Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Kako napraviti tkz `Dual stereo`
STRANA 1 OD 1
jollem89 Kako napraviti tkz `Dual stereo` 10.02.2007. 13:30 T3180

status: user
broj poruka: 17
Ovako... Imam zvuchnike od kompa Neo SW-G25 (to je 2.1 sistem sa posebnim pojachalom, znachi ne nalazi se na woofer-u) a hteo bih da to nekako spojim sa mini linijom. Mini linija ima 2x70w zvuchnike. E sad kako ja da spojim sve to, jer mislim da od 4.1 sistema nema nishta, jer mi je pojachalo za neo zvuchnike 2.1 a i na liniji imam 2 ulaza samo, pa sam resio da napravim takozvani dual stereo. Da li je mogucje ovo izvesti nekako putem nekog splitera ili shta vecj, samo da napomenem da imam integrisanu zvuchnu koja moze da podrzi 5.1
Hvala unapred !
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
mrlja dupli stereo?? 10.02.2007. 21:04 #12086

status: user
broj poruka: 299

imash razdelnik da kupish ...
ulaz za 2 komada slushalica (za ukljuchiti 2.1 i liniju) i jedan bananica dzek (za ubosti u zvuchnu kartu)...
mada ... mozesh i da napravish 4.1 samo sto na loshijim zvuchnim kartama zadnji kanali budu utishani .. pa verujem da ti je bolje da uradish dupli stereo...


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs