Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 14 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Uspesno sam instalirao Kalyway 10.5.2 ali mala pomoc potrebna gogi1 12 18563 09.01.2011. 16:13
mkukic
Emulator za ps2 skorup 3 18091 08.01.2011. 13:52
nisque
Deep freez 7.00 andrejnp 1 18107 08.01.2011. 12:19
codeus
Tune up utilities 2011. bunjevac 12 18561 08.01.2011. 12:02
raic
LoooooL i to kakav `Vrijednost Nvidijinih dionica porasla 30% zbog Windowsa 8 sistema za ARM ` Antimatery 6 18430 08.01.2011. 11:12
obradmi
Prosirenje teme RESETOVANJE PRI PODIZANJU SISTEMA gor7 11 18429 07.01.2011. 00:12
ilijav
Emulator za ps3 skorup 11 19465 06.01.2011. 22:08
uroshnet
Diseblovanje Startup programa i servisa , win XP na slabijim mašinama arogan 5 18403 05.01.2011. 10:03
Seerauber
Snow Leopard :)))) djuroue1 12 18639 04.01.2011. 16:17
djuroue1
resetovanje pre podizanju Windows-a gor7 32 18805 04.01.2011. 06:20
MaliAbner
Keyboard Shortcuts toocool 2 18412 03.01.2011. 16:59
bstaletic
Nece da instalira XP ! kanjavi 10 18673 02.01.2011. 17:39
gilopile
problem sa igricama acayo 4 19472 02.01.2011. 16:11
acayo
Win7 32bit bojanjov 7 18368 30.12.2010. 16:26
toocool
OpenAL32.dll missing?! quna 3 19051 29.12.2010. 23:17
quna
Da li windows7 64-vorobitni ili 32-vobitni??? Igor95 25 18490 29.12.2010. 22:26
Igor95
USB Fles bojanjov 0 17983 29.12.2010. 17:56
bojanjov
W7 - XP problemi alrad 16 18536 28.12.2010. 18:35
alrad
Molim vas pomagajte Win 7 starter DejaN89 10 18563 26.12.2010. 05:19
DejaN89
Da li brisati? FENRIR 6 18185 25.12.2010. 11:32
FENRIR
Odakle da nabaci licencirani win 7 .... 3S777 6 18520 24.12.2010. 21:33
bstaletic
pitanje za microsoft IT-evce VozD1912 1 18019 24.12.2010. 15:53
pajsgudgud
Ikone u kontrol panelu nece da se otvore Flynn 19 18742 20.12.2010. 14:44
imarkovic
Driver Sweeper 2.7.5 Equinoxe 15 18319 19.12.2010. 22:38
Equinoxe
Pri svezoj instalaciji XP-a da li odmah napraviti 2 particije za 7-icu? Flynn 12 18271 18.12.2010. 20:28
bstaletic
XP nece instalacija BMWM5 16 18360 18.12.2010. 11:46
ramzesIII
XP - Last known good configuration - kako? strela75 3 18021 17.12.2010. 17:41
Pisko
æ, è, ð miligram 14 19966 15.12.2010. 05:59
miligram
Win 7 nece instalacija BMWM5 10 18678 14.12.2010. 21:50
BMWM5
Potrebni drajveri za maticnu Asus p5pl2 Tr0pIcAn0 7 20400 13.12.2010. 22:34
ggavra
matsonic ms8137c+ andrejnp 2 18339 13.12.2010. 20:36
andrejnp
Win7 problem NeshaM23 17 18940 11.12.2010. 18:09
NeshaM23
USB boot problem kojetoje 5 18655 10.12.2010. 22:56
ramzesIII
Keyboard toocool 5 18124 09.12.2010. 22:53
toocool
Outlook Express pomoć! skala106 10 18604 09.12.2010. 20:59
skala106
Help, potrebni drajveri iz doba jure sojkic 12 18410 07.12.2010. 12:29
tortojed
Pomoc bojanjov 8 18073 06.12.2010. 22:08
bojanjov
Snow Leopard na x86... Daum 17 18748 05.12.2010. 19:01
Southwind
Win7 - `up` dugmence? quna 10 18567 04.12.2010. 21:23
imarkovic
Kako da napravim butabilan fleš? Stripy 8 19792 02.12.2010. 19:57
bstaletic
CoreTemp, RealTemp, Everest, monitoring temperature CPU-a... Danijelk 11 19092 01.12.2010. 19:25
OCz
Nece u-p-d-a-t-e WIN 7 utopija 1 18028 01.12.2010. 14:23
utopija
‡‡Treba mi pomoc dudes‡ H-nitro 16 18706 01.12.2010. 09:00
DmasteRNo1
kako instalirati win xp na win 7- dual boot salari 3 18061 30.11.2010. 18:25
Mortificat
Kako uninstalirati igre nakon apdejta na xp sp3 Flynn 2 18027 30.11.2010. 15:15
Flynn
Problem sa virtuelnim monitorima LVirt 19 18180 29.11.2010. 22:28
raic
Netbook drivers - problem f0rever 18 18257 27.11.2010. 17:43
f0rever
Pomoc, izgubio zvuk simbalola 23 19207 27.11.2010. 10:49
raic
Win XP u-p-d-a-t-e skala106 2 18093 26.11.2010. 23:22
Mashinac
Windows 7 u-p-d-a-t-es... f0rever 6 18122 26.11.2010. 16:52
Pisko
Program za velicinu Dir. ivanstojko 12 18240 25.11.2010. 12:09
ivanstojko
Arrange Icons By -> Auto Arange ivanstojko 2 18271 25.11.2010. 11:14
ivanstojko
Win 7 Ultimate 64bit golfer 4 18460 25.11.2010. 05:31
gilopile
system volume information skala106 1 18034 24.11.2010. 18:16
nenika2009
Koji driver? BMWM5 8 18242 20.11.2010. 19:06
BMWM5
Catalyst 10.11 gliga79 2 18250 19.11.2010. 09:06
brutos
Disejblovanje auto rana flesa cd roma externog hdd-a despot83 7 18297 16.11.2010. 22:26
ikaiaki
Kako defragmentirati HDD? dragan06 5 18417 15.11.2010. 22:56
neXus2000
Ima li smisla promeniti... ralebrale 1 18072 12.11.2010. 19:11
Razorman
Kako napraviti image sistemske particije pomoc? bojke1 7 18805 10.11.2010. 01:34
bojke1
Windows 7 andrejnp 5 18283 07.11.2010. 02:44
andrejnp
Blokiranje W7 CrowBgd 1 18149 04.11.2010. 15:42
ICEsd
Win7 problemi tomma 1 18149 04.11.2010. 15:09
ICEsd
Instalacija Xp-a na hard sa Linux-om problem borac27 7 18086 03.11.2010. 20:15
raic
Win7 dx9 Masinist 12 18650 03.11.2010. 11:17
Masinist
xp na srpskom scientist 8 18278 02.11.2010. 16:08
Jebivetar
Drajveri za ATI skorup 1 17964 02.11.2010. 13:25
Dzoni665
NAREZIVANJE WINDOWS XP SP3 strasko 3 18635 02.11.2010. 02:17
duqp
Win 7 boot un1 5 18106 01.11.2010. 19:44
alrad
Program za rezanje diskova za Dreamcast skorup 3 18166 01.11.2010. 15:00
alrad
Brand Comp i sta za dijagnozu peleetf 5 18390 31.10.2010. 18:06
peleetf
Emachines E528 XP drivers!!?? -ShonE- 0 18662 31.10.2010. 13:03
-ShonE-
Mini Xp valiant 7 18366 28.10.2010. 23:48
ramzesIII
win 7 Service pack 1 srdjanl 16 18524 27.10.2010. 20:05
bstaletic
WINDOWS XP PROFESIONAL OEM EDITION korica 5 18157 26.10.2010. 11:24
pajsgudgud
mali problem sa brisanjem win7 neutral 24 18454 26.10.2010. 01:14
tortojed
opet winBlows aktivacija (smor) saxija 16 18271 25.10.2010. 20:54
saxija
Veliki Account problem u XP-u blackb 14 27942 25.10.2010. 17:49
blackb
zona sumraka win 7 - hitna pomoc zbog posla Ognjeni 4 18361 25.10.2010. 13:24
bstaletic
Reinstalacija Vindovsa na desktop računaru Starcevac 14 18386 24.10.2010. 13:34
gilopile
Win7 i disable auto arrange icons.Iritantan problem! gilopile 14 18573 24.10.2010. 10:51
raic
al su brzi ovo admini....a tortojed ima kolace od mene savatije 12 18219 20.10.2010. 15:51
tortojed
Win7 BSOD... strela75 4 18265 19.10.2010. 21:55
alexapi32
Reinstalacija sistema na staaaaarom racunaru. scientist 2 18179 19.10.2010. 13:53
Seerauber
Windows 7 zakuca !!! kanjavi 13 18303 19.10.2010. 11:58
VMARC
Windows 7 Tab problem!! andrejnp 2 18094 16.10.2010. 21:48
andrejnp
Windows 7 64 bit i RAID 0 nvitor 1 18187 16.10.2010. 18:26
Equinoxe
Kako aktivireti klona kod W7? dragan06 3 18060 16.10.2010. 16:04
Mortificat
Windows 7: x32 vs x64 Mortificat 2 18194 16.10.2010. 00:28
Mortificat
Winodws 7 problem andrejnp 8 18266 13.10.2010. 15:36
andrejnp
2 XP-a (32 i 64) na jednom DVD-u? Dzoni665 2 18085 13.10.2010. 15:04
Dzoni665
W7 u-p-d-a-t-e mi neradi? Dragot 4 18173 12.10.2010. 02:40
Kutalion
Ubuntu 10.04 Problem nikolape80 3 18246 12.10.2010. 00:27
Berettaxx
Problem sa excel 2007 pajsgudgud 2 18012 11.10.2010. 13:40
pajsgudgud
win 98 BMWM5 22 18601 11.10.2010. 10:30
gilopile
Blokira racunar athlon87 6 18259 11.10.2010. 10:13
gilopile
Šta instalirati? mismi77 6 18119 10.10.2010. 16:33
mismi77
Gde kupiti ovo ?? dzamal19 8 18263 09.10.2010. 21:05
Pisko
Windows 7 Final RTM x86/x64 Eternity Edition Ultimate/Home Premium (2010) dzamal19 9 18996 09.10.2010. 20:50
gilopile
savet saxija 9 18277 06.10.2010. 23:27
saxija
STRANA 14 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs