Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 29 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
pokazuje gresku problem prilikom podizanja windowsa simke000 4 18423 22.11.2006. 00:11
Anonymous
Uklanjanje prozorčića sa desktopa tsnena 4 18406 21.11.2006. 21:09
tsnena
Potrebna mi je pomoc, hitno!! pavler 6 18654 20.11.2006. 22:01
tsnena
Problemi sa Fedorom Gonzales 1 18368 11.11.2006. 08:41
20Alvaro
Dnevna mora svakoga ko se bavi rachunarima (i ostalih) mrlja 2 18620 10.11.2006. 16:59
gasho
komsija zaboravio pasword simke000 3 18624 08.11.2006. 07:41
simke000
UBUNTU SEKTOR 3 18488 06.11.2006. 19:05
Agapios
Windows firewall fails Skyhawk 8 19038 02.11.2006. 18:32
mrlja
POOMOC,Trazi pasword prilikom podizanja sistema simke000 3 18499 02.11.2006. 14:27
mrlja
POOOOOOOOOOMOC RegDoctor simke000 2 18487 27.10.2006. 00:25
Pisko
Zasto nesto tako mocno? weird 8 18910 23.10.2006. 13:10
IntruderBG
senke ispod ikonica ilunga 12 19142 16.10.2006. 00:44
goran27
Jedno pitanje... krkbuc 2 18613 15.10.2006. 22:02
krkbuc
Molim pomoc anej87mbs1 4 18506 13.10.2006. 15:05
zealot
WINDOWS UPDATE MIGOSA 0 18224 05.10.2006. 21:25
MIGOSA
PROBLEM SP2 I USB2.0 marko85 4 18419 30.09.2006. 08:46
marko85
Kako ovo da napravim? blackwolf 5 18479 30.09.2006. 01:41
blackwolf
sp2 i windows media player 11 mbjelos 5 18710 28.09.2006. 11:12
VMARC
Butovanje?? simke000 6 18868 27.09.2006. 23:56
aalhs
molim za pomoc dgajic 4 18512 26.09.2006. 10:48
dgajic
Kako da sprecim??? farki 1 18527 24.09.2006. 13:46
VMARC
Windows XP na nemackom Savatage 1 18435 23.09.2006. 15:59
lapbgd
ZA Dragojla2 simke000 2 18381 23.09.2006. 10:52
simke000
vista gandrap 5 18617 18.09.2006. 00:40
miroslav84
UBUNTU i WINXP MSTenk 5 18595 18.09.2006. 00:36
miroslav84
Free BSD jovicaz 3 18616 18.09.2006. 00:34
miroslav84
Problem sa windovsom, molim za pomoc!!! urosk 2 18743 17.09.2006. 12:25
20Alvaro
Administrator LAN na WIN xp pro HITNO!! Mladic 5 18649 16.09.2006. 01:00
ortega
Mala pomoc dzonihsv 2 18497 10.09.2006. 09:42
dzonihsv
Windows Vista - da glava zaboli!Pomoc. SkyFire 14 18872 01.09.2006. 19:07
drfedja
Win XP 64 bit Lajavi 8 18615 25.08.2006. 20:05
drfedja
koji kljuc vrata otvara? chinaboy 4 18867 16.08.2006. 01:03
chinaboy
kako promeniti tastaturu? Agapios 6 19760 02.08.2006. 10:55
Agapios
treba mi program mbjelos 6 18603 29.07.2006. 22:30
Pacer
"Crkla" send sijalica na oznaci LAN-a u sistem treju mdjukic 2 18394 28.07.2006. 22:44
ZvekiSU
problem sa "Crtl" boskodev 2 18394 28.07.2006. 13:39
boskodev
Windows installations Equinoxe 8 18789 19.07.2006. 19:09
Pisko
Kako da zaobidjem administratorski password pri reinstalaciji Windowsa XP Gonzales 1 18702 11.07.2006. 12:07
vampirbg
ttf fontovi sdmitar 1 18610 29.06.2006. 19:15
VuKaSiN82
rar fajlovi ilunga 13 19209 14.06.2006. 03:36
miske
Maxtor 200GB SATA1 i Win98 problem Igor84 4 18631 02.06.2006. 20:02
Pisko
DEEP FREEZE problem mlucky76 4 19116 27.05.2006. 15:00
mlucky76
problem sa instalacijom haze 2 18764 24.05.2006. 21:25
skeptik
zastita ili...?!? skeptik 0 18680 24.05.2006. 20:53
skeptik
Popravljen system tray Mladic 2 18569 23.05.2006. 18:27
Pisko
Stystem tray Mladic 2 18652 23.05.2006. 00:27
Mladic
Problem sa restartom herrmoon 7 18641 19.05.2006. 21:41
herrmoon
Kako otvoriti šifrovani ZIP fajl( datoteku ) klaki 1 19497 12.05.2006. 19:00
Pisko
POMOC!!!!POMOC!!!!POMOC!!!! tihimil 3 19010 09.05.2006. 18:28
set
Radio ili WinXP pitanje je sad? MSTenk 1 18539 07.05.2006. 14:47
ludi
Kako da uninstaliram directx 9c?!!! urosk 9 19166 23.04.2006. 11:31
milans75bg
jedno pitanjce!!! vlajkic 4 18611 19.04.2006. 17:28
Pisko
program za pravljenje boot diskete ludi 5 19011 19.04.2006. 17:25
Pisko
Password? misafloyd 5 18748 16.04.2006. 21:55
Nik22
Ima li pomoći za Autorun.exe djboki 6 18713 15.04.2006. 11:32
djboki
windows security Bjelosh 9 19027 13.04.2006. 13:37
Bjelosh
Cime da otpakujem sifrovanu RAR arhivu bez sifre ludi 4 19126 25.03.2006. 17:06
bachi
3 usera 1 masina vodja 5 18515 14.03.2006. 01:40
vodja
Restart bez najave - zasto? xdachax 5 18620 05.03.2006. 23:14
MaliAbner
Ekran smrti - Fatal System Error zuperman 12 19979 25.02.2006. 13:50
boki24
Molim Vas postavite tutorijal- instalacija Linux-a Gonzales 0 18569 22.02.2006. 08:20
Gonzales
posešavanje kodne strane u winXP/win2k stante 1 19128 21.02.2006. 13:47
Pisko
podesavanje Firewall pod Zone Alarm sdmitar 4 18938 16.02.2006. 19:47
Pisko
guest nalog na WinXP-u stante 1 18699 13.02.2006. 18:01
Pisko
Shut down emanuel 3 19899 02.02.2006. 10:24
emanuel
Ne mogu da instaliram DirectX9.0c pantadv 3 18764 01.02.2006. 01:27
sstanimi
Program za automatizaciju? Pisko 4 19017 22.01.2006. 14:46
gagimil
Windows Task Menager misafloyd 18 19385 20.01.2006. 23:01
Pisko
Task Manager has been disabled by your administrator ivan78 2 18695 11.01.2006. 20:03
Diorama
kako da se resim (its now safe to turn off your computer) veselinkov 3 19060 08.01.2006. 18:48
bachi
XP krene u shutdown pa stane i nastavi ko... MaliAbner 2 18662 23.12.2005. 14:51
gagimil
Windows XP Pro. 64 Diorama 1 18797 22.12.2005. 16:55
sinisa80
BLUESCREEN!!!! Slom sistema pri pokusaju slusanja radija sa interneta Gonzales 0 18681 20.12.2005. 12:57
Gonzales
Nestao task manager... wizart 5 18967 20.12.2005. 12:09
dmauka
Registry Cleaner??? Skyhawk 4 19018 20.12.2005. 12:01
dmauka
Nova masina,sve radi a u treyu safely remove hardver(maxtor 6l250SO) sosone 7 18664 08.12.2005. 02:56
Svetac
Safe to turn off grabun 3 18954 04.12.2005. 20:27
grabun
monotype corsiva ce font zarko13 1 18696 17.11.2005. 13:28
20Alvaro
Korisne adrese... vlajkoral 3 19061 17.11.2005. 01:09
Straja
Defragmentacija ? ACAC 1 19512 14.11.2005. 23:36
Pisko
NEED HELP FAST!!!"STA DA SE POJAVI KAD PRITISNEM DESNO DUGME (BILO GDE)?" vukdusan 1 19078 14.11.2005. 16:33
Pisko
EDITOVANJE "Sta ce da se pojavi kad pritisnem desno dugme?" vukdusan 3 18743 14.11.2005. 16:01
Sentinel
Windows Vista code name: Longhorn kovaci 0 18711 13.11.2005. 01:08
kovaci
Zastita foldera sifrom psihoyu 3 19332 12.11.2005. 01:01
dimiv
Norton GHost kako? psihoyu 3 18918 10.11.2005. 23:01
Pisko
NORTON GHOST psihoyu 9 19236 10.11.2005. 22:52
Pisko
Zna li neko neki kvalitetan program za pakovanje registry baze Windows-OS Gonzales 3 18741 10.11.2005. 22:45
Pisko
Zasto Windows usporava psihoyu 9 20111 06.11.2005. 20:42
Pisko
YU C Times Font farki 2 20434 04.11.2005. 12:38
farki
NISTA NISAM DIRAO MAJKE MI !!! mitmilovan 2 19089 02.11.2005. 19:46
mitmilovan
STARI WIN XP - NOVA PLOÈA, CPU I MEM herrpan 5 18890 02.11.2005. 12:59
herrpan
Problem sa WinXP SP2 - sysdata.xml MaliAbner 2 18939 24.10.2005. 22:16
MaliAbner
Dumping physical memory - Pomoc!!! MilosNBG 2 18888 17.10.2005. 10:29
set
Defragmentator diska nije mogao da zapocne sa radom danido 2 18723 15.10.2005. 11:54
MaliAbner
Norton Ghost na NTFS ludi 3 18746 09.10.2005. 16:35
chinaboy
Pomoc, norton, internet, defragment dados 1 18762 07.09.2005. 03:16
Garson
Kako funkcionise NORTON GHOST psihoyu 3 19056 04.09.2005. 14:12
mario80bg
problem sa shut down-om muki73 9 18958 29.08.2005. 01:46
mario80bg
PROBLEM KOD GASENJA lazarsrdan 7 18762 29.08.2005. 01:28
mario80bg
Windows update psihoyu 4 18728 21.08.2005. 02:00
psihoyu
STRANA 29 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs