Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
Koji mp3 player?
STRANA 1 OD 1
Medeja Koji mp3 player? 28.02.2007. 10:54 T3424

status: user
broj poruka: 2
Planiram da potrosim 50 evra na mp3 player i nemam ni najblazu predstavu koji da izaberem. Zahtevi su mi zaista skromni: 512 ili 1 gb i da ima snimanje glasa i po mogucstvu da se bode direktno u komp (da ne vukljam kablic po tasni). Plasim se da ne uzmem nekog noname kineza pa da svaki cas trcim u servis. Molim vas, preporucite mi nesto pouzdano!!!
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: Koji mp3 player? 28.02.2007. 11:12 #13119

status: user
broj poruka: 9396

Plasim se da ne uzmem nekog noname kineza pa da svaki cas trcim u servis.

Ukoliko hoces da se bode u komp direktno, bez kabla, onda mora biti neki kinez i to ti ne preporucujem. Jezivo veliki broj reklamacija.

Novca si odvojio sasvim dovoljno za neki pristojan 512MB sa litijumskom baterijom. Gledaj one sto lice na I-POD, tanke, imaju OLED displej i kace se na komp preko kabla ali su kvalitetni.
Dobri su ti:

X-Wave 40,60 ili 80
Vito ne znam oznaku ali imaju oled displej.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Neksim Koji mp3 player? 28.02.2007. 18:37 #13142

status: user
broj poruka: 39
Ja sam kupio mp3 player `Take MS` za 1.500 dinara sa malim ekranom. Uz njega dobijes slusalice i kabl i ide na SD ili MMC kartice do 1GB. Ja sam stavio SD na 1GB. U meniju ima opcije za ekran, zatim klasicna podesevanja za muziku (repeat ...), EQ i dr. Muzika moze da se snima u folderima, ali mu je jedima mana sto se dosta dugo prebacuje muzika sa PC-a na njega, mada ima podrsku za USB 2.0.

Odlucio sam se da ga kupim jer ga imaju neki moji drugari, a i kvalitet muzike je na boljem nivou od nekih dosta skupljih mp4 modela.

Cena/kvalitet = odlicno

Pozzz ...

:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Medeja hvala 28.02.2007. 22:37 #13166

status: user
broj poruka: 2


Hvala na savetima. Imam jos jedno pitanje: videla sam jedan mnogo sladak plejercic, Crown 512mb, 2700din. Jel` zna neko nesto o tom Crown-u?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs