Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
mp3 player
STRANA 1 OD 1
tihimil mp3 player 22.09.2006. 00:39 T2303

status: user
broj poruka: 216
hocu da kupim neki najeftiniji mp3 player,treba mi iskljucivo za teretanu i trcanje nista posebno,pa me interesuje koji se onako istice po kvalitetu zvuka izgled mi nije bitan samo da je malih dimenzija!kapacitet 128,256 ili eventualno 512 :) hvala svima
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC 512 minmum 22.09.2006. 00:57 #8486

status: user
broj poruka: 9396
Ne isplati se nista drugo jer se cene krecu od 40 evra za 256 do 65 za 1GB.
512 ti je 50 ak tako da mislim da ti je to najbolja varijanta.
e sad meni je recimo odlican mali vito sa oled displejom sa 256 boja (koji BTW radi kao i svaki drugi dvobojni ali ajde, zanimljiv dizajn i dobra litijumska batreija, drzi i do 7 dana normalnog koriscenja). mana (ili prednost) mu je i to sto se ne moze ubacivati muzika bez USB kabla, ali se isto tako preko istog tog kabla moze i puniti baterija. dobijas standardno i punjac.

ako trazis bas bas obicne tu su ti X wave, st lab (on izgleda kao fles drajv, dakle bode se direktno u komp ali mislim da nema ugradjenu bateriju, proveri), itd...

Svi od navedenih imaju i FM prijemnik.
Sta god da uzimas, nikako nemoj ispod 512MB to je jedino na sta trebas obratiti paznju.



:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs