Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Punjac za IPod
STRANA 1 OD 1
mbjelos Punjac za IPod 12.07.2006. 02:13 T1982

status: user
broj poruka: 53

Mozda ovom pitanju nije mesto na ovom forumu ali nadam se da ce mi neko odgovoriti. Dobio sam Ipod ali uz njega nije dosao punjac tj. adapter za struju nego samo usb kabl da se puni preko kompjutera. Originalni punjac za IPod kosta 3900 din. Ne daju mi se tolike pare s obzirom da mi treba na 15 dana. Da li neko zna gde ima da se kupi zamena tj. kopija originalnog punjaca? Rekli su mi da bi mogao da posluzi USB punjac. Molim vas da odgovori ako neko moze da mi pomogne. Hvala unapred
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vampirbg ... 12.07.2006. 03:59 #6937

status: user
broj poruka: 711
Pojuri npr. punjac/sync kabl za iPAQ-a... Video sam da ovde na Oglasima prodaju univerzalni punjac koji je u stvari ispravljac u koji utaknes sync kabl koji je sa jedne strane USB dok drugi kraj ide u PDA... Kaci se na normalnu uticnisu ili na upaljac u kolima... BTW pitanje je da li ces jeftinije proci :)


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tihimil nikakooo 12.07.2006. 14:16 #6952

status: user
broj poruka: 216
NEMOJ KUPOVATI NIKAKO FUSH PUNJACH ZA I PODA!!!moj drug je kupio neki univerzalni punjach,puni on ali sada mu baterija traje nepunih 3 sata tako da ne bih ti preporuchio da eksperimentishesh jer ako baterija rikne mozes da ga bacis(baterija kosta ko ceo i pod a i teshko se menja)!!!ja sam proshle godine kupio punjach,izdvojio sam 50e i nekajem se!!!pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs