Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Softver
Operativni sistemi i sistemski programi
STRANA 29 OD 30  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
pokazuje gresku problem prilikom podizanja windowsa simke000 4 18422 22.11.2006. 00:11
Anonymous
Uklanjanje prozorčića sa desktopa tsnena 4 18405 21.11.2006. 21:09
tsnena
Potrebna mi je pomoc, hitno!! pavler 6 18653 20.11.2006. 22:01
tsnena
Problemi sa Fedorom Gonzales 1 18367 11.11.2006. 08:41
20Alvaro
Dnevna mora svakoga ko se bavi rachunarima (i ostalih) mrlja 2 18619 10.11.2006. 16:59
gasho
komsija zaboravio pasword simke000 3 18623 08.11.2006. 07:41
simke000
UBUNTU SEKTOR 3 18486 06.11.2006. 19:05
Agapios
Windows firewall fails Skyhawk 8 19035 02.11.2006. 18:32
mrlja
POOMOC,Trazi pasword prilikom podizanja sistema simke000 3 18497 02.11.2006. 14:27
mrlja
POOOOOOOOOOMOC RegDoctor simke000 2 18486 27.10.2006. 00:25
Pisko
Zasto nesto tako mocno? weird 8 18909 23.10.2006. 13:10
IntruderBG
senke ispod ikonica ilunga 12 19141 16.10.2006. 00:44
goran27
Jedno pitanje... krkbuc 2 18612 15.10.2006. 22:02
krkbuc
Molim pomoc anej87mbs1 4 18505 13.10.2006. 15:05
zealot
WINDOWS UPDATE MIGOSA 0 18223 05.10.2006. 21:25
MIGOSA
PROBLEM SP2 I USB2.0 marko85 4 18418 30.09.2006. 08:46
marko85
Kako ovo da napravim? blackwolf 5 18478 30.09.2006. 01:41
blackwolf
sp2 i windows media player 11 mbjelos 5 18709 28.09.2006. 11:12
VMARC
Butovanje?? simke000 6 18867 27.09.2006. 23:56
aalhs
molim za pomoc dgajic 4 18511 26.09.2006. 10:48
dgajic
Kako da sprecim??? farki 1 18525 24.09.2006. 13:46
VMARC
Windows XP na nemackom Savatage 1 18434 23.09.2006. 15:59
lapbgd
ZA Dragojla2 simke000 2 18380 23.09.2006. 10:52
simke000
vista gandrap 5 18616 18.09.2006. 00:40
miroslav84
UBUNTU i WINXP MSTenk 5 18594 18.09.2006. 00:36
miroslav84
Free BSD jovicaz 3 18615 18.09.2006. 00:34
miroslav84
Problem sa windovsom, molim za pomoc!!! urosk 2 18742 17.09.2006. 12:25
20Alvaro
Administrator LAN na WIN xp pro HITNO!! Mladic 5 18648 16.09.2006. 01:00
ortega
Mala pomoc dzonihsv 2 18496 10.09.2006. 09:42
dzonihsv
Windows Vista - da glava zaboli!Pomoc. SkyFire 14 18871 01.09.2006. 19:07
drfedja
Win XP 64 bit Lajavi 8 18614 25.08.2006. 20:05
drfedja
koji kljuc vrata otvara? chinaboy 4 18866 16.08.2006. 01:03
chinaboy
kako promeniti tastaturu? Agapios 6 19759 02.08.2006. 10:55
Agapios
treba mi program mbjelos 6 18601 29.07.2006. 22:30
Pacer
"Crkla" send sijalica na oznaci LAN-a u sistem treju mdjukic 2 18393 28.07.2006. 22:44
ZvekiSU
problem sa "Crtl" boskodev 2 18393 28.07.2006. 13:39
boskodev
Windows installations Equinoxe 8 18788 19.07.2006. 19:09
Pisko
Kako da zaobidjem administratorski password pri reinstalaciji Windowsa XP Gonzales 1 18701 11.07.2006. 12:07
vampirbg
ttf fontovi sdmitar 1 18609 29.06.2006. 19:15
VuKaSiN82
rar fajlovi ilunga 13 19207 14.06.2006. 03:36
miske
Maxtor 200GB SATA1 i Win98 problem Igor84 4 18630 02.06.2006. 20:02
Pisko
DEEP FREEZE problem mlucky76 4 19115 27.05.2006. 15:00
mlucky76
problem sa instalacijom haze 2 18763 24.05.2006. 21:25
skeptik
zastita ili...?!? skeptik 0 18679 24.05.2006. 20:53
skeptik
Popravljen system tray Mladic 2 18568 23.05.2006. 18:27
Pisko
Stystem tray Mladic 2 18651 23.05.2006. 00:27
Mladic
Problem sa restartom herrmoon 7 18640 19.05.2006. 21:41
herrmoon
Kako otvoriti šifrovani ZIP fajl( datoteku ) klaki 1 19496 12.05.2006. 19:00
Pisko
POMOC!!!!POMOC!!!!POMOC!!!! tihimil 3 19009 09.05.2006. 18:28
set
Radio ili WinXP pitanje je sad? MSTenk 1 18537 07.05.2006. 14:47
ludi
Kako da uninstaliram directx 9c?!!! urosk 9 19165 23.04.2006. 11:31
milans75bg
jedno pitanjce!!! vlajkic 4 18610 19.04.2006. 17:28
Pisko
program za pravljenje boot diskete ludi 5 19010 19.04.2006. 17:25
Pisko
Password? misafloyd 5 18747 16.04.2006. 21:55
Nik22
Ima li pomoći za Autorun.exe djboki 6 18712 15.04.2006. 11:32
djboki
windows security Bjelosh 9 19026 13.04.2006. 13:37
Bjelosh
Cime da otpakujem sifrovanu RAR arhivu bez sifre ludi 4 19125 25.03.2006. 17:06
bachi
3 usera 1 masina vodja 5 18514 14.03.2006. 01:40
vodja
Restart bez najave - zasto? xdachax 5 18619 05.03.2006. 23:14
MaliAbner
Ekran smrti - Fatal System Error zuperman 12 19978 25.02.2006. 13:50
boki24
Molim Vas postavite tutorijal- instalacija Linux-a Gonzales 0 18568 22.02.2006. 08:20
Gonzales
posešavanje kodne strane u winXP/win2k stante 1 19127 21.02.2006. 13:47
Pisko
podesavanje Firewall pod Zone Alarm sdmitar 4 18937 16.02.2006. 19:47
Pisko
guest nalog na WinXP-u stante 1 18698 13.02.2006. 18:01
Pisko
Shut down emanuel 3 19898 02.02.2006. 10:24
emanuel
Ne mogu da instaliram DirectX9.0c pantadv 3 18763 01.02.2006. 01:27
sstanimi
Program za automatizaciju? Pisko 4 19016 22.01.2006. 14:46
gagimil
Windows Task Menager misafloyd 18 19384 20.01.2006. 23:01
Pisko
Task Manager has been disabled by your administrator ivan78 2 18693 11.01.2006. 20:03
Diorama
kako da se resim (its now safe to turn off your computer) veselinkov 3 19059 08.01.2006. 18:48
bachi
XP krene u shutdown pa stane i nastavi ko... MaliAbner 2 18661 23.12.2005. 14:51
gagimil
Windows XP Pro. 64 Diorama 1 18796 22.12.2005. 16:55
sinisa80
BLUESCREEN!!!! Slom sistema pri pokusaju slusanja radija sa interneta Gonzales 0 18680 20.12.2005. 12:57
Gonzales
Nestao task manager... wizart 5 18966 20.12.2005. 12:09
dmauka
Registry Cleaner??? Skyhawk 4 19017 20.12.2005. 12:01
dmauka
Nova masina,sve radi a u treyu safely remove hardver(maxtor 6l250SO) sosone 7 18663 08.12.2005. 02:56
Svetac
Safe to turn off grabun 3 18953 04.12.2005. 20:27
grabun
monotype corsiva ce font zarko13 1 18695 17.11.2005. 13:28
20Alvaro
Korisne adrese... vlajkoral 3 19060 17.11.2005. 01:09
Straja
Defragmentacija ? ACAC 1 19511 14.11.2005. 23:36
Pisko
NEED HELP FAST!!!"STA DA SE POJAVI KAD PRITISNEM DESNO DUGME (BILO GDE)?" vukdusan 1 19077 14.11.2005. 16:33
Pisko
EDITOVANJE "Sta ce da se pojavi kad pritisnem desno dugme?" vukdusan 3 18742 14.11.2005. 16:01
Sentinel
Windows Vista code name: Longhorn kovaci 0 18710 13.11.2005. 01:08
kovaci
Zastita foldera sifrom psihoyu 3 19331 12.11.2005. 01:01
dimiv
Norton GHost kako? psihoyu 3 18917 10.11.2005. 23:01
Pisko
NORTON GHOST psihoyu 9 19234 10.11.2005. 22:52
Pisko
Zna li neko neki kvalitetan program za pakovanje registry baze Windows-OS Gonzales 3 18740 10.11.2005. 22:45
Pisko
Zasto Windows usporava psihoyu 9 20110 06.11.2005. 20:42
Pisko
YU C Times Font farki 2 20433 04.11.2005. 12:38
farki
NISTA NISAM DIRAO MAJKE MI !!! mitmilovan 2 19088 02.11.2005. 19:46
mitmilovan
STARI WIN XP - NOVA PLOÈA, CPU I MEM herrpan 5 18889 02.11.2005. 12:59
herrpan
Problem sa WinXP SP2 - sysdata.xml MaliAbner 2 18938 24.10.2005. 22:16
MaliAbner
Dumping physical memory - Pomoc!!! MilosNBG 2 18887 17.10.2005. 10:29
set
Defragmentator diska nije mogao da zapocne sa radom danido 2 18722 15.10.2005. 11:54
MaliAbner
Norton Ghost na NTFS ludi 3 18745 09.10.2005. 16:35
chinaboy
Pomoc, norton, internet, defragment dados 1 18761 07.09.2005. 03:16
Garson
Kako funkcionise NORTON GHOST psihoyu 3 19055 04.09.2005. 14:12
mario80bg
problem sa shut down-om muki73 9 18957 29.08.2005. 01:46
mario80bg
PROBLEM KOD GASENJA lazarsrdan 7 18761 29.08.2005. 01:28
mario80bg
Windows update psihoyu 4 18726 21.08.2005. 02:00
psihoyu
STRANA 29 OD 30  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs