Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Genius SW 5.1 ili Altec Lansing VS 3151R?
STRANA 1 OD 1
Mikeloti Genius SW 5.1 ili Altec Lansing VS 3151R? 01.04.2006. 11:03 T1615

status: user
broj poruka: 5
Molim Vas da mi pomognete oko kupovine zvučnika. Šta je u ovom trenutku bolja kupovina između ova dva modela. Unapred svima HVALA!!!!!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: Genius SW 5.1 ili Altec Lansing VS 3151R? 01.04.2006. 18:34 #5270

status: user
broj poruka: 736
:: Molim Vas da mi pomognete oko kupovine zvučnika. Šta je u ovom trenutku bolja kupovina između ova dva modela. Unapred svima HVALA!!!!!!
:
Shto kaze Qzma :""Kakvo ti je to pitanje , majke ti?" Znaci, bezi shto dalje od Genius-a.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Sličnost se završava na ceni 01.04.2006. 20:42 #5273

status: user
broj poruka: 6643
Stvarno, taj model AL-a nisam čuo uživo, ali kao vlasnik dva para AL-a, (251 i ATP-3) mogu samo da je preporučim. Genius je firma korektna i krajnje konfekcijska, ali, to je kao da upoređuješ Yumko i Armani...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mikenzi Re: Sličnost se završava na ceni 03.04.2006. 00:20 #5289

status: user
broj poruka: 6
Definitivno Altec, i ja imam ATP3. Na svim drugim proizvodjacima nisam cuo tako dobar zvuk..


:: Stvarno, taj model AL-a nisam čuo uživo, ali kao vlasnik dva para AL-a, (251 i ATP-3) mogu samo da je preporučim. Genius je firma korektna i krajnje konfekcijska, ali, to je kao da upoređuješ Yumko i Armani...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ludi Re: Garson 03.04.2006. 08:12 #5295

status: user
broj poruka: 568
svi citiraju Miodraga "Bukovskog" Qzmanovica 8-|

Licence to kill

:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
wewerica wazzzzaaaaa 03.04.2006. 10:41 #5297

status: user
broj poruka: 15
a sto pljujete genius??? bash su brooka sw 5.1.... sad mi jos recite da je zvuk u plastici bolji od zvuka u drvetu pa da me pucaju flash-evi jos 20 godina. da se iole razumete u muziku ne bi pricali gluposti. bio sam u istoj dilemi kao i ti isto sam se dvoumio kao i ti i uzeo genius. decko je prikacio oba modela i mnogo lepsi zvuk ima genius... ali stvarno... nemoj da ispadne sad ono... svaki ciga svoga konja hvali ali da ponovo mogu da biram bez razmisljanja bih uzeo genius!
...skupljaj leshnike

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Garson Re: wazzzzaaaaa 03.04.2006. 18:24 #5304

status: user
broj poruka: 736
:: a sto pljujete genius??? bash su brooka sw 5.1.... sad mi jos recite da je zvuk u plastici bolji od zvuka u drvetu pa da me pucaju flash-evi jos 20 godina. da se iole razumete u muziku ne bi pricali gluposti. bio sam u istoj dilemi kao i ti isto sam se dvoumio kao i ti i uzeo genius. decko je prikacio oba modela i mnogo lepsi zvuk ima genius... ali stvarno... nemoj da ispadne sad ono... svaki ciga svoga konja hvali ali da ponovo mogu da biram bez razmisljanja bih uzeo genius!
:: ...skupljaj leshnik
::
::
Dzaba ti drvo ako su zvucnici loshi (a jesu).Po tebi samo treba uzeti drvo i odmah imash dobre zvucnike.Ne ide to tako.Poslushaj Altec FX6021 pa cesh videti.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Miloch RESENJE 04.04.2006. 02:15 #5310

status: user
broj poruka: 9
Ni jedni ni drugi zvucnici nisu tako losi,koristio sam genius skoro 1.god,ali imaju svjih prednosti i mana,zvuk nije toliko dobro izrazen kao kod altec-a,
zato sto on ima bolje odradjene visoko tonce i to daje znatno cisti zvuk,a kod genius-a je drvo i imas osecaj da svi zvucnici daju bass,moj predlog je definitivno JAZZ SPEAKERS J-9948,ako mozes sebi da priustis to zadovoljstvo,ako te nesto zanima jos sto se tice u vezi zvucnika mozes me kontaktirati na mail: cera_bg@hotmail.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cronnin ... 07.04.2006. 11:44 #5358

status: user
broj poruka: 257



Ja sam slusao Genius 5.1 3600 u kaficu sa preko 100 ljudi, i stvarno razvaljuju(imaju nesto preko 100W).
Da imam vecu sobu odma bih ih uzeo, al mi je sada i ovaj stub od 20W dovoljan.
Doduse oni su oko 120E.
Ako imas pojacalo, mozes za 5-10 hiljada dinara da uzmes dobar par Sony ili Pioneer zvucnika.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Cronnin ... 07.04.2006. 11:57 #5359

status: user
broj poruka: 257


E, a te Altekove sam slusao u Platou u Knezu za jedno sa jos nekoliko 5.1 sistema, i uopste nisam bio odusevljen.
Mada, lik se vadio da je zvuk slab zato sto ga pusta sa iPoda, al opet to ne objasnjava zasto je na Creativu pod istim uslovima zvucao bolje.

Samo vi pisite STO LOSIJE o Geniusu, pa nek mu pada cena, pa i ja da kupim nesto dobro:)

Ma posto su estetski potpuno razlicite koncepcije, uzmi ti one koji ti lepse stoje u sobi :)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
kovaci Definitivno Altec 13.04.2006. 00:30 #5435

status: user
broj poruka: 23
I ako sam ponosan vlasnik Genius-a, Altec je ipak tata. Genius je odlican, ali je altec ipak ozvucio 70% klubova u svetu...
Tako da... uzmi altec i neces se kajati ni malo.






:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
maxpogues genius bar lichi na neshto... 20.03.2007. 00:31 #14411

status: user
broj poruka: 33



al ako hoćeš i da dobro zvuchi lepo ti uzmi od choveka tu na oglasima za 280e
logitech z5500 i neceš pogrešiti... za komp nema boljih zvuchnika i jachih.
biju preko 500w...
pozz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs