Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
koji 5.1 zvucnici???
STRANA 1 OD 1
tihimil koji 5.1 zvucnici??? 27.12.2006. 21:55 T2906

status: user
broj poruka: 216
odlucio sam da moj 2.1 dotrajali altec sistem zamenim nekim 5.1 sistemom zvucnika....listajuci forume video sam da su misljenja podeljena,neki tvrde logitech,neki altec,neki creativ....svako na svoju stranu i tu sam se nasao u nedoumici,STA KUPITI???cuo sam da neki tvrde da je najbolja kupovina genius 5.1...ali odakle znam nikad ih nisam cuo...koja je vasa preporuka sta kupiti do 100,120e...uzeo bih i neku zvucnu karticu do 50,60e(svaka preporuka bi dobro dosla)....unapred zahvalan na odgovorima!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
shkomi Ako uspes da nadjes 27.12.2006. 22:14 #11002

status: user
broj poruka: 844
altec lansing 251, iz licnog iskustva, za te pare OK

Devize devize bonda elema

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dgrujic imao sam slican problem 27.12.2006. 23:43 #11003

status: user
broj poruka: 78

Nikako nisam mogao da se odlucim koje da uzmem, a onda mi je bolja polovina poklonila Altec Lansing 3251.
Sjano zvuce, imaju normalan bas, plus daljinski upravljac koji je sjajan ako imas krevet na sprat... ;)))

Bio sam skeptican prema njihovih 70 wati, ali kad sam malo pojacao, skapirao sam da mi je to i vise nego dovoljno...

Svaka preporuka

Pozdrav
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: koji 5.1 zvucnici??? 28.12.2006. 00:31 #11010

status: user
broj poruka: 9396



:: odlucio sam da moj 2.1 dotrajali altec sistem zamenim nekim 5.1 sistemom zvucnika....listajuci forume video sam da su misljenja podeljena,neki tvrde logitech,neki altec,neki creativ....svako na svoju stranu i tu sam se nasao u nedoumici,STA KUPITI???cuo sam da neki tvrde da je najbolja kupovina genius 5.1...ali odakle znam nikad ih nisam cuo...koja je vasa preporuka sta kupiti do 100,120e...uzeo bih i neku zvucnu karticu do 50,60e(svaka preporuka bi dobro dosla)....unapred zahvalan na odgovorima


Pa posto si vec posedovao Altec Lansing, cisto sumnjam da bi te posle njih i jedne druge zadovoljil... mene licno jos uvek nisu a slusao sam mnogo njih...
Dakle AL za sve pare ;)
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
DylanDog Predlazem ti Genius 28.12.2006. 00:43 #11015

status: user
broj poruka: 7


Ja imam Genius SW 5.1 Home theater (oko 100 evra su sad) i veoma sam zadovoljan. Kupio sam ih slucajno, nesto povoljnije nego sto su bili, i odusevio sam se kad sam cuo kako zvuce. Imaju izrazito cist i jasan zvuk. Zvucinci su ukopno teski oko 21 kg, od presovane iverice, samo woofer ima 10 kg! Imaju daljinski , doduse izuzetno osiromasen, ima samo 4 tastera ali meni dosta. Dobro je sto mozes na njih da prikacis 4 razlicita uredjaja istovremeno, i sto su kablovi od surround zvucnika dovoljno dugacki, pa mozes lepo da ih rasporedis. Sve u svemu mislim da za te pare tesko moze nesto bolje da se iskombinuje. Postoji i model SW-HF 5.1 . On se razlikuje od ovog gore modela po tome sto mu je bas sekcija malo pojacana , cini mi se nekih 30-ak vati sinusa, i sto su zadnji sateliti dvosistemski, za razliku od ovih jednosistemskih. Pogledaj i njih jer im je cena priblizna!


Sto se tice zvucne, pa tu nemas neki izbor, sve se svodi na creative. Uzmi onaj za koji budes imao pare :) U principu i onaj osnovni audigy Se model bi ti bio dovoljan za dobar zvuk.

Pozdrav!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
gvlada Jedino X-Fi 28.12.2006. 02:42 #11030

status: user
broj poruka: 61
Postoji X-Meridian, M-Audio etc. ali ovde najbolja kupovina jeste X-Fi, nista drugo mu ne moze prici, a slabije kertice poput Audigy SE u EAX ipak koriste CPU a to ti u igrama ne treba, najjeftinija preporuka za karticu je X-Fi XtremeMusic (potrazi po netu ima gomiletina reviews i videces zasto) a sto se tice zvucnika ako kupujes oko 100e uzmi Genius noviji model SW-HF 5.1 5000 ispatice ti se, a ako imas vise novca preporucujem moje omiljene Logitech Z-5500, extra su, dovoljno jaki da razdrmas prozore u prosecnoj srpskoj sobi a o cistoci zvuka ne treba raspravljati (u tom rangu), malo jeftiniji je Z-5400, pozz.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
dgrujic imao sam slican problem 28.12.2006. 12:27 #11048

status: user
broj poruka: 78

Bitno je da proveris da li taj sistem ima izlaz za slusalice, meni je tu ovaj presudio, jer sam popeezdeo jer Logitech Z 5400 koji kosta 270jura nema izlaz za slusalice!!!! Debilno zar ne.... ;)))
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs