Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Ne znam koji MP3 pleyer...
STRANA 1 OD 1
gujce Ne znam koji MP3 pleyer... 16.09.2006. 10:49 T2268

status: user
broj poruka: 2
Imam mali problem oko kupovine mp3 pleyera, ima ih strasno mnogo, a sto se tice karakteristika nemam pojma gde bih mogao da procitam bilo kakve podatke. esto sam nasao u SK i Micro-u.Medjutim u SKu su sve modeli koje ne bih nikada kupio, a u Micro-u tako sturo opisuju kao da su tek juce poceli da se bave svojim poslom!
Premisljam se izmedju STLaba STM31,STM 32, STM 33, STM 34, STM 35, Transcend JetFlasha, Bluberry CAT12, Xwave S 09...Ali mozda ima i neki bolji. Molim vas preporucite mi neki!
Moj mail je gujce@yahoo.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
MrGeorge Uzmi Creative 02.10.2006. 13:31 #8730

status: user
broj poruka: 7
Ako nađeš Creative Zen Nano Plus uzmi taj,ja ga imam već 14 meseci i odlično radi..e sad koliko MB toliko i love mada mislim da se Zen Nano Plus od 512MB može naći po relativno povoljnoj ceni...Evo ti i slika i karakteristike sa sajta:

http://www.creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=12720


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs