Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Grafičke i video karte, monitori, ...
STA SE VISE DESAVA SA VAJBEROM LJUDI MOJI...
STRANA 1 OD 1
Adzem STA SE VISE DESAVA SA VAJBEROM LJUDI MOJI... 20.09.2017. 21:39 T65251

status: user
broj poruka: 3797
Znaci poslednjih 10-ak dana havarija, jel svi imate problem?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
JovanZ re 21.09.2017. 01:24 #639186

status: user
broj poruka: 3000
Inace ne, niko od mojih prijatelja nije primetio nista slicno. Proveri da ti telefon ne ubija proces u pozadini, ako imas android, posebno Huawei. EMUI hoce da jede sta se ne jede nekad.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shortee a sta 21.09.2017. 15:40 #639217

status: user
broj poruka: 570
ti je tacno problem sa viberom druze? daj malo mesa da vidimo kako da pomognemo.

Pozdrav,
CPU:Phenom II X4 955 @3.2
MB:Gigabyte 790 XD4
RAM: 2 X 4GB Mushkin DDR3@1600
HDD: 2x250 RAID 0 + 2X500 RAID 1 + 1TB BACKUP
VGA: ATI RADEON HD 5850 1GB
CASE: CHAMBRO SPIDER
POWER: 750 CORSAIR TRUE POWER
:)

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
blackwolf Viber 21.09.2017. 15:49 #639218

status: user
broj poruka: 1474
Na mom Xiaomi Note 3 radi bez problema, ali Skype ne radi nikako, stalno ga ubija u pozadini.
Inače juče mi baš drugar spomeno da ima problema sa Viberom, on ima iPhone mislim da je šestica u pitanju.

Black Wolf

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic Re: Viber 21.09.2017. 16:05 #639219

status: user
broj poruka: 18945
Meni u poslednjih godinu dana Skype zeza non-stop, stalno nesto vrti, izloguje se, pa ga namestam.. A imam noviju verziju. Molim boga da naprave konacno vec jednom video plugin koji radi na Pidgin-u. Bagoviti bullshit.


:: Na mom Xiaomi Note 3 radi bez problema, ali Skype ne radi nikako, stalno ga ubija u pozadini
:: Inače juče mi baš drugar spomeno da ima problema sa Viberom, on ima iPhone mislim da je šestica u pitanju
::
:: Black Wolf
::
::
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Kad bi bilo fino 21.09.2017. 16:20 #639220

status: user
broj poruka: 6643
... napisao bi šta je problem ili bi se nakon vriskanja i dernjave bar javio naknadno. Ovako, nagađajmo. Što se tiče programa koji preuzimaju i preusmeravaju komunikaciju svake vrste, sa lokalnog operatera mobilne telefonije na globalnog operatere VOIP tipa, koji to radi zarad lepote i onih par reklamica koje se vrte, da ne pomisli neko da je to zato što ih zanima SVE što se na telefonu dešava a bez potrebe da nadzire ili zahteva pristup od baš svakog lokalnog provajdera internet telefonije, očigledno je da se ne podnose. Messenger, skype, viber i ostali, non-stop se `nadograđuju`, rafalno jedan za drugim, jer jednostavno, ne postoje toliko jaki uređaji koji mogu da istrpe toliko istovremenih zahteva za privilegovani i zaštićeni-povlašćeni tretman procesa i hardverskih resursa koje svaki od njih zahteva, pa se međusobno kolju, isključuju, zakidaju na procesorskom pristupu ili memorijskom pristupu jedni drugima, kako kojeg nadogradite. Nekad rade svi ok, nekad samo jedan puca, nekad naizmenično itd. Zavisi od `uspeha` programera, svi se bore da zagorčaju korišćenje konkurencije kako bi korisnici prešli SAMO na njih. U suprotnom, doživite da vam krahira IM program (da ne reklamiram) prilikom npr. otvaranja foldera na telefonu ili pokretanja fotoaparata, iako veze žive ne bi trebali da imaju dok to izričito ne pozovete iz IM programa... xxxx process is stopped, is crashed, is... štagod. Iako najverovatnije rade za iste gazde, očigledno ih plaćaju po količini isporučenog i vremenu korišćenja. Stoga je ovo Divlji Zapad. Kod iole slabijeg hardvera, a često i trenutno jakog, kad tad ćete morati da se odlučite za samo jedan program, pa bio to skype, viber ili messenger ili... da li zato što krahiraju po randomu baš kad vam najmanje to treba, da li zato što isisaju bateriju na ex.

Budale računaju na sreću.

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tortojed Na sta se, konkretno, zalis, Adzo? 21.09.2017. 17:42 #639228

status: user
broj poruka: 10992
Ja se jednom ili dvaput nedeljno izchatujem sa prijateljima iz Rusije (poslednjij raz, proshlogo voskresenija) i jednom do dvaput mesecno sa rodjacima iz RS. Juce sam chatovao sa jednim likom sa kupujemprodajem...Keine Probleme. Motorola G4, Android 7.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Adzem ... 22.09.2017. 13:24 #639264

status: user
broj poruka: 3797
Hahaha, sad cu da vam kazem u cemu je bio problem... Proveo sam kod natogoraca mesec dana, u medjuvremenu sam tamo odradio faktor reset i tamo registrovao i osposobio vajber. Ukljuci se meni lampica kad sam postavio ovu temu i obrisem vajber i ponovo ga aktiviram ovde. Sve radi kako treba...

Probleme koje sam imao su bili tipa da mi stignu poruke tek posle sat vremena, ne vidim kad je neko bio na mrezi aktivan itd itd...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60288. Broj poslatih odgovora: 646230.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs