Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Zvucna kartica
STRANA 1 OD 1
gvlada Zvucna kartica 15.12.2006. 15:40 T2822

status: user
broj poruka: 61
Uz zvucnike Logitech Z-5500 koju zvucnu karticu biste mi preporucili?
1. da oslobadja cpu
2. da ima digitalni izlaz (moze koaksijalni, moze opticki, mogu oba)
3. za dvd bih koristio dig izlaz na Logitechov decoder, divx i mp3 jer bolje da ide preko analognog da katica decoduje ili preko ProLogicII na zvucnicima?
4. najidealnije bi bilo da bude ispod 50e, ali da probamo neki rang i oko 100e preporucite i vise (mada oko 200e vec mi klimavo)
5. interesuje me resenje pri zvuku na igricama kod Viste tacnije DX10 okruzenja jer sam citao da za sada jedino Creative za X-Fi seriju nudi driver koji ce hvatati zvuk i transformisati ga u OpenAl, u suprotnom DX10 vise ne podrzava hardware acceleration, EAX i sl
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
indzoj creative x-fi serija 15.12.2006. 16:59 #10628

status: user
broj poruka: 46

1. Sound Blaster X-Fi Elite Pro (naj koja postoji, prevazilazi mogucnosti z-5500)

2. Sound Blaster X-Fi Fatal1ty (perfektna zvucna karta za gejmere u rangu mogucnosti sa z-5500)

3.Sound Blaster X-Fi Platinum (moja preporuka, i totalno se slaze sa z-5500, a pakovanje je jako bogato)

od prilike to su tri zvucne kartice koje su ternutno naj na trzistu, Sound Blaster X-Fi Platinum je moja preporuka, kosta, ali i vredi svaku ebenu paru (testirao sam je na gigaworks-u) - kosta od prilike 220eur!

neo™

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs