Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 26 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Opravak Viste na laptopu psihoyu 2 18152 04.05.2008. 14:06
mkukic
Xp>Vista Transformation savcic 17 18580 03.05.2008. 21:15
Kovle
Desktop pomoc... savcic 2 18170 03.05.2008. 00:44
savcic
Prsla mi Vista na laptopu !!!!! psihoyu 30 19240 01.05.2008. 17:47
Equinoxe
eset smart security ivikit 2 18317 30.04.2008. 22:10
Equinoxe
Moze li neko baciti link ka winxp service pack 3? ivikit 4 18515 30.04.2008. 12:41
masa
Dal` je moguce doca80 4 18317 28.04.2008. 20:25
krkub
Asus a8n - SLI Deluxe driver? alexi 2 18340 28.04.2008. 12:04
alexi
Kako prepoznati doca80 15 18479 26.04.2008. 13:45
MaliAbner
Kada ce izaci finalna verzija service pack 3 za winxp??? PCoprema 7 18514 25.04.2008. 20:42
psihoyu
Sweex USB Camera - Kako naci driver na netu? alexi 9 18314 25.04.2008. 02:34
Equinoxe
Windows Xp Pro SP3 - Black Edition [2008] bata89 13 19026 24.04.2008. 12:31
jumperjack
Windows SP3 RTM (ready to manufacture) nvitor 4 18521 23.04.2008. 22:28
rasha44
koja je ??? pasduh 7 18246 23.04.2008. 01:13
Equinoxe
Drajver za HP 6L superhik 3 18536 22.04.2008. 02:31
Equinoxe
Help Fanste 6 18383 20.04.2008. 00:26
Equinoxe
word 2007 otvoriti sa word 2003 gilespi026 4 18752 19.04.2008. 22:56
Pisko
XP SP3 putnik1 9 18629 18.04.2008. 11:47
Todor01
XP 64 bit i AV programi jovancic 4 18172 16.04.2008. 17:58
jovancic
Splitovanje Fajlova! SkyFire 16 18776 16.04.2008. 09:55
MaliAbner
System Volume Information .... LEGLO CRVA markopvict 10 18997 15.04.2008. 15:44
markopvict
problem sa taskbar-om dragonover 2 18197 13.04.2008. 22:21
Pisko
Kako iskljuciti Desktop color banep 4 18283 12.04.2008. 22:51
banep
Poklonjeni konj! jovancic 12 18738 09.04.2008. 20:32
jovancic
glup problem ali... veliki 4 18234 04.04.2008. 23:46
veliki
KOMP NECE DA SE UGASI markopvict 13 18437 04.04.2008. 21:55
MaliAbner
Problem u BIOS-u?! Lightning 5 18190 02.04.2008. 03:46
Lightning
Vista resize i boot problem psusnjar 6 18947 01.04.2008. 12:02
psusnjar
Access denied spetrovic 2 18332 31.03.2008. 15:00
rasha44
pitanje za servisere,ili malo iskusnije nvelja 10 18391 30.03.2008. 05:27
grr
Ajd sad.... Erestun 4 18428 29.03.2008. 20:34
vladarko
OS nece da se podigne! nvelja 12 18279 29.03.2008. 13:04
nvelja
Windows XP x64 SP3 vuk125 1 18194 27.03.2008. 01:18
pasduh
trebam pasduh 8 18538 25.03.2008. 23:03
pasduh
ClearType fonts rasha44 6 18840 24.03.2008. 13:44
MaliAbner
Vista Ultimate x64 SP1 nvidia8800 7 18471 21.03.2008. 16:57
nvidia8800
Advanced WindowsCare V2 Personal BataCele 12 18679 19.03.2008. 16:16
BataCele
Windowsx-p-_slash_WindowsVista…? alexi 5 18234 17.03.2008. 23:24
NastyB
Windows XP X64 vuk125 2 18217 16.03.2008. 20:03
vuk125
Glava me zabole... Koji XP!? dgrujic 5 18412 15.03.2008. 18:26
Ognjeni
3D MARK 2006 na x64 sistemima vuk125 3 18393 12.03.2008. 09:59
vuk125
problem sa pst fajlovima u outlooku 2003 kiborg 0 18117 11.03.2008. 01:10
kiborg
Plavi ekran? MilivojeS 20 18881 09.03.2008. 21:45
MilivojeS
Vista Ultimate 64bit OEM vs Retail???? neXus2000 2 18242 09.03.2008. 21:37
MilivojeS
Menjanje lokacije my documentsa u VISTI amarilli 8 18552 08.03.2008. 22:19
rasha44
acronis - hitno nurius 5 18138 07.03.2008. 20:09
Pisko
Vista Aleksejso 10 18189 07.03.2008. 03:07
VMARC
kako da ucitam msstyles? nurius 7 18341 07.03.2008. 02:49
nurius
XP Aleksejso 6 18284 07.03.2008. 01:01
pwner
Da li da rizikujem sa Vistom AaAa 7 18336 06.03.2008. 23:53
psihoyu
sp3 problem nurius 5 18284 06.03.2008. 16:19
nurius
WINDOWS XP INSTALACIJA NA SATA DISK amarilli 9 18698 06.03.2008. 14:01
ZZTop
64bit OS vs 32bit Dragg 3 18278 05.03.2008. 18:46
Kn0b
disckeeper pro premier potencijalni problem Diman 3 18217 05.03.2008. 10:55
krkub
ECA VRT 2006 Pomoc Hitno! SkyFire 3 18298 02.03.2008. 06:32
Aleksa68
Legalna Vista psihoyu 8 18309 01.03.2008. 03:33
prewara
LAST XP tihimil 1 18355 29.02.2008. 20:49
Ognjeni
kako da ponovo u start menu vratim dugme za `turn off` opaki 14 18670 29.02.2008. 20:33
Ognjeni
Vista SP1 nbot 5 18382 29.02.2008. 20:25
Ognjeni
goldmemory ili memtest86 PCoprema 3 18168 29.02.2008. 19:56
Ognjeni
problem sa windows last xp15 dimi13 4 18219 28.02.2008. 18:38
dimi13
ata sata ntldr is missing tlk 5 18256 28.02.2008. 01:01
tlk
Racunar se restartuje, serius error? miner 5 18227 26.02.2008. 19:53
Ognjeni
Kako da uključim `language bar` KaiserSoze 11 19183 25.02.2008. 09:43
KaiserSoze
Program za otkljucavanje tj. brisanje! SkyFire 4 18212 24.02.2008. 10:09
BataCele
Da li je windows jos uvek OS? xenox 0 18155 23.02.2008. 14:31
xenox
Vista prepoznaje dvd 4.7gb kao 4.38gb viper 12 18503 23.02.2008. 00:41
operator
KAKO ZABRANITI INTERNET? markopvict 7 19033 21.02.2008. 09:29
MaliAbner
molim predlog za softver savatije 6 18236 20.02.2008. 06:47
Equinoxe
Backup... zandarm 6 18267 20.02.2008. 00:13
Bakirdi
Kaspersky Internet Security 7.0 kalimero9 22 18563 19.02.2008. 17:35
Equinoxe
Vista x64 ikonice Equinoxe 3 18230 18.02.2008. 20:42
Equinoxe
Vista SP1 vs. XP SP2 - Benchmarked psyman 1 18263 16.02.2008. 21:17
Stripy
IE & Opera ne rade....a Mozila radi ??? markopvict 9 18400 16.02.2008. 16:48
Zmajko
test psyman 7 18575 15.02.2008. 00:24
sSHarK
Kako da sklonim Linux boot loader vaikiki 5 18210 13.02.2008. 01:32
vuk125
Legalan Windows problem? boztoga 3 18373 12.02.2008. 22:55
rasha44
Windows Vista 64-BIT ili Windows Vista 32-BIT? vuk125 9 18466 10.02.2008. 19:54
Petar89
Gde da nadjem (skinem) Mac OS 9.0 za `dz` Tjewap 5 18145 10.02.2008. 13:50
Tjewap
winrar....... maleevic 7 18312 09.02.2008. 23:03
sashai
Koji Linux da skinem? srdoch 4 18196 09.02.2008. 18:43
srdoch
Sta nam ovo donosi novi Windows ??? psihoyu 4 18364 06.02.2008. 05:07
vampirbg
windows 2000 zeroycool 5 18170 05.02.2008. 10:06
BataCele
Peticija za XP! rasha44 4 18331 05.02.2008. 10:05
MaliAbner
Zasto mi se ne otvaraju *.php stranice? Kn0b 8 18295 04.02.2008. 01:49
Kn0b
Nece se ugasi komp!!!!! andrejnp 3 18200 03.02.2008. 12:43
BataCele
Multiboot Recovery CD rasha44 2 18203 31.01.2008. 13:49
rasha44
XP SP3 savcic 3 18233 22.01.2008. 00:36
rasha44
???? Ognjeni 10 19529 21.01.2008. 13:42
Ognjeni
SATA drajveri skid 10 18532 18.01.2008. 13:32
Equinoxe
Sta je to??? bata20 4 18232 17.01.2008. 01:00
VMARC
Kako povratiti recycle bin? savcic 4 18398 16.01.2008. 20:08
Zmajko
Windows Viena MilivojeS 9 18347 16.01.2008. 15:52
MaliAbner
instaliranje programa alfi 5 18216 16.01.2008. 14:31
Ognjeni
Defragmentacija :D Fanste 15 19085 15.01.2008. 08:49
Vaskev
Glupo pitanje ali mene nervira!? Fanste 3 18249 14.01.2008. 00:24
peterpan13
Koji program moze..... murakami 3 18246 11.01.2008. 02:56
murakami
Koji plejer doca80 7 18325 09.01.2008. 16:24
vampirbg
Win XP 64??? Neba 1 18208 08.01.2008. 17:31
Ognjeni
Mozda je glupo,ali ako neko zna odgovor bicu mu zahvalan! zeroycool 2 18337 08.01.2008. 13:08
geloso
STRANA 26 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs