Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
STRANA 14 OD 25  
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
konfa 800 evrica taukani 19 18354 14.09.2010. 22:07
raic
Kuriri Valheru 13 18560 13.09.2010. 08:39
Ishmerish
Pomoc, sutra narucujem komp JovankaO 19 18518 13.09.2010. 08:34
Ishmerish
Procena covke 10 18151 11.09.2010. 17:52
gilopile
Konfiguracija? X-calibar 6 18270 11.09.2010. 11:43
raic
Konfiguracija za video montazu qwp 8 18436 10.09.2010. 12:02
qwp
Cisto informativno. Sta za 28k zeuxxx 11 18338 08.09.2010. 20:19
Plamen
Konfiguracija do 200-250Eur DrGrozozo 3 18218 07.09.2010. 22:28
midzo85
40k VujicNo 23 18562 07.09.2010. 18:25
Antimatery
Hitnoo potreban odgovor unknow13 3 18211 06.09.2010. 02:50
Darko85
Kako vam se cini? unknow13 8 18368 06.09.2010. 00:01
gliga79
Sta velite za ovo Ishmerish 21 18371 05.09.2010. 15:25
gile23
Desktop racunar za skolske aktivnosti.. grrr 15 18238 05.09.2010. 11:13
djokosrb
mali savet? maxima 7 18151 03.09.2010. 23:43
vladarko
Pomoc oko sastavljanja konfiguracije ! unknow13 9 18276 03.09.2010. 22:28
Ishmerish
Pomoc oko konfiguracije X-calibar 14 18370 03.09.2010. 15:10
Danijelk
Nov komp Ulquiorra 34 19298 02.09.2010. 19:12
Ishmerish
Pomoc,moze li bolje od ovoga? WRC 17 18698 01.09.2010. 18:00
Jebivetar
pomoć oko sklapanja konfiguracije aalek 7 18263 30.08.2010. 21:11
raic
Amd konfiguracija za 400e nOgAsHoOt 6 18303 30.08.2010. 01:10
Plamen
Da li mogu da dobijem vasu procenu vrednosti konfiguracije? SerDavor 9 18264 29.08.2010. 19:53
bstaletic
Konfiguracija 250-300e dz0ni 7 18402 29.08.2010. 14:37
raic
Potrbna procena Sisa 3 18064 27.08.2010. 19:34
Plamen
Vreme je da se trose pare, pa molim za savet-Sta uzeti? scientist 69 19377 27.08.2010. 13:30
Daum
Konfa pastirko 16 18354 26.08.2010. 20:37
raic
Procena AMD konfe 606 4 18132 25.08.2010. 20:47
raic
Help! Ovaj boot manager se nalazi... scientist 20 18496 25.08.2010. 12:43
scientist
Counter-Strike konfiguracija do 400e intitle 45 19549 21.08.2010. 22:47
gile23
koja od ove dve konf??? BMWM5 14 18252 21.08.2010. 11:58
bstaletic
Sastavljena konfa,samo predlozi za promenu!!! :)) Marko018 6 18268 16.08.2010. 22:14
Morow
Upgrade za +300 evra? strela75 5 18270 11.08.2010. 07:35
strela75
Cire 2 Duo masina za 200 evra galenika 9 18393 11.08.2010. 00:20
CrowBgd
Konfiguracija do 400e.. predrag 3 18242 10.08.2010. 13:21
Snoopy-
u CEMU JE PROBLEM? Kurgan 20 18327 10.08.2010. 11:34
Jebivetar
MOŽE POMOĆ? Pizdek 7 18154 09.08.2010. 16:26
Mixx
Konfiguracija ~650€ vule13 4 18251 09.08.2010. 00:00
Alphacore
Konfiguracija Leto/Jesen 2010 + Priprema za Zimu FSamir 48 19157 06.08.2010. 22:41
Daum
procena boskodev 3 18151 06.08.2010. 21:41
Pisko
Sta mislite o ovoj masini? Plamen 16 18559 06.08.2010. 00:03
Plamen
plava-a da ne ispadnem neobavestena una-felipe 30 19105 05.08.2010. 18:37
Ishmerish
Najjeftinija moguca konfiguracija za Windows 7 (64 bit) innerbonus 12 18564 03.08.2010. 12:30
DaSickSyst
pitam jer nemam pojma una-felipe 14 18970 03.08.2010. 06:48
Mixx
Moze li se negde naci coolit eco A.L.C.??? ConemaX 2 18072 31.07.2010. 16:51
ConemaX
Hitno! Koliko naj naj vise mogu dobiti.... VANJA022 6 18401 30.07.2010. 11:44
VANJA022
Kuciste? dado86 53 18749 29.07.2010. 11:58
despot83
vredi li gigatronova GERILA...ima li ko...iskustva.. savatije 8 18336 28.07.2010. 22:17
doncocos
Konfiguracija... dautovic 11 18206 28.07.2010. 21:20
gile23
Da li je napajanje dovoljno za moju konfiguraciju bstaletic 13 18225 28.07.2010. 13:45
dautovic
Uvoz kompjutera iz Nemacke JovankaO 12 23016 26.07.2010. 23:06
LonleyMax
Preporuka za koliko prodati i sta kupiti? prsic 12 18723 24.07.2010. 14:06
prsic
Pomoc za kupovinu napajanja. ConemaX 24 18632 21.07.2010. 20:00
Ishmerish
Sklapam konfiguraciju sad i ko zna kad Giftwho 79 19831 19.07.2010. 05:55
Don85
Asus P7H55-M i i3 540 dovoljno za fifu 2010 ??? mkozlica 17 18306 16.07.2010. 19:12
mkozlica
Stara konfa - koliko vredi ? Panta019 2 18089 16.07.2010. 09:59
gilopile
Pomoc oko sklapanja mkozlica 48 19050 13.07.2010. 11:21
mkozlica
Koju AMDS konfu do 45.000 din bez monitora? Skeletor9 2 18144 11.07.2010. 21:34
midzo85
SSD Koji je bolji??? ConemaX 10 18876 11.07.2010. 18:09
misa
Leadman 290w cakleni 6 18386 10.07.2010. 10:41
Dragg
KOLIKO VREDI OVA MOJA KONFA tihimil 6 18312 07.07.2010. 19:17
tihimil
Downlaod računar ? lahaine 14 18496 07.07.2010. 17:07
raic
Sklopiti Intel platformu ralebrale 11 18384 06.07.2010. 19:42
Pisko
Pitanje u vezi sa efikasnoshcu napajanja bstaletic 15 18301 06.07.2010. 19:35
bstaletic
u cemu je fora m1k1 12 18598 05.07.2010. 18:12
rammadis
mala pomoc andros 53 18910 04.07.2010. 21:18
raic
Pomoc oko maticne ploce... Miskonius 19 18303 04.07.2010. 14:18
Miskonius
procena koliko vredi? arsagen 13 18298 02.07.2010. 15:47
Ishmerish
konfiguracija za 340 e da li moze da prodje? simsic 11 18625 02.07.2010. 02:37
miki069
Pomoc oko prelaska na AMD Southwind 12 18396 30.06.2010. 13:56
Southwind
Konfiguracija za Excel i Access milicicaz 33 19283 29.06.2010. 11:44
milicicaz
POTREBNI SAVETI HITNO ! cena oko 600e mich 39 19026 28.06.2010. 23:10
obradmi
dilema AMD Intel str8yu 8 18295 28.06.2010. 15:39
str8yu
Amperazha na +12 V za konfiguraciju za profesionalnu upotrebu bstaletic 7 18139 28.06.2010. 14:50
bstaletic
Provereno za psihijatra.... LonleyMax 22 18666 27.06.2010. 19:41
tortojed
Savjeti u vezi ploce i napajanja fenris 8 18197 24.06.2010. 12:21
raic
Kako u Excel-u namestiti formulu operator 15 18477 24.06.2010. 07:48
raic
pro-cena :) jaydee 8 18373 24.06.2010. 00:50
dukiduledu
Potrebno napajanjeza i7 konfiguraciju bstaletic 18 18491 22.06.2010. 16:13
gang1978
Da`l ce da tera, trebalo bi? bbocko 18 18531 22.06.2010. 09:10
Mixx
25 000 rsd za GTA prsic 17 18476 22.06.2010. 04:17
Gare87
Najbolja konfiguracija za 400-450 evra bpalanka 9 19565 21.06.2010. 20:14
operator
HTPC skoro dovrsen.. mkozlica 4 18205 21.06.2010. 14:14
mkozlica
Najbolje sto znate do 52-53.000 din bez monitora Marjan77 26 18696 20.06.2010. 20:44
gile23
pregrevanje O.o marepzs 59 19527 17.06.2010. 18:31
marepzs
Tok vazduha u kućištu cakleni 9 18554 16.06.2010. 23:07
krkub
Da li je OK? Valeka 42 19929 15.06.2010. 01:14
Daum
Ponedeljak, novi komp :) cakleni 22 18732 13.06.2010. 08:55
TheBear
Ima li upgrade smisla? snakebg 15 18943 11.06.2010. 17:44
Danijelk
Kako testiram racunar? djina82 6 18257 09.06.2010. 23:46
ElitePro
sta moze da bude??? veljchy 8 18438 09.06.2010. 10:30
Stripy
Sta mislite o ovoj konfiguraciji simbalola 22 19212 08.06.2010. 00:31
simbalola
Potrosnja struje download PC masine ? lahaine 9 18754 07.06.2010. 12:26
MaliAbner
HTCP: Predlozi oko izbora komponenti predrag 12 18565 07.06.2010. 03:02
Ruff
Da li konfiguracija odgovara ceni ? Nemanja134 38 19030 05.06.2010. 16:10
BassivitY
Moze mala pomoc u izboru? :) un1 5 18193 03.06.2010. 23:29
un1
Intel konfiguracija - najbolje sto moze, do 600 evrica! Orpheus87 42 19116 02.06.2010. 13:14
Razorman
Kako otkriti ID racunara? dragan06 5 22464 01.06.2010. 17:41
dragan06
Napajanje alexakralj 7 18238 01.06.2010. 16:11
MACHINE
Pomoc, ako je moguce! bojank83 10 18549 31.05.2010. 12:33
bojank83
Koliko ova konfa wredi? acagas 32 18891 27.05.2010. 23:19
NDSystem
Predlog za novu konfu do 32.000 din. maxpayne 7 18299 26.05.2010. 20:15
nikolape80
STRANA 14 OD 25  
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs