Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
mp3 / mp4 pleyer - koji i gde?
STRANA 1 OD 1
MaliAbner mp3 / mp4 pleyer - koji i gde? 31.07.2006. 14:39 T2045

status: user
broj poruka: 7760
Predlozite mi neki mp3/mp4 plejer sa 1gb memorije koji je po vasem misljenju trenutno najpovoljnija kupovina, cerka je vec poprilicno nestrpljiva ...

Koja su vasa iskustva, koje su im mane a koje vrline, konkretno me interesuje nesto sto se puni na punjac poput mobilnog da ne budem vezan isklucivo za racunar.

Laku noc Srbijo ma gde i ma kolika bila !!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Ruff Po mom misljenju... 31.07.2006. 23:19 #7218

status: user
broj poruka: 829
Mozda iriver- t10(aa baterija), t20(li-polimer baterija), t30(mislim da je aaa baterija). Preporucujem sony(samo za audiofile)- moj omiljeni nw-e507(li-ionska,suuuuperbrzo punjiva baterija, nije bas najjeftiniji), a posto se trazi za cerku, predlazem nw-e003(takodje li-ion)-u Metro supermarketu na novom beogradu daju ga za 8300, ako nije mnogo. Ali to je cena za sony- najjeftiniji mp3 plejeri su noname. Jedini koji jos mozda vredi gledanja je verbatim mp3 plejer- ako nadjes od 1gb: on ima prosirivu memoriju preko sd memorijske kartice. Verbatim i nw-e003 su u stvari i best buy u odnosu cena-kvalitet.
Nikolas

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ukimafija e sad da ne reklamiram 04.08.2006. 11:16 #7282

status: user
broj poruka: 263
ali moram iako nemam veze s njima, video sam u Sk 8/2006 oglas PC centra, https://www.pccentar.com,imas za nekih 64 evra da biras Vito marka ima i za 58 e vidi vec od oblika
mada su ovi verovatno vezani za komp ali ustedeces lovu kako hoces
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs