Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
SLUSALICE ZA PC!!!
STRANA 1 OD 1
dzitra SLUSALICE ZA PC!!! 01.11.2006. 18:54 T2505

status: user
broj poruka: 1

Zdravo! Hteo bih da kupim neke kvalitetne slusalice sa mikrofonom za racunar pa bih molio da ako neko ima neku sugestiju neka kaze ili neka zauvek cuti :)
Naime, nasao sam neke Sony-eve za 1500 dindzi (sa onom membranom sto ide preko celog uha - citaj zatvorene) pa sam u dilemi da li je to OK kupovina.....

Hvala puno i unapred!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PozZ
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dsipka Nije los izbor 01.11.2006. 19:41 #9296

status: user
broj poruka: 23

Dalibor Šipka
Beograd

Video sam tvoju poruku i mogu ti reći da to nije loš izbor, mada je verovatno u pitanju neki Sony plagijat-originalne Sony sluške su sigurno skuplje. Ja sam pre godinu dana kupio Genius slušalice sa mikrofonom i mogu ti reći da sam prezadovoljan, koštale su 950 dinara (takođe su zatvorene slušalice), oznaka im je HS-04A, verovatno nisu mnogo poskupele do sada, one su takođe odličan izbor, pozdrav.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Pisko Altec Lansing 01.11.2006. 20:53 #9300

status: user
broj poruka: 6643
Zovu se Altec Lansing. One bolje koštaju više od onih malo slabijih istog proizvođača. Redom. A taj Sony... kad bi mogao da ga probaš, ali posle Altec Lansinga, poređenja radi...
Genius je prema njima katastrofalan u frekventnom opsegu koji (ne)pokriva a pogotovo u osteljivosti i frekventnom opsegu mikrofona. Zadovoljava te ako pre toga nisi čuo ništa drugo.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diabolique ... 02.11.2006. 01:32 #9306

status: user
broj poruka: 205
Ako ti odgovaraju bez mikrofona uzmi Zalman, odlicne su.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
sapica SKY VISION IP-966 21.12.2006. 16:42 #10837

status: user
broj poruka: 13

KUPIUO BIH SKY VISION IP-966 DVD PLEJER VASE MISLJENJE IMA LI ZA TE PARE NESTO BOLJE/?

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs