Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
STRANA 21 OD 25  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Resih da se otvorim drax 9 18654 10.07.2008. 17:14
drax
Vase misljenje - sirotinjska konfiguracija MyDoom 13 18595 09.07.2008. 23:40
MaliBaneBG
Nov komp- vase misljenje alexakralj 4 18332 09.07.2008. 13:44
pwner
potrebno misljenje u vezi konfuguracije... nIk4444 4 18340 08.07.2008. 23:46
Stripy
Komentar i savet za nove komponente . putnik1 3 18331 08.07.2008. 18:19
gilespi026
Odabir komponenti - Na koji nacin? SkyFire 25 18824 08.07.2008. 11:12
Zmajko
Komp gile23 9 18342 08.07.2008. 09:29
gile23
Dajte predloge za konfu do 800EUR Simets 14 18500 07.07.2008. 13:59
loce
Odabir ploce + ZMAJEVI - CONTINUE Nicolas 7 18365 05.07.2008. 23:13
SkyFire
Da li nesto treba da se menja? skycould 7 18473 05.07.2008. 21:39
SkyFire
Odabir ploce Nicolas 8 18401 05.07.2008. 18:28
SkyFire
Dal bi se slagalo? Dragot 11 18286 03.07.2008. 22:47
obradmi
MOLIM ZA POMOĆ!!! Salir 2 18359 03.07.2008. 21:50
Dragot
Konfiguracija bez kompromisa...! Ili ne? duka 14 18523 03.07.2008. 17:20
duka
Savet od prekaljenih kupaca/prodavaca Smilosh 10 18479 01.07.2008. 17:43
Smilosh
dobri ljudi ..pomoc molim..... nemampojma 9 18510 01.07.2008. 09:17
fetus
Najbolja konfiguracija za 20000-25000din? tomke79 44 20016 29.06.2008. 20:33
dragojlo2
E 7200 kojetoje 1 18446 28.06.2008. 21:16
Equinoxe
1100 eura starina 19 18571 27.06.2008. 02:21
KaiserSoze
ideje diabolik 6 18435 26.06.2008. 13:28
diabolik
Moze li bolje za ove pare? WlayCo 13 18343 26.06.2008. 09:16
WlayCo
Konfa do 500E bez monitora nvitor 12 18564 23.06.2008. 21:58
OCz
dal valja aco 2 18243 21.06.2008. 18:28
dragojlo2
Konfiguracija do 560 evra za graficki dizajn, bez monitora alex2303 1 18351 21.06.2008. 00:38
MaliAbner
Sta kazete na ovu konfiguraciju Ljubomir 11 18360 20.06.2008. 15:28
Ljubomir
Kako vam se cini ova konfiguracija? miljan3 5 18302 18.06.2008. 00:18
Neba
Da li ovo vredi ovoliko? tomke79 10 18674 17.06.2008. 16:07
tomke79
socijala...200eura boriskov 2 18429 16.06.2008. 11:29
boriskov
Najjeftinija konfiguracija doca80 6 19864 15.06.2008. 11:24
doca80
Macintosh G4 Cube temp 2 18230 10.06.2008. 11:08
temp
nova konfiguracija milanlazin 6 18519 09.06.2008. 22:04
Scyter
Dali valja? Dragot 10 18354 08.06.2008. 22:44
Dragot
Komp do 500e XXXL 10 19076 08.06.2008. 16:23
obradmi
foxconn loodilo psyman 2 18346 07.06.2008. 22:55
Ognjeni
Dal sam dobro sklopio ??? bata89 18 18882 07.06.2008. 02:02
Ognjeni
Koja konfa da bude gamer... ? KaiserSoze 8 18537 01.06.2008. 15:51
Ognjeni
PRVA MASINA doca80 36 19945 31.05.2008. 12:32
vlajkic
ljudi su cudo! piki 10 18442 18.05.2008. 20:43
MaliAbner
Nadogradnja na papiru scientist 11 18257 18.05.2008. 16:27
MACHINE
Koja je kombinacija bolja ivikit 6 18281 18.05.2008. 13:57
Dyca
Konfigiracija Boko333 2 18297 14.05.2008. 17:58
nidzic
sta moze? pasduh 13 18252 14.05.2008. 11:17
pasduh
Provera sa vase strane :) petar6 7 18313 10.05.2008. 12:06
Ognjeni
DA LI NESTO MENJATI markopvict 11 18366 06.05.2008. 00:19
Ognjeni
molim za sugestije!(grafa, ploca i hard) loce 7 18304 05.05.2008. 20:12
loce
Najjeftinije sokoćalo na tržištu `brand` Com**ade Stripy 12 18832 02.05.2008. 12:50
Mladenk
Kumu novi PC??? bata89 8 18387 01.05.2008. 22:11
bata89
Konfiguracija za 900e MELIKA 15 18602 01.05.2008. 21:14
MaliAbner
Konfiguracija za prebacivanje miniDV->DVD strela75 8 18451 29.04.2008. 11:04
strela75
pomoc:) petar6 8 18540 26.04.2008. 18:27
petar6
molim pomoc za izbor konf > 100.000,00 onua 59 19540 25.04.2008. 09:27
onua
SMARAM ALI JBG markopvict 9 18575 18.04.2008. 18:19
nemanjabg
Pачунар од пола милиона евра hocukuci 2 18858 18.04.2008. 15:50
Mladenk
Da li ce ovo napajanje vuci sledece? PCoprema 9 18258 17.04.2008. 08:53
vlajkic
HD 1080p markopvict 11 18861 12.04.2008. 14:24
expo
ASUS P4G8X dopler 2 18578 11.04.2008. 20:15
dopler
konfiguracija-prvi i poslednji put? zlopile 9 18419 10.04.2008. 22:58
psihoyu
konfa do 300e aco 14 18654 06.04.2008. 19:42
aco
Barbone da ili ne / kako napraviti tihu masinu lemic 0 18439 06.04.2008. 16:02
lemic
Kupovina novog kompa stefaneka 9 18602 02.04.2008. 23:12
stefaneka
Molim za savet deks6 16 18710 26.03.2008. 17:47
deks6
koju bi vi konfu predlozili za 1100e? PCoprema 13 18607 24.03.2008. 19:54
MACHINE
Ovo ce biti masina za onu tetku MACHINE 12 18548 24.03.2008. 09:53
Ognjeni
AMD/INTEL IcaNET 12 18472 21.03.2008. 00:22
pwner
Masina - ovo pitam za druga MACHINE 7 18600 19.03.2008. 19:20
BataCele
novi komp iluminati 1 18287 19.03.2008. 13:50
BataCele
Preporuka radnje... lopkoim 9 18515 17.03.2008. 09:53
lopkoim
Best buy za `malo para` BataCele 3 18353 16.03.2008. 00:32
Ognjeni
Konfa za 600e... Opet Zmajko 15 18489 15.03.2008. 21:31
Zmajko
Upomoc ljudi opet !!!!!!!!! rewiner 3 18319 14.03.2008. 22:19
Neba
konfiguracija za potebe grafickog dizajna i pripreme za stampu purasevic 17 18827 13.03.2008. 09:59
BataCele
KONFIGURACIJA za 270e(naravno bez monitora) alex2303 9 18520 12.03.2008. 21:13
BataCele
Ljudi UPOMOC !!!!!!!!!! rewiner 11 18603 12.03.2008. 21:00
psihoyu
Šta mislite... stoler 9 18341 10.03.2008. 16:07
BataCele
Sta kupiti? dejanroll 8 18365 10.03.2008. 09:22
MaliAbner
sta mislite o konfiguraciji Aleksejso 17 18302 06.03.2008. 22:58
Ognjeni
konfiguracija 100000-ti put marke 16 18722 01.03.2008. 20:27
pwner
RACUNAR DO 1000E rops 18 18818 27.02.2008. 21:58
BataCele
Najbolja PC radnja u BG-u psihoyu 10 19191 24.02.2008. 10:55
Vracko
PROBLEM SA KOMPOM! Treba mi hitno,pomoc! bookeytoba 5 18484 23.02.2008. 23:26
bookeytoba
Konfa za 500 eura gabyhege 11 18545 23.02.2008. 02:26
andrejnp
staro za novo nerdy 9 18345 21.02.2008. 08:06
zemunac01
Tiha, stabilna serverska masina??? mizoranmi 2 18597 21.02.2008. 03:30
Neba
Novo, novo ultrakide 5 18446 18.02.2008. 18:22
ultrakide
Desktop za Lap-top Tjewap 2 18313 18.02.2008. 02:00
gman
Matoro! scientist 4 18320 16.02.2008. 15:45
Stripy
Sta mogu sa ovim? SaleNS 13 18869 15.02.2008. 02:21
dragojlo2
Best Buy za max 750e ali... shepy 19 18725 09.02.2008. 12:07
shepy
Izbor multimedijalnog BAREBONE-a KaiserSoze 0 18228 07.02.2008. 19:49
KaiserSoze
Koju konfiguraciju za 1700E ? verbatim92 29 19258 06.02.2008. 19:08
BataCele
kolko vrede* preporuka aco 15 18402 03.02.2008. 13:06
pajsgudgud
konfiguracija do 1500e za CAD kojetoje 20 18741 03.02.2008. 01:42
MaliAbner
Novi PC! dant 7 18424 02.02.2008. 21:28
Kovle
Šta mislite o ovoj konfiguraciji! banenbgd 17 18455 01.02.2008. 16:34
MACHINE
Konfiguracija,pomoc! Kovle 27 19312 30.01.2008. 19:18
Kovle
HTCP MIGOSA 8 18408 30.01.2008. 15:27
BataCele
starudija!! tihimil 7 18369 27.01.2008. 23:40
Ognjeni
sta da se radi@ Marko1223 9 18349 27.01.2008. 20:14
pajsgudgud
Konfiguracija za 500 eur -STABILNA- CrniNS 8 18477 27.01.2008. 19:50
Neba
Sta kupiti (INTEL) kada imate budzet 270E hare 17 18802 27.01.2008. 02:43
hare
STRANA 21 OD 25  
Broj postavljenih tema: 60535. Broj poslatih odgovora: 648979.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs