Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Microlab H600
STRANA 1 OD 1
Paraskey Microlab H600 27.02.2007. 12:50 T3414

status: user
broj poruka: 2
Da li je neko cuo ove zvucnike posto sam jako zainteresovan da ih uzmem. Trenutno im je cena oko 17,600 din. pa da li vrede toliko? Mislim da za taj novac tesko mogu nesto bolje da uzmem.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Po meni 27.02.2007. 15:24 #13081

status: user
broj poruka: 9396

Nista od zvucnika ne vredi vise od 100 evra, osim ALTEC LANSINGa i LOGITECHa.

U zivotu nebih bacao velike pare na kineze i dzinijuse...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Igor84 EEEEEE moj prijatelju... 04.05.2007. 01:32 #17978

status: user
broj poruka: 327
Koliko si ti u zabludi. Bilo koji Microlab da uzmes neces se pokajati. Slusao sam ih od onih najjeftinijih do najskupljih. Ni na jednom sistemu do sada nisam uspeo da nadjem manu. Firma je kod nas manje poznata ali prave zvucnike da glava zaboli koliko su dobri. Za isti novac ces mnooooogo vise dobiti od microlaba nego od logitecha ili bilo koje slicne boranije.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Po meni 04.05.2007. 09:42 #17997

status: user
broj poruka: 800



::
:: Nista od zvucnika ne vredi vise od 100 evra, osim ALTEC LANSINGa i LOGITECHa
::
:: U zivotu nebih bacao velike pare na kineze i dzinijuse..
::
::

e a kakvi su altec lansing FX5051e?svi kazu da su odlicni,da bas izbacuje prozore iz okana,ali meni je malo cudno sto imaju 88W???
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca Re: Re: Po meni 04.05.2007. 14:29 #18010

status: user
broj poruka: 1574
:: :: Nista od zvucnika ne vredi vise od 100 evra, osim ALTEC LANSINGa i LOGITECHa
:: ::
:: :: U zivotu nebih bacao velike pare na kineze i dzinijuse..
:: ::
:: ::
::
:: e a kakvi su altec lansing FX5051e?svi kazu da su odlicni,da bas izbacuje prozore iz okana,ali meni je malo cudno sto imaju 88W??

Altec ne pravi zvucnike koji ce biti najjaci na trzistu vec one koji ce se pokazati kao najkvalitetniji za date pare.Sve preporuke idu Altecu i bilo koji da uzmes neces pogresiti..
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
vukdusan Re: Re: Re: Po meni 04.05.2007. 19:45 #18061

status: user
broj poruka: 800



:: :: :: Nista od zvucnika ne vredi vise od 100 evra, osim ALTEC LANSINGa i LOGITECHa
:: :: ::
:: :: :: U zivotu nebih bacao velike pare na kineze i dzinijuse..
:: :: ::
:: :: ::
:: ::
:: :: e a kakvi su altec lansing FX5051e?svi kazu da su odlicni,da bas izbacuje prozore iz okana,ali meni je malo cudno sto imaju 88W??
::
:: Altec ne pravi zvucnike koji ce biti najjaci na trzistu vec one koji ce se pokazati kao najkvalitetniji za date pare.Sve preporuke idu Altecu i bilo koji da uzmes neces pogresiti.

da,znam,ali ovi kostaju 200e,a imaju 88W,sto je duplo manje od svih ostalih za te pare
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Dyca re 04.05.2007. 19:53 #18062

status: user
broj poruka: 1574
U zavisnosti od toga za sta ti trebaju zvucnici ti izaberi one koje ti odgovaraju,nemoj da uzims altec od 88w ako ti treba nesto mnooogo jace,ali koliko znam postoje i jeftiniji altec zvucnici koji su odlicnog kvaliteta..


:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs