Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 24 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Unikat Problem Sa Windowsom???? nesa23c 8 18397 06.11.2008. 09:41
Equinoxe
VISTA ILI XP I SRPSKI JEZIK MIGOSA 3 18453 06.11.2008. 02:19
Zmajko
Acer Aspire 5315 driver,.... savcic 3 18278 05.11.2008. 01:17
BrianM
32 bit -> 64 bit epilog drax 0 18204 05.11.2008. 00:24
drax
Slax 6.0.7. Frantic84 2 18422 04.11.2008. 22:37
BlueSkyNIS
Problem sa racunarom goran27 6 18243 04.11.2008. 14:55
nomemory
Kako da uklonim TurboForce 3 18225 04.11.2008. 14:24
TurboForce
Vista SP1 vs Xp SP3 - jos jedno poredjenje Zmajko 0 18354 04.11.2008. 13:55
Zmajko
WinXP konstantno drlja po disku, a nije ni virus ni malware goranvu 11 18713 04.11.2008. 01:37
goranvu
`Ajde junaci !!! Frantic84 3 18421 03.11.2008. 18:22
Pisko
32 bit -> 64 bit drax 5 18320 03.11.2008. 18:10
drax
Win XP alfi 5 18241 03.11.2008. 17:29
alfi
windows 7-beta-build-6801 nenika 8 18558 02.11.2008. 23:19
BEmpire
Pomoc oko VISTE DISC CLONE savcic 2 18125 02.11.2008. 16:53
savcic
WINDOWS XP pufi 17 18589 01.11.2008. 01:30
drzacomp
Pomoc! COD 4 MP vs VISTA 32bit sp1 misakrstic 3 18255 30.10.2008. 23:04
misakrstic
SCSI kontrolerb za Vistu lemic 9 18508 27.10.2008. 19:42
lemic
GDE!!!! fcb 8 18391 26.10.2008. 14:13
fcb
problem oko instalacije xp sp3 gliba2002 10 18740 25.10.2008. 17:04
gliba2002
Vista Ultimate sp1 problem doca80 8 18625 22.10.2008. 19:38
BrianM
WINDOWS 7 ULTIMATE nenika 16 18653 19.10.2008. 11:25
nenika
CHKDSK!!! MilosNBG 7 18727 18.10.2008. 07:55
Pisko
problem sa instalacijom pasduh 6 18394 17.10.2008. 02:50
pasduh
Komplet driver-a scientist 0 18148 15.10.2008. 19:06
scientist
Na netu nigde nema MACHINE 3 18361 15.10.2008. 17:34
MACHINE
Par pitanja vezanih za Win Xp. zippd 7 18417 15.10.2008. 14:20
Frantic84
Windows 7 - moze li se naci vec? zzarko 22 18818 15.10.2008. 11:43
nenika
Koji XP fcb 2 18334 13.10.2008. 23:21
fcb
POMOC, kako da instaliram Vistu ??? gor7 5 18176 13.10.2008. 15:00
gor7
dual boot Vistax86 i Vistax64 Anonymous 5 18193 13.10.2008. 04:09
tortojed
Vista x86 mi prepoznala 4GB RAM-a Anonymous 8 18506 13.10.2008. 03:33
tortojed
Legalan XP SP3 LonleyMax 3 18287 11.10.2008. 17:17
LonleyMax
MUSTEK SCAN BEARPAW 1200CU PLUS II USB psyman 8 18377 10.10.2008. 19:51
pedjapop
Nek mi neko objasni!!! SkyFire 12 18552 09.10.2008. 22:49
SkyFire
windows xp sp3 na srpskom!!! kanjavi 3 18991 09.10.2008. 09:44
gile23
Velicina instalacije Viste Daum 9 18608 09.10.2008. 09:23
ssinger
Drugari predlozite! PCoprema 2 18247 09.10.2008. 09:01
liman
XP i Vista zajedno na jednom kompu. Kako? alexi 13 18835 07.10.2008. 04:11
Equinoxe
vista problem :( marke 8 18339 06.10.2008. 23:55
marke
windows xp pro sp3 x86 tihimil 3 18266 05.10.2008. 20:10
Equinoxe
Wista Ultimate x64-nece da se instalira rbeslac 14 18623 02.10.2008. 15:44
rbeslac
Izgubljeni podaci arsen45 5 18372 01.10.2008. 20:39
operator
Vista reinstall i AHCI problem!!! ssinger 4 18175 29.09.2008. 16:36
obradmi
Windows Vista i AHCI ssinger 8 18757 29.09.2008. 11:23
Vlaovicm
Remote Assistance... MaliAbner 19 18883 27.09.2008. 23:29
tortojed
Džabe smo se nadali rasha44 18 18689 26.09.2008. 01:20
tortojed
Pomoc oko izbora sistema... Dzoni665 8 18829 25.09.2008. 20:17
hocukuci
Windows98 rade09 20 19011 24.09.2008. 20:56
maxpayne
E ovo me zanima da li je moguće Frantic84 4 18288 23.09.2008. 15:53
Frantic84
Portable - all in one - standalone PCoprema 1 18239 23.09.2008. 12:23
-ShonE-
xp posle viste ssinger 16 18852 22.09.2008. 00:42
vladarko
64-bit ili 32-bit LonleyMax 4 18621 20.09.2008. 23:14
tortojed
Formatiranje hdd nenad888 2 18335 18.09.2008. 10:36
MACHINE
PRESS `A` TO REBOOT Dzoni665 8 18297 18.09.2008. 10:25
Dzoni665
Windows XP SP3 ISO available psyman 7 18712 17.09.2008. 22:31
LonleyMax
Last XP? alexi 14 18710 17.09.2008. 21:04
kanjavi
Dijagnostika MACHINE 3 18420 16.09.2008. 18:57
MACHINE
disk boot failure,i-n-s-e-r-t system disk alfi 17 20344 16.09.2008. 11:51
liman
Windows xp problem!!!! Scyter 3 18376 16.09.2008. 02:11
SupremeEgo
Гласање за оперативне системе MilivojeS 48 20091 15.09.2008. 11:09
Frantic84
GM 7.xx MACHINE 2 18429 13.09.2008. 22:31
rasha44
DirectX uninstall rade09 5 18779 13.09.2008. 11:31
rade09
Dobar program za merenje frejmova gilespi026 6 18475 12.09.2008. 09:25
doca80
WIN SETUP alfi 17 19121 11.09.2008. 17:17
alfi
Komp se sam restatuje.... Dzoni665 9 18284 11.09.2008. 16:52
Dzoni665
zakljucavanje particije. marke 9 18793 11.09.2008. 02:52
marke
Windows Security zakrpe za septembar! rasha44 3 18390 10.09.2008. 12:16
gile23
windows xp last gliba2002 13 18493 07.09.2008. 21:42
banep
ORIGINAL Vista_control Nicolas 7 18221 06.09.2008. 16:19
nomemory
Koliko mesta na HD za vistu? vukdusan 15 18603 05.09.2008. 09:16
NastyB
Instalacija OS alfi 6 18427 04.09.2008. 18:07
liman
Koji program za detekciju? MACHINE 6 18316 04.09.2008. 01:54
operator
Шта се ово догађа? MilivojeS 14 18475 02.09.2008. 00:25
rasha44
RivaTuner 2.10 Equinoxe 3 18399 01.09.2008. 20:39
Saske
OPET SP3 nbot 13 18523 01.09.2008. 19:33
BataCele
Instalacija viste skid 3 18442 01.09.2008. 05:44
2m4Y
problem sa podizanjem XP-a vladapsd 9 18425 30.08.2008. 20:21
vukdusan
Ima li neko u svojoj kolekciji nesto od ovoga??? MACHINE 9 18446 28.08.2008. 15:08
MACHINE
Dva operativna sistema XP i VISTA i reinstalacija XP-a? darkoman 2 18394 28.08.2008. 12:25
darkoman
ATA SATA goran68 3 18237 27.08.2008. 21:58
goran68
Da li je ovo moguce uraditi? Jebivetar 7 18441 26.08.2008. 14:43
Equinoxe
windows xp na francuskom goran27 5 18367 25.08.2008. 22:25
goran27
Kako to u visti SP1... stoler 10 18223 22.08.2008. 00:26
stoler
winxp na stick - kako? ivikit 35 19150 16.08.2008. 16:34
marke
Da li Vista pokazuje da je instaliran DX 10.1 posle SP1? MyDoom 8 18389 16.08.2008. 13:30
2m4Y
Program za sakrivanje podataka ili particija KaiserSoze 7 18496 15.08.2008. 08:15
drdexi
XP hoce, Vista i Linux nece... 2m4Y 18 18511 13.08.2008. 20:51
Daum
Nije veliki problem ali smeta - a nemam rešenje!!! stoler 6 18390 12.08.2008. 00:06
Equinoxe
E dođe mi da ga izlupam sa sve podrškom za šugavu glistu :( KaiserSoze 8 18646 11.08.2008. 21:44
KaiserSoze
Vista SP1 integracija? ssinger 1 18226 11.08.2008. 10:37
doncocos
Vista 64 - hiberfil.sys jovancic 4 18366 10.08.2008. 17:03
jovancic
Instalacija WinXP po ko zna koji put, sad će da rade brener i bonsek.... KaiserSoze 7 18526 09.08.2008. 21:23
misafloyd
Oči u oči sa Vistom jovancic 12 18810 09.08.2008. 16:16
Mladenk
Kako Microsoft uvaljuje VISTU! rasha44 6 18438 09.08.2008. 16:10
Mladenk
Aktivacija Windows-a doca80 18 19059 09.08.2008. 16:09
Mladenk
problem sa security programom? mirkomirko 6 18245 09.08.2008. 16:04
loce
Reinstalacija Windowsa ME na Pentium II Starcevac 8 18262 09.08.2008. 06:11
Zmajko
Free OS-ovi gile23 9 18316 08.08.2008. 13:24
Mladenk
sistem kao puz skar 7 18337 06.08.2008. 17:25
MilivojeS
Opet plavi ekran tiva 9 18405 06.08.2008. 09:47
tiva
STRANA 24 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs