Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
ALTEC LANZING 5100 .VS. LOGITECH X540
STRANA 1 OD 1
nenadm ALTEC LANZING 5100 .VS. LOGITECH X540 08.02.2007. 18:06 T3160

status: user
broj poruka: 15
INTERESUJE ME VASE MISLJENJE,KOJI JE BOLJI I ZASTO....
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
strahota altec 09.02.2007. 12:15 #12030

status: user
broj poruka: 46


altec definitivno samo ako ga negde nadjes!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
imarkovic zv 09.02.2007. 18:08 #12052

status: user
broj poruka: 18945
Pazi, zvucnici su podjednako dobri, pitanje je ukusa, zanimljivi su i jedan i drugi,u rangu su sa kvalitetom i o tome ne treba komentarisati, ali da sam na tvom mestu, uzeo bih Logitech, jer sam imao iskustva i prezadovoljan sam, a Altec se isto fenomenalno cuje, tako da bih se jako tesko odlucio, uporedi cene pa odluci sta ti je povoljnije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
hondarr Altec 15.02.2007. 12:20 #12296

status: user
broj poruka: 1
Ja imam Altec Lancing 4100 (4.1). Mogu ti reci da sam prezadovoljan. Ja bi pre kupio Altec, pre svega zato sto x530 nema daljinski, nema mogucnost podesavanja visoki tonova....Ali opet je izbor na tebi. Poslusaj oba sistema pa odluci. Ja sam poslusao oba, izabrao sam Altec.


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diamond73 15.02.2007. 23:33 #12322

status: user
broj poruka: 111



Situacija je sledeca,logitech je ozbiljna firma,a altec obicno ima paprene cene.

Opet,cujem da ljudi vise kupuju altec i svi imaju samo reci hvale za njih,pa ti sad odluci sam.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
ica977 logitech x540 28.06.2007. 19:40 #22591

status: user
broj poruka: 1
Logitech x540 ,zanima me MASTER DUGME koje sa nalazi na kablovskom daljinskom.Negde sam procitao da sluzi da zvuk(stereo sa tv ili mp3) sa prednjih zvucnika prenese na zadnje .Tu mi jedna stvar nije jasnaDA LI SE PRI TOME AKTIVIRA I VUFER I CENTRALNI ZVUCNIK.
Inace slusao sam stariji model x530 zvuci super ali .na zalost, nema master dugme.Bas sam se nalozio da kupim x540 ali bih voleo da stereo ulaz svira na svim zvucnicima.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs