh 7 18248 23.04.2008. 01:13
Equinoxe
Drajver za HP 6L superhik 3 18537 22.04.2008. 02:31
Equinoxe
Help Fanste 6 18384 20.04.2008. 00:26
Equinoxe
word 2007 otvoriti sa word 2003 gilespi026 4 18753 19.04.2008. 22:56
Pisko
XP SP3 putnik1 9 18630 18.04.2008. 11:47
Todor01
XP 64 bit i AV programi jovancic 4 18173 16.04.2008. 17:58
jovancic
Splitovanje Fajlova! SkyFire 16 18777 16.04.2008. 09:55
MaliAbner
System Volume Information .... LEGLO CRVA markopvict 10 18998 15.04.2008. 15:44
markopvict
problem sa taskbar-om dragonover 2 18199 13.04.2008. 22:21
Pisko
Kako iskljuciti Desktop color banep 4 18284 12.04.2008. 22:51
banep
Poklonjeni konj! jovancic 12 18740 09.04.2008. 20:32
jovancic
glup problem ali... veliki 4 18235 04.04.2008. 23:46
veliki
KOMP NECE DA SE UGASI markopvict 13 18439 04.04.2008. 21:55
MaliAbner
Problem u BIOS-u?! Lightning 5 18191 02.04.2008. 03:46
Lightning
Vista resize i boot problem psusnjar 6 18948 01.04.2008. 12:02
psusnjar
Access denied spetrovic 2 18333 31.03.2008. 15:00
rasha44
pitanje za servisere,ili malo iskusnije nvelja 10 18392 30.03.2008. 05:27
grr
Ajd sad.... Erestun 4 18430 29.03.2008. 20:34
vladarko
OS nece da se podigne! nvelja 12 18281 29.03.2008. 13:04
nvelja
Windows XP x64 SP3 vuk125 1 18195 27.03.2008. 01:18
pasduh
trebam pasduh 8 18540 25.03.2008. 23:03
pasduh
ClearType fonts rasha44 6 18841 24.03.2008. 13:44
MaliAbner
Vista Ultimate x64 SP1 nvidia8800 7 18473 21.03.2008. 16:57
nvidia8800
Advanced WindowsCare V2 Personal BataCele 12 18681 19.03.2008. 16:16
BataCele
Windowsx-p-_slash_WindowsVista…? alexi 5 18235 17.03.2008. 23:24
NastyB
Windows XP X64 vuk125 2 18218 16.03.2008. 20:03
vuk125
Glava me zabole... Koji XP!? dgrujic 5 18413 15.03.2008. 18:26
Ognjeni
3D MARK 2006 na x64 sistemima vuk125 3 18394 12.03.2008. 09:59
vuk125
problem sa pst fajlovima u outlooku 2003 kiborg 0 18118 11.03.2008. 01:10
kiborg
Plavi ekran? MilivojeS 20 18882 09.03.2008. 21:45
MilivojeS
Vista Ultimate 64bit OEM vs Retail???? neXus2000 2 18243 09.03.2008. 21:37
MilivojeS
Menjanje lokacije my documentsa u VISTI amarilli 8 18553 08.03.2008. 22:19
rasha44
acronis - hitno nurius 5 18139 07.03.2008. 20:09
Pisko
Vista Aleksejso 10 18191 07.03.2008. 03:07
VMARC
kako da ucitam msstyles? nurius 7 18342 07.03.2008. 02:49
nurius
XP Aleksejso 6 18285 07.03.2008. 01:01
pwner
Da li da rizikujem sa Vistom AaAa 7 18337 06.03.2008. 23:53
psihoyu
sp3 problem nurius 5 18286 06.03.2008. 16:19
nurius
WINDOWS XP INSTALACIJA NA SATA DISK amarilli 9 18699 06.03.2008. 14:01
ZZTop
64bit OS vs 32bit Dragg 3 18279 05.03.2008. 18:46
Kn0b
disckeeper pro premier potencijalni problem Diman 3 18218 05.03.2008. 10:55
krkub
ECA VRT 2006 Pomoc Hitno! SkyFire 3 18299 02.03.2008. 06:32
Aleksa68
Legalna Vista psihoyu 8 18311 01.03.2008. 03:33
prewara
LAST XP tihimil 1 18356 29.02.2008. 20:49
Ognjeni
kako da ponovo u start menu vratim dugme za `turn off` opaki 14 18671 29.02.2008. 20:33
Ognjeni
Vista SP1 nbot 5 18384 29.02.2008. 20:25
Ognjeni
goldmemory ili memtest86 PCoprema 3 18170 29.02.2008. 19:56
Ognjeni
problem sa windows last xp15 dimi13 4 18221 28.02.2008. 18:38
dimi13
ata sata ntldr is missing tlk 5 18257 28.02.2008. 01:01
tlk
Racunar se restartuje, serius error? miner 5 18228 26.02.2008. 19:53
Ognjeni
Kako da uključim `language bar` KaiserSoze 11 19184 25.02.2008. 09:43
KaiserSoze
Program za otkljucavanje tj. brisanje! SkyFire 4 18213 24.02.2008. 10:09
BataCele
Da li je windows jos uvek OS? xenox 0 18156 23.02.2008. 14:31
xenox
Vista prepoznaje dvd 4.7gb kao 4.38gb viper 12 18504 23.02.2008. 00:41
operator
KAKO ZABRANITI INTERNET? markopvict 7 19034 21.02.2008. 09:29
MaliAbner
molim predlog za softver savatije 6 18237 20.02.2008. 06:47
Equinoxe
Backup... zandarm 6 18269 20.02.2008. 00:13
Bakirdi
Kaspersky Internet Security 7.0 kalimero9 22 18564 19.02.2008. 17:35
Equinoxe
Vista x64 ikonice Equinoxe 3 18231 18.02.2008. 20:42
Equinoxe
Vista SP1 vs. XP SP2 - Benchmarked psyman 1 18264 16.02.2008. 21:17
Stripy
IE & Opera ne rade....a Mozila radi ??? markopvict 9 18401 16.02.2008. 16:48
Zmajko
test psyman 7 18577 15.02.2008. 00:24
sSHarK
Kako da sklonim Linux boot loader vaikiki 5 18211 13.02.2008. 01:32
vuk125
Legalan Windows problem? boztoga 3 18374 12.02.2008. 22:55
rasha44
Windows Vista 64-BIT ili Windows Vista 32-BIT? vuk125 9 18467 10.02.2008. 19:54
Petar89
Gde da nadjem (skinem) Mac OS 9.0 za `dz` Tjewap 5 18146 10.02.2008. 13:50
Tjewap
winrar....... maleevic 7 18313 09.02.2008. 23:03
sashai
Koji Linux da skinem? srdoch 4 18197 09.02.2008. 18:43
srdoch
Sta nam ovo donosi novi Windows ??? psihoyu 4 18365 06.02.2008. 05:07
vampirbg
windows 2000 zeroycool 5 18171 05.02.2008. 10:06
BataCele
Peticija za XP! rasha44 4 18332 05.02.2008. 10:05
MaliAbner
Zasto mi se ne otvaraju *.php stranice? Kn0b 8 18296 04.02.2008. 01:49
Kn0b
Nece se ugasi komp!!!!! andrejnp 3 18201 03.02.2008. 12:43
BataCele
Multiboot Recovery CD rasha44 2 18204 31.01.2008. 13:49
rasha44
XP SP3 savcic 3 18234 22.01.2008. 00:36
rasha44
???? Ognjeni 10 19530 21.01.2008. 13:42
Ognjeni
SATA drajveri skid 10 18533 18.01.2008. 13:32
Equinoxe
Sta je to??? bata20 4 18233 17.01.2008. 01:00
VMARC
Kako povratiti recycle bin? savcic 4 18399 16.01.2008. 20:08
Zmajko
Windows Viena MilivojeS 9 18348 16.01.2008. 15:52
MaliAbner
instaliranje programa alfi 5 18218 16.01.2008. 14:31
Ognjeni
Defragmentacija :D Fanste 15 19086 15.01.2008. 08:49
Vaskev
Glupo pitanje ali mene nervira!? Fanste 3 18250 14.01.2008. 00:24
peterpan13
Koji program moze..... murakami 3 18247 11.01.2008. 02:56
murakami
Koji plejer doca80 7 18326 09.01.2008. 16:24
vampirbg
Win XP 64??? Neba 1 18209 08.01.2008. 17:31
Ognjeni
Mozda je glupo,ali ako neko zna odgovor bicu mu zahvalan! zeroycool 2 18338 08.01.2008. 13:08
geloso
STRANA 26 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs