Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
POMOC OKO IZBORA EXTERNE ZVUCNE KARTICE
STRANA 1 OD 1
tsunami POMOC OKO IZBORA EXTERNE ZVUCNE KARTICE 09.02.2007. 16:55 T3172

status: user
broj poruka: 8
Nedavno sam kupio laptop (ASUS) i na njemu ne mogu koristiti quadraphoniju, tj ne mogu koristiti dva izlaza (a i zvuk nije bas zadovoljavajuceg kvaliteta). Posto radim kao DJ dva izlaza su mi potrebna za rad u TRAKTOR-u.
Pa sam odlucio kupiti externu zvucnu karticu.
Koja je zvucna karta dobra do 100eur (po mogucstu i manje) a da podrzava gore navedenu opciju!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
djdule creative external 09.02.2007. 17:35 #12049

status: user
broj poruka: 12


uzmi ovu karticu zavrsava ti sve sigurno a i duplo je jeftinija od pcmci varijante za vise informacija na dule1971@gmail.com
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
milanbre naslov 10.02.2007. 14:51 #12067

status: user
broj poruka: 3

skupi pare pa kupi neki m-audio... skupo je, ali kad si vec ulozio u lap-top, onda bi bilo logicno da ti to i treba. za live svirku se meni odlicno pokazao audiophile 2496 firewire, ali ima i drugih resenja. sve ostalo je, spram cene, daleko ispod profesionalnog nivoa.

pogledaj na https://www.m-audio.com

p.s. zao mi je sto ne moze jeftinije... ovo ti je bukvalno `kol`ko para-tol`ko muzike`

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diamond73 10.02.2007. 17:00 #12073

status: user
broj poruka: 111



Stvar je sledeca,ako hoces profi,kazu ljudi koji se razumeju u audio,imas samo 100 evra i jace.

Cene od 25 do sto evra su,kazu,kartice na koje se ne moze racunati kao `profi`

Elem,u pitanju je EMU 404 (ako se ne varam,oprostite unapred na gresci).

Jedna od jeftinijih emu kartica,proizvodi je sound blaster i kosta kod nas oko 100 evra.

problem je sto ne znam da li se ona proizvodi u eksternoj varijanti,tj eksterne su dosta skuplje,ovo je interna varijanta.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
tsunami Naizad sam je kupio... 24.02.2007. 20:37 #12878

status: user
broj poruka: 8
Napokon sam uzeo CREATIVE Sound Blaster LIVE 24bit. I za onaj posao kojim se bavim je vise nego dovoljna!
Hvala svima na savetima.
Pozzz
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs