Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Konfiguracije
Konfiguracije
STRANA 25 OD 25
Tema Autor Poruka Pregleda Poslednji Upis
Ploca,procesor,graficka...da ili ne dacka 8 18860 22.02.2006. 02:37
Chosen984
gasenje racunara stick 3 18494 21.02.2006. 04:11
Chosen984
dobra konfiguracija??????? mirkomirko 17 19843 11.02.2006. 22:37
IvanNo1
iMac G3 nimarko 2 18736 06.02.2006. 23:20
DonAca
KAD JE HLADNO NECE DA UPALI??? herrpan 6 19296 03.02.2006. 17:05
Fencer
DVD Playback na staroj masini igibg80 4 18755 03.02.2006. 13:32
gagimil
Ploca procesor i graficka. Nikola88 4 18665 02.02.2006. 22:06
Garson
napraviti konfiguraciju mirkomirko 2 18666 25.01.2006. 16:26
bmatic
Kocenje u filmovima i igrama supetar 8 18659 16.01.2006. 20:22
supetar
Pomoc oko konfiguracije, sta kupiti? reptili 8 18842 14.01.2006. 19:30
Garson
Problem MilosNBG 7 18559 14.01.2006. 10:05
gagimil
Sastavljanje konfiguracije Leite 7 18570 12.01.2006. 18:26
AtilaK
iritantno dgrujic 6 19161 08.01.2006. 22:29
ludi
DETALJI marcus 3 18502 07.01.2006. 23:00
AtilaK
Misljenje o konfiguraciji? SumaN 2 18459 03.01.2006. 23:04
AtilaK
Dell co yu Lloyd 6 19483 26.12.2005. 17:45
IvanNo1
Graficka, monitor, kuciste???? borovac 4 18728 23.12.2005. 10:27
ludi
Konfiguracija luckyyu 4 18540 23.12.2005. 01:36
BITTERMAN
Je li maticna kriva? plejko 7 18757 07.12.2005. 16:15
gagimil
XXX DRAJVERI TOMANS 4 19411 05.12.2005. 23:41
Igor84
Vase cenjeno misljenje?... Cortex 9 18923 21.11.2005. 23:46
Cortex
komp za 4oo evrica borovac 6 18510 16.11.2005. 10:43
vlajkic
komp za 550 jevreja ilijav 9 18660 16.11.2005. 10:36
vlajkic
komp za 9oo evra borovac 5 18684 05.11.2005. 18:14
marmarko
Ploca,procesor,graficka i kuciste do 500 evreja??? shoneb 3 18761 05.11.2005. 17:59
marmarko
Sistem zamrzava - UPOMOOOOCCCC!!! Simets 16 19106 26.10.2005. 22:36
grbicaleks
USPORIO DO BESVESTI... HELP!!!! bogili 3 18580 08.10.2005. 16:12
chinaboy
problem za poznavaoce bogili 11 19091 06.10.2005. 23:26
IgorB
Kada bi mi neko objasnio... MalaGaga 11 19101 08.09.2005. 12:58
Senkagod
VPU recover? bogovi 2 18774 06.09.2005. 10:00
bogovi
SAM SE UKLJUCUJE RACUNAR rokisezam 6 18809 29.08.2005. 01:12
mario80bg
Sta uzeti? miksajlo 5 18686 28.08.2005. 23:42
Senkagod
HITNOOO!!! Igor84 4 18912 16.08.2005. 20:05
Igor84
Novi PC - savet Senkagod 4 18882 07.08.2005. 12:22
Senkagod
problem sa usb-om jammes 1 18783 15.07.2005. 11:37
Simets
Problem sa driverima!? [kojim] timos 13 19210 10.07.2005. 18:17
ludi
Komp se sam resetuje ludi 4 18563 08.07.2005. 21:16
ludi
dizanje sistema pola sata profilic 11 18982 04.07.2005. 09:28
profilic
Preporucite konfiguraciju za brz rad u AutoCAd-u Gonzales 3 18593 27.06.2005. 10:28
jafo
Apple Mac G4 petkozaric 0 18726 26.06.2005. 10:37
petkozaric
brand racunar Dell OptiPlex GX240;1,8GHz misco 2 18771 20.06.2005. 22:42
misco
Zamrzavanje??? smiljkok 5 19025 18.05.2005. 02:02
tozic
cpu-ploca-graficka luckyyu 6 18738 29.03.2005. 04:09
highland
6600 GT tomma 3 18762 29.03.2005. 03:17
highland
Sta steka u ovoj konfiguraciji,pomoc Skoves 7 18783 29.03.2005. 03:03
highland
prvo je radio pa sad nece... mario80 5 18782 27.03.2005. 18:03
mario80
Dobra konfiguracija do 400 evra Qlex 6 18873 18.03.2005. 16:25
Qlex
Konfiguracija SnoopDogg 7 18968 11.03.2005. 02:53
mario80
PCMark 2004 zox86 1 18681 04.03.2005. 14:58
scrusher
A sta mislite o ovoj konfiguraciji ? pustolov 6 18797 04.03.2005. 14:46
scrusher
Sta mislite o ovoj konfiguraciji? pustolov 8 18865 04.03.2005. 14:38
scrusher
HVALA NA SAVETIMA!!!( sta mislite na ove komponente?) XL 4 18804 17.02.2005. 00:55
zox86
Intel P4 3.4GHz 1MB BOX s775 pregrejavenje alexace 5 18758 19.01.2005. 04:32
Jabre
Sta moze da se kupi za 300 evra? reptili 2 18947 24.11.2004. 11:42
mxnivada1
solidan home PC? Gluti 4 18901 23.11.2004. 05:23
karlmaj
NetVista radi kad hoce! nedrag 1 18797 12.07.2004. 09:48
milnen
STRANA 25 OD 25
Broj postavljenih tema: 60534. Broj poslatih odgovora: 648978.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs