Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
MP3 player
STRANA 1 OD 1
yowla MP3 player 17.12.2006. 13:38 T2837

status: user
broj poruka: 39
Kakvi su utisci sa mp3 player - ima, koji kupiti?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan reci 17.12.2006. 14:46 #10706

status: user
broj poruka: 800



Koliko para,koliko memorije?
Ja sam kupio creative 1gb zen nano plus,120e i zadovoljan sam(samo sluske nisu davale bas najbolji zvuk pa sam za 800 idn kupio nove).Treba kupiti neki brend creative,iriver...jer se ovi drugi raspadnu za 3 mesece.Znam iz licnog iskustva.Prvo se raspao ulaz za sluske...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
indzoj mp3??? 17.12.2006. 20:25 #10717

status: user
broj poruka: 46
realno, naj najbolji je apple, ako imas malo vise parica ipod nano, za oko 170eur mozes da kupis onaj od 2gb memoriije!!! svi ostali u poredjenju sa ipodovima izgledaju smesno, jedini problem je sto su dodaci za apple uredjaje skupi ali veoma kvalitetni!!!

ako nemas kintu za to onda mozes da razmislis o creativu, on ima odlican zvuk i dosta dobru izlaznu jacinu na line out-u, kvalitetni su proizvodi, trajanje baterije na njima je ok (po mom misljenju na konkretno zen nano plus (ide AAA baterija, i on ima opciju punjenja kada ga prikljucis na usb ukoliko naravno imas ponovo punjivu bateriju!) seriji i iznad proseka), i svakako ces biti zadovoljan jednim takvim uredjajem ako nisi mnogo zahtevan korisnik!!!

takodje bi mogao da razmislis i o iriver-u koji je u po rangu iza ipodova, a ispred creativa sto se tice kvaliteta zvuka i izrade samih uredjaja.

dole sam ti naveo moje favorite sa najnizim cenama, i u kojim radnjama,
pocevsi od ipoda kao najboljeg:

1. Apple iPod Nano 2 GB Silver 169.00 Phoenix IT d.o.o.

2. iRiver h10 Slate Gray Color 203.55 PC Project d.o.o.
iRiver h10 6GB Midnight Blue Color 222.00 Eurolink Team
iRiver h10 20GB Slate Gray Color 295.00 Eurolink Team

3. creative, zavisi sta zelis, ali mislim da nema svrhe kupovati neki od zen V modela!!!
ja preporucujem:
Creative Zen V Plus 2GB Black 174.05 PC Project d.o.o.
Creative Zen V Plus 4GB Black 228.92 PC Project d.o.o.

toliko! :)

neo™

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
yowla vita jela, zelen bor, evo stize odgovor 18.12.2006. 16:36 #10753

status: user
broj poruka: 39



Hvala puno indzoj-u na detaljnom odgovoru! Mislim da tu vishe necu imati dileme! Poz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs