Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
mp4 player
STRANA 1 OD 1
DrGrozozo mp4 player 27.12.2006. 00:22 T2902

status: user
broj poruka: 202
Ljudi pomagajte!!!
Jel zna neko neki BESTBUY za mp4 player. Vidim da sad svi guraju Li-ion baterije koje se pune preko usb porta, ali ne znam koliko dugo te baterije drze...Jel bolje uzeti neki mp3 sa obicne baterije? Treba mi hitno odgovor pre Nove godine...

Jel ima neko iskustva sa MS industrial player-ima ili sa Blueberry cat-om od 1gb?

Preporuke, molim vas...

Hvala

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic mp3 27.12.2006. 11:44 #10994

status: user
broj poruka: 18945
znam da je ms industrial krs, taj blubbery izgleda stvarno extra, ali nije nesto unutra, ali philips je jedan od najboljih mp3 playera po meni, ipod je preskup, a uz philips dobijas i extra slusalice, pogledaj ga, video sam ga u Merkuru, mozda ga ima u idei, onoj na nvbgu
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neksim Re 02.03.2007. 12:33 #13280

status: user
broj poruka: 39
Ja sam kupio mp3 player `Take MS` za 1.500 dinara sa manjim ekranom. Uz njega dobijes slusalice i kabl i ide na SD ili MMC kartice do 1GB. Ja sam stavio SD na 1GB. U meniju ima opcije za ekran, zatim klasicna podesevanja za muziku (repeat ...), EQ i dr. Muzika moze da se snima u folderima, ali mu je jedima mana sto se dosta dugo prebacuje muzika sa PC-a na njega, mada ima podrsku za USB 2.0 i radi na jednu AAA bateriju na 1,5v koja u proseku traje oko 10 sati aktivnog slusanja i nema FM.

Odlucio sam se da ga kupim jer ga imaju neki moji drugari, a i kvalitet muzike je na mnogo boljem nivou od nekih dosta skupljih mp4 modela.

Cena/kvalitet/zvuk = odlicno

Pozzz ...

P.S.
E Vojine, Vojine. `Esay TV Mpeg`.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs