Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 27 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Kako Sad? SkyFire 9 18264 05.01.2008. 14:28
rasha44
Procesi Fanste 1 18164 30.12.2007. 14:10
llo
nestale ikone marke 9 19153 30.12.2007. 00:24
limunche
`Problem` zandarm 7 18314 25.12.2007. 22:13
-ShonE-
Kako ljuki 3 18272 25.12.2007. 16:07
Zmajko
D: na C: kako? nurius 9 18468 25.12.2007. 12:58
profa
vista rc1... Ruff 0 18256 25.12.2007. 06:11
Ruff
Kako nakon Windows_Genuine_vali dation spasiti... starwriter 2 18373 24.12.2007. 21:35
zeljkoa
Kako obrisati doca80 8 18581 21.12.2007. 19:43
imarkovic
Za Vistofile rasha44 0 18267 21.12.2007. 17:31
rasha44
Kako da napravim bootable CD trikosm 6 18355 19.12.2007. 20:06
rasha44
Pomoc oko instalacije XP-a trikosm 14 18493 19.12.2007. 10:36
trikosm
Vista problem ljuki 9 18599 18.12.2007. 19:50
ljuki
Win XP SP3 MilosNBG 8 18377 18.12.2007. 09:18
MilosNBG
Problem sa neznam cime!? operator 3 18319 17.12.2007. 01:16
electron
kako se vratiti na prvobitni MUI savatije 2 18258 16.12.2007. 07:17
Pisko
Windows® XP Service Pack 3 (SP3) psyman 8 18630 14.12.2007. 00:25
rasha44
Gde iskljuciti hibernaciju na visti x64??? agresorgsp 1 18325 13.12.2007. 22:27
Lama
F8 ne radi! Nashman 10 19065 10.12.2007. 16:46
MACHINE
New os psyman 0 18313 09.12.2007. 22:36
psyman
Kako bre instalirati Macos X 10.5 Leopard na PC-u ? psihoyu 6 18552 09.12.2007. 11:36
VMARC
View Thumbnail = Windows Explorer problem…. ? alexi 4 18311 06.12.2007. 17:44
IvanNo1
directx-10-for-windows-xp psyman 4 18672 03.12.2007. 01:44
psyman
Plug and Play BIOS Extension warning??? Skyhawk 4 18481 02.12.2007. 20:24
grobSM
Kako instalirati MacOSX 10.4.7 na PC-u psihoyu 2 18282 02.12.2007. 18:12
VMARC
koji Win ? saa 13 18353 01.12.2007. 00:42
rasha44
kako? dorabi1 8 18424 29.11.2007. 15:36
sSHarK
mala pomoc velika usluga arxstojke 6 18263 28.11.2007. 16:18
arxstojke
Windows XP na USB Memory Stick? plazina 4 18455 28.11.2007. 14:29
Ruff
XP ubija Vistu rasha44 7 18464 26.11.2007. 23:11
Ognjeni
Izasao je SP3 za XP mismi77 8 18671 26.11.2007. 11:43
Ognjeni
xp umesto viste doca80 8 18498 23.11.2007. 20:10
doca80
Sta moze da bude alexakralj 3 18252 23.11.2007. 16:39
pajsgudgud
problem sa windows explorerom 8000 4 18224 20.11.2007. 22:32
BataCele
koji chipset je najbolji za vistu gogi1 5 18233 15.11.2007. 10:34
gogi1
DX10 Na XP-u vuk125 5 18380 13.11.2007. 15:56
rasa007
VISTA64 ili VISTA32 vuk125 13 18346 13.11.2007. 11:54
vampirbg
speedstep cemoss 3 18199 13.11.2007. 00:56
Ognjeni
Samo za nostalgicne rasha44 0 18385 12.11.2007. 23:49
rasha44
TinyXP Windows (Beast) Edition MACHINE 7 18466 12.11.2007. 23:15
MACHINE
SM Bus controler pajsgudgud 6 18302 09.11.2007. 18:44
nvidia8800
Total Commander za XP 64-bit? Maksimus 8 18621 05.11.2007. 23:04
geloso
Vista DX9? misakrstic 5 18227 05.11.2007. 09:46
NastyB
Problem sa particijom krstak 2 18289 03.11.2007. 09:34
Stripy
Koji je najbolji??? MACHINE 15 18940 02.11.2007. 00:58
MACHINE
Linux (please help!!!) mi003075 2 18235 30.10.2007. 05:46
vampirbg
Pukla sistemska particija lemic 16 18921 29.10.2007. 11:38
vampirbg
WINDOWS XP Crystal, Black..., i td??? vuk125 3 18257 28.10.2007. 15:14
agldagl
Vista Serbian Language pack Zmajko 1 18641 26.10.2007. 11:17
MaliAbner
Sta mislite o ovom `cudu` ??? MACHINE 10 19046 25.10.2007. 12:56
imarkovic
XP & Vista goran27 6 18326 23.10.2007. 14:57
OCz
Vista, overclock graficke, forceware Simets 7 18462 22.10.2007. 00:26
voodoons
XP Service pack 2 srba02 9 18428 21.10.2007. 23:56
OCz
opet problem doca80 9 18728 20.10.2007. 09:07
imarkovic
System Volume... zandarm 1 18350 17.10.2007. 20:50
mismi77
HITNO PLAVI EKRAN simke000 5 18423 15.10.2007. 21:22
simke000
system restore Ruff 4 18386 15.10.2007. 01:45
drzacomp
podsetnik stcomp 4 18349 14.10.2007. 19:07
stcomp
DIVNO, BAJNO, SAVRSENO...(aka NTLDR) Ruff 4 19068 12.10.2007. 16:30
Ruff
Ultra mega giga riba bitno :)...svi da procitaju Ognjeni 12 18723 11.10.2007. 11:19
imarkovic
WIN XP u-p-d-a-t-e DEINSTALACIJA POMOC!!! sojkic 6 18382 10.10.2007. 20:01
psyman
win32 pomoc matejroni 6 18327 10.10.2007. 11:15
matejroni
Nesto ne klapa sa kompom!! simke000 2 18322 08.10.2007. 20:17
simke000
`svchost bludniči nad Task-om` i druge price...i servisi. Oglasnik 27 19645 07.10.2007. 17:42
Oglasnik
Instalacija na vise racunara milos24 9 18766 07.10.2007. 10:35
milos24
jbg, nesto ne valja Miguelinho 14 18727 06.10.2007. 23:55
slowrun
Nemam Open i Explore Vlaovicm 8 18331 06.10.2007. 17:09
Oglasnik
kako da registrujem VIstu 64 bitnu ultimate? arxstojke 3 18397 05.10.2007. 13:50
nidarko02
UPOMOC dobri ljudi MACHINE 28 19482 01.10.2007. 21:54
Oglasnik
hito pomoc bocacu 4 18323 01.10.2007. 20:03
dragojlo2
problem sa folderima moderators 9 18467 30.09.2007. 03:01
Oglasnik
ovo je malo uvrnuto... Ruff 4 18616 28.09.2007. 21:05
Ruff
BlackEdition ili Indego??? MACHINE 6 18422 27.09.2007. 20:39
MACHINE
2 pitanja Ruff 8 18406 27.09.2007. 03:10
Ruff
KAKO BLOKIRATE INTERNET EXPLORER markopvict 12 18799 26.09.2007. 14:36
BrianM
Upotpunosti nece da mi radi Vista calecale 6 18514 25.09.2007. 23:55
Equinoxe
F8 Safe mod za WinXP ne radi! Pomagajte... Milance74 4 18504 24.09.2007. 23:29
rasha44
Boot problem nikolajev 3 18361 24.09.2007. 18:20
nikolajev
Problem sa Catalyst 7.9 drajverima psihoyu 7 18345 24.09.2007. 02:36
operator
sata fetus 15 18445 23.09.2007. 15:05
fetus
Black Windows XP - Winstep Extreme mismi77 3 18354 23.09.2007. 02:19
SkyFire
Koju verziju Windows-a koristite? psihoyu 17 18705 22.09.2007. 17:29
Daum
..delikatan problem sa `digital signature`... imarkovic 4 18508 22.09.2007. 14:54
imarkovic
PIO mode krstak 1 18335 22.09.2007. 11:47
MACHINE
Vista 32 vs 64 nbot 28 19263 21.09.2007. 10:07
arxstojke
Alcohol i deamon na Visti,kako?? Dyca 3 18357 01.09.2007. 08:47
Dyca
drajveri Spike 1 18340 31.08.2007. 20:04
VMARC
os Ruff 9 18409 30.08.2007. 03:29
Ruff
potreban savet u roku od 24 sata i krace!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spike 4 18484 23.08.2007. 18:37
edhunter1
multi boot za xp i vistu koj dsplastx 3 18358 23.08.2007. 00:35
geloso
Hi-speed USB host controler??? viseslav 4 18733 16.08.2007. 10:38
NesaPa
Hitno pomagajte..opet glupa Vista.. Dyca 11 18595 16.08.2007. 08:33
Dyca
Problem kod instalacije autopatchera NesaPa 7 18429 15.08.2007. 19:39
-ShonE-
Balloon tips Equinoxe 9 18594 10.08.2007. 21:24
Equinoxe
Zna li ko? alexakralj 5 18440 10.08.2007. 11:31
alexakralj
Vista i Xp MIGOSA 7 18652 09.08.2007. 22:47
arsaD
Windows XP SP2 Home edition OEM Activation problem . . . grobSM 5 18693 30.07.2007. 17:57
MACHINE
Popio sam logON logOFF foru... MaliAbner 5 18585 28.07.2007. 01:54
geloso
Slipstream .net framework-ova pomocu nLite-a thedamager 7 18796 24.07.2007. 14:47
thedamager
temperatura procesora mbjelos 6 18635 23.07.2007. 21:44
SkyFire
STRANA 27 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs