Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 27 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Kako Sad? SkyFire 9 18265 05.01.2008. 14:28
rasha44
Procesi Fanste 1 18166 30.12.2007. 14:10
llo
nestale ikone marke 9 19154 30.12.2007. 00:24
limunche
`Problem` zandarm 7 18315 25.12.2007. 22:13
-ShonE-
Kako ljuki 3 18273 25.12.2007. 16:07
Zmajko
D: na C: kako? nurius 9 18469 25.12.2007. 12:58
profa
vista rc1... Ruff 0 18257 25.12.2007. 06:11
Ruff
Kako nakon Windows_Genuine_vali dation spasiti... starwriter 2 18374 24.12.2007. 21:35
zeljkoa
Kako obrisati doca80 8 18582 21.12.2007. 19:43
imarkovic
Za Vistofile rasha44 0 18268 21.12.2007. 17:31
rasha44
Kako da napravim bootable CD trikosm 6 18356 19.12.2007. 20:06
rasha44
Pomoc oko instalacije XP-a trikosm 14 18494 19.12.2007. 10:36
trikosm
Vista problem ljuki 9 18600 18.12.2007. 19:50
ljuki
Win XP SP3 MilosNBG 8 18378 18.12.2007. 09:18
MilosNBG
Problem sa neznam cime!? operator 3 18320 17.12.2007. 01:16
electron
kako se vratiti na prvobitni MUI savatije 2 18259 16.12.2007. 07:17
Pisko
Windows® XP Service Pack 3 (SP3) psyman 8 18631 14.12.2007. 00:25
rasha44
Gde iskljuciti hibernaciju na visti x64??? agresorgsp 1 18327 13.12.2007. 22:27
Lama
F8 ne radi! Nashman 10 19066 10.12.2007. 16:46
MACHINE
New os psyman 0 18314 09.12.2007. 22:36
psyman
Kako bre instalirati Macos X 10.5 Leopard na PC-u ? psihoyu 6 18553 09.12.2007. 11:36
VMARC
View Thumbnail = Windows Explorer problem…. ? alexi 4 18312 06.12.2007. 17:44
IvanNo1
directx-10-for-windows-xp psyman 4 18673 03.12.2007. 01:44
psyman
Plug and Play BIOS Extension warning??? Skyhawk 4 18482 02.12.2007. 20:24
grobSM
Kako instalirati MacOSX 10.4.7 na PC-u psihoyu 2 18283 02.12.2007. 18:12
VMARC
koji Win ? saa 13 18354 01.12.2007. 00:42
rasha44
kako? dorabi1 8 18425 29.11.2007. 15:36
sSHarK
mala pomoc velika usluga arxstojke 6 18264 28.11.2007. 16:18
arxstojke
Windows XP na USB Memory Stick? plazina 4 18456 28.11.2007. 14:29
Ruff
XP ubija Vistu rasha44 7 18465 26.11.2007. 23:11
Ognjeni
Izasao je SP3 za XP mismi77 8 18672 26.11.2007. 11:43
Ognjeni
xp umesto viste doca80 8 18499 23.11.2007. 20:10
doca80
Sta moze da bude alexakralj 3 18253 23.11.2007. 16:39
pajsgudgud
problem sa windows explorerom 8000 4 18225 20.11.2007. 22:32
BataCele
koji chipset je najbolji za vistu gogi1 5 18234 15.11.2007. 10:34
gogi1
DX10 Na XP-u vuk125 5 18381 13.11.2007. 15:56
rasa007
VISTA64 ili VISTA32 vuk125 13 18347 13.11.2007. 11:54
vampirbg
speedstep cemoss 3 18200 13.11.2007. 00:56
Ognjeni
Samo za nostalgicne rasha44 0 18386 12.11.2007. 23:49
rasha44
TinyXP Windows (Beast) Edition MACHINE 7 18467 12.11.2007. 23:15
MACHINE
SM Bus controler pajsgudgud 6 18303 09.11.2007. 18:44
nvidia8800
Total Commander za XP 64-bit? Maksimus 8 18622 05.11.2007. 23:04
geloso
Vista DX9? misakrstic 5 18228 05.11.2007. 09:46
NastyB
Problem sa particijom krstak 2 18290 03.11.2007. 09:34
Stripy
Koji je najbolji??? MACHINE 15 18941 02.11.2007. 00:58
MACHINE
Linux (please help!!!) mi003075 2 18236 30.10.2007. 05:46
vampirbg
Pukla sistemska particija lemic 16 18923 29.10.2007. 11:38
vampirbg
WINDOWS XP Crystal, Black..., i td??? vuk125 3 18258 28.10.2007. 15:14
agldagl
Vista Serbian Language pack Zmajko 1 18642 26.10.2007. 11:17
MaliAbner
Sta mislite o ovom `cudu` ??? MACHINE 10 19048 25.10.2007. 12:56
imarkovic
XP & Vista goran27 6 18327 23.10.2007. 14:57
OCz
Vista, overclock graficke, forceware Simets 7 18463 22.10.2007. 00:26
voodoons
XP Service pack 2 srba02 9 18430 21.10.2007. 23:56
OCz
opet problem doca80 9 18729 20.10.2007. 09:07
imarkovic
System Volume... zandarm 1 18351 17.10.2007. 20:50
mismi77
HITNO PLAVI EKRAN simke000 5 18424 15.10.2007. 21:22
simke000
system restore Ruff 4 18387 15.10.2007. 01:45
drzacomp
podsetnik stcomp 4 18350 14.10.2007. 19:07
stcomp
DIVNO, BAJNO, SAVRSENO...(aka NTLDR) Ruff 4 19069 12.10.2007. 16:30
Ruff
Ultra mega giga riba bitno :)...svi da procitaju Ognjeni 12 18724 11.10.2007. 11:19
imarkovic
WIN XP u-p-d-a-t-e DEINSTALACIJA POMOC!!! sojkic 6 18383 10.10.2007. 20:01
psyman
win32 pomoc matejroni 6 18328 10.10.2007. 11:15
matejroni
Nesto ne klapa sa kompom!! simke000 2 18324 08.10.2007. 20:17
simke000
`svchost bludniči nad Task-om` i druge price...i servisi. Oglasnik 27 19647 07.10.2007. 17:42
Oglasnik
Instalacija na vise racunara milos24 9 18767 07.10.2007. 10:35
milos24
jbg, nesto ne valja Miguelinho 14 18728 06.10.2007. 23:55
slowrun
Nemam Open i Explore Vlaovicm 8 18332 06.10.2007. 17:09
Oglasnik
kako da registrujem VIstu 64 bitnu ultimate? arxstojke 3 18398 05.10.2007. 13:50
nidarko02
UPOMOC dobri ljudi MACHINE 28 19484 01.10.2007. 21:54
Oglasnik
hito pomoc bocacu 4 18324 01.10.2007. 20:03
dragojlo2
problem sa folderima moderators 9 18468 30.09.2007. 03:01
Oglasnik
ovo je malo uvrnuto... Ruff 4 18617 28.09.2007. 21:05
Ruff
BlackEdition ili Indego??? MACHINE 6 18423 27.09.2007. 20:39
MACHINE
2 pitanja Ruff 8 18407 27.09.2007. 03:10
Ruff
KAKO BLOKIRATE INTERNET EXPLORER markopvict 12 18800 26.09.2007. 14:36
BrianM
Upotpunosti nece da mi radi Vista calecale 6 18515 25.09.2007. 23:55
Equinoxe
F8 Safe mod za WinXP ne radi! Pomagajte... Milance74 4 18505 24.09.2007. 23:29
rasha44
Boot problem nikolajev 3 18362 24.09.2007. 18:20
nikolajev
Problem sa Catalyst 7.9 drajverima psihoyu 7 18346 24.09.2007. 02:36
operator
sata fetus 15 18446 23.09.2007. 15:05
fetus
Black Windows XP - Winstep Extreme mismi77 3 18355 23.09.2007. 02:19
SkyFire
Koju verziju Windows-a koristite? psihoyu 17 18706 22.09.2007. 17:29
Daum
..delikatan problem sa `digital signature`... imarkovic 4 18509 22.09.2007. 14:54
imarkovic
PIO mode krstak 1 18336 22.09.2007. 11:47
MACHINE
Vista 32 vs 64 nbot 28 19265 21.09.2007. 10:07
arxstojke
Alcohol i deamon na Visti,kako?? Dyca 3 18358 01.09.2007. 08:47
Dyca
drajveri Spike 1 18341 31.08.2007. 20:04
VMARC
os Ruff 9 18410 30.08.2007. 03:29
Ruff
potreban savet u roku od 24 sata i krace!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spike 4 18485 23.08.2007. 18:37
edhunter1
multi boot za xp i vistu koj dsplastx 3 18359 23.08.2007. 00:35
geloso
Hi-speed USB host controler??? viseslav 4 18734 16.08.2007. 10:38
NesaPa
Hitno pomagajte..opet glupa Vista.. Dyca 11 18596 16.08.2007. 08:33
Dyca
Problem kod instalacije autopatchera NesaPa 7 18430 15.08.2007. 19:39
-ShonE-
Balloon tips Equinoxe 9 18596 10.08.2007. 21:24
Equinoxe
Zna li ko? alexakralj 5 18441 10.08.2007. 11:31
alexakralj
Vista i Xp MIGOSA 7 18653 09.08.2007. 22:47
arsaD
Windows XP SP2 Home edition OEM Activation problem . . . grobSM 5 18694 30.07.2007. 17:57
MACHINE
Popio sam logON logOFF foru... MaliAbner 5 18586 28.07.2007. 01:54
geloso
Slipstream .net framework-ova pomocu nLite-a thedamager 7 18797 24.07.2007. 14:47
thedamager
temperatura procesora mbjelos 6 18636 23.07.2007. 21:44
SkyFire
STRANA 27 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs