Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
microlab
STRANA 1 OD 1
dgrujic microlab 19.12.2006. 00:51 T2851

status: user
broj poruka: 78
Zanima me da li iko poseduje Microlab A6662, pa da mi prenese iskustva, jer mi se cini da za te pare ne moze da se uzme nikakav Creative ili Altec slicnih karakteristika, plus sto sam do sad cuo neke Microlab-e koji uopste ne zvuce lose, pa je to prevagnulo.
Btw, nigde ne mogu da pronadjem da li imaju jack za sluske ili neki dodatni ulaz/izlaz. Da li neko zna uopste nesto o broju i vrsti konektora na ovim zvucnicima...?

Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
indzoj lencugo 19.12.2006. 01:21 #10773

status: user
broj poruka: 46
kucaj u google microlab!!!! sto ste bre toliko lenji!!!

ja ih slusao, perfektni su, nema ulaz za sluske!!!

neo™

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dgrujic kucao i kucao 19.12.2006. 01:30 #10775

status: user
broj poruka: 78

He, he, kucao ja i kucao, ali posto ne znam ni ruski ni kineski resio da se obratim ovde... Nisam ja od "onih"... ;)))

Kad smo vec kod toga, sem Altec-a 3521, ima li jos neki za slicne pare sa bezicnim daljinskim i izlazom za sluske?

p.s.
Googlao sam i za to, ali mrka kapa...
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Petar89 Zvucnici 19.12.2006. 16:40 #10786

status: user
broj poruka: 423
Ja imam Altec Lansing VS3151R vise od godinu i po dana i ekstra sam zadovoljan. Osim što je kvalitetana izrada samog vufera i satelita super je i daljisnki (ko voli male!!! :P ). Snaga mu je solidna, zvuk čist. Samo mala zamerka koja se odnosi na integrisan zvuk. Èuje se blago pucketanje i brujanje. Tako da uz ovakav sistem se isplati i kupiti neku kvalitetniju 5.1 karticu. Cena mu je veoma malo spala od kad sam ga kupio. Mislim da je best baj - cena kavalitet :cigar:

Microlab A6662 5.1:
Microlab pravi sasvim solidne zvucnike i sigurno su najbolji iz te grupe manje pozatih proizvodjaca (Kinyo,Ozaki itd.).Mislim da su Americka kompanija.Ovaj sistem sam cuo samo jednom u jednoj povecoj prodavnici bele tehnike tako da ,sto se zvuka tice,ne mogu nista sa sigurnoscu da kazem(meni su zvucali OK).Slusao sam nekoliko njihovih 2.1 sistema i jako fino se cuju.Nisu bas atp3,ali nisu ni tako daleko.Oni bi mogli da budu potencijalno dobar izbor.


Iskustva ljudi sa foruma
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
indzoj eve ti!!! :) 19.12.2006. 22:20 #10795

status: user
broj poruka: 46
http://www.alteclansing.com/int_surround.asp?lid=english
altec lansing surround sistemi
moja preporuka je vs3151 - 92.04eur / CompArt 011/30.88.525

http://www.microlab-speaker.ru/
ovo je microlabov oficijalni sajt, pa po tome mozes da zakljucis i koja je zemlja porekla, kao i sve ostalo proizvodi se u kini, a kvalitet izrade i zvuk je po mim misljenju bolji od altec lansing sistema!!!
subjektivno misljenje, ali zasnovano na iskustvu!!!

neces pogresiti ako uzmes altec, ali mislim da microlab za 100eur ima mnogo bolji model u ponudi.

najbolje je da se malo iscimas pa odes do prodavnice oslusas i opipas malo vise modela, pa sam doneses odluku, nemoj se nositi politikom skuplje je i bolje jer nije tako.

pogledaj sve prvo na pc berzi, popisi radnje, za vikend se prosetaj, pogledaj dodji kuci i reci nam sta si video, cuo i odlucio se da kupis, mislim da cemo kad nam budes rekao model koji ti se svidja lakse da te ubedimo da ga kupis, ili da ga nekupis!

neo™

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs