Korisnik:   Lozinka:   
Beograd Novi Sad Kragujevac Niš
PC Berza Forum : Ver. 2.35
Najnovije teme Najnoviji odgovori Prikačene teme Najaktivnije teme Najčitanije teme
Pronađi : U : Pretraži :
Forum : Komponente
Zvuk
EXTIGY
STRANA 1 OD 1
tomiyug EXTIGY 22.03.2007. 18:56 T3733

status: user
broj poruka: 2

Uspeo sam da negde zaturim instalacioni disk za Extigy, a na Creative sajtu ima samo
upgrade koji zahteva prethodnu instalaciju sa originalnog diska. Pokušao sam u KompLandu (oni su uvozili) ali bez uspeha. Ima li neko ovaj CD, kao i dobru volju da mi napravi kopiju ?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
Diorama re 22.03.2007. 20:33 #14655

status: user
broj poruka: 140
brate sta ti je to...?
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
psihoyu Koji ce ti to? 22.03.2007. 23:07 #14670

status: user
broj poruka: 1191
Extigy je koliko znam externa zvucna za laptop,a ne neki program.
Ti si mozda imao CD key od nekog softvera sto ide uz nju, pa ne razumem sta ce ti tamo neki glupavi player ili tako nesto. Instaliraj Winamp i cao. A za drajver za Extigy, nadji ga na netu i cao.
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
VMARC Re: EXTIGY 23.03.2007. 08:46 #14691

status: user
broj poruka: 9396
Ima li neko ovaj CD, kao i dobru volju da mi napravi kopiju ?

Boze, koliko gluposti.

Ok tebi treba instalacioni disk sa pratecim softwerom, koji je daleko bolji od `winampa` i pruza malo vise mogucnosti od AVRacka sl.

Plasim se da ti je jedino resenje da iztorentujes to. Kod nas se Extagy veoma slabo prodavao (nebi me cudilo da si jedan od svih 5-6 korisnika u Srbiji koji ga poseduju).

Slican problem sam imao sa Pinnacleovim softweom (instalacionim diskom), posle par sati provedenih na internetu, pronasao sam ga na nekom upload centru, tip ga ostavio rarovanog.

Dakle, par sati za netom, Google i srecno.
:: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
-ShonE- driver 23.03.2007. 11:23 #14698

status: user
broj poruka: 3529
Ako ti treba driver za pomenutu kartu njega imas na netu bez problema da nadjes, e sad za cd nisam siguran!
:: www :: e-mail :: prijavi adminu :: citiraj :: odgovori ::
STRANA 1 OD 1
Broj postavljenih tema: 60289. Broj poslatih odgovora: 646281.
Trenutno niste prijavljeni na PC Berzu i zbog toga imate status 'gosta'. Kao gost ne možete da šaljete poruke na Forum. Ako ste registrovani kao član PC Berze, prijavite se. Ako ste novi korisnik, molimo registrujte se da bi dobili mogućnost aktivnog učešća u radu Foruma.
- niste prijavljeni - samo za čitanje - zaključano
- nema novih poruka - ima novih poruka - ima novih tema
Slagalica.net
Microsystems d.o.o.
PCB Network: pcberza.rs | lisica.rs